Kosmetyki okłady cellulitu nogi z żylakami

Zawijanie cellulitu z żylakami – procedura, która wymaga osobnego omówienia. Znany procedura owijania moda odbywa całym salonach i domach naszych miast dziewcząt w każdym wieku. Ale co, jeśli nogi kobiet przeniesiony i żylaki i cellulit? Problemem nie jest łatwe, tutaj trzeba zrozumieć.

load...

Żylaki i owijania

Żylaki, żylaki, lub po prostu – chorób stóp naczyniowych, które charakteryzują się zmianami w ścianach żył. Pojawiają się nieestetyczne guzki podskórne, żyły rozszerzają się i stają się widoczne. Poza defektem kosmetycznym, atak ten przynosi ból i może powodować zakrzepy krwi w naczyniach. Sprowokować zakrzepicy:

 • Ekspozycja na działanie wysokiej temperatury;
 • Aktywne aktywności fizycznej;
 • Nadmierny nacisk na obszarze zagrożonym;
 • Urazy;
 • Spowolnienie przepływu krwi;
 • Zmiany lepkości krwi.

Jak wiadomo, okłady są gorące i zimne. Zasada działania opiera się na gorące okłady zwiększające przepływ krwi i ogrzewania tkanek. Procedura jest aktywnie walczyć z tłuszczu depot i jak najszybciej zbliżyć się do idealnej figury. Ale gorące okłady absolutnie przeciwwskazane osób z żylakami kończyn dolnych, tak skuteczna procedura powinna zostać odroczone do problemów związanych z tą chorobą. Następnie spieszyć z pomocą piękności zimne okłady. Zimno są nazwane ponieważ temperatura nakładania mieszaniny – około 20 ° C Oni nie tylko są przeciwwskazane w chorobach żył, ale również może mieć korzystny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, zwiększając jej koloryt.

load...

Ogólne przeciwwskazania do pakowania:

 • Gorączka;
 • Uszkodzenia integralności skóry;
 • Grzybicze i pasożytnicze choroby zakaźne skóry;
 • Składniki idiosyncrasy okłady.

Zimne okłady zredukuje cellulit, obrzęki stóp, zostanie usunięta, aby pomóc poradzić sobie ze zmęczeniem i dać skórze piękne chwile rozkoszy.

Ten okład jest całkiem możliwe do przeprowadzenia w domu. Procedura odbywa się na bazie naturalnych składników, takich jak glina, kakao, brudem, miód, wodorostów. Owinąć elementy są sprzedawane w aptekach i sklepach kosmetycznych. Test przed zastosowaniem, aby możliwa reakcja alergiczna. Niewielka ilość substancji rozpuszczono w wodzie i umieścić na nadgarstku. Jeśli na skórze po 40 minutach braku reakcji, można bezpiecznie przejść do owijania.

Okłady receptur

Oto niektóre proste i skuteczne antycellulitowy ciało owija recepty z żylakami.

Potrzebujemy:

 • Film jedzenie, większe i szersze, tym lepiej;
 • Miska;
 • Miód, glina, kakao, błoto lub wodorostów, trawa – cokolwiek dusza zapragnie;
 • Różne dodatki smakowo (olejki eteryczne, ekstrakty z roślin, mięta pieprzowa, mentol, sól morska);
 • Dobry nastrój.

Przygotowania do owijania jest w oczyszczania skóry i łuszczenie obszarów problemowych. Należy jednak pamiętać, nie trzeba się postarać, gdy leczony obszar z żylakami.

Wodorosty, pyszne czekolady i użyteczne ziołowy

Suszy się wodorosty należy moczone przez 15 minut w wodzie mineralnej, które pęcznieją i stać bezużyteczne. Otrzymaną zawiesinę można dodać błoto terapeutycznego lub gliny, sól morską. Nałożyć na tyle na udach i owiń je folią. Owinąć goleń z dotkniętych żył nie jest konieczne. Następnie należy odczekać 20 minut i spłukać wszystko pod bieżącą wodą. Procedurę można przeprowadzić w stopie dzień do 15 zabiegów. Glony bogaty w aminokwasy, pierwiastki śladowe i jodu. Zastosowanie alg stymuluje produkcję kolagenu, przywraca równowagę nawilżenia skóry, ma działanie antyoksydacyjne.

„Czekolada dla ciała.” Od tego leczenia uzdrowiskowego, będzie zachwycony. Podstawą tego wrap – kakao. W misce umieścić kilka łyżek kakao, wlać mleko do konsystencji śmietany i wymieszać. Efekt aromaterapeutyczny wzmocnić wanilii, cynamonu i cytrusowe olejki eteryczne. Stosując tę ​​samą technikę, jak w pierwszym opakowaniu. Kakao doskonale tonizuje skórę, ma działanie antyoksydacyjne, a zapach skóry zachwyci przez cały dzień po zabiegu.

Owinąć z ziół. Jest to konieczne do szlifowania w młynek koper, pietruszka, rumianku, rzędu. Jeśli świeżych ziół, błota lub gliny można dodać od razu, a mieszaninę reakcyjną rozcieńczono z wodą mineralną. Jeśli suszone zioła, należy najpierw wypełnić je wrzącą wodą i pozostawić do zaparzenia. Ziołowe okład doskonale zmniejsza obrzęki i poprawia przepływ chłonnego.

O smaku miodu

Na korzystnych właściwościach miodu zostało powiedziane wystarczająco. Ma od niepamiętnych czasów jest strażnikiem naszego zdrowia i urody. Miód zawiera dużą ilość witamin i minerałów. Miód jest dobry zarówno do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. Doskonale stymuluje procesy regeneracyjne. Aplikacja przebieg opasania nie tylko redukuje cellulit, ale także borykają się z rozstępami i bliznami. Ważne jest, że temperatura ogrzewania miodu powyżej 37 ° C, wpływa niekorzystnie na ich właściwości terapeutyczne. Miód okład zaleca się stosowanie dziennie. Miód można dodać mleko lub jogurt.

Glina i błoto

Zimny ​​okład z gliny. Niebieski, czarny lub biały gliny zmieszano z wodą w temperaturze pokojowej. Glina zawiera dużą ilość składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Potas, azot, żelazo, magnez, wapń – podstawowe składniki gliny. Glina suszenie i działanie przeciwłupieżowe. Łagodzi stany zapalne i łagodzi reakcji skóry. Zapobiega to przedwczesnemu starzeniu się skóry, ma wyraźny wpływ podnoszenia.

Cud błoto. Błoto – potężny wojownik z toksyn. Ta terapia detoksykacji jest skuteczne z powodu składników organicznych i nieorganicznych. Użyj morze błota, torfu i wulkaniczne. Gojenie błoto ma wysokie właściwości terapeutyczne, wnikając w komórkach skóry nasyca się z cynku, manganu, wapnia, chromu, żelaza, jak również kwasów organicznych.

Tak więc, gdy żylaki mogą być wykonywane wyłącznie zimne okłady. Skuteczności procedur zauważalny po terapii.

load...