Krótkie fryzury z grzywką dla kobiet – trend w modzie

Zawartość:

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu myślał o tym, czy będzie go huk. A jeśli tak, to jakie: prosty, gładki, skośne, krótki, długi? Po tym wszystkim, niezależnie od tego, którą opcję, aby zatrzymać płeć piękną, przyszłość zależy od jego obrazu. Zgadzam się, nie każdy chce być jak emo, wiele bardziej do gustu fryzury Olivii Uayld i Zoi Deshanel, Kelly Osbourne i stylu Madonny w młodości. Ale jedno jest element wygląda na celebrytów lub znajomego, a z drugiej – co będzie trzeba.

load...

Więc zanim zdecydujesz się na tych doświadczeniach, zważyć plusy i minusy, zastanów się dobrze i, oczywiście, skonsultować się z dobrym stylisty lub fryzjera – więc wie, jak dobrze wyglądać damskie fryzury, choć krótki, choć nie bardzo. Tak, długowłosy, też nie jest takie proste. A w każdym razie nie wyciąć grzywka właścicielem w domu, za pomocą zwykłych nożyczek do paznokci. W najlepszym wypadku, będziesz w stanie przebić szpilki do włosów lub niewidoczne, aw najgorszym – będziesz musiał nosić bandaż.

Jak wybrać odpowiedni zwrot

Jeżeli czoło dziewczyny jest dość wysoka, jak Tyra Banks, Taylor Swift i Nikol Richchi ona pasować proste grzywki do brwi. To robi wrażenie i jest praktycznie wszystkie kobiety bez wyjątku. Należy pamiętać, że nie jest to model, który nasze matki udał się do Związku Radzieckiego, kiedy włosy nie są zrobione z góry, i podjął cienka graniczy na krawędzi. W związku z tym wybuch Otrzymuje się rzadki i brzydkie.

Właściciele wąskim czołem w twarz bardziej krótkie grzywki, które dają obraz głupoty małej dziewczynki. Nawiasem mówiąc, jeśli masz płyn do włosów, profilowania ich. Pomoże to nie wystarczy dodać pomp. Ale najpierw musimy się upewnić, że wybrano żeński fryzury połączeniu z cechami twarzy.

load...
 • Owalna twarz typu

Jeśli należysz do tego typu, masz szczęście. Dzięki huk będzie można podkreślić prawidłowy kształt twarzy, ukrywając z niektórych wad (na przykład, wysokie czoło i brwi brzydkie). Te przedstawicieli płci pięknej mogą eksperymentować z włosami jak chcą. Dzisiaj – długi bob, jutro – Boba lub Naroscheny włosy do łopatek. Fryzury pasuje dowolny – krótki lub długi. Chociaż, oczywiście, długowłosa kobieta zawsze wygląda spektakularne. Po tym wszystkim, w końcu, to dlaczego ona i fryzury damskie, ich kobiecość obladatelnitsy.Hotya to nie znaczy, że krótkie włosy mogą być piękne.

To samo odnosi się do grzywką: skośne, proste, krótkie – w każdym razie, że będzie dobrze. Nawiasem mówiąc, niektóre modele fryzury sprawiają kobiety młodsze i bardziej atrakcyjne. Po tych wszystkich piękności, niestety, dać się zmarszczki na czole i wokół oczu rogach. Oczywiście, aby spojrzeć na pięćdziesiąt trzydzieści, trzeba zwrócić uwagę na włosy: czas na farby, aby uzyskać fryzurę i wyglądać dobrze. Strzyżenie damskie i zawsze powinny być odpowiednie i stosowne.

 • Zwracać się

Płci grube odpowiedni fryzura że wizualnie rozciągnięty owalny. Ten warstwowy fryzura o objętości na czubku. Kosmyki włosów, kaskadowe po bokach sprawiają, że twarz bardziej wąskie i elegancki. Jest to również dobry pomysł w tym przypadku wygląda asymetryczną fryzurę z rozdarciem ukośne grzywki lub – najlepiej krótkie. Ale również z długim wygląd jest dobry.

Uwaga: styliści nie zalecane obciążenie włosy różne produkty do stylizacji (pianki, żele, woski). W przeciwnym razie, strzyżenie damskie nie będzie wyglądać bardzo zadbane, szczególnie krótko – długo nie jest tak zauważalny. Należy zauważyć, że okrągłej twarzy piękno nie powinno robić fryzury damskie z prostymi grzywką, ponieważ będzie to zrobić czoło nawet mniej.

 • Trójkątna twarz

Jeśli masz trójkątny typ osoby, a następnie zapomnieć o objętości w koronie i świątyń. Twoje zadanie – aby wizualnie zwiększyć kości policzkowe i podbródek. W tym przypadku jest bardzo korzystne, aby wyglądać ukośne (w linii nosa) lub bezpośrednie otoczkę. Przecinka również całkowicie przeciwwskazane – fryzury kobiet są bardzo zróżnicowane i lepiej wyłowić jakiś inny.

 • Kwadrat twarz

Masz kwadratową twarz, jak Emmy Stoun i Zoe Kravitz? Następnie trzeba raz na zawsze zapomnieć o żelazka poziomowania i krótkie włosy. Proste pasma zaakcentować tylko swoje wady. Ale jesteś wolny, aby zrobić trwałą: loki i loczki pozwolić sobie cechy bardziej miękki i delikatny. Ale fryzury krótkim kobiet tak, że panie są bardzo niepożądane.

Jak dla grzywką, to istnieje kilka opcji. Ty, na przykład, można zdecydować się na asymetrycznym modelem, który wizualnie zmiękczenia kwadratową szczękę. Również wygląda źle i półokrągłe frędzle kaskady spływające fale.

Fryzury dla rodzaju włosów

 • Cienkie włosy

Ważną rolę w tym przypadku jest to rodzaj włosów. Jeśli są one bardzo cienkie i kruche, lepiej jest zdecydować się na grzywkę, która zaczyna się na samym szczycie. Pozwoli to na bardziej masywne i grube. Ale ze skośnymi, półokrągłych i krótkich modeli, w tym przypadku lepiej nie eksperymentować.

 • Kręcone włosy

Więc płeć piękna przeciwnie należy unikać gęste i bujne grzywki, jak to będzie bardzo trudne do radzenia sobie z nimi. Na r cię przynajmniej pół godziny każdego dnia pójdzie, z wystarczającą ilością deszczu iść – i znów zaczynają się zwijać włosy. Jest lepiej, aby rzadki i ukośne grzywki, które można układać na boku. Oczywiście, włosy kobiet powinny być odpowiednie.

 • Sztywne i niesforne włosy

Jeśli należą do tej kategorii, to są przeciwwskazane krótkie, skośne grzywki. W przeciwnym razie włosy będą trzymać się w różnych kierunkach, a ty z nim nie może nic zrobić. Oczywiście, można użyć tony żelu lub wosku, ale w tym przypadku, twoje włosy będą wyglądały tak, jakby to plastik.

Modne huk: wybierz opcję

 • Gładka grzywka – szczyt sezonu

Do tej pory, z grubą płaską hukiem jedzie niemal każdą trzecią płci pięknej. W ten sposób, tak, że nie tylko ukrył w czoło, ale również piękne brwi. Długość włosów w tym przypadku nie ma znaczenia. Ten model jest równie dobrze wygląda krótki bob (Keti Holms) i średniej (Gwen Stefani w młodości).

Jeśli zdecydujesz się zrobić podobną fryzurę, należy najpierw zapoznać się z pewnymi niuansami. Po pierwsze, trzeba elektrycznego żelazka do włosów, z których będzie wyrównać huk każdego ranka. Po drugie, włosy nie psują, to konieczne jest stosowanie specjalnego narzędzia, co zapobiega zakłóceniom od wysokich temperatur.

 • Bangs łuk jak Victoria Beckham

Dziewczęta, którzy wolą zachować spaceru z włosami, można dokonać półkolistym grzywkę. W odróżnieniu od poprzedniego modelu, nie trzeba go cały czas niwelacji. I, co najważniejsze, proste zaniedbania w obrazie dodać swoją seksualność.

 • Wysokie grzywka

Moda na fryzury tych kobiet które przychodzą do nas z Francji, gdzie na początku XIX wieku, prawie wszystkie dziewczyny były jak oni. Niestety, jest to tylko jednostki brzegowe. Powinien on mieć regularne możliwości, aby podjąć decyzję w sprawie tak poważnej kolei. Jeśli masz długi i cienki nos, spiczasty podbródek i wysokie kości policzkowe, to lepiej szukać czegoś innego.

 • Postrzępione grzywka

Obdarty grzywka jest bardziej odpowiedni dla młodych płci pięknej, ale czasami nawet kobiety oraz ponad pięćdziesiąt preferencji dać tej opcji. Aby umieścić swoje włosy w czarowny fryzurę trzeba będzie wydać nie więcej niż pięć minut. Wystarcza do zastosowania pianki, pióra kulminacyjnym, konsolidować lakier. Wszystko obraz femme dziewczyna gotowa do buntu. Nawiasem mówiąc, krótka fryzura jest idealnym rozwiązaniem.

Wybranie odpowiednich fryzur opcji można radykalnie zmienić swój wizerunek. Chcesz być agresywny biznes-woman? Proszę się wystarczająco proste grzywki i zebrać włosy w kok. Lubię być romantyczny i delikatny? Następnie doskonałe półkoliste grzywka z lokami na skroniach. Najważniejsze – nie bój się eksperymentować. Po tym wszystkim, nawet jeśli nie podstrizhetes, włosy odrastają. A jeśli spróbujesz swój ulubiony model może być potem żałować.

Krótkie fryzury z grzywką

 • Kare – styl

Do tej pory, krótki bob tradycyjnie prowadzi listę najbardziej popularnych fryzur. Jest modna i popularna ze względu na zmienność. Ta fryzura jest niemal wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, statusu i pozycji społecznej. Jedyną rzeczą, która może zepsuć wizerunek – nieprawidłowo dobrane grzywkę.

Modne fryzury damskie uważane są za długie, obejmujące brwi, a wraz z krótką grzywką. Pierwszą opcją byłoby zmierzyć się z młodych i starszych płci pięknej. Drugi sposób jest nie tylko dla osób, które mają kształt prostokątny, a taki model wizualnie cięższych podbródku.

 • Bob

Jeśli nie chcesz wyglądać jak każdy inny, i staramy się wyróżniać z tłumu, jesteś doskonały asymetryczny bob z grzywka postrzępione (jak różowy). Ale, niestety, nie każdy może zdecydować się na fryzurę, kiedy z jednej strony – na jeża, z drugiej – krótki bob. Aby umieścić swoje włosy, trzeba będzie pianę lub piankę. Nałożyć niewielką ilość uchwycie do głowy i włosy, bić w dłonie. Lekko kontuzjowany zaniedbania, które jest tak modne w tym sezonie.

Błędy w wyborze huk

Tak, numer jeden błąd – długa grzywka i ciecz, dla których trudno jest utrzymać. Jeśli nie zamierzasz zrobić każdy dzień układania i włosy, to lepiej zrezygnować z tej opcji. W przeciwnym razie, włosy na czole będą rozproszone w różnych kierunkach, wygląda delikatnie mówiąc, niezbyt starannie. W sprawiedliwości należy zauważyć, że opcja ta jest bardzo młoda płeć piękna z długimi włosami, luksusowym.

Numer dwa błędem – ignorując zaszczepił grzywkę wyboru rodzaju twarzy. Jak byś nie chciał, aby uzyskać krótkie grzywki, nie rób tego, jeśli masz ciężki podbródek. Jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał iść z kwadratową szczęką i odczekać kilka miesięcy, aż włosy odrastają.

Ważne jest również, komu powierzyć swoje włosy. Odnoszą się tylko do profesjonalisty, jak tylko potrafi doradzić odpowiednią opcję. Wysłuchać opinii ekspertów, ale, oczywiście, nie zapomnij o swoich życzeń.

Jak leczyć huk

Na następny dzień po grzywka mycia głowy nie wystaje we wszystkich kierunkach, konieczne jest natychmiast wysuszyć suszarka do włosów. Ukierunkowanie strumienia powietrza od góry do dołu, a więc nie zapomnij użyć dużej okrągłej szczotki, które są rany powoli podczas suszenia włosów.

Jeśli jesteś właścicielem sztywnej i niesforne włosy, trzeba wstępnie zastosowania specjalnego sprayu. Również na sprzedaż jest specjalny nieusuwalny balsamy, kremy i spraye do włosów, które nie pozwalają na włosy zwijają.

Fakt, że nie można iść do łóżka z mokrą głową, wiedzą niemal wszystko o płci pięknej (choć często zaniedbania tej reguły). Ale na wieczku, które muszą być noszone w nocy, niewielu zdaje sobie sprawę. Dlatego cierpią piękno rano, próbując rozczesać włosy bitą na kawałki i spłaszczyć loki.

Nawiasem mówiąc, Bang trzeba myć codziennie (lub co najmniej raz na dwa dni, ale nie mniej). Dlatego konieczne jest użycie specjalnego szampon, korzystnie – bez środków powierzchniowo czynnych i innych tego typu dodatków. I nie zapomnij zrobić maski nawilżające. Mogą one być albo kupić w sklepie lub zrobić samemu za pomocą naturalnych produktów, które mają w lodówce każdej rodziny.

Obcięte grzywka w domu

Niestety, nie każdy ma możliwość raz na dwa lub trzy tygodnie, aby przejść do fryzjera obciąć grzywkę regenerować. Ale jeśli forma i model pasuje do ciebie, można to zrobić samemu w domu. Najważniejsze – aby uzyskać ostre nożyczki (pożądane jest, aby były one profesjonalny).

Więc najpierw cienką skórką muszelki frędzlami. Reszta włosy w kucyk zbierać i zabić, więc nie przypadkowo je wyciąć. Uwaga: mokre włosy nie warto! Jeśli to zrobić, a następnie suszone podstrizhetes grzywka może skakać. Nawiasem mówiąc, na wszelki wypadek zawsze pozostawić co najmniej dwa lub trzy milimetry „w rezerwie”. Jeśli słabnąć rękę, stylista w fryzjerstwie łatwiej będzie poprawić sytuację.

Ostrożnie zacząć obniżyć swoje włosy. Utrzymać nożyczkami pod kątem 45 stopni. Nie szarpać lub pociągnąć końce, jeśli kawałki czupryną zakleszczony pomiędzy łopatkami i nie przycięte, jak z tym będzie jeszcze gorzej. Tylko następnym razem chwycić małe grudki, które będą łatwiejsze w obsłudze. Kiedy skończysz, chodzić na obwodzie nożyczki do wycinania.

load...