Korektor do twarzy: powiedzieć „nie” do swoich wad skóry

Zawartość:

Niestety, nie jesteśmy doskonali. Ktoś ciemne plamy na twarzy, ktoś nie ma czasu, aby pozbyć się innego pryszcz, a ktoś bezskutecznie zmaga się z ciemnymi, podpuchnięte kręgi pod oczami. Lista „radość” nie jest kompletna, z pewnością każdy z nas przynajmniej raz, ale skarżył się do matki natury z różnych wygląd wad, mamy przyznane. I jak żyć z tym wszystkim? Osiedlić się w salonie kosmetycznym na całą wieczność tyle trudu niestrudzenie, aby poprawić? Albo, pluć na tych wszystkich problemów i Jestem głęboko przekonany siebie i innych, że wszystkie te braki – tajne godność?

load...

Na szczęście, jest bardziej efektywne rozwiązanie tego problemu. Jeżeli nie można dokonać skóra nie pokryte pryszczami, to można je łatwo ukryć. A więc, drodzy mama nie zauważy. To samo jest prawdą w odniesieniu do plam starczych, worki pod oczami, zaczerwienienia, sieci naczyniowych i innych „Beauty”. Wszystko, czego potrzebujesz – jest to dobry korektor do twarzy, jest idealnym miejscem na kolor skóry.

Jak wybrać odpowiedni korektor

Wybór korektor koloru zależy od rodzaju problemu zdecydowaliśmy się na twarz maskę. Czasami kosmetyczka kobieta może być kilka offsety, odpowiednie do danej sytuacji. Oczywiście, najbardziej popularny kolor korektor – wszystkie odcienie beżu. Wybierz odpowiedni kolor nie jest zbyt trudne – musi to być jeden lub dwa odcienie jaśniejsze niż normalne ton znaczy. Przed zakupem korektor, który Ci odpowiada, spróbuj przetrzeć kilka kropel sondy na nadgarstku. Jeśli fundusze są niemal mieszanki kolorów z kolorem skóry, to jest to korektor. W przeciwnym razie, należy spróbować znaleźć odpowiednią alternatywę.

Kolorowe korektory

Z wyjątkiem odcieniach beżu istnieje wiele korektory barwy. Chodzi o to, że nie wie, jak wykorzystać je prawidłowo, można spędzić absolutnie poprawną żadnej winy z jego twarzy. Prezentujemy wam listę podstawowych kolorów, które należy zwrócić uwagę:

 • Jeśli masz jasną skórę i chcesz zamaskować różne rodzaje zaczerwienienie (zapalenie, pryszcze, Zaskórniki, pęknięcie naczyń krwionośnych), to najlepszym wyborem – to korektor zielony.
 • Różowy korektor daje człowiekowi świeżość. Jest to szczególnie dobry wybór dla właścicieli twarz skóry tłustej, ponieważ ukrywa tłusty połysk, tworząc piękny efekt zmatowienia.
 • Brzoskwini i moreli kolory odpowiednie dla tych dziewczyn, które mają skóra jest nieco ciemny. Z takim przelicznikiem kolor skóry będzie bardziej jasne i zimne.
 • Purpurowy kolor korektor najlepiej jest kupić pań, którzy z jakiegokolwiek powodu, żółtaczkę cery. Że purpurowy kolor doskonale usuwa żółknięcie i nadają skórze zdrowy, promienny wygląd.
 • Niebieskie i niebieskie korektorów – najlepszy przyjaciel dziewczyny, posunął się za daleko w samoopalające na twarz. Fakt, że są idealnie czyste marchew – pomarańczowy twarz, tak charakterystyczna dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą, jak korzystać z bronzatorami.
 • Brązu i korektor koloru złota nadają skórze jasnobrązowy kolor, ukrywając małe niedoskonałości w postaci piegi i trądziku.
 • Srebrny Korektor jest idealny po raz wieczorem dnia – gdy latarnie zapalają daje skórze wspaniały jasny, chłodny odcień. W jasnym świetle słonecznym, ten sam korektor będzie wyglądać nienaturalnie.

Należy pamiętać, że korektory barwy – nie codziennie, są one wykorzystywane na specjalne okazje. Nawet jeśli małe naczynia krwionośne i wybuch trądzik – dzienny problemem, nie używaj zielony korektor codziennie, inaczej ryzykujesz wysychają skóry na obszarach problemowych. To samo odnosi się do innych korektorów barwy. Na zwykłych dni, najlepiej jest użyć beżowe odcienie, które odpowiadają skórę najbardziej.

load...

Korektor uwalnianiu

Dalsze rozdzielanie kolorów przez korektory są wytwarzane w czynniku ciekłym, pióra i kremową postać. Spójrzmy na zalety i wady każdego z nich:

 • Ciecz korektor (korektor) wytwarza się w podłużnych wąskich rurek piankowych z wałkiem lub aplikatory. Dzięki delikatnej i miękkiej teksturze, takie narzędzie jest idealne do maskowania okolice oczu. Jednak, aby ukryć pryszcze i zaczerwienienia przy użyciu korektora jest trudne, ponieważ jest stosowana bardzo cienką warstwę.
 • Korektor, dostępny w postaci ołówka (naklejka), ma gęstą konsystencję i doskonałą pracę z trądzikiem kamuflaż, piegi, a nawet małe blizny na twarzy. Ale nie jest to zalecane, aby użyć go w delikatnej okolicy oczu, gdyż istnieje ryzyko rozciągnięcia i uszkodzenia skóry. W rezultacie, możliwe jest nie tylko do bardziej widocznych istniejące zmarszczki, ale również kupić kilka nowych.
 • Korektory, które są sprzedawane w postaci kremu, łączą zalety i korektory i Stikker. Są one dostępne w małych słoikach kolorów jest uderzający w swej różnorodności. To był kremowy korektory lubią używać profesjonalnych artystów makijażu. Oznacza to trochę droższe niż zwykle, ale wynik jest warto, bo nie jest łatwo poradzić sobie z niemal każdym wady skóry.

Jak używać korektora

Zdajemy sobie sprawę, że zasady korzystania z tego produktu kosmetycznego zależy od rodzaju korektora wybraliśmy. Ale wszystkie one mają jeden ogólna zasada: Nie rozmazuje się, a nawet więcej, aby natrzeć korygowania środki na całej twarzy. Wszystko, co potrzebne do pożądanego efektu – lekki dotyk na skórze ręki, pędzla lub gąbki. Tylko w tym przypadku makijaż będzie wyglądać naturalny i dokładny.

Teraz rozważmy metody nakładania korektora – na podstawie rodzaju problemu osobie chcielibyśmy maska:

Piegi i plamy starcze

Bez względu na to, ile pewność, że otaczają nas, że piegi – to piękne i małe plamy pigmentowe są prawie niewidoczne, większość z nas chce, aby pozbyć się tych niedoskonałości. A jeśli nie na stałe, to przynajmniej tymczasowo, z odpowiednim maskujący korektor.

Aby poradzić sobie z tym problemem, musimy naklejkę korekcji lub kremowy korektor. Przy wyborze ostatni pamiętać, że im bardziej gęste i suche w środkach struktura, tym bardziej skuteczny będzie na obszarach problemowych. Nałożyć na podstawie twarzy lub fundacji, a następnie wybierz piegi kropka i plam pigmentowych korektor. Ostrożnie połączyć środki zastosować warstwę lekkiego przezroczystego proszku.

Krosty, małe stany zapalne

Aby ukryć te wady, musimy Stikker lub kremowy korektor. Najlepiej jest użyć narzędzia, który zawiera kwas salicylowy – to nie tylko przebranie, ale i uzdrowić pryszcz. Pamiętaj, że trądzik jest najlepiej poradzić sobie korektora na zielono.

Punkt ruch kładziemy korektor na czerwonym obszarze wokół pryszcz (elewacji z zapaleniem żołędzi lepiej nie powierzchownie, albo zrobisz trądzik bardziej zauważalne). W żadnym wypadku nie rozprzestrzeniają korygowania środki, delikatnie wymieszać, a następnie w proszku. Jeśli uważasz, że trochę zbyt daleko z korektor, a następnie trzeba będzie dzieło: zanurzyć szczoteczkę do demakijażu i delikatnie wyjąć korektor. Następnie ponownie zastosować środki.

Zaczerwienienie, bursted statki

Do kamuflażu zaczerwienienia i sieci naczyń będziemy potrzebować zielony korektor. Przede wszystkim należy zauważyć, że w tym przypadku, środki korygujące stosuje się do czyszczenia skóry, a dopiero potem można użyć dotykowy-tone znaczy. Więc stawiamy korektor na pajączków i zaczerwienienie druga (można na skrzydłach nos – dla tych, którzy mają to miejsce cały czas czerwone). Delikatnie odcień oznacza umieścić bazę danych, a nie zapomnij trochę proszku światła, przezroczysty proszek.

Kręgi pod oczami

Korektor najlepszy dla delikatnej skóry powiek – korektor z lekkim, ciecz tekstury. W żadnym wypadku nie należy używać suchych naklejki lub odwodnienia skóry i zarobić dodatkowe zmarszczki. Najlepszy korekcji odcień oznacza w tym przypadku – kolor, pół tonu jaśniejszy od skóry.

Zanim będzie można użyć korektora, należy umieścić na skórze lekkiego kremu lub żelu, nawilża skórę wokół oczu. Następnie nakłada się na dolną powiekę lekko wskazują korektor. Trzeba delikatnie i ostrożnie środki cień bez wyciągania skórę.

Małe blizny i dzioby

Blizny na twarzy może pozostać po trądziku, a po różnych urazach. I nic o nieprzyjemnych torów po ospie, a nie mówimy – te guzki wystarczy sprytnie przebranie. Procedura Aby ukryć blizny następujące:

 1. Dokładnie oczyścić skórę z zanieczyszczeń, usunąć tłuste blasku skóra była tłustej wydzieliny.
 2. Jeśli skóra jest sucha i łuszcząca się, że jest to konieczne do kremu nawilżającego smar (bardzo cienka warstwa), jako sprostowanie oznacza cząstki łuszcząca skóra będzie wyglądać niechlujny.
 3. Jeśli Twoje blizny są czerwonawy kolor, wybrać zielony korektor jeśli fioletowy – żółty korektor. Można mieszać trochę środka tonu korektor (to pomaga uczynić bardziej niepozorny przebranie) i delikatnie powstałej mieszaniny w miejscu blizny lub blizny.
 4. Niech środki korygujące jak moczyć przez które pozostawić na skórze przez dziesięć do piętnastu minut.
 5. Jeśli blizna jest nierówna i ma różne głębokości, a następnie wybierz z pędzlem korektor z najgłębszej części blizny, pozostawić do wyschnięcia, a następnie powtórzyć procedurę.
 6. Użyj zwykłego narzędzia tonu, zastosować trochę pudru na miejscach, które są ukrywane.

Jak widać, nauczyć się używać korektora nie jest tak trudne. Dla wszystkich różnych jej formach, kolorach i odcieniach, przepisy mające zastosowanie do różnych obszarów problemowych są dość podobne. Oczywiście, będzie to wymagało czasu i cierpliwości, aby opanować ten wspaniały kosmetyk. Ale jeśli to zrobisz, będziesz mógł codziennie zaskakiwać i zachwycać ludzi wokół was bez skazy, jasne skóry. Nie jest to twoje marzenie?

load...