Kraj stylu we wnętrzu: kanony dekoracji wnętrz w stylu ludowym

Uroczo naiwny stylu country we wnętrzu prawdziwie atrakcyjna. Można go dostosować się do niemal każdego domu. Kluczowe cechy stylu country – łatwe i niefrasobliwe artystyczny bałagan, meble z naturalnego drewna, motywy roślinne i grochu komórka w dekoracji.

load...

Zawartość:

Przykłady wideo rustykalnym stylu

Aby stworzyć wnętrze w stylu kraju, nie jest konieczne, aby żyć w domu na wsi. Można rysować w tym stylu wszystkie mieszkania w mieście lub wybrać pokój, który jest pełen spokojnej, przyjaznej i miłej atmosferze, dzięki stylu country.

Obecnie wiele osób woli klasyczne kraj przechodzi przez pryzmat teraźniejszości. Ten styl przyciąga kreatywnych ludzi, że nie ma ścisłych kanonów i może zaspokoić gustu osoby, do których motywy wsi lubią.

load...

Kraj stylu we wnętrzu i jego cech

  • Dostępność niezgrabne stare meble. Klatki piersiowej doskonałego babci z szufladami, stara szafa, stolik nakryty obrusem.
  • Wykorzystanie

  • Wyrobów tekstylnych prowadzona w jednym kolorze, najlepiej kolorowe tkaniny.
  • Zasłony

  • Są proste, ciężkie fałdy i draperie są nieobecne.
  • Zachęcani naturalną teksturę wszystkich – a meble i podłogi oraz ścian. Pokoje w stylu rustykalnym świetnie wyglądają ściany wyłożone drewnem. Kołdry i poduszki, ręcznie dziane, dają komfort i wygoda.
  • Laid bałagan artystycznego tworzenia przedmiotów osobistych umieszczonych w licznych półek poziomych. Ten zestaw i oprawione zdjęcia (swoją drogą, oni też mogą być ustawione w stylu kraju) oraz rzeźby i świeczniki oraz małych koszy słodycze, ciastka lub owoce. Naczynia wykonane są również afiszować.

Harmonijny „ubranie” na ścianach

Ściany domów wiejskich nie są idealnie gładkie. Można symulować tekstury na ścianie, aby stworzyć poczucie niedokończonej pracy. Można to zrealizować na różne sposoby. Istnieje gęsta farba strukturalna, boazerie, napompowane tapety winylowe. Zalecane jest, aby wybrać takie materiały, które są łatwe do usunięcia, jeśli znudzi wnętrza. Wielu fanów muzyki country polegać na zwykłym murze jako tło dla jasnych tekstyliów w stylu country. Ale ściany są idealne każda tapety z motywami kwiatowymi. Możesz wkleić na kolorowe tapety tylko jedną ścianę w pokoju, inni sprawiają monofoniczne. Doskonałym odzież dla ścian może być z litego drewna lub teksturowane panele ścienne.

Można rysować szablon ścienny lub stemplowane wzór. To sprawia wrażenie ręcznie malowanych. Efekt obrzutki można łatwo osiągnąć za pomocą specjalnych farb. Przed nałożeniem farby, zaleca się, aby wkleić na tapetę, a potem „faktura” będzie łatwe do usunięcia.

Podłoga w pokoju w stylu rustykalnym

Najodpowiedniejszym podłoga w stylu kraju uważa się za nawierzchnię. To może być

Płytki wykonane z naturalnych materiałów – terakoty (ceramika), piaskowca lub łupka. Dachówka ceramiczna jest bardzo trwała, ale ma znaczącą wadę. To jest fajne do stóp, i bezlitosny do patelni. Jeśli zdecydujesz się zorganizować podłodze w kuchni w stylu country płytek ceramicznych, wiesz o tym, które spadły na ziemię uszkodzony potraw jest gwarantowana. Jeśli chcesz, aby Twoje stopy jest ciepły, można położyć winylową płytek naśladownictwo. To może być tablicą z drewna dębowego, deska sosna, podłogi laminowane, które imituje kolor i fakturę naturalnego drewna.

Tradycyjne tkaniny

Wnętrze w stylu kraju obejmuje mieszanie tkanin w różnych kolorach i rozmiarach, tekstur. Z jednej kurtyny można podłączyć do kilku rodzajów tkanin o różnej strukturze: Duże kwiaty, groch, małych średnich liści, różne paski. Ale udane współistnienie różnych kolorach tkanki wymaga pojedynczej palety kolorów. Możesz być ograniczony do jednego koloru, można wybrać kilka odcieni jednego koloru. Jeśli chodzi o tkaniny, w stylu kraju z najlepszej bawełny i lnu kombinowanym.

Wnętrze pokoju w kraju kanonów

W centrum salonu jest telewizor i kominek, który będzie dla całej rodziny, w godzinach wieczornych. Zamiast stolik – stołek dla stóp, aby móc osiedlić się wygodnie w fotelu i odpocząć. Sofa – niskie i miękkie, to niedbale rzucone narzuta i poduszki. Na każdej stronie sofa – stolik z lampami. Wiele przedmiotów do publicznego wglądu. Tu i rodzinne zdjęcia w ramki i albumy fotograficzne i zabytkowych zegarów i książek i czasopism. Doskonała będzie wyglądać trochę miękkie Osmańskiego, i wikliny pierś.

Oczywiście prawdziwy kominek lub piec na drewno – idealne rozwiązanie, ale dziś można kupić żeliwne kominki elektryczne lub gazowe. Nawet sztuczne ognisko syntetyczną wykładziną, a płomień jest bardzo odpowiednia do tworzenia atmosfery kraju.

Zapomnij o słuchawki symetrycznych meble tapicerowane do salonu. Asymmetry – co trzeba. Dobrym rozwiązaniem do salonu podwoi poduszki na sofie. Na przykład, z jednej strony znajdują się w komórce, z drugiej – kwiatach. Pozwalają one na majstrować przy wnętrzu, jak chcesz.

Sypialnia w stylu „narodowego”

Czy wiesz, co to jest? Czasami pozwolić śniadanie w łóżku pośród bujnej poduszki. W tym pokoju można stworzyć uspokajający klimat, idealny na słodkim snem.

Mile widziane żelaza lub drewniane łóżko, szafa, w tandemie z drewna sosnowego i malowane meble, naturalne tekstury dywanu. Zestaw łóżko z materacem tkaniny na ubrania, aw rogu pokoju – miękki fotel z odcieniem nad nim. Jest to miejsce, w którym można przeczytać, pokryte ciepłym kocem. W sypialni, w kraju nie mogą być wbudowane w szafkach. Idealny komoda z lustrem tradycyjnej obrotowej na nim, trójstronne obudowy. Uzupełnienie ensemble zasłon słodkie bawełniane i ciepły dywanik obok łóżka.

W stylu country jest poza pojęciami nowoczesne lub staromodny. Będzie dekoracji każdego domu jego ciepło. Użyj naturalnych materiałów we wnętrzu, szorstkości, stary lub sztucznie wieku meble z prostego wątku. Wnętrze w stylu kraju można znaleźć w tkankach – żywym przykładem bawełniane i lniane. Wykorzystanie antyków jako wyposażenie dodatkowe. Niech stylu country we wnętrzu daje komfort i ciepło.

load...