Kosmetyki dla zabawy

Dawno firmy kosmetyczne starają się ulepszać swoje produkty, zachwycając nas Nowości – modne i skuteczne produkty do pielęgnacji. Przyjemne Faktem jest chęć specjalistów, aby ich produkty przyjazne dla środowiska, składający się z nieszkodliwych naturalnych składników. Najbardziej popularne z nich to, jak wiemy, mleko, miód, a nawet wina.

load...

Mówiąc o wina, to warto wspomnieć, stały się popularne w ostatnich latach, łaźnie wina. Wywiera korzystny skutek, że zapobiega niepożądanemu dojrzewania wina i suchość skóry. Ponadto, wiele znanych nabiał i miód maski – koszt, ale bardzo skutecznych produktów do pielęgnacji.

Miód

Całoroczne miód – jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych produktów do pielęgnacji skóry. Warte zobaczenia jest wynikiem nakładania maski miodu raz na zawsze zapomnieć o niebezpieczeństwach dyskomfortu z wykorzystaniem tego narzędzia. Miód to najlepszy sposób odżywiają naszą skórę, czyniąc ją bardziej elastyczną. Ponadto, maski miód może powstrzymać proces starzenia, co jest marzeniem każdej kobiety.

Jeśli wypróbować kosmetyki miód mleko przynajmniej raz w życiu, nigdy nie będzie w stanie odmówić sobie przyjemności ciągłej eksploatacji. Skuteczność tego narzędzia jest potwierdzona niemal natychmiast po użyciu.

  • Zarośla

Szczególne miejsce w tej kategorii zajmuje miód peeling ciała, z dodatkiem ziół i nasion sezamu. Po jego stosowania, powinny mieć zastosowanie do maski skóry miodu i soku pomarańczowego. Procedura ta zapewnia kompleksowe oczyszczenie skóry, rozluźnia mięśnie i pobudza układ krążenia. Wszystko to daje bardzo przyjemne uczucie komfortu i zdrowia.

load...

Również użyteczne są okresowo wykorzystywać do mycia, tak zwane „spadzi” woda – roztwór jedną łyżkę miodu w jednej szklance wody. Narzędzie może być wykorzystywane do oczyszczania skóry każdego typu, na kilka minut przed pójściem do łóżka i zmyć ciepłą wodą – to cała tajemnica sukcesu.

  • Maskować

Kolejny przepis maseczka ze świeżych ziół: mięty, pokrzywy, mniszka, babki. Może być również stosowany kwiaty rumianku i inne dzikie kwiaty. Maska jest wykonana w następujący sposób: 1 łyżkę miodu miesza się z mieszaniną wody i gotowanej zawiesiny z ziół. Następnie nakłada się maskę z twarzy przez dwadzieścia minut i przemyto ciepłą wodą. Tonik efekt wywierany przez tę maskę może z łatwością konkurować z wielu drogich higieny.

Miód może być stosowany nie tylko jako peeling lub maski, ale także, na przykład, narzędzia pedicure. Mieszane z mleka, miodu, można wcierać w różnych częściach nóg z podudzia na palcach, który rozluźnia mięśnie, zmiękczają skórę, wyśmienitą „strojenia” procedury na nogach.

  • Ostrzeżenia!

Ale nie zapomnij o możliwych zagrożeniach związanych z wykorzystaniem wszelkich środków – w tym miodu. Alergie – najbardziej nieprzyjemne i najpopularniejszym działaniem niepożądanym w kosmetologii. Podobnie jak w przypadku innych leków, zaleca się przeprowadzenie wstępnego testu skórnego: na zakręcie łokcia kilka razy, aby umieścić gotową mieszankę i odczekaj pół godziny ewentualnej reakcji alergicznej. Ta delikatna skóra jest najlepszy wykrywacz prawie natychmiast ostrzec nas o możliwych kłopotach. Jeśli wszystko jest w porządku, a następnie użyj narzędzia bezpiecznie dla ciebie.

Wino

Podczas chłodniejszych miesiącach, aby pomóc można dotrzeć nie tylko miód, ale także wino. Francuski przemysł kosmetyczny już dawno doszli do jednoznacznego wniosku: wina – to nie tylko smaczne, ale także użyteczne. Wina, w połączeniu z innymi produktami może być łatwo stosowany w celu zapobiegania, cellulit płukania włosów, do wytwarzania przeciwstarzeniowych maski na twarz.

  • Odżywka do włosów

Aby naturalną płukania jamy ustnej w domu wystarczy nalegać mieszanka rumianku i rozmarynu z dodatkiem majeranku w białym winie co najmniej tydzień. Do stosowania wymaga rozpuszczenia dwie łyżki wprowadzanymi mieszaniny w zlewce z ciepłą wodą.

  • Remedium na cellulit

Oznacza to skuteczne cellulitu – mieszanina 3 części wina i wódki z 3 części 2 części oleju migdałowego, 1 część masła cytrynowego i jedną czwartą część wapna. Otrzymaną ciecz musi być wciera w obszarze leczenia dwa razy dziennie, za pomocą twardej gąbki.

  • Maskować

Najważniejszy w produkcji masek na twarz wina – to jest właściwy dobór odmian. Wino powinno być dobrze dopasowane do typu skóry. Na przykład słodki lub czerwony półsłodkie optymalnie nadaje się do sucha i półsuchego białego równowagi normalizowanie wody – skóry tłustej. Każde wino doskonale oczyszcza organizm, łagodzi skórę z martwych komórek i usuwa toksyny z organizmu.

Między innymi, wszystkie te narzędzia zapewniają cienką przyciąganiu i odurzających zapachów, które napędzają szalony żadnym z wentylatorem. Być naturalne – używać kosmetyków naturalnych.

load...