Kostka wiosna-lato 2017

Moda damska można złożyć odę: jest zmienny jak piękna nastroju, że przez kilka kolejnych sezonów przylega do tego samego obrazu.

Mówiąc o botiltonah, możemy śmiało powiedzieć, że oprócz projektanta i modnych kobiet lubiących tego włoskiego obuwia, jednak, jak innych krajów produkujących.

load...

Wiosna-Lato 2017 obsługuje kierunek podejmowanych od 2016 roku, a więc zamknięty botiltony w klasycznym stylu retro z paskami i klamrami wszystko być również istotne, jak w poprzednich sezonach.

Zamknięte modele ogromna ilość. Wraz z kształtem tępym toe, platformy albo wysokie obcasy są światowej sławy projektantów jak Alexsander Macqueen , Burberry Prorsum , Emporio Armani i Pierre Handy nadal prezentują swoje zbiory w butach z perforacją, koronki i oryginalnym haftem.

Na zdjęciu modne botki na wysokich obcasach Burberry Prorsum wiosna 2017

Poniżej na zdjęciu buty obcasy z kolekcji wiosna-lato 2017  Pierre Hardy , Emporio Armani i Ralph Lauren

Na zdjęciu wysokie buty na platformie zbiorów wiosennych Alexander Mcqueen i Christian Dior w 2017 roku

Kiedy zima się skończy, chcę usunąć zamknięte buty i rozweselić oryginalne modele butów w stylu „buty”. Tak, botki z otwartymi palcami wysokich obcasach są trend sezonu. Eleganckie i wygodne buty tego typu umożliwia podkreślają elegancję kobiecych nóg. Otwarty model można znaleźć w kolekcjach na wiosnę-lato 2017 takich znanych projektantów jak Loeffler Kandall , Jenni Kayne , Thakoon , Jean-Michel Cazabat , model pokazany na poniższym zdjęciu.

load...

Najśmielszych fashionistki czekają buty z otwartą piętą kostki. Oni nie są warte czekania na specjalny komfort, ale noszenie takich butów, każda kobieta poczuje się pożądany, sexy i glamour. Szeroka gama takich modeli obejmują kolekcję Alexander Wang , Thakoon i Camilla Skovgaard, na zdjęciu poniżej.

Wraz z wykorzystaniem zamszu, skóry naturalnej i materiałów lakierowanych w tym sezonie są szczególnie popularne buty wiklinowe, które można kupić w wielu butikach i sklepach obuwniczych. Cienkie paski tkane ze sobą, niezależnie od faktu, że wyglądają na nodze skutecznie, mimowolnie wywołują myśli o stylu gotyckim z czasów, kiedy takie buty były tradycyjne zamiast modnej obsesji.

Botki lato z kolekcji Gucci , Camilla Skovgaard , Alejandro Ingelmo 2017

Na zdjęciu poniżej plecione Buty Alexandre Birman i Gucci wiosna-lato 2017

Jeśli chodzi o kolory, sezon wiosna-lato 2017 są najbardziej zróżnicowane, od klasycznych odcieniach kolorów, a kończąc na „kwas”. Więc jeśli się jak buty purpurowych lub ostry pomarańczowy, nie wahaj się podjąć – w nich każdy fashionistka będzie wyglądać prawdziwe, zgodnie z najnowszymi trendami. Neonowe kolory dominują w kolekcjach światowych projektantów mody jak Thakoon , Camilla Skovgaard , Viktor & Rolf, jak na zdjęciu poniżej.

load...