Krótkie fryzury: wideo i zdjęcia wskazówki

Krótkie włosy nadal jest bardzo popularny wśród wielu dziewcząt i dorosłych kobiet. Wyborze fryzury, pożądane jest, aby wziąć pod uwagę różne czynniki. Oprócz obrazu i styl życia, biorąc pod uwagę właściwości twarzy, postać, oraz, oczywiście, struktury włosów. Oczywiście, grube długie włosy wyglądają bardzo ładnie. Ale ich nieposłuszeństwo powoduje często gospodynie nerwowego. Ale jeśli mądrze wybrać skrót, problem można łatwo rozwiązać.

load...

Zawartość:

Wyjątkowo Coco z krótkimi włosami

Butch – historia pojawienie

Krótkie fryzury pojawiły się w czasie legendarnej Coco Chanel, a stało się to przez przypadek. Coco zrobiła trwałą. Ale skoro nie działa, włosy wyciąć. Kobieta pojawiła się publicznie. Biorąc pod uwagę jego Trendsetter pani wziął jako nowy trend. Ponieważ krótkie fryzury stały się popularne wśród kobiet i przeżył. Wiele pań zastanowić się, jak krótkie fryzury.

Pierwsze fryzjerów nie było łatwe, jak to było konieczne, aby zapewnić, że krótkie fryzury wyglądają harmonijnie do wszystkich kobiet, które chcą się ostrzyc. Stopniowo jednak określiliśmy zasady, na którym kapitan zaczął tworzyć prawdziwe cuda.

load...

Zasady wyboru krótką fryzurę

Krótki włosów jest uważane za długie, począwszy od bardzo krótkich – 1-3 cm na 15-20 cm, lub osiągnięcia brody. Po znalezieniu się na okładce swojego ulubionego fryzurę, nie biec do fryzjera i zadać sobie to samo. Jeśli nie brać pod uwagę wiele niuansów, ona przestaje wyglądać śmiesznie, i będzie dużo czasu, zanim będzie mogła zmienić wizerunek.

Wybór fryzury według kształtu twarzy

Wśród czynników, które muszą być brane pod uwagę ważną rolę przywiązuje się do osoby. Ma różne kontury:

 • Okrągłe;
 • Owalne lli_1;

 • Prostokątne; placu
 • Lli_1;

 • Trójkątne;
 • Kształcie gruszki;
 • Rombu.

Różne rodzaje kształtów

Twarz. Właściciele owalny nic się martwić. Pasują każdą fryzurę i dowolną długość włosów. W związku z tym, tego typu uważa się za idealne. Ale ci, którzy mają rysy twarzy mają inny kształt, jest podejście wybór zamyśleniu. Ich celem – w celu dostosowania go do owalu.

Tak, grube panie zmierzyć kaskadowy fryzurę, która jest wielowarstwowa. Oni wizualnie sprawiają, że twarz wygląda dłużej. Bang lepiej wybrać do przodu lub na boki. Dla kwadratowy kształt twarzy garnitur miękkim fryzury, takie jak fasola. Ale ci, którzy twarz przypomina kształt trójkąta, to najlepiej, aby uniknąć zbyt krótkie włosy, aby ukryć podbródek. Poleci karę lub bob-Bob i grzywkę dłuższe. W tej samej płci, który posiada powierzchnię o kształcie gruszki powinien wybrać fryzury, z dużą objętość w górnej części twarzy uzyskać symetryczny kształt.

Dobór fryzury na figura

Wysokie dziewczyny fryzura będzie pasować do średniej długości i długie. Jednak zbyt długie włosy rosną też nie warto.

Dziewczyny z niskiego wzrostu zaleca fryzury. Konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do wysokiej ogon, kępki na górze i polaru. Są idealne skrót „chłopiec”. Ale rosną długie zamki nie trzeba lepiej.

Urocze niskie dziewczęta z krótkim

Włosów. Płaskie, dają posiadaczowi obraz małej dziewczynki. Dlatego też, jeśli w młodym wieku wizerunku frywolny przykład pani w dorosłym życiu nie będą traktowane poważnie.

Podnieść i długie, faliste i kręcone włosy, aby osiągnąć równowagę bujne dziewcząt. Wtedy rysunek i loki wyglądają harmonijny. Zbyt krótkie fryzury są przeciwwskazane takich pań, ponieważ przyciągają większą uwagę na kompletność. Ale ten sam efekt można uzyskać, gdy zbyt duże objętości włosów. Dlatego lepiej jest wolą „sweet spot”. Choć w krótkim cięte na miarę średniej ilości może być w sam raz.

Hoża piękno nie trzeba nadmiernie podkreślają duże piersi, dzięki czemu updo. Wygląda wulgarne i normalni ludzie nie chcieliby nadmiernej rozwiązłości. Jeśli liczba ta jest cienka, konieczne jest, aby dać zbyt bujne i obszerną włosów stylizacji. Dobrze wyglądają gładką fryzurę o dowolnej długości.

Oczywiście te wskazówki nie są rozstrzygające. Jednak ich wysłuchać i zobaczyć na własne oczy „od” jest.

Fryzura dla włosów grubej

Mając do czynienia z kształtem twarzy i figurze, przejść do części zabawy: strukturę loków. Jeśli jest to trudne, więc grube włosy i grube. Przy doborze fryzury podkreślają zewnątrz. Należy jednak pamiętać, a to jest trudne do stylu swoje warkocze. Nie zachowują swój kształt przez długi czas, ugięcia pod wpływem własnego ciężaru. Dlatego też wybór należy fryzury, które nie wymagają długich instalacji. Na przykład, kwadratowy lub fasoli nie może posłusznie pozostać w formie złożonej.

Dziewczyna z niesfornych włosów

Sztywny. Dla nich dobrym rozwiązaniem byłoby etap i długa grzywka. Ta fryzura jest umieszczony w różny sposób. Owiń bang, grzebienie lub w lewo prosto. Nawet jeśli dziewczyna nie lubi kaskadę, należy patrzeć na innych warstwowe fryzury, tym bardziej istotne, że są w sezonie.

Modne krótkie fryzury

Sezonie. W tym roku wśród istotnych fryzury kontynuowanej za karę. Fryzjer umiejętnie bawi się z jej poglądów, biorąc pod uwagę cechy kobiet, zmienia swój wizerunek. Kobiety wybierają kwadratów o różnych grzywką lub bez, z kręconymi włosami lub bob-bob.

Bob z podłużnych pasm lub skośne grzywki z miękkimi konturami i wygląda bardzo stylowo. Jednak wybierając skrót do sierści, nie można zapomnieć o praktyczność. Dlatego, aby wyglądać stylowo fryzurę ciągle lepiej wybrać taki, który nie będzie się psuć od razu po instalacji. Jeśli spojrzymy na Boba, dziewczyna o grubych i niesfornych loków może spojrzeć na modnej zmienności w stylu grunge, czyli mocą światła rastrepannosti.

0. Różne rodzaje fryzur „fasoli” w

Stylu grunge. Nawet w tym sezonie styliści często oferują kaskadowe krótkie fryzury. Oni wybierają inną stylistykę, podkreślając pewne długopisy loki lub pogrubienie odważne zdjęcie.

5. Nieco kaskady w różnych stylach

A jeśli dziewczyna jest szczęśliwym posiadaczem owalnej twarzy, potrafi wybrać pixie fryzura nie jest niemodne dziś. Będzie podkreślają wyraziste cechy i zdrobnienie kobieta nie ona utracić wizerunku kobiecości.

1. Potargane fryzury „Pixie”

Kolejne styliści trendu nazywa długie grzywki na krótkie fryzury. Bangs dokonać różnych długościach, umieszczając ją na bok, do tyłu lub czesanie wymyślanie innych opcji.

8. Grzywka długie krótkie fryzury dla kobiecej obrazu

Właściciele sierści może sobie pozwolić na różne kreatywne fryzury, które są coraz częściej zadawane w salonach kosmetycznych. Należą asymetryczny, Ultra, kontrast i inne opcje niestandardowe. Najbardziej śmiałe dziewczyny wybrać ogoloną whisky, niezmiennie przyciąga widoki dookoła.

6. Oryginalne asymetryczne fryzury

Rodzaje fryzury dla grubej

Włosów

Mając do czynienia z tym, co fryzura jest bardziej do osoby i dowiedzieć się, jakie są odpowiednie do sierści opcje i zapoznają się z najbardziej aktualnymi trendami, to jest czas, aby wybrać najlepszą krótką fryzurę. Rozważyć opcje odpowiednie dla grubych i niesfornych loków. Wśród nich są:

 • Ultrakrótkich (skrzaty, Jeż, Gavroche);
 • Twórcze fryzury;
 • Klasyczny kaskadowy;
 • Grzywka lli_1.

Również zbadać, które z nich nadają się do każdego dnia, i jak styl krótkie włosy.

Ultrakrótkich

Bold Pixie nadal są modne, jak 50 lat temu. W nadchodzącym sezonie najbardziej odpowiednie opcje są uważane z łagodnymi krótkie grzywki. Aby opakowanie, wziąć trochę mus dodać objętości na grzbiecie i górnej części głowy. Żel stosuje się do rozdzielenia nici.

5. Rewolucyjna fryzura „Pixie”

Jeż w tym sezonie również łamie wszelkie rekordy popularności. Nie wszystko zostanie rozwiązany za strzyżenie „na komputerze”. Konieczne jest, aby wybrać tylko mały, chudy i wysportowana dziewczyna. Jest idealny dla grubych, ciężkich łańcuchów.

5. Lovely „Jeż”

Gavroche jest odpowiedni zarówno dla miękkiego i twardego włosa. Charakterystyczną cechą jest wybór pryadok uzyskane poszarpaną nożyczek. Szczególnie skutecznie patrzy na malutkiej dziewczynki fryzury.

6. Nietypowe fryzura „Gavroche”

Pień fryzury

Miłośnicy szoku, zaleca się wybrać na skróty w stylu Mohawk. Jednocześnie jego głowa ostrzyżone krótkie ogolone świątynie i ciemność złośliwiec. Rodzaje fryzury może być w stylach biznesowych i młodzieży. Ale w każdym razie, że dziewczyna będzie wyglądać wyjątkowo ekstrawaganckie.

8. śmiały i charakterystyczny irokezem

Warstwowe fryzury chaotycznych z konieczności długiego czasu, aby zainstalować. Łatwy rastrepannost daje objętość. Osiąga się to za pomocą żelu lub wosku, do których końce są stałe, a więc nadal wystają w przeciwnych kierunkach.

Unikalny obraz z warstwowe Strzyżenie

Asymetryczne stylizacji są odpowiednie dla różnych włosów. Są one uważane za uniwersalne, ponieważ piękny wygląd z różnych rodzajów powierzchni. Wizerunek dziewczyny, decyduje o takiej fryzury, zmienia się dramatycznie. Staje się młodzież i pogodny. Szczególnie interesująca jest styl uzyskuje się, gdy z jednej strony ogolone prawie cały obszaru czasowego, a z drugiej – zwija się w lewo na podbródku.

1. Uroczy i dziwaczny asymetryczna fryzura

Klasyczny Cascade

Ta fryzura wygląda świetnie zarówno cienka i gładka, a niesforne i sierści. Trend Cut daje obraz zabawy i lekkości cienkich włosów, dodając im objętości i pozostają napięte loki w formie przez długi czas. Kaskada wykonane z różnych długościach. Wykonuje się to, na przykład, do końcówek uszu i do brody. Często ta fryzura i sprawiają, że dziewczyny z długimi lokami.

05. Delikatne i eleganckie kaskady

Bangs

Prawie wszystkie krótkie fryzury obecne grzywką. Jest inaczej. Stylists zalecane pewnego rodzaju, w zależności od kształtu powierzchni. Musi istnieć na grube dziewcząt, jak i właścicieli „wysokiego” czoła. Ta osoba przyciąga wizualnie, zbliżył się do owalu.

20. Jak grzywka może ukryć wysokie czoło

Jednocześnie komplikuje Bangs pielęgnacji włosów, ponieważ wymaga szczególnej uwagi. Konieczne jest częściej koszenia pozostać niezmienionej postaci. Popularne Dzisiaj ukośne grzywki i mające tępe i ostre cięcie. Oryginalnie wygląda rzadkie krótkie grzywki. Miłośnik skandaliczne wybrać poszarpane porady lub asymetrię. Długość zależy od stylu dziewczyny. I warto myśleć o gładkich grzywką lub zwinięty wewnątrz wskazówek.

36. Szokująca stylu z grzywką

Układanie

Dzisiaj istnieje nieskończona liczba różnych środków przeznaczonych do opieki nad zamkami w ogólny i krótkimi włosami, w szczególności. Z pianki, spreju, pianki, wosku, lakieru i inne produkty do pielęgnacji włosów, dołączony do innej postaci.

W razie potrzeby, dziewczyna może tarmosić je lub odwrotnie, aby gładką, grzebień i wymyślić niczego. Wiele gwiazd, podniósł trend w modzie, są krótko obcięte, radykalnie zmienia swój wizerunek.

W przypadku krótkich włosów podczas układania często dają objętości w górnej części głowicy, co zmniejsza je do „nie” bliżej powierzchni. Zdarza się, że wręcz przeciwnie, osoba dokonująca największą kwotę.

Układanie krótkie włosy

Zalety i wady krótkie włosy

Na długie i krótkie czupryna ma swoje wady i zalety. Do zalet należą:

 • Kiedy jest ciepło latem, z włosami łatwo i nie jest gorąca;
 • Opieki

 • Dla nich o wiele łatwiejsze niż długie paszowa – schną szybko, poza tym o wiele łatwiejsze, aby zachować zdrowie;
 • Umiejętnie dobrane fryzury, skutecznie podkreślają rysy twarzy;
 • Stylizacji jest prosta;
 • Jest inaczej, zwłaszcza gdy zamki są uwalniane do kości policzkowych.

Ale oprócz zalet krótkie włosy w izolowane i wad. Należą do nich:

 • Z wytrzymałego niesfornych włosów w każdym przypadku trzeba majstrować, w przeciwnym razie tracą formę, a gospodyni wygląda niechlujny;
 • Krótkie fryzury nie są odpowiednie dla absolutnie każdego, więc zanim wybierzesz je, konieczne jest, aby zastanowić się i rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”;
 • Trzeba często fryzjera;
 • Jeśli nagle chcą długie włosy, to będzie musiał czekać dłużej niż jeden rok, a okres odrastają warkocze będzie wyglądać niechlujny.

Drastyczne zmiany

Program komputerowy

Decydując się odciąć długie włosy na efektowne fryzury krótkie, a biorąc pod uwagę zalecenia zawarte w artykule, można spróbować spojrzeć na siebie „z zewnątrz”. Pomoże to specjalne programy komputerowe. Widząc, co się dzieje w końcu łatwiej jest podjąć ostateczną decyzję. Czasami ścinaniu ze względu na to, że długi farby do włosów w wyniku uszkodzona lub po trwałej. Ale bez względu na powód, podvignuvshih zmienić obraz, należy najpierw skonsultować się ze specjalistą.

53. W znalezieniu odpowiedniego stylista

Jaka nawigacja, nie mylić z fryzjera

To nie jest takie pytanie, w stanie spoczynku, jak może się wydawać na początku. Oto kilka znaków na podstawie których łatwiej jest dokonać właściwego wyboru, jeśli nie ma stylisty.

Zalecenia

  lli_1. Zazwyczaj jest to najbardziej niezawodny sposób. Jeśli ktoś z znajomych zauważyłem fajne fryzury, stylista może znaleźć kontakty i prosimy o kontakt. W tym samym czasie, nie jest konieczne zastosowanie tej samej fryzury, tak że przyjaciół. Po tym wszystkim, wybór powinien opierać się na wielu parametrów, które pisaliśmy.

  Konsultacji lli_1. Na początek, można zapytać co fryzura będzie pasować lepiej z punktu widzenia specjalisty. W wyniku tego badania jest łatwiej wyrobić sobie opinię o nim jako fryzjer i osoby.

 1. Zdobyć zaufanie. Jeśli taki ekspert zostanie znaleziony, ale nie ma pewności, czy mu zaufać ze zmianą kardynalnej, można spróbować w prosty sposób, aby rozpocząć.
 2. Kompatybilność lli_1. Ważne jest, aby czuć się komfortowo gdy mamy do czynienia ze specjalistą. To zawsze pomaga w uzyskaniu pożądanego rezultatu i poprawia nastrój. I dla niego też przychodzą do fryzjera. Ale oczywiście, to lepiej, jeśli nadal porozmawiać o włosach, a nie „o samochodach.”

  Cena lli_1. Wysoki koszt usługi nie jest jeszcze gwarancją, że kapitan – wysokiej klasy. Tylko w niektórych salonach kosmetycznych ustanowić pewne cen progowych.

  Stylistka

 3. Włosów. Jeśli fryzjera włosy nie jest w najlepszym stanie, to lepiej z usług takiego specjalisty dać. Co to jest „szewc bez butów?”
 4. Entuzjazm. Dobrym panem kocha swoją pracę. On jest zawsze pełen entuzjazmu, pomysłów i dobry nastrój, ponieważ jest to zadanie dla procesu twórczego.
 5. Profesjonalnej opinii. Jeśli specjalista jest tylko słucha klienta i bezwarunkowo gotowi spełnić każde z jej żądanie, z trudem możemy odnieść się do niego. Dobrym panem zawsze powiedzieć, co i jak się lepiej. On wyrażać opinie i oferują najbardziej realną opcją, aby dowiedzieć się wszystkie życzenia klienta.

71. Piękny model w dobrej kreatora

Pozostaje dodać, że fryzury na krótkie włosy, zdjęcia i filmy, które zostały uznane powyżej możemy pozostać modne przez długi czas. Dlatego też, najprawdopodobniej, pozostaną one istotne w przyszłości. Dziewczyna, kim są, były, są i będą najbardziej modne, odważne i oryginalne.

load...