Kradzieże samochodów: proste sposoby, aby zaoszczędzić na samochód przed kradzieżą

Radość z zakupem nowy samochód może być trudno przecenić. Oto ona, dokładnie i starannie wybrane piękno, mrugając w reakcji na naciśnięcie przycisku na breloku. Tylko ta radość trwa czasami bardzo długo. A chodzi o to, że kradzież samochodu stało się obecnie powszechne, a pewnego dnia zamiast samochodu, widać puste miejsce na parkingu w pobliżu domu lub biurze.

load...

Nie ma samochodu, nie pomogły ani ubezpieczenia, ani ustawić alarm silnika. Aby nie być w roli jednego takiego avtovladelitsy, istnieje kilka bardzo prostych sposobów, aby zaoszczędzić, jeśli nie całkiem samochód przed kradzieżą, można zminimalizować tę możliwość.

ABC bezpieczeństwa

Zacznijmy w sposób samochodowym antywłamaniowe, które nazywane są elementarne, a które nie wymagają nakładów finansowych. Chociaż, nie dostać się do zrobić bez ponoszenia kosztów.

  • Zakup samochodu, dbać o jego bezpieczeństwo, po prostu wybierając najmniejszą wspólną maszyn kolorów. Kobiety lubią wyróżniać się z tłumu, a w tym przypadku jest to raczej na plus niż minus.
  • Na reflektory i szyby mogą być stosowane do specjalną powłoką, samochód z napisem „Litex”. Oznakowanie „Date dot” jest również odpowiedni. Jest to mikrochip zawierający wszystkie informacje na temat samochodu.
  • Nie zostawiaj samochodu w dowolnym miejscu. Nawet jeśli nie ma miejsca na parkingu, nie należy parkować w opuszczonym aleja. Wybierz energiczny poczesne miejsce jako porywacze nie lubią rozgłosu. Idealna opcja: specjalne miejsce parkingowe, garaż, parking z monitoringiem.
  • Zdarza się, że zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą – elementarny czujność. Siedząc w samochodzie, natychmiast zamknąć drzwi, a jeśli trzeba zostawić, nie zostawiaj kluczyków w stacyjce lub z uruchomionym silnikiem.
  • Pozostawienie wnętrza pojazdu, należy zabrać ze sobą dokumenty w samochodzie. Jeśli nie jest to możliwe, usunąć je z dala.
  • Zapasowe kluczyki samochodowe nie trzymać w schowku. Należą one w sejfie lub w pudełku z ornamentami.
  • Zawsze wyłączyć alarm na maszynie. Jeśli nagle zaczęła zbyt często wiąże spontaniczny, nie leń się, aby przejść do myjni, aby tam sprawdzić alarmy dla usterek.
  • Jeśli zaparkować w obcym miejscu, starają się „przytulić” z jednej strony do ściany budynku lub innych przeszkód, które blokują dostęp do komputera z co najmniej jednej ręki.

Te sposoby ochrony można wymienić pomocnicze. Ale, jak już wspomniano wcześniej, żadne dodatkowe fundusze są niezbędne. Pamiętaj, że ochrona przed kradzieżą należy wybrać w kompleksie. Jak mądre są one rozmieszczone, spokojniejszych ty.

Mamy komplikują złodziei życia

Skutecznym rozwiązaniem na pytanie, jak chronić pojazd przed kradzieżą może być zamek kaptur. Jest to dodatkowe zabezpieczenie na masce, która nie pozwoli złodzieje dostać się do silnika, wyłączyć alarm lub poradzenia sobie z blokadą silnika zainstalowanego w fabryce.

load...

Blokery koła. Będą musieli majstrować. Najbardziej wiarygodne z nich, „kraby” i „pułapki”, aby zablokować dostęp do śrub i nie dają kołach lub odciągnąć. Ale ta metoda nie nadaje się dziewczęta kruche, jak ważyć te „zabawki” 5 kilogramów lub więcej, należy usunąć i zainstalować je – również problem. Z drugiej strony – ich niezawodność jest sprawdzone.

Mechaniczna blokada koła kierownicy – najbardziej zawodna metoda ochrony. Ale jeśli go zainstalować w połączeniu z innymi urządzeniami zabezpieczającymi, a także nie będzie. Najpopularniejszą formą – zablokować koła „pedał”. Z tego rodzaju zamka złodziej będzie musiał majstrować.

Blokery silnika. Mogą one być nazywane niezawodny jeśli zainstalowano dodatkową ochronę systemu kaptur. To urządzenie nie będzie uruchomić samochód za pomocą sfałszowanego klucza. Urządzenie blokady silnika jest zainstalowany w fabryce, ale najlepiej jest umieścić jeden więcej. Tylko jedna rada dla kobiet: nie umieścić blokadę w salonie, w którym sprawa umieścić na strumieniu. Najlepiej to zrobić w warsztacie, gdzie każda maszyna indywidualnie.

Blokada skrzyni biegów ustawiony za pomocą blokera silników jako dodatkowe zabezpieczenie. Czas próbuje odblokować go z porywaczy zajmie dużo. Tak więc, jeśli znajdziesz czas i fakt usiłowania kradzieży o kontakt policjanci mają dość dużo czasu, aby przyjść i zapobiec kradzieży.

Protection System Satellite – jeden z najbardziej skutecznych sposobów ochrony samochodu przed kradzieżą. System oczywiście płatne, ale jeśli nie możesz znaleźć swojego samochodu, gdzie w lewo, dyspozytora za pośrednictwem satelity „kontaktu” z urządzenia i zobaczyć jego lokalizację na zdalnej obserwacji. Jeden minus: jeśli dużo czasu minęło, a samochód udało się wjechać do garażu podziemnego, masz szansę odkryć utratę zredukowany do zera.

Z powyższego wynika, że ​​różne sposoby jak chronić pojazd przed kradzieżą i zapobiec kłopotów towarzyszących, całkiem sporo. Każdy avtovladelitsa może odebrać obrony swoich kochanie indywidualnie, w zależności od kosztów i wymaganego poziomu bezpieczeństwa. Być może dobrze dobrane zabezpieczenie przed kradzieżą zmuszony porywaczy do porzucenia zamiarów przestępczych. Powodzenia na drodze!

load...