Krem z efektu opalenizny – uwodzicielskiej ciała i pięknej twarzy bez trudności i zmartwień!

Zawartość:

Lato! Ach, lato! Wspaniały czas plaż słońce, morze i piaszczyste. I, oczywiście, luksusowy brązu tan, że jest niemożliwe, aby oderwać wzroku. Ale, jak to często bywa, czasami nawet w czasie gorący nie możemy sobie pozwolić, aby wydostać się z pracy i po prostu odpocząć na plaży. A więc chcesz umieścić na otwartej górze lub sukienkę, która podkreśli uwodzicielski ciało i opaloną skórę. To właśnie w takich przypadkach pomoże krem ​​z efektem opalenizny. Co to jest i dlaczego „jeść”, dowiesz się dalej.

load...

Jest możliwe, że niektóre kobiety mają już doświadczenie w „dialogu” z garbowania, nie może być to bardzo dobre doświadczenie. To naturalne, ponieważ pierwszy krem, który jest dostępny na tych celów były dalekie od doskonałości, i przyniósł wiele rozczarowań. W celu wprowadzenia na krem ciało, trzeba było posiadać pewne umiejętności i zręczności. I ubrania cierpiał śmietany, brudzą się i stają się bezużyteczne. Jednakże, zajęło kilka lat, a firma, pozwalając w tym makijażu, uratować ją od niedociągnięć. Obecna generacja samochodowych opala dość wąsy eshno poradzić sobie z jego funkcji, a posiadająca wiele pożądanych właściwości dla skóry.

Główną zaletą nowoczesnych ciała samoopalające jest możliwość nawilżenia i ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, suszenia i odwadniania, co jest bardzo ważne w ciepłej porze roku. Dobry krem ​​z mocą opalania zawiera wszystkie niezbędne składniki, które odżywiają skórę, chroniąc ją przed starzeniem i ujemnych skutków. Niektóre odmiany produktów kosmetycznych również pełnić funkcję estetyczną. Ze względu na fakt, że zawierają one odblaskowe i lśniące cząstki, jak zrobić krem ​​na skórę promienną i zadbany wygląd.

Jako „roboczy” Auto-tan?

W jaki sposób barwienia skóry w odcieniu uwodzicielskiej i atrakcyjny? Zawarte w degidroktseatsiton śmietany (DHA), w kontakcie ze skórą reaguje z cząsteczkami naskórka. W wyniku tego, że tworzą melanoidynę – substancja, która nadaje skórze i ciemne ton. Krem do opalania z efektem zaczyna obowiązywać natychmiast, jego skutki stają się widoczne dopiero po kilku godzinach. Gdy górna warstwa naskórka zaczynają łuszczyć się pod wpływem wody, tan stopniowo zanika.

load...

W zależności od typu auto-opalania, czas jej trwania może być różny – od kilku godzin do kilku dni. Stosując krem ​​do ciała z efektu opalenizny, wystawiać tylko wierzchnią warstwę skóry, a więc w żaden sposób nie szkodzą organizmowi. A kobiety zbyt wrażliwe i blada skóra lekarze zalecają nawet używać auto-Tan dla ciała, zamiast opalania.

Jak wybrać krem, który jest odpowiedni dla Ciebie?

Aby wybrać odpowiednie narzędzie, należy wziąć pod uwagę typ skóry. Kobiety z typu skandynawskiego – blond lub rudych włosach, zaleca się używać non-tłuste balsamu lub balsam do ciała ze skutkiem barwionym. Zazwyczaj te panie boją się promieni słonecznych, ich skóra szybko „płonie”, kolorowy z czerwonymi plamami, krem ​​z gęstej fakturze tu miejsce, w połączeniu z bladym blond włosy i one będą wyglądać nienaturalnie. Jeśli jesteś właścicielem tego typu, wybierz produkt z dopiskiem – „lifht”.

Dziewczyna z brązowe włosy, zielone lub piwne oczy jak słońce, ale nie nadużywać ich dużo. Więc opalaniu zdarzają się bardzo rzadko. Takie kobiety mogą używać jako balsam lub krem ​​do opalenizny, ale najlepszym rozwiązaniem byłoby środkiem oznaczone „medium”, stopniowo daje pożądany efekt. Będziesz wyglądać tak, jakby każdy dzień spędzić na plaży na kilka godzin, a Twoja skóra piękny ton – jest „praca” na słońcu, a nie auto opalania ciała.

Ale przede wszystkim kochający słońce naturalne brunetki o ciemnej skórze. To, kto nie boi oparzenia! Sporo opalania, a ciało staje się jeszcze bardziej atrakcyjny kolor. Darkie należy zwrócić uwagę na środki oznaczone jako „ciemny”. Ale, jak każda inna kobieta, ona musi znać poczucie proporcji, w przeciwnym razie można przesadzić, ponieważ zbyt ciemny kolor będzie wyglądać bardzo nienaturalnie.

Przed użyciem należy wydać pieniądze badania, aby upewnić się, że jest ważne, nie powoduje reakcji alergicznej zrobić? Aby to zrobić, należy zastosować trochę kremu na małej powierzchni skóry, gdzie jest najmniej wrażliwy i poczekać, aż całkowicie się wchłonie i jest sucha. Nie czujesz się nieswojo? Następnie przystąpić do „barwnik” ciała.

Do kremu z tan równomiernie określają wpływ na skórę, oczyścić go z zarośli. Lepiej umieścić w rękawicy, jednolitym ruchem okrężnym, zaczynając od stóp. Można odwołać się do małej sztuczki – umieścić na obszarze balsamu nawilżającego naciśnij go dać moczyć, a potem używać kremów z filtrami. Tak więc, twój brzuch będzie nieco lżejsza niż w innych częściach ciała, a na ich tle będzie wyglądać naprężona i stonowana.

Wystarczy balsam należy leczyć blizny na ciele lub plam, aby uniknąć powstania ciemnych „wyspy” na skórze. Traktować swoje plecy, wziąć w asystenta dziewczyną jako własne to zrobić, nie możesz. Po zabiegu stosuje się inną sprawę. Weź stare skarpety frotte, ciągnąć za rękę i chodzić po całym ciele, więc opalenizna będzie wyglądać jeszcze bardziej równomiernie. Jeśli podniósł Ci odpowiada samochodu-tan pod każdym względem, i zrobił wszystko poprawnie, może już pochwalić się doskonałą i uwodzicielski ciało w ciągu kilku godzin.

Jak uniknąć błędów?

  • Jeśli przypadkowo umieścić zbyt dużo spot samoopalające – nie rozpaczaj. Spłukać wodą przez dziesięć minut po zastosowaniu, całkowicie pozbyć się tego problemu. Poza doskonale pomaga uporać się z „biot” dowolne bezpieczne dla ciała kwas – nadtlenek wodoru lub zwykłego soku z cytryny;
  • Powodując automatyczne tan czekać, aż do całkowitego wyschnięcia i uniknąć wilgoć. Krople potu natychmiast reagować z lekiem i plamy na nie uniknie ubrania;
  • Krem z efektem opalania długo działające powinny być stosowane w nocy. Po pierwsze, podczas znaczy tym razem lepiej się wchłania, a po drugie, można uniknąć problemów z zabrudzonych ubrań.

W celu uzyskania stabilnego stałego odcień skóry, należy przestrzegać kilku zasad:

  • Należy odczekać po zastosowaniu produktu do całkowitego wysuszenia;
  • W ciągu czterech godzin, po nałożeniu, unikanie wilgoci;
  • Koniecznie stosować kremy nawilżające i płyny po sanitariatów;
  • Profesjonalnych artystów makijażu twierdzą, że im bardziej nawilżoną skórę, lepiej trzymać ją tan;
  • Co trzeci dzień, użyj opaleniznę, umieszczając ją na widocznym części ciała: twarzy i rąk.

Jak stosować samoopalacze na twarzy?

Nasza twarz jest zawsze w zasięgu wzroku, więc nie ma błędu w stosowaniu należy unikać środków co może przyjść. Krem z mocą oparzenia słonecznego wybranych niezależnie od środków do ciała, ponieważ na powierzchni skóry nie zawsze jest zgodny z ogólnym typu. Śledź ten sam wzór jak z ciała – peeling oczyścić twarz umieścić balsam, poczekać aż się wchłania. Po przetworzeniu tłustym kremem brwi, blizny (jeśli w ogóle), skóra wokół warg, obszar włosy na granicy. Dajemy krem ​​moczyć przez 10-15 minut.

Staramy się rozprowadzić krem ​​równomiernie, nie zapomnij, aby traktować swoje uszy i skronie. Przejście od szyi do twarzy jest najtrudniej jest zrobić wszystko bardzo dokładnie, że nie było żadnych oczywistych nieprawidłowości. Jeśli nagle zauważysz żadnej „małżeństwo”, na przykład, zbyt ciemna plama, spróbuj wygładzić swój zwykły krem ​​do twarzy.

Cóż, jak wszystkie tajemnice stosowania samoopalające ujawnione. Jeśli nie przeszkadza ci czas, aby wspierać ich piękno, zastosować środki co 3-4 dni. Konieczne jest, aby pamiętać jedno zastrzeżenie – jeśli zbyt suche, to najlepiej nie próbować abuse jak kosmetyki lub wybrać te, które zawierają składniki nawilżające. Zakup tylko zatwierdzonych kremy i płyny nie trzeba gonić reklamy, ponieważ organizm nie jest polem do eksperymentów!

load...