Krawędziach manicure: plusy, minusy i technika prowadzony

Piękne paznokcie – połowa sukcesu. To wie każda kobieta. Po tym wszystkim, to wpada w ramiona wyglądają znanych i nieznanych ludzi podczas rozmowy z tobą. Człowiek, nawet nieświadomie, należy zaznaczyć w swoim umyśle, masz dłonie wypielęgnowane. Wiele z nich jest zainteresowany taką procedurę jako manicure krawędzi. Jest ona odpowiednia dla wszystkich kobiet, ale szczególnie dobre dla tych, którzy mają naturę cienką skórę, a do delikatnych palców dzieci.

load...

Zawartość:

Prezentacja wideo „obrzeża»

Technologii

Zalety i wady preparatnogo manicure

Krawędziach (preparatny) manicure jest bardzo popularny zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Po tym wszystkim, znacznie zmniejsza się ryzyko infekcji. Były specjalnego manicure, który neguje potrzebę wstępnego moczenia rąk i popękanej skóry obrzezania.

load...

Celem każdego manicure, włącznie z obramowaniem, – aby ręce, zwłaszcza, wypielęgnowane paznokcie nieskazitelny wygląd. Krawędziach manicure może być przeprowadzone na różne sposoby. To „na sucho”, „na mokro” i „na gorąco” manicure. Ten ostatni jest rodzajem mokrej manicure obramowaniem i jest szczególnie dobrze nadaje się dla dzieci i młodzieży paznokci.

Traktowane paznokcie?

sformułowane w leczeniu skóry wokół paznokci (naskórka) z Deski manicure zawiera kwas różne – Owoce, alkalicznych i innych. Ponadto, te środki mają oleju. Wszystko to powoduje zmiękczenie warstw i rozpuszczając martwy naskórek. Do profesjonalnego manicure obrzeży jest powszechne stosowanie takich środków:

 • Żel i olejek do skórek
 • Znaczy do zmiękczania skórek
 • śmietanka polskiego wzmocniony
 • Krem ​​do rąk i paznokci antybakteryjnym

Korzyści brzegów manicure tkwią w tym, że prawdopodobieństwo uszkodzenia skóry i zakażenia są minimalne. Ale to nie wszystkie zalety.

Dlaczego nie krawędzi manicure lepsze niż tradycyjne?

 • Odstęp między procedurami manicure w porównaniu do tradycyjnych manicure wzrasta znacząco.
 • Wzrost korzeni paznokci nie jest hamowane, ponieważ naskórek nie jest uszkodzony. Podczas manicure (jeśli zrobione niedbale przeciąć naskórek) cierpi kiełkowania powierzchnię paznokcia.
 • Ponieważ skóra nie jest uszkodzona, nie ma dyskomfortu podczas lub po zabiegu.

Technika krawędzi manicure

 • Krok pierwszy: stosowanie środków do usuwania

  Naskórka

. Specjalne rozwiązanie stosuje się szorstkiej skóry wokół paznokci. Rozwiązaniem jest usunięcie naskórka pomaga rozpuścić naskórek i opóźnić jej wzrost. Dzieje się tak ze względu keratolikam (substancje, które rozpuszczają martwe powierzchnię skóry), które są częścią oznacza usunięcie naskórka. Lek powoduje dość ostry odczyn alkaliczny, ale jest w pełni bezpieczna dla gwoździa.

 • Krok drugi: Usuwanie skórek

Miękka część samego naskórka idzie, twarda część zdjąć drewniany kij lub specjalnego pumeks. Najlepiej trzymać się niekanto manicure jest uważany za kij z drzewa pomarańczowego. Po pierwsze, jest miękka, a po drugie ma właściwości dezynfekujące. Ale można użyć specjalnych plastikowych pałeczek. W przypadku skóry wokół paznokci zbyt coarsened, może być usunięty za pomocą nożyczek.

 • Krok trzeci: przetwarzanie
 • Oleju

Na koniec manicure skóry wokół paznokci powinny być smarowane specjalnym oleju. Zmiękcza skórę, zarówno giętki, nie podatne na tworzenie się zadziorów. Wiele środków terapeutycznych są zarazem podstawę dla lakieru. Należy jednak pamiętać, że masło lub śmietana najlepiej stosować na noc. Jeśli chcesz malować paznokcie zaraz po manicure, pozostałości oleju muszą być myte. W przeciwnym razie, paznokci pozostanie tłustej warstwy, ale nie pozwala na lakier pozostać długo.

Wady brzegów manicure

 • Ten rodzaj manicure nie nadaje się do biegania na paznokciach, w pobliżu którego przerośnięte skórki i szorstkie. Musimy uciekać się do tradycyjnego manicure lub mieszanych mediów.
 • Wiele osób może mieć reakcję alergiczną na leki dla manicure krawędzi. W takim przypadku zaleca się zrobić manicure z pumeksu.

Instrukcja manicurists home

Aby wykonać tę procedurę u siebie w domu, trzeba będzie:

 • Cienkie drewniane lub plastikowe kij
 • Waciki
 • Kije plików bawełna
 • Paznokci wanna
 • Ciepłą wodą z mydłem lub żelem pod prysznic i dodawania oleju
 • Krem ​​lub balsam do zmiękczania skórek
 • Balsam

 • Lub specjalny krem ​​do paznokci
 • Krem ​​do rąk
 • Miękkie ręczniki

Podobnie jak każdy inny rodzaj krawędzi manicure manicure wymaga dobrego oświetlenia. Przed rozpoczęciem leczenia paznokcie nie zapomnij usunąć z nich pozostałości farby.

Proszę dać paznokcie tworzyć za pomocą plików paznokci. Bardzo ładny wygląda owalny kształt. Paznokcie pliku tylko w jednym kierunku. Najlepiej jest złożyć paznokcie, przesuwając do środka od krawędzi. Jeśli zamierzasz jeździć pilniczek i jest w innym kierunku, krawędź paznokcia jest szorstka. Nie trzeba zbyt zapilivaem gwóźdź w bok, gdyż może to doprowadzić do wrastanie paznokci, a także pojawienie się zadziorów. Następnie płytki paznokcia i skóry wokół paznokci pocierać specjalny krem ​​do gwoździ lub regularnego nawilżającego. Zrób to za pomocą kciuka, porusza się w kręgu. Po tym, moczyć palce w wodzie z mydłem przez około 3 minuty. Skóra jest zmiękczona. Następnie wytrzyj ręcznikiem i przystąpić do przetwarzania paznokci.

Nie obsługiwać obiema rękami, skóra musi być stale złagodniał. Zastosuj krem, który został zaprojektowany, aby usunąć skórę paznokci, pocierać kciukiem. Płynu kosmetycznego można zastosować za pomocą pipety.

Waciki delikatnie zeskrobać skóry na całym obwodzie paznokci, usunąć resztki lekko w okręgu gwoździa. Bądź ostrożny, nie wbić kij zbyt ostro. Może uszkodzić paznokci i talerz. Po zakończeniu, można obsługiwać drugą ręką.

Czy chcesz, aby Twoje paznokcie nabyły zdrowy blask? Polerować powierzchnię końcówki do podstawy. Tak więc nie można po prostu do paznokci, ale również powoduje przypływ krwi do niego, że jest to doskonały procedura naprawcza, która promuje wzrost paznokci i zdrowy umysł.

Pocierać niewielką ilość śmietanki do rąk. Dokładnie masować palce. RUB Krem jakby starając się usunąć pierścień, pewnie siedzi na swoim palcu.

Manicure gotowy. Pozostaje tylko uzupełnić paznokcie.

load...