Korzystanie z drożdży piwnych, aby wzmocnić włosy

Drożdże piwne służy do włosów od niepamiętnych czasów. Ludzie nauczyli się warzyć piwo u zarania cywilizacji, która jest potwierdzona przez analizę chemiczną archeologicznych w warstwach należących do 4 tysiąclecia pne. E. W literaturze jęczmienia napojów odurzających wymienionych przez starożytnych Egipcjan i Sumerów. Efekt że Wort w skórze i włosach, był postrzegany przez długi czas i jest stosowana w medycynie ludowej i kosmetologii.

load...

Przydatne błotnisty osad

Jeszcze w latach 80-tych. Ubiegłego wieku, kobiety umył głowę z piwem, a procedura ta była całkiem naturalne. Na to potrzebne „na żywo” przez szkło napoju z beczki, najlepiej z depozytu, aby uzyskać jak największe korzyści.

Efekt jest po prostu ujawniła, osad składa się głównie z drożdży, który występuje na skutek fermentacji i dojrzewania wspaniałego napoju. Drożdże – jednokomórkowe grzyby, stracił grzybnię. Wśród nich znajduje się ponad 1500 gatunków. Nie szkodliwe patogeny powodujące choroby grzybicze i reakcje alergiczne, i jest przydatny, powszechnie stosowane w piekarnictwie, wina, piwa i medycyny.

Fakt, że z drożdży piwnych są potrzebne do produkcji piwa, to jest jasne, od tytułu. Ale nie tylko piwo jest ograniczona do ich kręgu. Korzystanie w kosmetologii ze względu na fakt, że część drożdży piwnych:

load...
 • Aminokwasy białka drożdży;
 • Węglowodanów i kwasów tłuszczowych;
 • Wszystkie witaminy B (cholina, pirydoksynę, tiaminę, kwas foliowy i pantotenowy);
 • Witaminy E, PP, H;
 • Prowitaminy D;
 • Enzymy glukozydazy, β-fruktofuranozydazy, proteinazy, peptydazy;
 • Minerały – wapń, magnez, mangan, cynk, żelazo, fosfor, selen i inne.

Niesamowite naturalny zestaw, wzmacnia włosy, jakby specjalnie zaprojektowany jako nagrodę za odkrycie warzenia ludzkości. Osad niefiltrowane piwo – to jest prawie gotowy do maski do włosów. Wniosek jest uzasadniony. Można stosować na lub w splotki mogą być wciera korzeni mogą być stosowane jako składnik o bardziej złożonych mieszanin o szerokim spektrum zastosowań.

Jak wybrać

Opcjonalnie, aby kupić piwo zlać go z drożdży piwnych, aby wzmocnić włosy. Przemysł i handel idą spotkać konsumentów. Suszone lub niegotowane, naturalne drożdże można uzyskać pod adresem:

 • Farmacji;
 • Prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach suplementów diety i produktów zdrowotnych żywności;
 • Usługi on-line;
 • Od producentów piwa.

Wystarczy pamiętać, że każdy z drożdży – jest to bardzo skomplikowany zestaw jednokomórkowych grzybów i są obecne w ich środowisku, mikroorganizmy, więc kompozycje pochodzące od różnych producentów będą się różnić, ale ogólne korzyści zdrowotne wzmacnia włosy i poprawić skóry dać z siebie wszystko. To trwa tylko indywidualny wybór, ponieważ organizm ludzki jest niepowtarzalny i nie ma jednolitej metodologii dla każdego. Reakcja z podawaniem leków są różne. Możliwość słuchać swojego ciała i uprzedzenia, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych zmian – to jest klucz do sukcesu.

Gdy istnieje poczucie, że maska ​​jest wymagany do włosów, trzeba najpierw zdecydować, czego potrzebujesz, aby uzyskać efekt potrzebne. Jeśli włosy suche, kruche, nadmierne upadku, jest konieczne, aby przygotować kompozycję drożdży.

Przez siebie, drożdże jest dobra, ale wynik wzrośnie wielokrotnie w połączeniu z innymi naturalnymi składnikami, takimi jak miód, kefir, jogurt, wywary i napary z ziół, olejów roślinnych, sok z aloesu lub cebuli miazgi kiwi itp

Szeroki wybór. Ważne jest, że mieszanina fermentacji nie rozpoczął, na którym drożdże ogrzewa się do 37 ° C

Gotowanie własne ręce

Czy to możliwe, aby uratować budżet rodzinny, i drożdże rosną włosy sama w wystarczającej ilości? Na przykład, z osadu na dnie pojemnika piwa drożdży suszonych lub kupić w sklepie. Tak i nie, to wszystko zależy od pożądania, czasu i wysiłku.

Wśród wielu rozprzestrzeniania entuzjastów receptur opartych na mąkę ziemniaczaną lub kulturach startowych fermentacji z dodatkiem piwa i przyspieszania. Ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami i dać wskazówki, jak wykorzystywać naturalne kolonii grzybów, które są obsadzone na powierzchni winogrona i śliwki owoce. Cała ta praca, sprawdzone receptury, wynik jest. Ale wyjście nie jest czystego drożdże piwne. Wśród grzybów piwo nie jest najbardziej aktywny i agresywny, to samo wino lub pieczenia z wysokim ciśnieniem zajmują przestrzeni życiowej. Drożdże hodowane w ten sposób, będzie kombinacja z mieszaniny wielu składników. Jaki procent weźmie piwo jest określana za pomocą metod laboratoryjnych. Maska do włosów może być dość non-wadliwy, ale z piwem lub innymi drożdże wytwarzają pożądane rezultaty natychmiast powiedzieć nie zadziała.

Podobnie jest z pozostałości destylacyjnej piwo. Technologia sprawia, że ​​bardzo wysokie wymagania naczynia sterylności, powietrze i rąk do innych grzybów nie są penetrowane i nie zapobiec drożdży piwnych do wzrostu. Ale prawdziwi entuzjaści będą nagradzani – drożdże samorządu uprawianych piwnych. Będą wzmocnienia pasma włosów daje naturalny połysk i sprężystość oraz skórę głowy niemowląt czyste i świeże.

load...