Korzyści płynące z seksu analnego i szkód

Zawartość:

Seks w starożytności była uważana za jedną z najbardziej wyrafinowanych i zaawansowanych opcji dla intymności. Śpiewa chwałę Platona i opisane szczegółowo w miłości indyjskich traktatach. W tych dniach, erotyka anal bardzo mile widziany i została uznana za punkt kulminacyjny perfekcji w intymności. Dlaczego tak się dzieje? Czy tylko dlatego, że z bardziej skomplikowanych technik i intensywności emocjonalnej i fizycznej tej współżycia seksualnego? Nie tylko. W tamtych czasach ludzie byli przekonani, że stosunek analny jest wielką zaletą dla jego właściwości lecznicze ponad konwencjonalnego seksu dopochwowego. Nowoczesne seksuologów, koncentrując się na wynikach licznych badań też doszli do tego widoku. Jaki jest pożytek z seksu analnego i jak to może być szkodliwe?

load...

Przydatne niż seks analny

Muszę powiedzieć, że seks wszelkiego rodzaju ma korzystny wpływ na organizm człowieka. To odmładza, przywraca metabolizm hormonalny, wspomaga prawidłowy psychikę i poprawia zdrowie. Stosunek analny jest lepszy we wszystkich tych aspektach inne rodzaje seksu kilka razy. Poza tym jest także w stanie do leczenia niektórych chorób. Na przykład, anal jest użyteczny dla kobiet z wczesnych etapach hemoroidów, do zagięcia macicy, przy stagnacji narządów miednicy. Lecznicze właściwości i miały je w trakcie rehabilitacji po porodzie.

Stosunek analny jako treningu mięśnie pośladków i ud i masować pewne obszary problemowe w ogóle jest efekt nieporównywalny. Doskonale pomaga walczyć z nadwagą i tkanki tłuszczowej, które są nazywane „uszami”. A jeśli pocierać wylania nasienia na pośladkach w skórę aż do całkowitego wchłonięcia, może być bardzo skutecznie zmierzyć się z cellulitem. Ponieważ dla uzyskania tego samego plemników w jelicie, jest także bardzo przydatne. Ściany okrężnicy bardzo szybko wchłonąć ejakulat, co prowadzi do normalizacji równowagi hormonalnej i ma pozytywny wpływ na metabolizm.

A jak przydatna sex analny w zakresie odmładzania i trudne do opisania! Nasz organizm postrzega tę penetrację jako zespół, aby odmłodzić i natychmiast przystąpić do jego realizacji. Stymuluje wszystkich swoich systemów, zwiększa ogólny ton, nastroju zniesione, wyprostowany postawy. Nawet jeśli w trakcie kopulacji odbytu nie przyszedł orgazm, wciąż otrzymujemy potężny bodziec do odmłodzenia. Cóż, kiedy przyszedł, mogę śmiało powiedzieć, że reset kilku lat.

Seks analny jest doskonałym lekarstwem na orgazmu. Istnieje wiele przypadków, kiedy kobiety nie bawić podczas stosunku pochwowego, nadzwyczajne fabryk, penetracją przez odbyt i czuł się mocny i jasny orgazm. Seksualne postrzeganie wielu z nich, a następnie wróci do normy i aby osiągnąć szczyt rozkoszy było już możliwe w zwykłym stosunku.

load...

Uwielbiam tego typu jest bardzo przydatny do oczyszczania organizmu. Wlew, który jest absolutnie niezbędne do niego, są zwykle wykonane z różnych mikstury ziołowych. W rezultacie, korpus jest oczyszczony z toksyn i szkodliwych substancji w jelicie i odbytnicy. W przypadku, gdy dana osoba cierpi na zaparcia, takie lewatywa połączeniu ze smarami nawilżających nie tylko rozwiązywać problemy z krzesłem, ale również przyczynić się do uniknięcia ich w przyszłości.

Stosunek analny przedłuża trwałość seksualnej w związku małżeńskim. Im więcej tym dwa są małżeństwem, tym bardziej staje się jednolita ich intymność. W rezultacie, zainteresowanie nim jest stopniowo zanika, co często prowadzi do ciągłych kłótni, a nawet rozwód. Poprzez seks analny pomaga uniknąć takiego rezultatu, przemawiając jako zupełnie nowe i atrakcyjne fazy stosunków seksualnych. Pozwala pary ponownie doświadczyć całej gamy już zapomnianych uczuć i wrażeń oraz budowanie zaufania między małżonkami.

Wreszcie, seks analny – doskonały zapobieganie niechcianym ciążom. Zawsze mogą być zaangażowani – i niebezpieczna, aw krytycznych dniach. W skrócie, jest to uniwersalny rodzaj współżycia, które mogą dostarczyć wyjątkową przyjemność. Jest wiele kobiet doświadcza multiorgazm tylko jeżeli formularz współżycia. Impulsy pobudzające z tych młodych kobiet są w tym samym czasie przez odbytu i pochwy wzrasta od tego wielokrotnie.

Dobrze, korzyści z seksu analnego, dowiedzieliśmy się całkiem sporo. Teraz porozmawiajmy o tym, co może być złego jest.

Harm seks analny

Więc, co jest złego w seksie analnym? Przede wszystkim, jest to niebezpieczne występowanie chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową, a jeśli chwycił niezdarnie lub przypadkowym partnerem. Coitus poprzez seks analny jest najbardziej niebezpiecznym rodzajem płci w odniesieniu do transmisji HIV. Dlatego lepiej jest unikać tego rodzaju bliskości z nieznajomym, ale jeśli to się dzieje, do podjęcia wszelkich niezbędnych środków ostrożności. Obecnie w sprzedaży są specjalne prezerwatywy ciężkich stworzone specjalnie do seksu analnego. Nie należy polegać na zwykłych prezerwatyw – mogą złamać, bo penetracja odbytu jest znacznie trudniejsze niż w pochwie.

Prezerwatywy powinny być stosowane w kontakcie ze stałym partnerem, nawet będąc w pełnym przekonaniem, że żaden chory. Odbytnica wiele różnych bakterii z wejściem do cewki moczowej, które mogą powodować zakażenia człowieka. To daje swojego partnera i kiedy przejść z odbytu do pochwy płci. W tym przejściu prezerwatywy powinny być zmieniane, inaczej kobiety wielkie szkody może być spowodowane.

Innym szkody z seksem analnym – ryzyko urazów naczyń z odbytnicy oraz pojawienie się pęknięć na jego powierzchni. Powstają one zazwyczaj w wyniku błędów w popełnieniu aktu seksualnego tego rodzaju. Może to być:

  • Zbyt gwałtowne wprowadzenie prącia;
  • Zbyt ostre tarcia;
  • Niewystarczająca ilość lub brak wcześniejsze przygotowanie, z powodu których odbytu jest zbyt zawężony;
  • Niedostateczne smarowanie odbytu.

Uważa się, że uszkodzenie seksu analnego wyraża się nawet do utraty odbytnicy. Jednak to występuje w przypadku, gdy para ma je bardzo często i dotyczy bardziej związków homoseksualnych – kobiety mięśni odbytu jest znacznie bardziej elastyczny niż mężczyźni. Jeśli początkowo zbadać wszystkie niuanse sztuki anal, zawsze stosować się do nich i do uprawiania seksu analnego nie więcej niż dwa razy w tygodniu, jest mało prawdopodobne, aby spowodować żadnej szkody. I to przynosi wiele korzyści. Więc nie poddawaj się taką przyjemność z powodu pewnych uprzedzeń. Wszakże w sferze seksualnej jest dozwolony dla wszystkich! I ten rodzaj seksu, więc wzmacnia związek.

load...