Krótki przewodnik do katastrofy na skalę planetarną dla miłośników fitness

Zawartość

To po prostu tak się stało, to jest w tym przypadku. Więc jeśli wybierzesz kukurydza na dzień przed ważnym prętów wiertniczych, ta „powódź” przed wakacjami, a potem nagły wyjazd złamie cały cykl szkoleniowy zweryfikowany. Albo cholera bufetu w każdym hotelu na skraju świata, gdzie jedynym posiłkiem białego chleba i suszony kawałek sera. I tak, na pewno, że udał się do ośrodka regionalnego, a tam będzie wszystko dobrze. Najważniejsze, jak mówią, nie panikuj. Twórczego myślenia i nie katastrofa nie złamie ci.

load...

[Powrót do spisu treści]

Nagłe podróży służbowej lub przelot

Przyczynami mogą być różne, ale istota jest taka sama. Czy masz plan periodized trening siłowy i postępów na nim. I to nie mieści się w kolejną podróż do krawędzi geografii bez siłowni lub podróży do centrum kultury korporacyjnej z bandą pijanych (nazwijmy rzeczy po imieniu, prawda?) Współpracowników. Co robić coś, na emeryturę lub opuszczają rodzinę? Nie, oczywiście. Wszystko zależy od stopnia pilności:

  • Nauczyłeś się kilka tygodni. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – usunąć wszystkie dni odpoczynku i bezpiecznie dotrenirovatsya oficjalnego „utwór tygodnia”, rzucać w torbie TRX i gumy, w pewnym sensie. Pomysł, by tak rzec, nie jest pozbawiona pewnych wad. Aby być dokładnym – składa się z pewnych niedociągnięć, jeśli pozwoli mi być proste. Albo dni odpoczynku plan zasilania – prawie najważniejszą częścią. Bo trzeba je opuścić. A „wyciąć” będziemy PFD. Lub „łatwych dni”, który prawdopodobnie masz. Na przykład, mamy jeszcze dwa tygodnie i planujemy klasyczną – jeden dzień ciężki przysiad, drugi – ciężkie wyciskaniu, a trzeci – ciężki ciągnąć, a czwarty – pull-up, wyciskaniu kondycję i inne pomieszczenie pomocnicze. Bądź pierwszy, drugi i trzeci dzień, czwarty dzień odpoczynku zrobi bezpiecznie. Tęsknisz pasek? Pociągnąć rozgrzewki na dzień martwym, i chill out. I tak, w tym przypadku trzeba będzie usunąć dodatkową objętość. Jeśli nie (a większość dziewczynek wciąż robią) użytkowych i izolacji ćwiczenia, usuń je. Tak, chodź, Follow Your 5/5, 3/5, 1, i wrócić do domu. Oczywiście powtarza podejście do przykładu wziąłem. Najważniejsze jest, jak sądzę, jest to zrozumiałe;

  • Idziesz prosto cykl szkoleniowy jutro w samym środku, a nic się nie zmieniło po prostu nie mają czasu. Nie dlatego, że „skromny”, ale coś w tym stylu. Jeśli jesteś już na planie zasilania periodized, na pewno masz, gumy i pętle. Cóż, albo jeździć po pracy w „Sportmaster” i kupić sobie tyle za aż 500-700 rubli gumką. Nie 5-kg oporu, aw niektórych przypadkach 10-15. A teraz mamy rozumieć, że. W dniu jego natywna wykonywać przysiady, tylko na jednej nodze i gumką (odniesienie do amortyzatora, krawędzią z gumy w ręku, czy problemy ze stabilnością, perekin’te razy przez nogach łóżka i zachować otshagnite zdrowia). W dniu trakcji – czy pragnienia, ale rumuński, a na jednej nodze. Gumą. Ława oczywiście niezbędne, ale można to zrobić pompek, na przykład, na trzech krzesłach, rzucając prądem za plecami i chwytając ręce do oporu. Zejdź niżej i będzie zadowolony. Powtórki i podejścia? 5/3/1 Nie oczywiście, ale coś w klasycznych 8 powtórzeń w 4-5 setach. I postalaytes powolny. Po powrocie do poprzedniego początku (już minął) tygodni od jego planu, a pracują cicho. Musisz szybko postępów.

    load...

[Powrót do spisu treści]

Oskubane kukurydzy, posiekane palmowy i inne połamane paznokcie

Co zrobić z gwoździem? Najbardziej prosta – udać się do dowolnego sklepu, który znajduje się obok swojej pracy w porze lunchu jest gotowy do robienia niefortunne sportowca, i daj nam przywrócić go z akrylu. Jeśli „całkowicie oszukany” – jeden ze sposobów, Medyczne. Rolling w baneotsin rany lub ich analogów, uszczelnienie wodoodporne tynki i wykonać w dniu bilansu zamiast ciężkim dniu. Tak, nasze ulubione „jednonogie” ćwiczenia z ciężarkami świetlnych.

Modzele – coś poważniejszego. To ja cię jako fan różnych ciężarach wag do wytrzymałościowego Development Goals powiedzieć. Czasem odlecieć tak, że pręt staje się anatomicznie niemożliwe. Oczywiście, nie są rzemieślnicy, którzy mogą odebrać więcej niż 100 kg palców, i wyciągnąć, ale lepiej tego nie robić. A potem katastrofa tylko zwiększy skalę (jak to „jak trenować siłę od kontuzji nadgarstka?”). Jeśli sytuacja pozwala podnieść poprzez umieszczenie bandaż i za pomocą pasów lub Versa Grip, proszę. Jeśli nie – zorganizować dzień w siłowni Back Room. Jednocześnie należy pamiętać, gdzie są one w swoim pokoju. Zbyt zabawy, szczególnie widoczne koledzy kachalochke być rodzaj podziwu.

Otarcia na dłonie prześladowanej miłośników odstępach czasu w przyrodzie, butkampa, turystyka i drugiej zewnętrznej turnichkov. Jest tylko jeden sposób – haki + light garderoba dla trakcji i gruby bandaż do pras ruchów. I nie zapomnij, aby zmienić opatrunek i niektórych towarzyszy najpierw przejść przez cały dzień z klejem wodoodpornym, a potem płakać o tym, w jaki sposób mogą, słaba szkolenia, kiedy niczego nie zapomnieli. Chlorheksydyna i kupić w aptece za 14 rubli. Aby wytrzeć szyje i pióra, przed rozpoczęciem ćwiczeń. Wygląda to dziwnie, ale leczyć po takich prostych manipulacji znacznie szybciej.

[Powrót do spisu treści]

Nie wygląda tak jak powinien, gdy jest to niezbędne

Czy możesz mnie zostawić znów pomidory (najlepiej arbuz, proszę), ale nie ma innego sposobu, niż rośnie Zen i szacunku dla własnego ciała. Oczywiste jest, że jeśli prawo cię opuścić, „zalewanie”, a owoce ćwierć ograniczeń jedzenie po prostu rozpuszczonych, byłoby miło, aby dowiedzieć się, co to jest. U lekarza. Może to być nie tylko dniem cyklu, ale także pewnego rodzaju skradanie chłód klimatyzacji, a następnie zakończył ząb utwardzania. Cóż, czy już wiesz sam dlaczego. Pamiętaj, że jeżeli jedna ze stron w biurze przed wyjazdem. Tak, nie mów nikomu. My, dziewczyny mają ukryć to, co jemy, a tajemnicza nod na specjalne Fairy wodnej, która powoduje, że wszystkie z tych nieprzyjemnych zmian.

Spuścić wodę, nic oprócz rumianku i pijąc z imbirem i cytryną, nie radzę. Och, tak, można jeszcze Bicze o tym, czy jesteś zdrowy, a to z pewnością nie jest zimno. Albo wreszcie gotować szparagi. Z koperkiem i cytryną. Albo zjeść ogórki bez soli. Ogólnie rzecz biorąc, każdy moczopędne leki ani Format „Ekspela”, a planetarna katastrofa spowoduje sytuacji, w której trzeba walczyć na przykład ze skurczami siedząc w samolocie, wychodzić gdzieś pomiędzy miastem i ciepłego morza.

W ogóle, spokój. Centrum jest częścią twojego życia. Ale w prawdziwym życiu, wiesz, czasami to się zdarza. Wszystko będzie dobrze.

Elena Selivanova

load...