Krótkie fryzury. Schemat i technologia ich wykonania

Zawartość:

Obecnie kobiety w każdym wieku, szczególnie popularne krótkie fryzury. Poniższe schematy ich realizacji pomoże wypełnić odpowiednią fryzurę.

load...

Kobieta z krótkimi włosami zawsze wygląda dobrze utrzymane, nowoczesny i dynamiczny.

Ponadto na krótkie fryzury są wygodne i praktyczne, pozwalają kobietom szybko zmienić swój wizerunek, a technologia ich wykonania jest bardzo prosty. Jednak należy zauważyć, że krótkie fryzury nie są dla każdego. Oczywiście, jeśli kobieta ma doskonały owal twarzy, zdrową skórę, włosy krótkie nadają jej doskonale. W przeciwnym wypadku, do wyboru fryzury należy podchodzić bardzo ostrożnie i skrupulatnie.

Na przykład, big-kości i tłuszcz jest nieco dla kobiet jest pożądane, aby uniknąć takich cięć, w rzeczywistości będzie to jedynie zaakcentować ich kanciastość i masywność. Bardzo wysokie i cienkie dziewczyny fryzura to również nie jest odpowiedni, ponieważ jest mało prawdopodobne, że będzie dodać proporcjonalność.

Ale elastyczny, smukłe, zgrabne kobiety są bardzo krótkie fryzury staje. Z powodzeniem podkreślać kształtne ramiona, szczupłą sylwetkę, wyraziste oczy i szyję łabędzia.

load...

Jednak pewne „odchylenia” od ideału może być ukryta, aby wybrać odpowiednią fryzurę. Na przykład, okrągłe czoło wydłużyć włosów o wysokiej korony. Jeśli ta sama osoba, a wręcz przeciwnie, zbyt wyciągnięta, a następnie trzeba wybrać fryzurę „pod boy” z obszernych stronach. Gruszkowaty powierzchnia jest regulowana za pomocą krótkiej „Bob” z koroną objętości i długie poszarpanych przednie nici.


Powrót do spisu treści

Schemat uniwersalna krótka fryzura

Ta fryzura, jak każdy inny, jest wykonywana tylko na czyste, wilgotne włosy . Centralna głowica czoło do najwyższego punktu muszą otchesat małe pasmo włosów, około 1-1,5 cm. W przypadku, gdy włosy są zbyt grube, szerokość może spaść do 0,5 cm. Będzie to sterowanie zamka. Pozostała rzeź włosów, tak aby nie zakłócać pracy.

Wybrane nici powinny być przechowywane w pozycji pionowej i wyciąć stopniowo maleje długość od czoła do karku. Następnie wykonuje się następujące czynności wykonywane równolegle do nici odniesienia ruchu z jednej strony strefy okładzinowych, po czym – do drugiego. Technologia tego fryzura nazywa się „pasmo po paśmie”, czyli każda nowa nić jest cięty na tym samym poziomie co w poprzednim.

Niska złożoność bokobrodów. Pożądane jest, aby mieć pewne umiejętności, aby pewnie i bezpiecznie jednocześnie zachować grzebień, nożyczki i krótkie włosy. Jednakże, można szybko dostosować. Długość jest określona przez czasowych pasm okładzinowych, muszą być identyczne. Wyciąć ten fragment konieczności, poruszając całym obwodzie głowy z jednej świątyni do drugiej.

Po świątynie może przystąpić do dolnej części potylicznej. Oto benchmark już krótko przycięte kawałki. Małe nici trzeba otchesyvat pionowej rozstania stopniowo zmniejszając całkowitą długość włosów do linii wzrostu szyi.

W razie potrzeby, włosy w tył głowy może być znacznie krótszy. Aby to zrobić, należy wykonać cieniowanie. Po wszystkich stref fryzjera, muszą przeszukiwać pod kątem 45 stopni i odciąć krótkich włosków, które naruszają ogólną formę fryzury.

Wszystkie główne prace tyłu. Teraz trzeba zrobić obramowanie. Aby to zrobić, wszystkie włosy w kierunku wzrostu Tease na twarzy i nożyczek są wyrównane linię.

Ostatnim etapem będzie zwężający się włosy na całej głowie. Jest on wykonany ze specjalnymi nożyczkami. Głębokość zbieżność nie powinna być większa niż 3 cm. Bardziej nowoczesny typ strzyżenie przerzedzenie dadzą nową technikę zwaną „Poyntinga”.


Powrót do spisu treści

Schemat kobiece supershort wykonać fryzurę

Wdrożenie tej technologii fryzura jest trochę podobny do uniwersalnego. Lekko wilgotne czyste włosy czesanką w kierunku ich wzrostu. Po określeniu najwyższy punkt głowy. Łatwiej zrobić zwykły grzebień. Na górnym grzebieniem leży poziomo. Wokół tego punktu średnicy nici oddziela około 5 cm, gdy włosy są bardzo grube, może być nieco mniejsze. Włosy są następnie zwinięte i odciąć przewody. Wysokość tego cięcia powinna wynosić około 1,5 cm większa niż pożądana długość skrawania. Następnie, przycięte części grzebienia do włosów i jest ciągnięty przez szczypanie pomiędzy środkowym a palcem wskazującym. Następnie zastosować technikę usuwania włosów na palcach. Dzięki plasterka pomaga wyrównać. Pozwoli to kontrolować pasmo.

Następnie wykonuje się cięcia wzdłuż linii promieniowych. Włosy powinny być rozstał-promienie na strefy. Jeśli one przeszkadzają, mogą zostać zabite, ale jeśli nie, to po prostu cicho przestrzegać określonego wzoru. Kosmyki włosów zajmuje szerokość, która może pomieścić pomiędzy wskaźnikiem a środkowymi palcami. Otchesyvat powinien być wyprostowany, lekko pociągając w kierunku kontroli. Już wyciąć prihvatyvayut włosów i skupienie się na nich wyciąć nowe nici. Na tym schemacie jest stosowana Poyntinga sztukę.

Po ukończeniu fryzjera, zrobić specjalną zwężający brzytwa. Rozcieńczona grzywka proste nożyczki. Nadaje się również do tego sprzętu slaysing przeznaczenia.
Powrót do spisu treści

Schemat kobiece młodzież krótkie fryzury z rozdartym obramowaniem

Ta fryzura jest odpowiednia dla kobiet, które chcą optycznie wydłużyć twarz. Technologia i oryginalne fryzury wymagają brzegów mistrzów doświadczenia, więc początkujący wziąć na to jest niepożądane.

Początkowo, tak jak w poprzednich schematach zagospodarowania jest wykonywana. Aby wyciąć zacząć od stref skroniowo-bocznej. Niewielka część otchesyvayut poziomej przecinania. Po konieczności określić długość. Można użyć odbiór Poyntinga. Technologia ta fryzura oznacza, że ​​linia cięcia będzie nieco powyżej ucha. Pasemka otchesyvayut szerokości 1-1,5 cm w przekroju wykonanym metodą pasemko nici. Kiedy dotarł na tył głowy z jednej strony, przejść na drugą stronę i wykonaj tę samą procedurę. Po włosy suszy się i przejść do przetwarzania obszarze potylicznej.

Sploty podnieść grzebień i nożyczki, odciąć końce włosów. Wstępnie przetworzone szyi centralna część, a po przeniesieniu na boki. Następnie, jednoczące fryzura supraoccipitale i nizhnezatylochnoy strefy. Dla tego też, wykorzystuje technikę cięcia włosów z grzebieniem.

Lepszy widok przycinania może być udzielona przez traktowanie nici przez przyciętego slaysing. Końcowa dotykowy szyi dołączone przewody. Cały grzebień grzebień strefę w kierunku wzrostu, zbędne włosy linia przerywania ścinanie cięcie. Po wykonaniu płytkiej zwężający prostych nożyczek.

Przejdziemy teraz do obszaru czołowego-ciemieniowej fryzury. Na pierwszy rzut oka, wzrost włosów linie równoległe czesane nici o szerokości 1,2 cm długości jest ustalony. Fryzura zaczynają robić, przenosząc pierwszy od centrum w jednym kierunku, a następnie – po drugiej stronie do centrum miasta. Wszystko to strefa są wycięte z „pasmo po paśmie” Quickdraw nie potrzebują. Bang traktowane przez linię dzwonka przez Poyntinga.

Następnie pocięto pionowo przesuwnie traktowane przejścia od skroni do nasady. Etap ten nazywany jest również sprzęgło, jak wypracowali wspólne konturu obszaru skroniowo-potylicznego.

Jednak, aby dać fryzurę bardziej nowoczesny wygląd, trzeba traktować go w technice niezwiązanego, czyli granicy muszą być podzielone i nie powinny mieć gładkie przejście. Można to zrobić po schodach i na skroniach. To podkreśla dynamiczny styl.

Powrót do spisu treści

Wdrożenie technologii krótki bob z otwartym szyi

Charakterystyczną cechą tego ścinania dopasowane bardzo krótki dolny potylicznego obszar przedniej puszystej masy włosów i wlewu. Zarys główna linia będzie nieco powyżej linii włosów. Koszenie techniki składa się z dwóch etapów.

Początkowo poziomą oddzielenie od ucha do ucha i szyi leczony. Dolna część może być cięte za pomocą różnych metod. Na przykład, cięcie nici z grzebieniem, przesuwając go w górę. Grzebień podczas się poziomo, przechodząc stopniowo do góry, kąt pomiędzy nią a łbem wzrasta.

Również do leczenia tej strefie odpowiedniej metody „nici pasemkiem”. W tym przypadku przecinanie powinna być pionowa, a linia nacięcia biegnie pod ostrym kątem do 90 stopni w zawiesia. Długość pasma w górę – 2-3 cm u dołu – nie więcej niż 1 cm.

Drugi etap – wykonanie kary. Na poziomie górnej uszu pozioma szerokość przecinania oddzielone pasma o około 1 cm. Kroju się na poziomie, który będzie określać linii pól. Następnie czesane blokad czasowych i prowadź gładkie quady linii. Quickdraw zrobić.

Zwężający się w tym strzyżenie odbywa się na wszystkich stronach: przód, tył, boki, z hukiem. Jest również możliwość dokonania głębokiej fryzury filirovku.Shemy dla krótkich włosów: Ołów Technologia

load...