Korzystanie z łaźni rytualnej

Przydatne właściwości kąpieli były znane od wielu wieków. Ten przyjemny rytuał promuje relaks i odnowę w naszym organizmie. Procedura kąpiel:

  1. Uaktywnia krążenie krwi.
  2. Poprawia kondycję skóry.
  3. To łagodzi stres i zmęczenie.

Kąpiel dla jego właściwości lecznicze i zdolność do wzmocnienia ciała i ducha może konkurować z treningu sportowego. Wysokie temperatury powodują zwiększenie nacisku na układ sercowo-naczyniowy, wzmacniając ją i czyni go bardziej sprężyste i elastyczne. Szczególnie skuteczny układ naczyniowy jest wzmocniona, jeżeli zebrania sauny alternatywny zanurzenie w zimnej wodzie.

load...

Ponadto kąpiel promuje detoksykacji skóry, ze względu na wysokie temperatury pary w porach rozszerza, z powodu których nie jest głębokie oczyszczanie. Efekt ten jest uzupełniony przez obieranie w momencie oddzielenia, gdy martwe komórki są usuwane. W efekcie skóra staje się gładka, miękka i gładka.

Kąpiel może być również dobry asystent odrzucając zbędne kilogramy, ponieważ pocenie aktywuje metabolizm. W wyniku trawienia białek, węglowodanów, tłuszczów i mikroelementów dzieje się lepiej.

Wędrówka w wannie mieć korzystny wpływ nie tylko na stan organizmu, ale także na równowadze psychicznej. Pine zapachy, smaki uzupełnione specjalnymi olejami lub kosmetyki, które pomogą w zrzucając ciężar problemów i naprawdę odpocząć.

load...

Niestety, z tempem współczesnego życia nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć czas na rytualnej kąpieli. Aby poczuć efekt kąpieli bez wychodzenia z domu, pamiętaj, aby wypróbować nowy żel pod prysznic „efekt kąpieli” z NIVEA. Specjalne granulki głęboko oczyszczają skórę, a zapach sosny odpocząć i rozładować napięcie. Nowe produkty wprowadzone do polskiego rynku.

load...