Koraliki z rąk – oryginalne pomysły na mody damy

Jak kobieta stają się zauważalne? Na to pytanie najlepiej odpowiedział słynny Koko Shanel – „Musimy zmienić cały czas.” Oraz zmiany, potrzebują pieniędzy, a znaczna. To, jak wiele kobiet argumentować. Jest to jednak bardzo mylące. Po tym wszystkim, widzisz, w tym samym kolorze będzie wyglądać zupełnie inaczej, jeśli dla niego, aby podnieść liczbę różnych koralików. I dlaczego kupować? Można zrobić je samodzielnie! I można podłączyć do procesu ich dzieci i pomóc Tobie i Twojemu dziecku radość, zaangażowanych w działalność obok ukochanej matki. Pamiętaj, że jako dziecko robili swoje pierwsze koraliki z papieru? Z pewnością były tylko pozytywne emocje z tej działalności.

load...

Od czego zacząć? Aby kulek z rąk, trzeba najpierw wybrać koraliki o różnych kształtach, rozmiarach i stylach. Opanowanie techniki tworzenia perełek w pierwszym użyciem plastikowych koralików faza, ponieważ są one łatwiejsze w obsłudze. Tak, można kupić plastikową wstępnej w każdym sklepie dla kreatywności. Można ponownie, być przeszkoleni w prostych akcesoriów wykonanych z papieru. Na przykład, jako dekoracja na urodziny dziecka.

Piękne i stylowe akcesoria można uzyskać nie tylko z drogich materiałów złomu. Możliwe jest splot perełek kolorowymi wstążkami związać przędzy do tworzenia z gliny lub skóry. Picking up ciekawe pomysły inspiracji, należy fantazjować. Korzystać z najbardziej niezwykłych i odważnych materiałów, oznacza to rzemiosło będzie niezwykłe, a nawet wykluczają.

Szydełkowane koraliki – nowoczesna tendencja

Jeśli kochasz robić na drutach, a twój dom zachował wiele motki kolorowego wątku, starają się stworzyć produkt, po prostu tieing starych perełek. Takie perełki dzianin szydełka cienki i można przymocować konwencjonalne kulek plastikowych dać im piękny kształt. Planuje związać koraliki hak, wątek, użyj bogate kolory, na przemian wiele kolorów przędzy. A zwłaszcza ten produkt jest odpowiedni dla dzieci, jak oryginalny naszyjnik z dzianiny będzie wyglądać świetnie z letnim sukienkę i ciekawych pomysłów pomoże uniknąć banału. Z tego akcesorium z dzieckiem będzie oprzeć.

load...

Aby związać gotowy hak koralik, trzeba zrobić kilka szwów i rozpocząć okrągły orurowanie do dzianiny w końcu okazało okrągły kształt. Hak praca – bardzo ekscytujące doświadczenie. Montaż wiąże koraliki szydełkowe dla pięknych rzemiosła w zwykły sposób, wystarczy je na ciąg wątku i zamocować zapięcie. Podobnie, stworzony i koraliki tekstylne z rąk, ale trzeba najpierw przemyśleć wszystkie pomysły dotyczące wykorzystania kolorowych wstążek z różnych tekstur.

Kulki włókiennicze wykonane ze skóry lub z materiału

Tworzenie perełek z rąk, nie ograniczają użycie skóry i kolorowymi wstążkami. Produkcję tej nietypowej pozycji, można dodać kawałki kolorowego papieru, jedwabiu wątku, ale co tam! Najważniejsze – fantazjować! Jeśli planują zebrać koraliki z pasków, weź kilka pasków kolorowych tkanin i oplotem jeden rodzaj plecionki, lub stosować inne pomysły, na przykład, połączenie tkanin i koronek ze skóry lub innego materiału. Koraliki zbierające nie ogranicza się do stosowania tylko pas tkaniny, ponieważ w ten sposób nie dostaniesz koraliki zaokrąglone. Unikalne koraliki ze skóry też nie będą zaokrąglane, ale te rzemiosło z nietypowych kształtach pozwalają być oryginalne i niepowtarzalne.

Koraliki z kolorowego plastiku

Przy podejmowaniu decyzji, jak zrobić naszyjnik z własnych rąk, nie można używać materiałów przez dzieci – kamień naturalny, na przykład, albo wykonane własnych kulek glinianych. Oprócz kulek z gliny, bardzo udany produkt otrzymany ze skał, ale w tym przypadku trzeba najpierw wybrać odpowiednie kamyki wielkości, a następnie wstępnie przygotować każdego z nich. A jeśli do tworzenia wyrobów z papieru lub tkaniny, można łatwo połączyć swoje dzieci, w przetwarzaniu kamieni prawdopodobnie będziesz potrzebować pomocy eksperta. Każdy z kamieni wykorzystywanych trzeba ostrożnie wywiercić dziurę Do dalszej rzemiosło dane są łatwe w montażu w jednym produkcie.

Ale wracając do produktów z gliny. Jest on wykonany z tego materiału można stworzyć naprawdę oryginalne i niepowtarzalne arcydzieła. Najprawdopodobniej formy z gliny nauczyłeś się jak dziecko. Dobrze, modelowanie gliny nie różni się zbytnio od formowania gliny, dzięki czemu można łatwo zarządzać. Tylko rzeczy trochę inaczej – kolorowego tworzywa sztucznego lub polimeru gliny. Omal nie dostać w swoje ręce brudne i nie jest toksyczny, a koraliki plastikowe własnymi rękami okazują się być niezwykle piękne.

Tak, jak zrobić naszyjnik z plastiku własnymi rękami? Wybór zapisać żądany materiał spoin. Przygotowanie powierzchni roboczej – tabela pokryto ceratą umieścić miskę wody, umieścić grube igły. Teraz możemy zacząć. Aby stworzyć swoje pierwsze rzemiosła – dobrze zagnieść sztucznych w swoje ręce, aż stanie się miękki i giętki. Następne oderwać kawałek o pożądanej wielkości, po czym delikatnie spływa z niego kulki.

Teraz masz standardową kule. Aby w niej otwór, konieczne jest, aby zwilżyć igłę w wodzie i przeniknie przedmiotu. Otwór powinien być na tyle duży, aby być nawleczone koralik na liny. Nawiasem mówiąc, kiedy sznurka, opieki nad dzieckiem – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. A dziecko jest przydatna, i łatwiej. Gdy odpowiednia ilość kul, aby naszyjnik z tworzywa sztucznego, z rękami gotowymi, muszą być umieszczone w piecu nagrzanym do 150 stopni i pozostawić na 15 minut. Teraz jest to możliwe, aby zebrać produkt.

Jednak można wymyślić coś bardziej interesującego niż standardowe kule. Na przykład, w celu połączenia dwóch kolorów, w połączeniu ze sobą lub są koraliki pierwotny kształt kwadratowy, trójkątny, owalny. Nie ma żadnych barwników końcowi lub kształty. Można dokonać stałych kulek z tworzywa sztucznego z ich rąk, i może być przeciągana przez węzeł przedmiotu. Aby to zrobić, trzeba będzie długość liny. Zawiązać węzeł na końcu, umieszczonym na kulki. Następnie, kilka centymetrów, to samo. Te rzemiosła nie tylko udekorować swój strój, ale również przyniesie satysfakcję. Po tym wszystkim, może on tworzyć ozdoby proces tak ponieść emocjom, które ostatecznie przekształcić się ulubionym hobby. Oczywiście, to nie jest z koralików cięcia papieru!

load...