Krem rozstępów po porodzie

Zawartość:

Każda kobieta chce mieć nie tylko silne rodziny i zdrowe dzieci, ale chce nadal być piękne, nie wiem co. Ciąża i poród są często poddawane tym śnie na ryzyko zakłócenia hormonalne, jak i nagły przyrost masy ciała jest jeszcze nikt nie malowane. Zwłaszcza kobiety cierpią z powodu rozstępów po porodzie. A kto jak brzydkie taśmy, podbiec na całym ciele? Tym bardziej, że ich pozbyć jest bardzo, bardzo trudne. Zazwyczaj wykorzystywane do celów tego kremu na rozstępy, które powinny być stosowane do ciała, nie tylko w czasie ciąży, ale także po urodzeniu. Ale nie każda kobieta wie, co to jest użycie kremu na rozstępy nie pojawiają. Dlatego zdecydowaliśmy się zatrzymać się w tej kwestii szczegółowo bielsze.

load...

Wczesne rozpoznanie i leczenie

Spójrz na moją matką i babcią. Jeśli mają na ciele, wielu rozstępów po porodzie, to jest prawdopodobne, aby zmierzyć się ten sam los. Tak więc krem ​​poprawić elastyczność skóry wystarczy. Ponadto – leczenie należy rozpocząć wcześniej niż po pierwszych oznak skóry rozciągania. Wiele matek zignorować tę regułę, a potem dziwią się, że narzędzie import nie pomoże, i fioletowe paski nadal „ozdobienia” ich ciała. W istocie, wszystko, co jest bardzo proste. Co do przysłowia, gdzie łyżka jest dobry na obiad, a tu. Problem polega na tym łatwiej zapobiegać niż poświęcić dużo czasu i wysiłku, później na jego eliminację. Ale nie będzie rozproszony z problemem rozstępów.

Właściwy wybór

Nie kupuj pierwszy krem, który zaleci zmęczony farmaceuty w aptece. Ponadto, nie trzeba polegać na opiniach wielu przyjaciół, którzy już po porodzie obliczu konieczności radzenia sobie z rozstępami. Najlepszym lekarstwem na rozstępy napisze ci lekarza, na podstawie znajomości cech skóry. Każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego przy wyborze leków należy podchodzić indywidualnie i odpowiedzialnie. Nie trzeba zwrócić polecić krem ​​tańsze (nawet jeśli sytuacja finansowa jest słaba), nie chcą tylko piękne ciało, ale również zdrowe dzieci, prawda? Tani krem ​​może zawierać szkodliwe dla elementów podrzędnych. Dlatego nie zaleca się zaoszczędzić pieniądze na zdrowie z dzieckiem i zatrzymać swój wybór na lepszą śmietaną. Tym bardziej, że w wyniku otrzymasz prawdopodobnie najbardziej korzystne, jeśli użyjesz tego kremu.

Lepiej jest, jeśli krem ​​na rozstępy zawierają retinol. To właśnie ten składnik jest często częścią kremów do twarzy, aby poprawić elastyczność skóry. A jeśli jeszcze nie udało się kupić krem ​​na rozstępy, może być stosowany do zakładu opieki, która jest zwykle stosowane do twarzy. Jedyną wadą jest wysoka cena takiego postępowania. Po tym wszystkim, zwykli krem ​​do twarzy droższe środki przeciw rozstępom, jako przeznaczone na pokrycie mniejszy obszar. Co do retinolu, jest ona przeznaczona do produkcji kolagenu w skórze, co jest bardzo ważne zarówno w czasie ciąży i po urodzeniu, jak w pierwszym przypadku, ciało cierpi ogromny przyrost masy ciała, a drugi nie może poradzić sobie z ostrym spadkiem. Stąd, zwiotczenie skóry, rozstępy i wiotki.

Wynikiem działania retinolu widać sześć tygodni po użyciu, więc nie dostroić się do wyników błyskawicznych i nie wyrzucać kremu po pierwszym tygodniu stosowania, tłumacząc swój wybór tym, że „to nie działa”.

load...

Peeling

Jednakże, jeśli są wyrzucane w czasie ciąży odprężyć i zapobiec powstawaniu rozstępów, standard śmietaną i naprawdę nie pomaga. Fakt, że jej skład nie może przeniknąć do głębszych warstw skóry, gdzie występują rozstępy. Ale krem ​​na rozstępy mogą wyeliminować swędzenie i suchość skóry, co jest również ważne, młoda matka.

Jeśli chodzi o problemy po urodzeniu trzeba będzie rozwiązać to jest szczególnie aktywne. I powinno się to odbywać za pomocą złuszczania. Jest to standardowa procedura, w której cząstki złuszczające stopniowo eliminować powierzchni skóry. Nawiasem mówiąc, skład peelingu również nie jest bez znaczenia. Dlatego też, wybierając krem ​​złuszczający, zwracać uwagę na to wliczone olej migdałowy, masło kakaowe, masło shea, lanolina i olej z kiełków pszenicy. Jeżeli w trakcie pielęgnacji skóry po porodzie martwisz o małej swędzenie, to znaczy, że nie masz wystarczająco dużo wilgoci. Nałóż nową warstwę kremu po peelingu lub procedura złuszczanie odstawić aż do następnego razu.

Dyscyplina

Bardzo często młode matki spędzić bajeczne sumy na krem ​​na rozstępy, ale po kilku dniach stosowania zapomnieć o nim lub zmniejszyć pielęgnacji ciała do minimum. Zrozumieć, jeśli instrukcja mówi, że środek powinien być stosowany na skórę co najmniej dwa razy dziennie, każde odchylenie od harmonogramu może zmniejszyć efekt do minimum. I rozstępy na ciele nie ma, bo nie pomoże śmietanę, a ze względu na zaniedbania. Zdajemy sobie sprawę, że jest w ciąży z dzieckiem – to na pewno działa. I nawet nie faktem jest, aby spojrzeć na siebie w lustrze po czasie dostawy. Ale jeśli chcesz być piękny, umieścić krem ​​na rozstępy obok pasty do zębów i nie bądź leniwy, aby go używać.

Nie zaszkodzi dziecku

Mówiliśmy już o tym, że pochodne witaminy A może zaszkodzić dziecku w łonie matki. Jednak lista kremów, zabrania nie tylko dla kobiet w ciąży, ale także dla kobiet karmiących piersią, wiele więcej. Nie ma sensu, wymieniając wszystkie składniki, które nie powinny zawierać krem ​​na rozstępy. Najłatwiej jest starannie zbadać opakowanie znaczy przed zakupem. Producent jest zobowiązany napisać ostrzeżenie, jeśli krem ​​jest naprawdę szkodliwe dla matek karmiących. Szkodliwe składniki mogą być wchłaniane wraz z kremem do ciała i dostać się do mleka matki, a następnie – w kruchym ciele dziecka. Więc należy być ostrożnym. Po tym wszystkim, jesteś odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale także dla ich dziecka. Nawiasem mówiąc, warto wspomnieć o jednej zaniechanie, które pozwalają młodym matkom. Nie wyglądają na opakowaniu życia krem ​​półki. I wygasła towary mogą spowodować nie mniej szkód niż niewłaściwej części środków.

Chcesz zrobić coś dobrego – zrób to sam

Po przeczytaniu tego artykułu, wiele kobiet w ciąży może być po prostu boi się używać kremu farmaceutyczną do rozstępów po porodzie. To nie jest do końca prawidłowe. Ale jeśli naprawdę paniczny boi się skrzywdzić swoje dziecko, a następnie oferować recepty krem, który można dokonać większości. Co więcej, wszystkie przepisy są absolutnie nieszkodliwe i nadają się zarówno po urodzeniu i podczas ciąży.

Wariant № 1

 • Shilajit (naturalnych, a nie tabletki) – 2 g;
 • Przegotowanej wody – 1 łyżeczka;
 • Krem dla niemowląt – 1 rurka.

Sposób wytwarzania: Rozpuścić mumię w łyżce wody, miesza się z kremu niemowlęcym. Stosuje się po dostarczeniu do dotkniętych obszarów w godzinach porannych i wieczornych. Po użyciu przechowywać w chłodnym miejscu.

Wariant № 2

 • Oliwę z oliwek – 0.5 filiżanek;
 • Sok z aloesu – 0.5 filiżanek;
 • Olejowy roztwór witaminy E – 10 kropli.

Przygotowanie: Zmieszać wszystkie składniki. Otrzymaną mieszaninę pocierać korpus 2 razy dziennie. Przechowywać z oliwek krem ​​w lodówce.

Wariant № 3

 • Masło kakaowe – 0,5 szklanki;
 • Olej migdałowy – 0,25 szkła;
 • Witamina E – 2 łyżki;
 • Olejek lawendowy – 10 kropli;
 • Rumianek olejku – 10 kropli.

Przygotowanie: Zmieszać wszystkie składniki, umieszczone w cieple przez 2 godziny (Krem do chwili obecnej). Stosuje się 2 razy dziennie. Przechowywać w lodówce.

Chciałbym zakończyć artykuł, mówiąc, że wkrótce wszystko rozszerzeń potrwa. Niestety, tak nie jest, a wiele kobiet musi znosić ich obecność do końca dni. Jednak myśleć za siebie, to nie jest jedyną rzeczą, która dała Ci natura po urodzeniu? Wraz z rozszerzeniami zrobił dziecko, które (naszym zdaniem) – prawdziwy cud. Nie sądzisz, że rozstępy na ciele – to skromna cena za prawa do bycia matką?

load...