Kreml dieta – raj dla mięsożerców!

Zawartość:

Na pewno słyszeliście o diecie Kremla – co gwiazda straciła go, drugi przekształcony nie do poznania. Jednak każdy wie, co dieta Kreml? Powiedzmy sobie razem. Taki tytuł nosi ponieważ ten rodzaj diety użył znanych polityków – mieszkańców Kremla. Szczególnie często postrzegane entuzjastyczne recenzje o wyżywieniu Kremlu mężczyzn – mięsożerców i miłośników napojów alkoholowych.

load...

Tak, zrobił to dieta Kreml do utraty wagi umożliwia nieograniczoną konsumpcję mięsa i wódki? Jak mogę schudnąć, praktycznie ogranicza się u władzy? Rzeczywiście, sam fakt, że możliwe jest, aby jeść smaczne i schudnąć, wydaje nam bajki. Ale Kreml dieta rozwiewa nasze zwykłe wyobrażenia na temat odchudzania.

Rzeczywiście, wszelkiego rodzaju gadżety i przysmaki są częścią codziennego menu, co dietetycy nazywają dieta Kreml. Przepisy oferowane przez system zasilania Kremla zawierać cztery podstawowe postulaty:

  • Dużo płynów
  • Wszystkie rodzaje mięs i serów
  • Dużo warzyw
  • Niemal całkowity brak produktów zawierających węglowodany

Jesteś gotów tolerować takich ograniczeń? Wtedy to załatwione! To dla ciebie – to notorycznie dieta. Menu na tydzień będzie można zrobić bez większych trudności. Co więcej, to będzie bardzo zróżnicowany, a co najważniejsze – pyszne menu. Po tym wszystkim, można mieć wszystkiego mięs. Drób, wieprzowina, wołowina, jagnięcina, ryby, kiełbasy i inne wędliny – wybierz, co chcesz swoją duszę. Krewetki, małże, ostrygi i inne owoce morza przysmaki, twardy ser i twaróg, majonez! I masło – na diecie z Kremla nie marzył tylko leniwy!

Należy jednak pamiętać, umiar – jeśli wszystkie te produkty w dużych ilościach, jest mało prawdopodobne, można osiągnąć pożądany rezultat. Zalecany przez dietetyków porcji nie powinna przekraczać wielkości ludzkiej pięści. Oczywiście, po raz pierwszy można doświadczyć uczucia głodu – jest to normalne, ponieważ Twój żołądek jest rozciągnięta na przestrzeni lat ze względu na ogromne porcje. Na szczęście, proces odwrotny nie jest czasochłonne – żołądek powróci do normalnego poziomu w ciągu kilku tygodni. Tak, i głód zniknie niemal całkowicie.

load...

Pułapek

Ale są też „pułapek”. Z reguły najtrudniejsze dla miłośników jedzenia zwierząt – odrzucenie chleba i ziemniaków. A dla pań – od słodkich. Jeśli zdecydujesz się na siebie diety Kremla, należy pamiętać, że węglowodany trzeba dać! Po tym wszystkim, aby osiągnąć pożądany efekt, i schudnąć można tylko ściśle według tej reguły.

Znaczenie diety Kremla jest zmusić organizm do czerpania energii z pokarmów zawierających węglowodany nie są, ale dlatego depozytów tkanki tłuszczowej. Więc teraz zapomnieć, że ten chleb, ziemniaki, zboża, cukier, wszystkie rodzaje słodyczy i produktów mącznych. Wszystko to dieta surowo zabrania.

Ponadto, tak wielu ludzi ledwo dany warunek wstępny Kremlin diety – spożycie płynów. Jeśli nie pić około dwóch litrów wody dziennie, proces utraty dodatkowych kilogramów będzie bardzo powolny. Należy pamiętać, że mówimy o czystym picie niegazowanej wody – kawa, herbata i inne napoje kosztem nie dzieje.

Za pierwszym razem nie będzie łatwe – często trzeba pić przez życie. Nawiasem mówiąc, wiele z nich zaleca się umieścić w szklance wody plasterek cytryny – napój jest tak dużo łatwiejsze. Ale po około dwóch tygodniach, jak picie reżim będzie miał zwyczaj i nie miał problemów z wodą będzie doświadczenie.

To jest koniecznością – konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że w przestrzeganiu diety Kremla zwiększa obciążenie nerek. Dlatego tak ważnym miejscem w tym systemie, moc podana do cieczy. Pomaga nerki, aby poradzić sobie z ich pracy. Pić tyle, ile chcesz!

Ale nie te, które zawierają cukier. Tea – czarne, zielone i ziołowe, kawa, czasami można sobie pozwolić, a Coca-Cola light, nie zawiera cukru w ​​jego składzie. A teraz najprzyjemniejsza rzecz dla mężczyzn – alkohol może być, ale w rozsądnych granicach i tylko mocnych napojów bez cukru. Może być wódka, whisky i koniak. Pozwoliło szklankę naturalnych win wytrawnych.

Ale piwa i niskoalkoholowych napojów z alkoholem – nawet nie myśleć. To samo odnosi się do soków, napojów bezalkoholowych i kompotów owocowych. Wszystko to jest surowo zabrania Kreml dieta.Kstati rzecz biorąc, ludzie cierpiący na nadciśnienie i problemy z układem moczowym przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem.

Ponadto trzeba będzie zgodny z planem i zasilacz – do jedzenia, kiedy trzeba, tak jak poprzednio, nie będzie sukcesu. Zasilanie powinno być drobnym- małymi porcjami w ciągu krótkiego okresu czasu. Osoba musi być co najmniej pięć posiłków dziennie. I to nie usprawiedliwia faktu, że masz pracę – można zrobić posiłek z nim.

Jakie warzywa są dozwolone?

Menu w połączeniu brak zbóż i innych produktów spożywczych zawierających węglowodany, będzie w stanie zrekompensować konsumpcji warzyw. W szczególności, że w zależności od diety Kremla węglowodany powinny być spożywane w ilości około 40 gramów na dzień. Warzywa zawierają tylko niewielką ilość węglowodanów, ale co najważniejsze – zawierają błonnik, niezbędny do normalnego funkcjonowania jelit.

Najbardziej użyteczne są zielone warzywa: cukinia, ogórki, sałata i kapusta – najlepsi przyjaciele. Zaleca się również, aby jeść rzodkiew i rzodkiewka. Nawiasem mówiąc, pożądane jest, aby wszystkie warzywa uprawiane są w twojej okolicy miejsca zamieszkania – są one znacznie bardziej użyteczne niż importowane z zagranicy. Warzywa są równie przydatne w serze, w postaci poddanego obróbce cieplnej. Jeszcze lepiej, korzystać z tych i innych.

Takie granicą owoców jak awokado – jedyny dozwolony dietę Kremlin ze wszystkich owoców. Pozostała jeszcze zapomnieć. Banany, jabłka, winogrona – wszystkie z nich zawierają duże ilości węglowodanów, które są zabronione. Jeśli mamy być absolutnie nie do zniesienia – Jedz małe jabłko. Ale nie częściej niż raz na trzy dni!

Pij dużo płynów!

Nie zdecydowali, czy pasują do tego dietę? Opinie, czytać i usłyszał od ciebie, sprawiają, że myślisz? Następnie pokażemy dokładnie, którzy skorzystają z zastosowania tego systemu elektroenergetycznego. Pierwsze wnioskodawcy – to jedzą mięso. Ludzie, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mięsa w diecie. Drugim kandydatem – sportowców. Ogromna ilość białka w diecie przyczynia się do rozwoju i budowania masy mięśniowej chude. Jeszcze inni – ludzie z dużą nadwagą.

Jeśli – zaledwie kilka nadwaga – najprawdopodobniej ta dieta nie jest dla ciebie. Został on zaprojektowany przez bardzo długi czas – to jest mało prawdopodobne, że zgadzasz się czekać kilka miesięcy? Fakt, że dieta Kreml jest bardzo skuteczny w walce z kilkudziesięciu kilogramów. Ściśle mówiąc, to nawet nie dieta, ale sposób odżywiania, który dana osoba musi trzymać się aż do osiągnięcia pożądanej wagi. I to byłoby miło przestrzegać podstawowych zasad tej mocy – przynajmniej do twardych dumpingowych kg nie powróciły.

Istnieje „Kreml szpital” i ich przeciwwskazania. Ta dieta nie jest odpowiednia dla osób cierpiących na choroby nerek i przewodu pokarmowego, ciężarnych lub karmiących. Również nie stać jej słodycze, a ci, którzy nie mogą zrezygnować z piwa dla każdego dobrego – oni po prostu nie mają wystarczająco dużo siły woli, ale spróbować, oczywiście, możliwe. Wszyscy inni – zapraszamy do diety Kremla! Zwłaszcza, że ​​w przeciwieństwie do innych diet, pozwolenia „Kremlevka” i ostrenkoe i solenenkoe i tłuszcz wędzone. Tylko nie zapomnij o rozsądnych granicach. Schudnąć na zdrowie, ciesząc przysmaki i inne gadżety!

load...