Korektor do oczu – czar oczy!

Zawartość:

Pomimo faktu, że współczesna kosmetologia oferuje wiele różnych środków, aby dbać o skórę, tylko nieliczni mogą pochwalić się jego doskonałości. Patrząc na dobrze znanych aktorek, nadawców i innych osobowości medialnych, nieświadomie zaczyna zazdrościć czarną zazdrość. Cóż, jak się takie piękno pochodzi? Dlaczego oni mają taką gładką i aksamitną skórę, delikatny rumieniec i jasne, wyraziste oczy, bez żadnych oznak zmęczenia, torby, obrzęk powiek, cienie i inne „uroki”? I co zrobić, aby wyglądać jak nieodparcie?

load...

Oczywiście, każdy rozumie, że 40-60% ich wspaniały wygląd – jest wynikiem korzystania z profesjonalnych kosmetyków i pracy doświadczonych stylistów. Ale w naszym Kosmetyczka różnych środków w celu uzupełnienia dużo. A efekt rozumu to nie to samo … Jeśli są często nękane przez takie pytania, to są szanse, po prostu nie w pełni opanował cały bogaty arsenał narzędzi, aby pomóc szybko i łatwo „wyciągnąć” Jego słodkie i świeże twarz. Jednym z takich „tajnej broni” jest korektor dla oka.

Jaki jest korektor?

Korektor – to nowe narzędzie, które pomaga walczyć w porządku ze wszystkimi wadami skóry wokół oczu. Być może, każdy wie, że skóra w tym obszarze jest szczególnie cienka, miękka i niesmaczny ma zdolność do rozciągania. Jest to jeden z tych obszarów, które zdradliwe bez właściwej opieki i starannej pielęgnacji może „zdradzić” cię w najbardziej odpowiednim momencie, głośno mówić wszystkim wokół życia. Cienie, drobne linie i sieć naczyń włosowatych są mało prawdopodobne, aby pomóc Ci wyglądać młodo i pięknie. Ale z tych wszystkich problemów i zaoszczędzić to wspaniałe narzędzie – korektor.

Korektor pierwszy ujrzała światło w drugiej połowie XX wieku – został wymyślony i wyprodukowany w laboratorium słynnej marki kosmetycznej Yves Saint Laurent. Do tego momentu piękna połowa ludzkości walczył ze wszystkimi problemami z pomocą proszku i fundacji. Jednakże, po pierwsze, dla ich właściwego funkcjonowania, wymaga wielkiego doświadczenia i umiejętności teraz. A po drugie, gęsta struktura tych funduszy zatyka porów skóry, nie pozwalając na „oddychanie”. Tak, a gruba warstwa fundamentu pod oczami – nie jest najlepszym sposobem, aby ukryć wady. Wręcz przeciwnie – będzie przyciągać do nich zupełnie niepotrzebną uwagę. Korektor z życia współczesnych kobiet stało się znacznie łatwiejsze – bo to unikalne narzędzie nie tylko maskuje wszelkie niedoskonałości skóry, ale także leczy – znienawidzony rozjaśnia ciemne plamy „wyeliminować” piegi, koryguje zmarszczki twarzy i wysusza wypryski.


Typy korektory

Do wpływu wykorzystania funduszy był najwyższy, a jego stosowanie wygodne, należy poprawnie wybrać opcję, która jest właśnie dla Ciebie. Istnieje kilka rodzajów korektory.

load...
 • Korektor kij

  Opcja ta jest idealna do punktu użycia na małych obszarach skóry podrażnionej. Zwykle jest stosowany w celu ukrycia małych wyprysków i zaskórników. Ołówek posiada gęstą strukturę i dlatego nie bardzo nadaje się do korygowania okolice oczu. Jednakże, jeśli nic bardziej odpowiednie na rękę nie zostanie znaleziony, można go używać. Wystarczy ściśle przestrzegać zasad stosowania. Aby nie rozciągają się na cienkiej skóry pod oczami, stosuje korektor małych uderzeń, rozciągające się od zewnętrznej do wewnętrznej kącie oka. Mieszanka delikatnie klepiąc opuszkami palców.

 • Ciecz korektor

  Korzystanie z korektora w probówce – to chyba najlepszy sposób, aby ukryć wady w okolicach oczu. Po nałożeniu zaleca się użyć gąbki lub szczotki. Aby poprawić cienie, „worki” i plamy, nałożyć korektor przerywana. Bądź ostrożny – nie rozciągnąć cienką, delikatną skórę. W przeciwnym razie środki wpaść w małych zmarszczek i przebraniu, i podkreślać je. Poza makijażu zbyt gruba warstwa może zmniejszyć oka wizualnie.

 • Korektor stick

  Ta opcja jest najlepsza dla skóry tłustej lub kombinacji. Z reguły jest on używany do maskowania wyraźne problemy – piegi, plamy starcze, zaczerwienienia, blizny, guzki. Ponieważ kij ma bardzo gęstą strukturę, jest praktycznie nie używany do oczu.

 • Korektor kremowy

  Oznacza to również należy nakładać pędzlem. Ze względu na jej dość gęsta struktura korektor krem ​​nadaje się do korekcji nawet większych wad – wymawiane „siniaki” pod oczami, zmarszczki i plamy starcze.

W imię korektor do oka jest bardzo powszechne przedrostek „illuminante”, co jest tłumaczone jako „pokrycia”. Co to znaczy? Oznacza to, że kompozycja substancji zawiera specjalny pigment, który ma zdolność odbijania światła. I nie powinny być mylone z Pearl i błyszczących cząstek, które są bardzo często w postaci proszku i cer. Pigment ten wygląda matowe, ale jednocześnie jakby rozświetla skórę od wewnątrz, pozostawiając ją odświeżoną, zadbany i świeży wygląd.

Jak wybrać kolor korektora

Korektory są dostępne w różnych kolorach. Aby uzupełnić wyglądało idealnie, konieczne jest, aby wybrać kolor, który Ci odpowiada, inaczej nie będzie tylko ukryć niedociągnięcia, ale także przyciągnąć uwagę dodatkowych do nich. I to nie jest efekt chciałeś, prawda? tak więc:

 • W celu ukrycia „siniaki” pod oczami z fioletowym odcieniu – z reguły pojawiają się na skutek zmęczenia i niewyspania – odpowiedni korektor żółtawy. On jest w stanie dokonać gładsza i jaśniejsza niż niemal każdej skóry, ale jest szczególnie silny efekt będzie widoczny na skórze ziemisty odcień.
 • Z niebiesko-zielony „siniaki” i mały wieniec w swojej okolicy oczu zwalnia pomarańczowy korektor. Będzie dobrze wyglądać na ciemnej skórze zimnych tonów, nadając jej ciepły odcień brakuje. Ponadto pomarańczowy korektor korzystne dla skóry mieszanej.
 • Panie z eleganckim wieku powinny zwrócić uwagę na cerę z różowym pigmentem. On dać młodzieży, miękkość i świeżość skóry. Również ten kolor jest bardzo ratowania kobiety z basenu Morza Śródziemnego i wschodniego typu, pomaga ukryć naturalny, lekko brązowawy odcień skóry wokół oczu, co uniemożliwia stosowania makijażu. Co do zasady, maskować go za pomocą innych środków jest niemożliwe.
 • Przez wyraźne zaczerwienienie, pajączków naczyniowych i małych trądzik korektor zapisać zielony. Nie martw się – twoja twarz nie dostanie koloru młodej trawie! Ten kolor tworzy efekt pewnego rodzaju mgiełkę, która sprawia, że ​​wszystkie wady są znacznie mniej widoczne. Po zamaskowanych braki pewnością zastosować fundament lub korektor na szczycie kolor skóry.
 • Do korekcji silne cienie pod oczami jest kupić concealer niebieski. Nawiasem mówiąc, on jest w porządku, „ukrywanie” irytujące piegi czy plamy starcze. Że niebieski korektor Zaleca się zabrać ze sobą na wakacje, jeśli idziesz do krajów tropikalnych. To doskonale ukrywa wszelkie zaczerwienienia na dużych obszarach skóry, które występuje, gdy poszły zbyt daleko z opalania.
 • Fioletowy, lawenda lub liliowy korektor jest idealny dla właścicieli azjatyckiej typu twarzy. Neutralizuje żółtawy odcień naturalnej skóry, zapewniając jej zdrowy blask.


Jak ukryć wady

Dobrze. Z tym, jakie rodzaje konsilirov istnieje i tak, aby nie popełniać błędów przy wyborze ich kolory, rozumiemy. Załóżmy teraz, krok po kroku, w jaki sposób za pomocą wygląd tego wspaniałego narzędzia, można pozbyć się z dwóch głównych problemów – „siniaki” i „worki” pod oczami. Zacznijmy?

Jak ukryć cienie pod oczami

Najpierw delikatnie i dokładnie oczyścić skórę wokół oczu. Zastosuj krem ​​pod oczy i czekać 5-10 minut. Powinien być całkowicie wchłaniany. Kropka, tylko w ciemnych miejscach, stosować korektor. Nigdy nie używać na całym obszarze pod oczami! Zmieszać korektor przy użyciu gąbki. Gdyby nie było na rękę – stosować ten, który jest zawsze z tobą – z palcami. środki cienią bardzo starannie – starają się nie wychodzić poza granicy oczodołu.

Podjąć odpowiednią szczotkę i zastosować do niego cieczy korektor. Powinno to być zrobione dokładnie poprzez zmiany kolorów – „siniak”. Ruchy ostrożny rozprowadzić na powierzchni cienie. Upewnij się, że środki nie dostać się poniżej granicy „obicia”, w przeciwnym razie będzie inny kolor i ponownie ukryć niczego i nie uda. „Beat” palcami po wzdłuż linii demarkacyjnej. Dokładnie sprawdź swoją pracę i upewnić się, że udało się ukryć wszelką ciemność na powiekach i wokół oczu.

Jeśli kręgi pod oczami są zbyt ciemne, należy najpierw zastosować kolor concealer, a dopiero potem – światło. Jeśli odcień skóry jest kolor beżowy lub kości słoniowej, najlepiej jest podejście żółty korektor. Ale właściciele hebanu lub brązu skóry należy zwrócić uwagę na korektor pomarańczowo-złoty.

Usunąć worki pod oczami

W celu „worki” stały się mniej widoczne, konieczne jest, aby uczynić skórę bezpośrednio pod nimi trochę lżejsze. Wszakże nasza twarz jest zazwyczaj świeci z góry. Dlatego każdy obrzęk rzucać cienie. Rozjaśnić trochę skórę, zrobić to wizualnie działać trochę do przodu. W rezultacie, obrzęk staje się prawie niewidoczna. Do tej pracy „biżuterii” trzeba ostro zakończonego pędzla. Z jego pomocą, trzeba ostrożnie stosować korektor odcień światła na skórę bezpośrednio pod workami. Starannie wymieszać, poklepując palcami.

Jeśli są obecne i „worki” i cienie, kolejność działań podczas stosowania makijażu, jak następuje:

 • Zastosuj korektor na „siniaki” pod oczami;
 • Zastosować fundament, na twarz;
 • Rozjaśnić teren pod „torby”, za pomocą cienkiej szczotki i korektor jaśniejszy kolor.

Pomocnych wskazówek

I jeszcze kilka wskazówek, które mogą być przydatne dla Ciebie, gdy pracuje z tego wspaniałego Cosmetics – korektor.

 • Postaraj się dokładnie wybrać najlepszy produkt odpowiedni dla Ciebie kolor korektora. Aby to zrobić, można spróbować go na duchu, znajduje się na wewnętrznej stronie nadgarstka. Nie używaj zbyt jasne odcienie – wbrew powszechnemu przekonaniu, nie maskować niedostatki, ale raczej zwrócić uwagę na nich.
 • W celu bardziej przejrzystego korektor, można wymieszać z niewielką ilością dziennego kremu do powiek.
 • Podczas wygaszania użyciu skóra twarzy korektor i proszek powinien być bardzo ostrożny, szorstki aplikacja może doprowadzić do tego, że cząsteczki tych substancji w zatkanych przewodów i tylko ich podkreślenia. W celu uniknięcia tego, ostrożnie jechać w korektor w skórę opuszkami palców do momentu, aż nie ma żadnych widocznych śladów.
 • Aby trwale odwrócić uwagę od „torby”, drobne linie i cienie pod oczami, zaleca się dodatkowo korzystać z wyróżnienia. Będzie nadają skórze młodzieńczy i świeży wygląd i blask.

Oto on, „uniwersalny ratownik”, to „tajna broń” – korektor dla oka. Picking up dla Ciebie od struktury i koloru, można zawsze doskonały wygląd. I niemały kłopot w postaci cienie i worki pod oczami nie będzie w stanie zepsuć nastrój. I niech aktorkę i nadawcy nadal uśmiechać apetycznie w telewizji – Zazdroszczę im, że nie będzie. Po tym wszystkim, wyglądają młode, świeże i atrakcyjne możliwości w absolutnie każdym wieku. Teraz wiemy na pewno!

load...