Korektor lub proszek: jak, dlaczego i dlaczego

Zawartość:

Rzadko zdarza się znaleźć kobietę, która jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Zgadzam się, że cały czas ma obawy: nos jest zbyt długi, to cellulit zbyt zauważalny, a następnie, że traf chciał, że przed imprezie firmowej pojawiło pryszcze. A więc można kontynuować w nieskończoność. Ilość niezadowolenia damskiej z siebie ma tendencję wzrostową i słabnąć w zależności od wystąpienia krytycznych dniach lub zmianą pór roku, a czasem zmniejszyć do minimum występowanie pomaga zaangażowania i uwagi ze strony bliskiej osoby.

load...

Ale bądź co bądź, prędzej czy później każda kobieta zauważa pewne niedociągnięcia. Najczęstsze z nich – niedoskonała cera. Jednak dzięki najnowszych osiągnięć kosmetologów poradzić sobie z problemem nierównej i matowa skóra na twarzy nie będzie trudne, ponieważ kremu tonu i proszek, – niezbędne narzędzia w walce o piękno.

Fundacja: plusy i minusy

Kosmetyki poszła daleko do przodu. Jeżeli przed takimi produktami jak nie było wątpliwości, ale teraz wszystko stało się dużo łatwiejsze. Ale nawet teraz, wiele kobiet są uważać, aby korzystać z zasobów tonalnych, twierdząc, że fundament jest zły. Chcemy rozwiać ten mit.

Zdaniem ekspertów, fundacja – to dobra okazja, aby wyrównać cerę. Dziesięć lat temu, leki te były bardzo szorstki, gęsty, zawierający w zasadzie większych cząstek, które zatykają pory. Dlatego też nie były wszystkie rodzaje wysypki i alergie. Ale nie jest to nowomodny zasoby tonalne.

Ponadto, że obecne produkty kosmetyczne dają w obliczu zdrowego delikatny kolor, ale także chroni przed agresywnym wpływem otaczającego świata – wody, powietrza, spalin samochodowych i tak dalej. Jeśli nie używać kremów, nie stosuje się proszek, a następnie cały kurz i brud zostaną złożone bezpośrednio na skórę. Dlatego jest to kosmetyki barierowe brud i chroni przed bodźcami zewnętrznymi. A dziś, wiele firm są dodawane do Fundacji witaminy E, która angażuje się w walce z wolnymi rodnikami i zapobiega powstawaniu zmarszczek, a SPF chroni przed promieniami UV.

load...

Więc widzisz, nie to, co można, a nawet powinien mieć w swoim arsenale tonu kremu i innych produktów kosmetycznych. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednie narzędzia do rodzaju skóry i używać go mądrze, zawsze zmyć makijaż w nocy i wodoodpornych środków tonalnych, korzystać nie więcej niż trzy razy w ciągu siedmiu dni. Fakt, że te produkty są bardzo gęste i mocno wchłaniane przez skórę, więc oni nie chcą często używać. Jeśli zignorujesz tę zasadę, a następnie wycieczka do specjalisty, aby stać się normą – regularnie spędzają peelingi, oczyszczanie i maski nawilżające. I wtedy nie będzie żadnego problemu!


Proszek jako rodzaj zasobów tonalnych

Aby twarz była zdrowa, gładka i świeża, należy najpierw znaleźć odpowiednią podstawę, jak omówimy później. Tone Cream to lekka, zwarta struktura, nawilżające i wpływ różnych odcieniach anti-aging. Ale proszek – coś bardziej zróżnicowana, więc niech mieszkają na jego odmian.

Nie cieniowania i półprzezroczyste proszek, a dla bardziej spektakularny makijaż na specjalną okazję – Nadanie lekką poświatę. Proszek sprzedawany w formie małych granulek lub sypkiej Compact. Porozmawiajmy o każdy szczegół.

Oznacza to, że tak powiem, na co dzień – to bardziej kompaktowy niż konwencjonalne proszki, które są przyzwyczajeni do wielu kobiet, na co dzień. To eliminuje połysk tłuszczu, nadaje skórze matowe i aksamitne. Jej podwójnie substytut – sypki proszek, który ma takie same właściwości jak kompaktowy, ale oznacza to, ma lekką konsystencję i ze względu na stan proszku jest rozłożone bardziej na twarzy (dobrego wykorzystania szczotki).

Aby poprawić makijaż, jako ostateczny szlif w tworzeniu obrazu, można użyć przezroczystego proszku z cząsteczek odbijających światło. Oni również są w kompaktowe lub krucha, albo mieszaniną kilku (dwóch lub trzech) kolorach. Proszek ten nadaje skórze blask wewnątrz, maty i poprawki makijażu.

Idealnie w kosmetyczki każda dama powinna mieć pewne elementy o różnych fakturach i odcieniach. Niektórzy – do codziennego użytku, drugi – na drodze, a trzeci – na specjalne okazje, na przykład, z uspokajająco dla skóry problem. Cokolwiek to było, ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla Ciebie fundamencie.

Korektor i proszek: 2 do 1

Dzięki rozwojowi nowoczesnej kosmetologii dzisiaj korektor i proszek zjednoczeni w jednej butelce, a pod jedną nazwą – kremowego proszku. Narzędzie to ma nie tylko doskonałą zdolność do maskują wszelkie nierówności, wypryski i wysypki, ale zwolnione z należności proszku siebie w ciągu dnia. Dlatego też, jeśli nie chcesz ciągle poprawny makijaż, ale chcą dobrze wyglądać, wymień podstawę i proszku na jedną rurę narzędzia.

Ponownie wybrać produkt kosmetyczny, biorąc pod uwagę typ skóry. Dla kobiet z tłustej lub kombinacja doskonałej skóry krem ​​puderniczka z silikonu. Stosuje się go równomiernie i zapobiega tłuste.

Starsze kobiety z już zauważalne zmarszczki lepiej wybrać konsystencji płynnej śmietany w proszku, który odżywia i chroni przed odwodnieniem, tym samym narzędziem, ale z nawilżenie i właściwości antyseptyczne, zaleca się, aby skorzystać z pań z suchym rodzaju skóry. Proszek ten krem ​​ustanawia cienką warstwą miękkiego i zapewnia nawet zdrowej cery.

Należy zauważyć, że jeśli zaawansowanej i widocznych porów na twarzy, stosowanie proszku krzemu pozwoli im tylko bardziej widoczne. W tym przypadku lepiej jest użyć grubą podstawę i lśniący proszek – zastosować je na skroniach i policzkach.

Jak wybrać fundament

Codzienny stres, bezsenność, obciążenie w pracy, zła dieta – to wszystko jest oczywiście odzwierciedlenie w wyglądzie kobiety. Zamaskować drobne niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej świeży pomogą fundacji i proszek. Ale na skutek stosowania kosmetyków było zauważalne i nie zranić skóry i tak wyczerpany, konieczne jest, aby wybrać odpowiednie kosmetyki. Powiemy Ci, jak to zrobić.

Po pierwsze, najważniejsza zasada przy zakupie nowych kosmetyków, czy fundacji, do codziennej pielęgnacji, płyny, proszki lub inne – podnieść go do typu skóry.

Jeśli masz skórę normalną (do tego stopnia, suchy i nie jest zbyt tłuste), a następnie rozważyć sobie szczęście – jako proszek i fundamentem będzie idealny asystentów, aby stworzyć świeży i zdrowy sposób.

Zazwyczaj ten typ dziewczyny nie muszą się martwić o wysypki i trądziku, ale nawet dzisiaj rzadkość cery. Dlatego, aby wyglądać dobrze i atrakcyjnie, użyj korektora lub proszku oraz z dobrym skutkiem – oba leki.

Kosmetyczki powinni zrobić przed zastosowaniem peelingu lub użyć maski oczyszczające – to usunie martwe komórki naskórka, a następnie fundacja „leżą” na twarzy pięknej płaskiej warstwy. Następnie smarujemy i przetrzeć wilgotną gąbką regularnego nawilżający i tonu od góry i dać aksamitny i pozbyć się nadmiaru Shine – trochę proszku.

Suchość skóry cierpi z powodu braku wilgoci, a tym samym zwiększenie ryzyka przedwczesnego marszczenia. Kobiety z tego typu skóry jest zalecany do fundamentu, jako proszek w tym przypadku nie trzyma, i zrobić rozdrabnianie wyraźnie nie ozdobić.

Dziś wybór kosmetyków jest zróżnicowana, więc jeśli to możliwe, aby nawilżyć, dając w obliczu świeżego płynnego tonu i chronić przed pojawieniem się zmarszczek, użyć specjalnego fundamentu 3 w 1 efekt anti-aging. Ponieważ proszek stosuje się do kobiet z dojrzałą skórę nie jest zalecane, to lepiej kupić kosmetyki z cząstkami błyszczącymi – to daje delikatny blask i sprawić, że obraz idealny.

Gdy gruczoły łojowe produkują zbyt dużo sebum, wydaje się na czyszczenie twarzy, znane wielu, oprócz takich skóry „połowów” na cały brud i kurz, które mogą wystąpić w wyniku niepożądanego stanu zapalnego i wyprysków. Dziewczyny ze skórą należy dobrać konsystencję korektor światła, nawet lepsze – absorbujący nadmiar sebum.

Jednak narzędzie z funkcji znaleźć dość problematyczne, dlatego najlepiej jest wybrać jako alternatywę dla tej opcji – nie nakładać korektor i puder. Można zapytać, dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Proszek w przeciwieństwie do zasobów tonalnych nie zatyka porów i pozwala skórze swobodnie oddychać, a także pochłania nadmiar sebum i sprawia, że ​​matowe, gładkie i jedwabiste.

I kolejna mała wskazówka. Wybierz fundamentem i każdy inny produkt kosmetyczny musi być w świetle, powodując niewielką ilość na dłoń (jej część wewnętrzna); dzięki czemu można sprawdzić, czy pasuje do tonu fundacji lub proszku. Ponadto, eksperci radzą, aby regularnie (co sześć miesięcy) mają kosmetyczki treści.

Fundacja, a także, oczywiście, proszek – nie jest panaceum na wszystkie bolączki; ale jest to świetny pomocnik w walce o piękno i świeżość twarzy. A co kobieta nie chce wyglądać nieodparte? Tak, że skóra jest zdrowa i błyszcząca, nie tylko poprawnie spróbuj przyciąć kosmetyki, ale także nie zapominać o zdrowym stylu życia – pływanie, sport, stanowisko usuwania osiem godzin snu, urozmaicać swoją dietę w witaminy i odpowiednich produktów – a potem spojrzenia przechodniów woli ogranicza się tylko do Ciebie. Powodzenia!

load...