Kreatywne pomysły na wnętrza resztek tapet

Po remoncie są zazwyczaj kawałki, a nawet całe nowe rolki tapety, które są zwykle utknął w przyszłości gdzieś na półce w szafie lub na balkonie. Ale można zrobić wiele ciekawych rzeczy. Wielu projektantów chętnie wykorzystywać resztki tapety, kreatywne pomysły na wnętrza ożywają i zwykłych ludzi wizjonera.

load...

Kreatywne pomysły na wnętrza

Od największych pozostałych kawałków tapety z ciekawym wzorem może stanowić panel lub tryptyku collage. Skutecznie, będą wyglądały w ramach zwykłych białych bagietki lub za szkłem. Ale żeby pozbierać się konieczne, aby obraz nie zlewają się z tłem. Lepiej jest, jeśli ściany są pokryte jasnym kolorze siebie tapet i kolażu – jasny, widoczny. Zaleta tych produktów jest łatwe do wytwarzania i mogą być wymieniane, jeśli opona dekoracji pokojowej. Hang tryptyk może być nad łóżkiem, na środku pustej ścianie lub na stoliku w salonie.

Powinien on być bardzo starannie dobrane kolory i rysunki, collage, czy panel planowane wysoko na ścianie.

Bardzo ładne i stylowe wygląda stary, ale wytrzymały meble, aktualizacja z oryginalnymi rysunkami. Przednie drzwi szafki, szafy, parawany, taborety, szafki górne zdobią resztki tapety, kreatywne pomysły na wnętrza mogą być realizowane, kawałki szufladami tapety obkleivaya klatki piersiowej lub z tyłu półki, regały. Jeśli blat szklany położyć tapetę z pięknym wzorem geometrycznym, otrzymasz stylowy mebel.

Taśma wyłączyć tapetę, można nie tylko wykończone meble, dzięki jasnych kolorach, kawałków tapety będzie wyglądać świetnie na domowych pudełek z zabawkami dla dzieci, szuflady na drobne przedmioty i skrzynek na balkonie na niepotrzebne rzeczy. Na przykład, do zabawek dla dzieci nie są pełno w całym mieszkaniu i nie odbywają się w szafach mogą być wklejone tapety starą skrzynię sklejkę lub pudełko z kartonu. Tapety trzeba podnieść jasne i pogodne z obrazem przedstawiającym postaci z kreskówek i kwiaty. Albo na odwrót, można dokonać tle tapety monochromatycznych kolorach, a na górze cięcia kija od pocztówek jasne aplikacja. Można wydrukować czarno-biały obraz na upiększanie i malować je z dzieckiem wesołych kolorach lub markery. Te zdjęcia wyglądają świetnie na szczycie tapety przyklejony do pudełka.

load...

Przed bezpośrednim wiązaniu tapet do powierzchni mebli należy odtłuścić go acetonem w celu usunięcia nieregularności i kit pęknięć i rys. Po wklejeniu tapety można pokryć powierzchnię lakieru.

Co zrobić z resztkami tapet?

Małe cienkie paski tapety są idealne do zdobienia rolety zniszczony, oczywiście, trzymać się ich ciężkiej pracy będzie wymagało czasu. Ale wynik będzie bardzo imponujące. Niezwykłe długie rolety dać pokój niepowtarzalny smak.

Plastry pozostałej tapetę można uszczelnić drzwi, ukryte pod starą wykładziną, pęknięcia, rysy, bazgroły dzieci. Odświeżyć drzwi, można skorzystać z grubą tapetę można wybrać monotonna wzorzec dla środkowego drzwi jasne tapety z dużym wzorem.

Stylowy wygląd wewnątrz klatki schodowej do wklejony resztki tapet podstupennikami. Są idealnym rozwiązaniem dla szczątków wodoodpornym tapety, kolor harmonii z otaczającym wystrojem.

Resztki tapety: uniwersalne idee

Można spierać się z praktycznością takiego dekoracji do okiennic, drzwi i schody podstupennikov, ale te pomysły są jednak oryginalne. Jest to bardziej logiczne byłoby zastosowanie zmywalne tapety tutaj.

  • Obiekty sztuki i praktyczne rzeczy:

Od bardzo małych kawałków tapety, można również uzyskać oryginalne rzeczy. Na przykład, ozdobić ramki i deski do ewidencji, aby okładki do książek i nowych pudełek dekoracyjnych na drobiazgi. Iz szczególnie spektakularne motywów uzyskano bardzo przyzwoite „pictures”.

  • Zakończ Shade

Prawie każdy dom ma wygodne biurko lampka, która służyła wiernie przez kilka lat i już dość zmęczony. I pozbyć się go szkoda, a nowy zakup wydaje się być żadnych powodów – bo dawne działa dobrze.

Złóż stare lampy biurko nowy odcień pięknej tapety. Dzięki niemu będzie ona uzyskać nowy wygląd. Ułatw. Zmierz wymiary ramy, wycinanie, wklejanie i ciasne … masz zupełnie nowe światło. A jeśli ona jest w pomieszczeniu przytulny domu, gdzie właśnie aktualizowany piękne tapety, może wystąpić interesujący duet.

  • Tapety? Zdjęcia!

Jeśli piękne tapety jest bardzo ciekawy, oryginalny i futurystyczny rysunek, spróbuj zorganizować to w ramce. Może się okazać bardzo przyzwoity obraz. Jego wielkość zależy od obszaru swoim przytulnym domu. Oczywiście, to obiekt sztuki nie powinno znajdować się w pomieszczeniu, w którym niedawno odświeżony piękne tapety. Można eksperymentować i korzystać z różnych kawałków tapety, w harmonii ze sobą i ustawić je w różnych kierunkach.

  • Mały przytulny wystrój

Wnętrze domu. W tym przypadku przyczyną może pójść nawet niewielkie resztki pięknych tapet. Okleyte nich już znudzony ramki i umieścić w odświeżony pokojowej przytulnym domu. Uwierz mi, że pokój będzie uzyskać nowy wygląd.

Jako małe dzieła sztuki, można użyć małych klatek obrazu lub ramy obrazów. Wyciąć różne postacie tapecie i stworzyć własną małą galerię. Będzie to wyglądało świeże, kreatywne i modne.

  • Nowa elewacja pierś z resztek tapet

Podstawowe materiały: kilka małych kawałków tapety z różnych rolkach, biała farba, cienki sznurek nowych kojców.

Usuń z szuflady kredensu, impregnowanego drewna papierem ściernym. Farba wszystkie elementy, a po wyschnięciu przykleić tapetę na przedniej części pudełka. Zamknąć pętlę z kawałka sznurka, kolorowe ta sama farba, umieszczonymi w otworach starego uchwytem i zabezpieczyć tyły silnego zespołu.

load...