Kremy. Ich skład i cechy charakterystyczne

Zazwyczaj otrzymujemy krem ​​uważnie przeczytać dopiero po ich składu, po przeanalizowaniu etykietę. Jednak terminy znajdujące się na etykiecie, czasami może być niezrozumiałe. Zazwyczaj kremy są tak zwane przeciwutleniacze – witaminy C i E, retinol, – witaminy i substancje biologicznie czynne. To właśnie te substancje biologicznie czynne i dać Lecznicze właściwości kremów. Są to wyciągi roślinne, które stymulują procesy odpornościowe w skórze i posiadających właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Wydobyte substancje bioaktywne, głównie z arniki, rumianku, kozłka lekarskiego, matka podbiału, skrzypu, perzu, meadowsweet, aloes, anyż, kruszyna, krwawnik, rozmarynu.

load...

Krem

Skład produktów kosmetycznych zawsze zawiera naturalne oleje. Oni odżywia i nawilża skórę, pozostawiając ją delikatną, świeże i czyste. Zwykle dla kosmetyku używa masła kakaowego, awokado, olej jojoba, kukurydza, migdałowy, olej rycynowy i olej z oliwek, brzoskwinia i pestek moreli.

Jednym z istotnych składników nawilżających są hydrolysers keratyna i kolagen. Jest głównym białkiem skóry, zatrzymywaniu wilgoci w warstwie rogowej i jej wspierającej świeżość i elastyczność. Anty starzeniu kwasy linia kremy owoce są stosowane jako pochodzące z cytryny, trzciny cukrowej, jabłkowy, kwas hialuronowy i dysmutazy dimustaza. Zawarte w kremach i naturalnych konserwantów z propolisu, brzoza, eukaliptusa i ekstraktów Cheremuhovo.

Reguły mające zastosowanie kremów

Skuteczność jakiegokolwiek kremu zależy od pewnych cech jego stosowania. Tak, odżywcze kremy powinny być stosowane w półtorej godziny przed snem i za pół godziny – czterdzieści minut przed wyjściem z domu. Biocream wykorzystane dopiero po trzydziestu pięciu lat. Skóra przed nałożeniem kremu należy dokładnie oczyścić i nawilżyć, wówczas składniki odżywcze wnikają w skórę szybciej. Należy nałożyć cienką warstwę lekkich ruchów masażu w kierunku linii skóry przez trzy do pięciu minut. Ręce Palm Pre-ogrzewany.

Wszelkie, nawet najbardziej ostrożny wysiłek do pielęgnacji skóry, będzie bezskuteczne w ciągłym brakiem snu i zmęczenie. Dlatego też pozwolić sobie na relaks, często spędzać czas na świeżym powietrzu – i można spojrzeć doskonałe w każdym wieku!

load...

load...