Krem do powiększania piersi: wybierz odpowiedni lek

Zawartość:

Samica piersi zawsze uważana była źródłem dumy. Piękny dekolt przyciąga męski wzrok jak magnes. Jednak aby do tego „magnesem” do pracy, to powinny być zaokrąglone i elastyczna. Karmienie piersią i związane z wiekiem zmiany położyć swoje piętno: jest utrata formach. Chirurgia plastyczna – zdarzenie bardzo ryzykowne i kosztowne. I nie każda kobieta jest psychicznie przygotowany „iść pod nóż”.

load...

Krem do powiększania piersi można wymienić alternatywny przykład wykonania. I zanim mówić o tego rodzaju korekty, należy zauważyć jedno istotne zastrzeżenie: jeszcze nie rodziły dziewcząt nie zaleca się stosowania tych narzędzi, ponieważ mają one wpływ na gruczołu sutkowego.

Co wpływa na powiększenie piersi?

Brak estrogenu – najczęstszą przyczyną, wpływające na wielkość i jędrność piersi. Będąc żeński hormon płciowy, kontroluje proces rozwoju gruczołu w młodym wieku iz czasem przyczyniają się do utraty elastyczności i zwiotczenie.

Krem na powiększenie piersi są na podstawie roślin estrogenów pochodzenia naturalnego – fitoestrogeny. Ma cechy, które są podobne do właściwości żeńskich estrogenów. Jeżeli kompozycja ziół balsamów prawidłowo dobrane, wówczas lek jest możliwość ujednolicenia wewnętrznych procesów powodujących elastyczności przywracane kształty.

load...

Mówiąc o proporcjach ciała, należy zauważyć, że stosowanie takich produktów kosmetycznych nie wpływa na ogólną postać – wpływ tylko na klatce piersiowej. Fitoestrogeny promuje wzrost gruczołów, piersi się twardszy i zmarszczki są wygładzone w wyniku rozciągania tkanki skóry. Są to kremy do korekty, których skutkiem jest oparte na wzrost cyrkulacji krwi, co prowadzi do ich efekt krótkoterminowy (kilka dni).

Dobry krem ​​do powiększania piersi daje dobry wynik po kilku miesiącach. A jeśli go używać w połączeniu z masażem, efekt będzie bardziej widoczne. Kobiety, które nie osiągnęły wieku 35 lat, zauważył, że zmarszczki są wygładzone w klatce piersiowej pod koniec drugiego miesiąca zabiegów kosmetycznych. Aby nadać bardziej dojrzałym wieku, proces ten jest przedłużony do sześciu miesięcy.

Wady kremów do powiększania piersi

Nawet najbardziej dobre wady kremu może być tak, że trzeba wiedzieć z wyprzedzeniem.

  • Takie preparaty należy stosować przez cały czas, w przeciwnym razie efekt osiąga się ciężko pracuje, aby szybko znikają;
  • Wzrost piersi o nie więcej niż w jednym wymiarze;
  • Aby osiągnąć efekt trzeba dwóch do sześciu miesięcy. Natychmiastowy efekt jest całkowicie wykluczone;
  • Kurs jest długotrwałe, dlatego wymaga znacznych inwestycji. Wysokość kosztów zależy od producenta i kremu marki;
  • Pełny kurs wymaga użycia więcej niż jednego kremu, a cały zestaw: Maski, spraye, serum;

Należy również pamiętać, że nie należy całkowicie zaufanie kupił lek. Jeśli po kilku miesiącach, wynik nie wydaje się, wypróbować inny lek lub dać pierwszeństwo do innych metod, takich jak krajowe.

Niektóre rodzaje kremów

Spójrzmy na najbardziej popularnych leków na wzrost i wyciąg piersi. Po zapoznaniu się z poniższymi informacjami, to na pewno, aby dokonać właściwego wyboru.

Krem do powiększania piersi „pupa”

Krem ma lipofilingovym efekt kosmetyczny, ma działanie tonik na skórę piersi, dzięki czemu jest bardziej odporna i wspieranie zarówno naturalny biustonosz. Podstawą tego leku jest wyciąg produkowane z Ogrodu azjatyckiej. Rozpowszechniony to ekstrakt otrzymany w medycynie orientalnej. Ma korzystny wpływ na organizm, przyczynia się do naturalnej akumulacji lipidów (komórek tłuszczowych), który wspiera jędrność skóry.

Produkt zawiera nie zawiera hormonów, co pozwala na jego stosowanie zarówno w czasie menstruacji i w menopauzie. Producenci zalecają siebie i nie używać kremu w czasie ciąży i laktacji.

Kompleks do powiększania piersi „Ayudara”

Cała ta grupa leków zawierających tabletek (do wewnątrz), kremy do masażu i masek. W ramach przygotowań jedyne składniki roślinne, w tym: kopru owoce, kłącza kurkumy, korzenia rabarbaru dlantsevidnogo, Pueraria bulwy.

Jest źródłem fitoestrogenów Pueraria. Składniki na których opiera się cały kurs, promować naturalny wzrost tkanki piersi. Tabletki są zalecane jako dodatek do codziennej diety. Rezultat jest widoczny po dwóch tygodniach, konieczne jest, aby spotęgować efekt dwóch kursów.

Krem do powiększania piersi „Evelyn”

Po pierwszej aplikacji jest pojawienie się „pajączków”, który przypada na piersi naturalny biustonosz. Skóra staje się bardziej elastyczna, piersi staje się zaokrąglony kształt i wygląda sprężysty. Wpływ na hormonalnej krem ​​nie posiada system piersi jest bezpieczne.

Może być stosowany w sposób ciągły, z wyjątkiem okresu ciąży i laktacji. Krem zawiera naturalne ekstrakty i kwasu. Producenci twierdzą, że skuteczność leku osiąga 100% – zwiększa objętość o dwóch centymetrów.

Cream „INTHENSO”

Taki preparat oparty na aktywnych kompleksach biologicznych „GEZHIMU”. Kompleks aktywuje wzrost komórek tłuszczowych, co prowadzi do tworzenia naturalnego konturu piersi. Szczególnie dobre jest to lek, czy rozmiar biustu jest niewielka początkowo, lub, jeśli utrata nastąpiła w wyniku form ciąży i laktacji.

Jeśli kobieta zjadła na określonej diecie, co doprowadziło do drastycznego odchudzania, lek ten jest również właściwe. Plus krem ​​w jej efektywności (wystarczy dla dwóch miesiącach użytkowania). Ponadto lek ma wpływ na układ hormonalny.

Głównym składnikiem śmietanki jest ekstraktem z krasnorostów gelidium Sesquipedale, gdy produkt zawiera olej owoc dzikiej róży i korzeni rośliny azjatyckiej Zhi korzenia MU. Zalecenia producenta wskazuje, że aplikacja powinna unikać sutki. Profilaktyczne stosowanie 2-3 razy w tygodniu.

Lek jest seria „Kontur”

Wpływ leku opiera się na stymulacji hormonalnej. Baza kremu jest gliceryna i inne typowe składniki kremów. Jest on wchłaniany przez skórę piersi, stymulując rozwój niezbędnych składników wzrostu tkanek.

Strukturę „konturu” obejmuje takie składniki: Saba, Dong, Damiana farmacji mniszek lekarski, Cnicus, kava kava, dziki przędzy. W trakcie badania okazało się, że 30% kobiet czuje wynik po dwóch miesiącach stosowania leku. Pozostałe 70% – po trzech miesiącach użytkowania.

Proces powiększania piersi towarzyszy lekkie mrowienie. W ogóle, uczucie przypomina dojrzewania. Wynik jest przechowywany przez dłuższy czas, ale nie zapomnij o naturalnym procesie starzenia.

Krem Rumianek na powiększenie piersi

Krem Rumianek jest również bardzo popularne. Posiada przyjemny zapach, ale z powodu działań medycznych rumianku, staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów. W Internecie można znaleźć przepisy na domowe rumianku śmietaną. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i mieć pewność bezpieczeństwa leku.

Jak widać, kremy do piersi rozszerzenia dużo. Najważniejsze, aby wybrać ten, który będzie dla Ciebie. Po tym wszystkim, każdy organizm jest inny, co oznacza, że ​​wpływ różnych leków, zbyt indywidualnie.

load...