Krem antycellulitowy: Oceny i tradycyjnej medycyny

Wybierając krem ​​do ciała w supermarkecie, każdy stawia na dobre narzędzie, zwłaszcza jeśli jest to krem ​​antycellulitowy. Po tym wszystkim, problem „pomarańczowej skórki” u kobiet – jest wrogiem №1 i zniszczyć konieczne jest natychmiastowe. Ale asortyment na półkach czasami tak rozległe, że wielu konsumentów może nie od razu określić, co najbardziej skuteczny krem ​​antycellulitowy. Zobaczmy, na co zwracać uwagę na chwilę przed tak trudnym wyborem.

load...

Zawartość:

Wybór cellulit krem ​​

Na co zwrócić uwagę w części

Oczywiście, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na środek kompozycji. Anty-cellulit krem ​​często zawiera ekstrakty z roślin, sprzyjając zwiększyć metabolizm. Wśród nich można często kasztanowca, skrzyp, dziurawiec zwyczajny, głóg i chili.

load...

ekstrakty z alg popularność w walce ze „skórką pomarańczową” bić wszelkie rekordy. Najbardziej powszechne są morszczyn i wodorosty. Te rośliny morskie są aktywnie zmaga się z tkanki tłuszczowej nie tylko z zewnątrz. W kuchni, są one dodawane do sałatek i innych potraw, nie tylko dlatego, że smakuje. Glony nie pozwalają organizmowi zatyka toksyny, które wywołują cellulitu.

Olejki eteryczne powinny być również częścią antycellulitowy krem. Są one zdolne do penetracji głęboko w komórkach usunięcia z nich nadmiaru płynu, a tym samym skórze elastyczność. Najbardziej przydatne są uważane jałowiec, cyprys i olejek lawendowy.

Również na zwalczanie „skórka pomarańczowa” składniki takie jak kofeina może być kierowany, Xanten, aminofilina, mumie i inne katalizatory działające na metabolizm. Określenia ilości użytecznego składnika kompozycji kremu jest prosty: bliżej początku listy jest zaznaczona, więcej.

Jak stosować krem ​​antycellulitowy

Zastosowanie takich narzędzi nie wymaga specjalnej wiedzy. Po prostu stosuje się czystą, ogrzewa skórę dwa razy dziennie. Ale czyste i rozgrzać obszarów problemowych jest wymagane. Odbywa się to za pomocą ciepły prysznic, peeling i masaż pędzla.

Jeśli zakupiłeś antycellulitowy krem ​​z pieprzem, etap można pominąć podczas masażu. W tym samym czasie jest korzystne, aby umieścić warstwę smarowane zawijania żywności i ciepłe tkaniny. Przed pójściem do pracy tej procedury jest lepiej nie robić. Czując pieczenie dostarcza pewien dyskomfort, że w godzinach pracy mają negatywny wpływ na nastrój.

Czy cellulit śmietany, aby pozbyć się „skórki pomarańczowej”, jeśli nie uprawiasz sport? To pomaga, ale nie tak szybko, jak byśmy chcieli. Więc jeśli czas na fitness i masażu tam, będziesz musiał zadowolić się niewiele.

Kosmetologów wciąż twierdzą, że najszybciej pozbyć się tłuszczu podskórnego te dziewczyny, które borykają się z problemem kompleksowo. A nie w dobry krem ​​antycellulitowy i właściwe podejście do ciała. Wszelkie zewnętrzne narzędzia tylko maskuje nierówności skóry i prawidłowe odżywianie i sport pomaga w utrzymaniu w dobrej kondycji wewnątrz ciała.

Co Ratingi

Oczywiście każdy klient chce kupić najlepszy krem ​​z cellulitem i są często patrząc na ranking. Ale musimy pamiętać, że jeśli chodzi o swoje ciało i ciała jako całości, wymaga osobistego podejścia. Dlatego, aby stwierdzić, narzędzie jest najlepsze dla ciebie, trzeba spróbować samemu. Jeśli chodzi o rankingu wśród kremów antycellulitowych, reklama odgrywa ważną rolę, która jest motorem handlu. Należy zawsze pamiętać.

Zgodnie z wynikami sondażu przeprowadzonego przez niezależnego eksperta, zidentyfikowaliśmy najlepsze kremy cellulitu:

  • Smukły kształtujące ciało Dior – koszt około 2017 rubli;
  • Soin Remodelant Ventre-Taille Wielu Intensif przez Clarins – 3500;
  • Guam od Lacote – 2500;
  • Celluli Laser Intensive Night Biotherm – 2500;
  • Lipometric z Vichy – 900 rubli;
  • Antycellulitowy śmietany „przed i po” z bliźniaków tak – do 200 rubli.

Wszystkie te narzędzia są bardzo skuteczne w rzeczywistości. W ciągu miesiąca, mogą one mieć elastyczną skórę i Górny nawet bez sportu. Jedyny problem – jest ich cena. Nie każdy może sobie pozwolić na takie drogie. Dla tych, którzy szukają dobrej niedrogiej antycellulitowy śmietany, jest kusząca oferta – gotować się.

Krem antycellulitowy z rękami

Wiele z nich jest gotów dać pieniądze, ale nie dostać w swoje ręce brudne. Ale ludzie tanie akt inaczej: zapamiętaj ich porady babci przygotować krem ​​siebie i osiągnąć lepsze wyniki niż ci, którzy są skłonni zapłacić więcej. Składniki do przygotowania antycellulitowym można kupić w aptece lub znalezione w swoim własnym szafie. Również trzeba krem ​​zwykłego dzieci.

Pharmaceuticals

Leki, które mogą zaoszczędzić od skórki pomarańczowej, można przypisać mumię, maść Kapsikam, aminofilinę i spirulina w dowolnej postaci (kapsułki, tabletki, proszek). Kapsikam i aminofilina – są to leki, które mogą być bezpiecznie stosowane do ciała przed pójściem do pracy lub przechodząc do miejsca publicznego. Nie mają silne zapachy, więc każdy dyskomfort nie stworzy. Oba narzędzia są rozcieńczane krem ​​lub balsam dziecka dla każdego organizmu. Kapsikam – maść ocieplenia zawierający wyciąg z czerwonego pieprzu, więc trzeba być ostrożnym z nim. W żadnym wypadku nie należy używać go w czystej postaci. A przed nałożeniem na dużej powierzchni ciała, należy przeprowadzić test na łokciu.

Shilajit i spirulina – to nie jest dokładnie to leki, ale kupić im wszystkiego najlepszego w aptece. Z tych naturalnych suplementów może uzyskać najlepszy krem ​​z cellulitem. Ich jedynym minusem jest to, że nie rozmazuje się w godzinach pracy. Shilajit ma ostry zapach, którego nie aromatyczne olejki nie są przerwane, i spirulina – jasnozielony kolor. W związku z tym środki te są najlepiej używać po pracy. Przed pójściem do łóżka, że ​​koniecznie trzeba umyć, tak aby nie zabrudzić bieliznę.

Tradycyjna medycyna

Jeśli mówimy o receptury mojej babci, najbardziej popularne są domowej roboty lody z miodem, cynamonem i solą, które są bardziej odpowiednie dla okłady lub masażu. Jest również bardzo często używany ocet jabłkowy cydr. Może być gotowane z własną rękę, w czystej postaci do wcierania w skórę.

Najbardziej brutalne popularne recepty można nazwać nalewka z czerwonej papryki. Świeże owoce zapakowano w słoiku i zalać wódką. Po pewnym czasie ostrej Płyn rozcieńczony śmietaną i wcierać obszarów problemowych. Ryzykować czy nie – to jest twoje. Czym jest cellulit krem ​​jest lepszy – to również zależy od ciebie.

Musimy pamiętać o jednej rzeczy – środki folk są nieco wolniejsze niż kremy gotowe sklepowych i serum. Ale jeśli traktować problem z dokładnością, odstęp czasu nie jest zauważalne. Najważniejsze – pragnienie, aby być piękny, szczupły i stonowana. Powodzenia i dobre zdrowie!

load...