Krótki układania włosów w domu – fryzury na każdą okazję

Zawartość:

Właściciele krótkich włosów często skarżą się, że określone takie zamki są bardzo trudne, ale dla wyobraźni i improwizacji jest absolutnie żadnej inspiracji. Tymczasem są one bardzo pomylić, bo tylko z krótkimi włosami najłatwiejszym sposobem „walka” w domu! A jeśli nauczyć się robić stylizacji dla krótkich włosów można codziennie zmieniać swój wizerunek, pochodzący przed innymi uwodzicielski kokietka, nastoletnia dziewczyna lub biznesowych, ścisłe an_3 biznesu.

load...

Co musisz

  • Suszarka z dysz;
  • Okrągła szczotka do masażu;
  • Normalna grzebienia z szerokimi zębami;
  • Mocowanie – lakier, pianka, pianka, żel;
  • Lokówki do włosów i żelazko do ich usunięcia;
  • Lokówki.

Odbiór tego rodzaju środki blokujące, które w swoim składzie mają kwas gilaurinovuyu – odżywia włosy. Suszarka wybrać jeden z trzech trybów ogrzewania powietrza, siła strumienia musi być również na trzech poziomach. Do stylizacji włosów – jest stresujące dla organizmu, więc nie fanatycznie kupując wszystkie znane narzędzia i urządzenia – konieczne jest, aby dbać o swoje zdrowie, to włosy zachwyci połysk i miękkość. A jeśli do układania włosów w domu nie będzie się różnić od „ręki” kreatora, można tylko pozazdrościć.

Wśród fryzjerskich mistrzów wierzyli, które leżały krótkie włosy w domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek – ponieważ nie wymagają specjalnych dostosowań ściśle określonych umiejętności. Kilka opcji do stylizacji krótkich włosów można zrobić najbardziej niedoświadczony w sprawach człowieka fryzjerstwie. Je omówimy w tym artykule.

Romantyczna pani

Stacking oznacza zastosowanie wszelkich środków mocujących. Umieścić go na lekko wilgotne włosy i rozprowadzić równomiernie na całej długości. A teraz mamy do wyschnięcia ich Suszarka do włosów – średnią siłę jet, powietrze jest ciepłe. Podczas suszenia pasma włosów wycisnąć w pięści, przechodząc od góry do skroni, po dokonaniu wyraźne rozstanie. Wszystko gotowe! Pozostaje tylko trochę fala grzebień grzebień z kilkoma zębami i piękną fryzurę na weekend gotowy!

load...

Twórczy bałagan

Ta opcja jest nawet łatwiejsze, należy użyć wosku dla niego. Mocowanie wosk zaczyna się z faktem, że w rękach rozgrzewanie i rozgrzewanie kilka kropel produktu kosmetycznego, który jest stosowany do nici. Są one rozdzielone i umieszczone w odpowiednim kierunku. Włosy powinny być lekko suche suszarka do włosów, a następnie ustalenie jest jeszcze silniejszy i marszczenia w swoje ręce, dostać to, czego potrzebujemy – cute rozczochrane włosy.

An_3 biznesu

Umieść włosy w sposób uporządkowany, gdy nić przylega do zapewnienia wyznaczone i nigdzie nic kije mogą dosłownie 10-20 minut. W domu, wymagałoby to okrągłą szczotkę, suszarkę do włosów i trochę żelu. Więc zaczynamy czyścić włosy wysuszyć suszarkę do włosów i okrągłej szczotki w tym samym razem trochę Curl trochę. Jednocześnie przestrzegać surowych liniach – włosy nie powinny być w nieładzie. Przecinanie – ścisła i idealnie gładka. To wiąże się z zastosowaniem żelu do stylizacji – jest to możliwe, aby naprawić huk lub pasm bocznych. Gdy włosy są układane w taki sposób, będziesz czuć się pewnie w każdym biurze, czy w trakcie negocjacji.

Na każdy dzień

Dla fryzury na codzień nie potrzebuje bardzo idealną stylizację. Tutaj można użyć uniwersalnej metody. Do mocowania na krótkie włosy nałożyć piankę rozprowadzany jest na całej długości. Teraz zrobić przedziałek bok (lub prosto – jak wolisz) i zacząć wysusz suszarka do włosów. Jednocześnie podnosimy korzenie z okrągłą szczotką i skierować strumień powietrza bezpośrednio na nich. Okazało głośność i dokładności, by tak rzec, „dwa w jednym”. A jednak, i będzie potrzebował trochę czasu – to naprawdę bardzo wygodne w domu!

Warkocze

Myślisz, że krótkie włosy nie pozwalają nosić warkocze? Mylisz się! Przy odrobinie wyobraźni – i wszystko jest możliwe. Podzielić włosy z przedziałkiem pośrodku i zacząć splot warkocz na prawo i do tyłu głowy, a następnie przymocować go niewidzialnym. Teraz robimy to samo warkocz na lewo i mocowania go do tyłu głowy. Okazuje się, że dwa warkocze spotykają tyłu – w tym momencie można naprawić jakiś zakręt z dżetów. Teraz posypać cały ten lakier piękności – gotową fryzurę! tutaj tylko dla procedury w domu nauczyć się tkać to francuskie warkocze – wyglądają bardziej interesująca.

Kółeczka

Jeśli naprawdę nie krótkie włosy, a włosy przynajmniej trochę w dół na jego szyi i ramion, można nawiązywać i loki. Oczywiście, że nie spadną eleganckie loki na dłoniach i łopaty, ale kobiecość i elegancję można osiągnąć. Stacking jest inna trudność, ale ładnie wygląda i zrobić to w domu łatwo.

Zastosuj środek mocujący i zaczynają suche włosy. W tym samym czasie, co okrągłej szczotki do zaostrzenia zamki – w kierunku, w którym chcesz. Następnie grzebień i posypać lakieru – wdzięku loki gotowy! Jeśli chcesz mocniejsze loki użyć lokówki lub lokówka.

Jak widać, nawet w domu, można eksperymentować z krótkimi włosami, stosuje się różne sposoby i stworzyć swój wizerunek. Do stylizacji włosów – delikatna sprawa i nie toleruje zamieszania, więc spodziewać się czas, więc to było zaledwie kilka minut, a następnie skorygować lub zmienić całą fryzurę. Dowiedz się, dążyć, improwizować i czerpać przyjemność z ich zdolności do stosu krótkie i niesforne włosy!

load...