Korekcja uszu

Plastikowe ucho jest operacja korygowania kształt małżowiny ucha lub płatów, które wpływają na ucho chrząstki miękką powłokę. Pinna mogą być deformowane przez różnych powodów, a większość kobiet do czynienia z tym problemem, poprawić swój wygląd przy pomocy chirurga plastycznego. Ci, którzy nie Otoplastyka wiedzieć, co jest wymagane opieki długoterminowej dla operowanych uszu, ale jednak większość kobiet są zadowoleni z wyników, bo dla każdej z płci jest tak ważne, aby dobrze wyglądać w oczach innych.

load...

W niektórych przypadkach może być konieczne Otoplastyka: Korekcja uszu jest niezbędne wrodzonym niedorozwojem lub całkowitego braku ucha, z wad wrodzonych, powodując brzydkie postaci uszu. Chirurgia plastyczna – odsysanie tłuszczu – może być wymagane w przypadku urazowych uszkodzeń i deformacji ucha, łącznie z całkowitym brakiem samego ucha. Według statystyk, najczęstszymi uszy plastikowe zrobić plastikowej ludzi chirurg z opadające uszy.

Otoplastyka są podzielone na dwa typy: rekonstrukcyjnej i estetycznej. Rekonstrukcyjnej uszy z tworzywa sztucznego jest odtworzenie całości lub częściowo odciętym ucha zewnętrznego, a estetyczne uszy sztucznych ma na celu zmiany kształtu ucha. Co do zasady, rekonstrukcyjnej Otoplastyka korzystnie przeprowadza się u dzieci w wieku sześciu lat, cierpiących na opadające uszy, w celu dalszego uniknięcia dyskomfort psychiczny oraz rozwój systemów. Wielką wartość przed operacją pacjent ma wsparcie psychologiczne. Porozmawiajmy o wszystko w porządku.

Rekonstrukcyjnej Otoplastyka

Krótko mówiąc, mamy już powiedziano, że rekonstrukcyjnej Otoplastyka pomaga odtworzyć ucho. Oczywiście, nie jest to łatwe zadanie. Wystarczy przypomnieć, że nie tak dawno temu odzyskanie ucho podobna, to było po prostu niemożliwe, aby stworzyć naturę.

Do tej pory tworzenie ucha odbywa się w etapach 3-4 raz w roku. W pierwszym etapie operacji plastycznej – odsysanie tłuszczu – stworzony szkielet chrząstki przyszłości ucha na podstawie żebrowego chrząstki. W drugim etapie otrzymany rama jest umieszczona w miejscu, specjalny podskórnej kieszeni brakuje ucha. Rama przyzwyczaja się do nowego miejsca dla 2-6 miesięcy, po czym jest on odłączony od głowy, przesuwając małżowinę do żądanej pozycji, a rana jest zamknięta za ucho przeszczepu skóry pobranej bezpośrednio od pacjenta. Po pewnym czasie lekarz tworzy skrawka i pogłębienie.

load...

Jakie wyniki uzyskuje Otoplastyka – zdjęcia wykazać: odtworzone w uchu zawiera wszystkie podstawowe elementy naturalnego ucha. Oczywiście, tego rodzaju plastiku sprawia, że ​​niemożliwe jest przywrócenie ucha pacjenta, ale jednak nie działa na człowieka rodzi się zupełnie nowy sens wewnętrznej i zewnętrznej siebie i otaczającego świata.

Planowanie chirurgia plastyczna uszu

Dla tych, którzy nie boją się otoplastyką i planuje swoją przyszłość, warto pamiętać, że wskazania do tego typu zabiegu jest opadające uszy lub inne wrodzone i nabyte wady ucha.

W opadające uszy kilka powodów:

  1. Specjalna nadmierne opóźnienie z płatków uszu z głową
  2. Nadmierna głębokość chrząstki leja przedsionka serca, co prowadzi do zewnętrznego przewodu słuchowego
  3. Gładkość ulga przedsionkiem serca wskutek wrodzonym niedoborem jako konsekwencji nauszniki ma postać spłaszczonej i zbyt oddalona od głowy

Pacjent może cierpieć z jednego z tych powodów, a także we wszystkich trzech jednocześnie. Dobrą wiadomością jest to, że jedna operacja wystarczy, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju cierpienia i kompleksów.

Otoplastyka jedno ucho po kontuzji lub dwa, wykonuje funkcję odzyskiwania. W przypadku operacji uszy opadające cel porusza się w załączonym ucha do bardziej estetycznego stanowiska, a także w przywracaniu naturalnego ulgę małżowiny. Jednakże, jest to praktycznie niemożliwe do osiągnięcia symetrii obu uszu jednocześnie, zwłaszcza, jeśli tylko jedno ucho zostało trzymanie się tej operacji.

Plan działania musi być zawsze dopasowana do pacjenta i powinno uwzględniać ich życzenia dotyczące stopnia uszach równych odległości od głowy i ich kształtu. Najlepszym przyjacielem i doradcą w tej sprawie – lustro. Otoplastyka mogą być wykonywane w każdym wieku, ale nie wcześniej niż 6 lat. Warto pamiętać, że nie ma potrzeby się spieszyć do pracy, dopóki nie wyświetlony motywację wewnętrzną, aby zmienić kształt uszu, inaczej będzie w obliczu poważnych problemów psychologicznych.

Lekarz może wykonać zabieg w znieczuleniu miejscowym, a nie będzie czuć ból. Jeśli kobieta ma nadmierną wrażliwość i emocje, to najlepiej jest wykonywać w znieczuleniu ogólnym otoplastyką.

Otoplastyka posiada pozytywną opinię tylko gdy kobiety zamieni się w poważnych lekarzy klinicznych, których profesjonalizm jest niekwestionowana i potwierdzone przez wielu dobrych dyskusji na forach kobiecych, lub w księdze gości w samym klinice. W tym przypadku, wszystkie kobiety mówią, że najlepiej jest otoplastyką, jak również i inne operacje chirurgiczne wykonywane przez mężczyzn.

Sposoby otoplastyką

W tym czasie, wszystkie metody otoplastyczne znany medycyny są podzielone na „szwie” i „bezszwowe” sposobów modelowania chrząstki ucha.

Największą popularność zyskał takiej techniki „szwów”, jak:

  1. Musztarda. Sposób, w którym długości nacięcie wzdłuż tylnej powierzchni ucha, co skutkuje pocienieniem chrząstki w trakcie kolejnych zagięć. Następnie, na szwach chrząstki, które wyginają i tworzą chrząstki zwijają antihelix, tak że staje się konieczna ucho formy.
  2. Furnas. Metodę, w której po części skóry wycięto ucho umieszczone pomiędzy czaszki i małżowiny. Chrząstka jest przyszyty do kości skroniowej, tak że ucho wciśnięty blisko głowy.

Metoda ta otoplastycznych jako „bez szwu” symulacja oparta jest na zdolności chrząstki i wyginają się w naturze w kierunku przeciwnym do nacięcia, umożliwiając Małżowina się naturalny kształt.

Istotą tej operacji są następujące: pacjent jest wstrzykiwany roztwór znieczulające, lekarz wykonuje przekrój w kształcie litery S na tylnej powierzchni małżowiny, a następnie za pomocą dodatkowych szczelin eliptyczny wycięto skóry. Następnie skóry przez oderwanie powierzchni do połowy antihelix i chrząstki tnie się na całej swojej grubości, po czym skóra zaczyna rozwarstwiać się na przedniej powierzchni.

Takie niuanse Otoplastyka zdjęcie odzwierciedla z pełną jasnością. Taki sposób umożliwia chirurgowi uwalniać dużą powierzchnię skóry chrząstki ucha. Na następnym etapie symulacji za pomocą przeczyszczający wycięcia produkowanych na przedniej powierzchni. Po zabiegu, chrząstka i zwija się bliżej głowy do żądanej długości.

Każdy zabiegów otoplastycznych obejmuje sterylną gazę nałożenie na ucho impregnowanego Maść przeciwbakteryjną. Nad serwetkę jest noszony bandaż elastyczny lub Hairband tenisowy, który służy jako bandaż po otoplastyką. Następnego dnia podwiązanie wykonywana jest pierwsza, a usunięcie szwów lekarz sprawia, że ​​tydzień.

Wstępne procedury

Otoplastyka jest porównywalna do innych operacji plastycznej, więc pacjent musi przejść przez wzgląd na ich rozpatrzenie norma bezpieczeństwa. Odstęp czasu między operacji kontroli i nie powinien przekraczać dwóch tygodni. W zależności od rodzaju znieczulenia (lokalne lub wspólne) lekarz określi ilość badań. Na kilka tygodni przed otoplastyką + jeden tydzień po operacji pacjent musi unikać przyjmowania leków na bazie kwasu acetylosalicylowego i innych leków zmniejszających krzepliwość krwi. Wieczorem przed operacją pacjent powinien być umyte szamponem. W przypadku znieczulenia ogólnego, zabrania się jeść i pić przez 6 godzin przed operacją.

Co do zasady, każda klinika stara się zaopatrzyć się wiarygodne fakty jak cudownie przekształca pacjentów przeprowadzono Otoplastyka – zdjęcia przed i po zabiegu stały się dobrą tradycją. Dlatego tuż przed operacja pacjenta fotografowane. Jeśli jest zbyt długie włosy trzeba umieścić je tak, że podczas operacji nie wpaść pola operacyjnego, a nie utrudniać operację. Ponadto włosy mogą służyć jako źródło zakażenia.

Przywrócić kształt uszu, a także korygujących nieprawidłowości anatomicznych i opadające uszy, mają przeciwwskazania, podobne zakazy dla innych procedur chirurgicznych. Otoplastyka – przeciwwskazania:

  • Choroby somatyczne, które występują w ciężkiej postaci;
  • Krwawienia miesiączkowego;
  • Obecność nowotworów;
  • Obecność wirusowego zapalenia wątroby typu B lub C, syfilis i AIDS.

Aby uniknąć komplikacji po otoplastyką przed operacja jest obowiązkowe wydawania takie badania jak: morfologia krwi, badanie krwi na zapalenie wątroby typu B i C, syfilis i AIDS. Ponadto, lekarz-pacjent dyskusja dopuszczalność biorąc leki podaje się pacjentowi przez innych lekarzy.

Otoplastyka nie stoi na straży wszelkich surowych kryteriów, ale warto pamiętać, że eksperci uważają idealny kąt pomiędzy ucha i głowy 30 stopni, a także lokalizację linii muszli ucha jest ściśle równolegle do policzków.

Pain Relief Otoplastyka

Ból podczas operacji, jak również ból po otoplastyką zmuszony do użycia znieczulenia podczas operacji. Na podstawie złożonych czynników i wstępnych badań lekarz przepisze pacjentowi albo miejscowym lub ogólnym znieczuleniu. W niemal wszystkich przypadkach Otoplastyka jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Znieczulenie w tym przypadku jest podobna do metody łagodzenia bólu stosowanych w stomatologii.

Eksperci klasyfikują jako bezkrwawej laserowej otoplastyką. Szczególnie wrażliwy szczególnie zaleca się przeprowadzenie operacji w znieczuleniu ogólnym (znieczulenia dożylnego). Należy pamiętać, że trzeba wybrać metodę znieczulenia podczas otoplastyką jest specjalistą.

Otoplastyka laser

Skalpel laserowy ma silne działanie przeciwbakteryjne, więc powikłania po Otoplastyka jako zaostrzeniu występują w praktyce bardzo rzadko. Otoplastyka laser pozwala na pracę dokładniej i zmniejszyć ból podczas zabiegu i zapobiec obrzęk po otoplastyką.

W swej istocie, skalpel laserowy różni się od zwykłej wyższej ciągliwości, czułości i precyzji. Chirurg wykonuje nacięcie na tylnej powierzchni ucha chrząstka ucha jest następnie mocowana w nowym żądanym położeniu. Bezkrwawe operacje wykonywane przez fakt, że wiązka lasera natychmiast przyciąga naczynia krwionośne podczas cięcia tkanin.

Średnio laser Otoplastyka zajmuje czas 20-30 minut. Po zabiegu pozostają siniaki. Bandaż elastyczny po otoplastycznym wykonywane laserem skalpelem, usuwa się po 5-6 dniach. W tym czasie, w żadnym wypadku nie można moczyć ranę. Ponadto, w ciągu 2-3 tygodni po Otoplastyka laser powinien być ograniczony do minimum aktywności fizycznej.

Chociaż uszy plastikowe skomplikowana operacja i nie jest uważane za jeszcze Otoplastyka obejmuje okres rehabilitacji. Należy nosić specjalny opatrunek. Jeśli pacjent ignoruje tę regułę, to otrzyma liczbę powikłań i awaria Otoplastyka powoduje zły nastrój, a czasem lekarz oskarżony w negatywnych konsekwencji.

Jeśli czujesz ból po otoplastyką, a także uczucie dyskomfort pokazane środki przeciwbólowe (na przykład „Ketanov”).

Nawiasem mówiąc, wiązka laserowa jest często wykorzystywane do celów kosmetycznych do korekty i korekty poprzednich operacjach plastycznych uszu.

Ryzyko i powikłania w okresie pooperacyjnym

Pomimo wszystkich środków ostrożności przed zabiegiem i podczas zabiegu, powikłania otoplastyczne wciąż może dać. Jednym z takich powikłań mogą stać się szorstkie keloid blizny, których wygląd zależy od skóry pacjenta w większym stopniu, a także innych czynników. Aby uniknąć tych negatywnych skutków, obszar operacji traktuje się w specjalnym roztworze. Zwykle 3-4 tygodni po zabiegu blizna znika, a rozmiar nie jest tak wielka – 1-2 cm.

Poza tym leżeć w otoplastycznych powikłań innego rodzaju, takimi jak reakcje alergiczne na leki. Należy zauważyć, że takie powikłanie w nowoczesnej praktyce jest niezwykle rzadkie.

Jeśli pójdziesz do kliniki sprawdzonego, możemy śmiało powiedzieć, że będzie wykonany jakościową Otoplastyka – efekty oraz dożywotnią gwarancję na wynik pozostanie na barkach personelu kliniki.

Rehabilitacja po otoplastyką

Rehabilitacja po otoplastyką jest zbiorem zasad, które pacjent musi ściśle przestrzegać. Jeśli chirurgia Plastyka nie było zbyt trudne, bandaż na ściskanie może być usunięty po zaledwie trzy dni, ale zaleca się, aby nosić go przez okres do siedmiu dni. Nawet do trzech tygodni bandaż musi być noszone w nocy przypadkowo uszkodzić sen działa ucho. Wymiana opatrunku odbywa się na bardzo pierwszego dnia. Ból w ciągu pierwszych trzech dni można usunąć za pomocą leków przeciwbólowych. W ciągu pierwszych pięciu dni, pacjent musi brać przepisane antybiotyki.

Jaki byłby wspaniały sposób nie działa, Otoplastyka okres pooperacyjny nadal ma „proszę” Ci ich „charms”: uszy na dwa tygodnie i spojrzeć z sinicą sinicą kolor, większość obrzęk i zasinienie trzymać na uszach około 14-16 dni. Całkowicie obrzęk po Otoplastyka przejść dopiero po dwóch miesiącach. Szczątki zmniejszona w tym czasie wrażliwe uszy. Przywrócenie wrażliwości następuje stopniowo i może towarzyszyć oryginalnego „crawl”, a także nienaturalne odczucia. Z czasem te odczucia zostawić operowanego pacjenta.

Zwykle za szwów ucha usuwane po 10-14 dniach. Otoplastyczny rehabilitacji, które jest stosunkowo łatwe dla pacjenta, zakłada brak aktywności fizycznej tylko w ciągu pierwszych 3 tygodni po zabiegu. W skrajnie niebezpieczny szkodzić operowanego ucha do dwóch miesięcy. W tym okresie nie należy narażać skóry uszy aktywnego wpływu promieniowania słonecznego lub solarium.

Eksperci zawsze ostrzec pacjentów, że odsysanie tłuszczu produkowane żadnego wpływu na rozprawie. Mimo obecności przykrych konsekwencji, należy pamiętać, że wszystkie negatywne aspekty rehabilitacji po otoplastyką, bardzo szybko.

Lekarz ostrzega, że ​​korekta jest przeprowadzana nie wpływa na słuch. Konieczne jest również, aby pamiętać, że pomimo niewielkiego obrzęku, wszystkie nieprzyjemne chwile związane z okresu pooperacyjnego szybciej. Ale pożądany efekt zostanie z tobą do końca życia.

Po Otoplastyka stosować te same procedury rehabilitacyjne jak w innych chirurgii plastycznej: kosmetologii i fizjoterapii sprzętu, co znacznie przyspiesza gojenie tkanek i obrzęk palców. Ostateczna ocena wyników operacji wykonano sześć miesięcy później.

Re otoplastyką

W praktyce medycznej, istnieją przypadki, w których pacjenci wymagają powtarzane Otoplastyka. Zazwyczaj takie sytuacje powstają z winy samych pacjentów, którzy ignorowali prawo nosić bandaż ciśnienie w okresie rehabilitacji, lub nie są zgodne z porady lekarskiej. Jednak operacja ta może być wymagane, a pacjenci dotknięte przez błędów lekarz lub asymetria uszu otrzymanych po pierwszej operacji.

Nigdy nie prosić o pomoc w tych klinikach, gdzie oferują działać tylko na jednym uchu, ponieważ profesjonalny jest zawsze wykonywana Otoplastyka Korekta obu uszach. Tylko w ten sposób można uniknąć awarii Otoplastyka i osiągnięcie maksymalnego podobieństwa i symetrię. W przeciwnym razie, na pewno trzeba drugą operację na obu uszach.

To może być sytuacja, gdy ponownie Otoplastyka jest konieczne ze względu na deformację kształtu uszu przez ciężki zaostrzeniu po pierwszej operacji. W celu wyprzedzeniem, aby uniknąć tych problemów wymaga pełnego badania pacjenta na obecność chorób zakaźnych, cukrzycy i chorób układu odpornościowego.

Nacięcia po wielokrotnym Otoplastyka wykonywane w miejscu starego, więc nie można się obawiać powstawania nowych blizn. Jednym z głównych warunków reoperacji jest zgodny z przerwą 6 miesięcy między dwoma zabiegami chirurgicznymi.

Płatki uszu plastikowe

Nie tylko kobiety w stanie oprzeć się piękne kolczyki, wiele kobiet wolą nosić widocznych akcesoriów. Jedynie niewielka część populacji żeńskiej daje swoją miłość trochę niepozorne kolczyki. Piękne duże kolczyki w tym samym czasie okazują się być bardzo trudne dla naszych pięknych uszach, wskutek raz schludnych małych otworów rośnie z upływem czasu i płatków uszu zaczynają chylić brzydkie. W takich przypadkach kobiety mogą przyjść z pomocą earlobes sztucznych.

Często występują sytuacje traumatyczne, co doprowadziło do zerwania płatku ucha, na przykład w wyniku silnego zrywu kolczyk jak ona trzyma się sweter lub innego obiektu. Z reguły kobieta przeżywa prawdziwy szok na widok rozdzierane płatków uszu, a potem dręczą obawy, że powstały blizna pozostanie na całe życie. Warto zauważyć, że te obawy są całkowicie uzasadnione, ponieważ wyrwanych z płatka ucha leczy czas, ale nie stopione brzegi. W tym przypadku, plastik ucho płat może pomóc niezmiernie kobietę i stał się jedynym wyjściem z tej sytuacji.

Na szczęście dla kobiet w dzisiejszym świecie, estetyczne problemy z wyglądu, są łatwo rozwiązać przy pomocy chirurgów plastycznych. Nic dziwnego, że plastik feedback ucho jest bardzo dobra, ponieważ znaczna liczba kobiet była w stanie powrócić z pomocą swojej urody i atrakcyjności.

Należy zauważyć, że tworzywo sztuczne płatki uszu odnosi się do prostych operacji, które są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym i nie wymagają użycia skalpela laserowego. W zależności od operacji wielkość i siła złamania trwa średnio 15-30 minut. Takie tworzywo sztuczne nie pozostawia blizn. Sam zabieg nie przynosi ból i dyskomfort pacjenta, jak również brakiem komplikacji. Po plastikowego ucha płata zamocowano małą próbkę, która jest wymagana do przeprowadzenia co najmniej 7-10 dni. Przywracanie małżowinę trwa 3 miesiące po operacji, po którym kobieta może wnieść nowe kolczyki i nosić swoje ulubione kolczyki.

Staraliśmy się ukazać wam, drodzy kobiet, wszystkie tajemnice i niuanse uszach sztucznych. Operacja ta spowoduje, że młodość i piękno nie jest jedną z płci pięknej. I można zobaczyć na własne oczy na fakty, jak skuteczne mogą być plastikowe uszy – bardzo wyraźnie pokazują efekt chirurgii plastycznej. Pozostaje życzyć dobrego zdrowia i proste rozwiązanie wszystkich problemów.

load...