Kosmetyki do opalania: odmian opalaniu

Kosmetyki do opalania różni się zasadniczo od innych dziedzinach kosmetyki? Fakt, że są one wykorzystywane wyłącznie w solarium, i nigdzie indziej – jest jego wyjątkowa specyfika, a do tego jest ona kochała i stosowane przez wszystkich, którzy chcą mieć piękny kolor we wszystkich zakątkach naszego globu! Dla wszystkich czytelników sceptycznych, wciąż nie jest w pełni przekonany, że solarium – nie jest to sala tortur średniowieczne, z nieprzewidywalnymi konsekwencjami, śmiało Oświadczam, że nowoczesna technologia poczyniła absolutnie bezpieczne solarium. Ale – pod warunkiem, że niezbędnych środków (jednak jest to uciążliwe, a nawet bardzo przyjemne!).

load...

Zawartość:

Różnice zwykłe kosmetyki i kosmetyki do opalania

Oto kilka cech, które odróżniają „zagarnuyu” kosmetyki do opalania i konwencjonalne, aby dbać i dekoracyjne.

 • Po pierwsze, filtry UV, które są zaprojektowane, aby maksymalnie chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
 • Po drugie, część kosmetyków do garbników, wzmacniające opaleniznę – brązujące.
 • Trzecie, poza zdolności nawilżające Kosmetyki do opalania – zwłaszcza te środki, które są przeznaczone do pielęgnacji ciała po pobycie w solarium, w celu uniknięcia nadmiernego wysuszenia skóry.

Aby w pełni zabezpieczyć się przed promieniami UV, należy używać kosmetyków do opalania. Niech żarówki używane dać skórze piękny złoty odcień, i mają bardzo szkodliwy część promieni UV i ich wpływ na skórę będzie znacznie bardziej skuteczne, a co najważniejsze – bezpieczniej na powierzchnię, by być środkiem do solarium!

load...

Co jeszcze charakteryzuje kosmetyki do opalania?

 • Nie zawiera wybielaczy
 • Nie spowodować negatywną reakcję na specjalnych lamp akrylowych stosowanych w solariach
 • „niezbędne” do opalania z filtrem UV promienie przechodzą przez zdeponowanych środków, nie powodując negatywnych skutków
 • Pod jego wpływem skóra uruchamia własną produkcję melaniny
 • Czas

 • Opalanie jest znacznie zmniejszona, a opalenizna jest bardziej równomierne
 • Nie zawierają alkohol etylowy i
 • Oleju

 • Ma zdolność przywracania zdrowia skóry, nawilżają i uczynić go bardziej młodzieńczy i gładka.

Odmiany Kosmetyki do opalania

Sztuczne opalanie eksperci dzielą wszystkie środki do opalania się na kilka grup.

 1. Deweloperzy – „start” proces rozwoju górną warstwę skóry melaniny – substancji, która nadaje skórze kolor złoto-brązowy.
 2. Aktywatory – intensywność opalenizny zakręcony od nich, a ile aktywatorów wpływa na skórę, gwarantuje pożądany kolor opalenizny.
 3. Ustalanie lub prolongatory – nie tylko jakościowo poprawić opaleniznę, ale także doskonale nawilżają skórę, dostarczając mu składników odżywczych, doskonale zmiękczają.

Ponadto, wszystkie kosmetyki do opalania dzieli się na tego, który ma zastosowanie do solarium, a po jej lewej stronie.

Kosmetyki „do opalania” ma na celu ochronę skóry przed nadmierną suchością „picking” na powierzchnię skóry, potrzebny do pięknej opalenizny promieniami UV, stymulując wytwarzanie dodatkowych części melaniny. Co sprawia, że ​​to takie wyjątkowe właściwości kosmetyczne?

 • Zawartość witamin antyoksydacyjnych.
 • Specjalne ekstrakty roślinne zawarte w jego składzie.
 • Kompleksy Specjalna – Tingley, które przyspieszają proces opalania. Kosmetyki te są kremy Unforgiven (T40), DARK FIRE (T15), PINK DIAMOND (T2).
 • Bronzer w różnych kombinacjach henny, wyciągi orzech, które pojawiają się na skórze w pożądanym cieniu kilka godzin po wizycie w solarium. Czy to nie jest cool – rano pobiegł do solarium, a wieczorem będziesz wyglądać bardzo – że właśnie wrócił z nadmorskim kurorcie! Kremy i balsamy do opalania, które zawierają brązujące – konieczności nirwanę, poświęcony Kodeksu, CYPHERT Bronzer Step, brąz rejsu.

Kosmetyki po opalaniu „” doskonale chłodzi, łagodzi skórę i pomaga jej zachować jej elastyczność, młodość i elastyczność. To znaczy „po opalaniu” są mleczka i kremy RAZEM luksus, DC poświata, dziedziczki.

Wskazówki dotyczące prawidłowego wykorzystania funduszy

 • Pamiętaj, aby odwiedzić solarium za półtorej godziny, wziąć prysznic, aby zmyć środkami, których używasz normalnie – płyny, kremy, dezodoranty. Fundusze również usunąć makijaż.
 • Przygotuj agenta Peeling z efektem lekkiego peelingu. Opalenizna będzie leżał płaski i będzie wyglądać bardziej atrakcyjne, jeśli skóra oczyszczone ze starych, martwych komórek skóry i niepotrzebne.
 • Nie zapomnij umyć ręce po zastosowaniu na powierzchnię skóry środki do opalania – jest możliwe, że brązujące dostępne w nich można pobrudzić rąk!
 • Przed użyciem tego czy ten krem ​​do opalania należy zawsze upewnić się, że nie będzie miał żadnej reakcji alergicznej na składniki, które składają się z tych funduszy. Spróbuj położyć krem ​​lub balsam do małego obszaru skóry w niewidocznym miejscu i odczekać kilka godzin. Jeśli bez zaczerwienienia i wysypki, to może być bezpiecznie stosowane kosmetyki.
 • Wyrzucić solarium jeśli czujesz się źle, szczególnie jeśli towarzyszy gorączka.
 • Środki do garbowania należy nakładać delikatnie, bez głębokiego masażu.
 • Zastosuj kosmetyki do solarium bezpośrednio przed przejść do specjalnej budki nie trzeba używać kosmetyków do opalania z wyprzedzeniem.
 • Gdy jesteś z solarium (być może w domu), można wziąć prysznic, po którym skóra jest wymagany do zastosowania specjalnego narzędzia mające na celu ustalenie wyniku ekspozycji opalania.
 • Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na korzystanie z opalania w solarium, badać je uważnie. W nowoczesne salony i ośrodki zdrowia specjaliści pomogą Państwu doradztwo w zakresie doboru odpowiednich liniach kosmetycznych i narzędzi, które pomogą skórze wyglądać pięknie i zdrowo.
 • Zakup środka do stosowania w solarium, należy zwrócić uwagę na datę ważności. Zazwyczaj nie jest to więcej niż trzy i pół roku, po czym w najlepszych kosmetykach staje się bezużyteczne, aw najgorszym – może powodować choroby skóry. Nie wystawiać swoje eksperymenty skóry niepotrzebne, nie korzystają z opóźnionym kosmetyki do opalania!

Przy odpowiednim doborze właściwej makijażu, podać sobie kolor opalenizny i znacząco zmniejsza wpływ specjalnych lamp (może to wymagać połowę). Indywidualnie wybrane kosmetyki do solarium pomoże Ci osiągnąć zadziwiające rezultaty:

 • Piękny odcień skóry – od jasnego złota do ciemnej czekolady; wynikające tan będzie w stanie utrzymać się na powierzchni skóry przez długi czas i sprawi, że będziesz szczęśliwy w zimnych porach roku, kiedy to na imprezach można afiszować piękne „kark” z tyłu;
 • Leczy skóry, staje się młody, wygładzona i piękny widok.

Co jest wliczone w obowiązkowym zestawie produktów kosmetycznych przeznaczonych do solarium? Krem należy stosować do osoby, ciała kremem ochronnym Balsam do stosowania po kąpieli po opalaniu – to minimalny wykaz wymaganych środków. Pamiętaj, że skóra staje się złoto-brązowy kolor, kosmetyki powinny zostać zastąpione, ponieważ oszczędzając i chroniąc pierwszym etapie słońce nie może przynieść właściwego wykorzystania później.

Przez dziesięciolecia tan nie wychodzą z mody. Na szczęście nowoczesna technologia doszła nam pomóc, kobiety, a teraz, aby błyszczeć piękną opaleniznę, bardzo godny Kleopatry, nie trzeba iść w zimie do odległych krain. Jest tyle do naśladowania znajomych, którzy już korzystali z usług solarium i wygląda oszałamiająco! Prawidłowo wybrać odpowiedni dla Twojego typu skóry kosmetyki do opalania i odcień skóry, złoto-czekoladowe całą zimę będzie przedmiotem dumy!

Filmy o zasadach sztuczne opalanie

load...