Konkursy dla stron. Kilka oryginalne pomysły

Wakacje i święta zajmują w naszym życiu jego integralną część. A nawet jeśli nie są one tak często jak byśmy chcieli – wciąż czekamy na ich wygląd, czy jest to wspaniały rocznicę lub po prostu grupą przyjaciół, którzy zdecydują się spędzić kilka godzin razem. Mamy starannie przygotować, przemyśleć menu, dzwoniąc przyjaciół, a za każdym razem chcemy zadowolić gości z czymś szczególnym „neizbity”.

load...

Cały schemat święto znane jest każdej kobiety od dzieciństwa: stół nakryty wszystkich zasad etykiety, smaczne, dobrze ubranych gości, śmiechu i gwaru, gratulacje i toasty. Czasami jednak chcesz czegoś więcej niż tylko regularne spotkania przy stole, zwłaszcza jeśli firma ma młody i wesoły. Dusza po prostu wymaga rozbawienie, jak mówią, nie tylko chleb, ale również cyrki.

Jak zrobić wakacje są szczególne, a nie jak inni? Oczywiście, organizuje zabawy konkursy dla gości! A do tego nie ma potrzeby stosowania specjalnej agencji – można zrobić wszystko samodzielnie. Najważniejsze, aby myśleć i nie zapomnij kupić pamiątki skromny, co nie zgadza się bez nagród?

Konkursy dla stron może być różne. Niektóre z nich są dość dzieci, inni dorośli otwarcie. Wybierz tylko dla Ciebie, począwszy od liczby osób na imprezie, ich wieku i zainteresowań.

Konkurencja „w rękawicach …”

Ta gra jest idealna dla młodych firm. Na jego postępowania jest niezbędne do przygotowania dwóch par rękawic, korzystnie wykonanych z litego materiału, a dwa męskie koszule na guziki. Uchuvstvuyut dwóch dwuosobowych zespołów – chłopiec i dziewczynka. Mężczyźni muszą zostać zawiązane oczy i umieścić na rękawice, a dziewczęta są ubrani w koszule. Że młody człowiek, który wkrótce będzie rozebrać swojego partnera, rozpięła wszystkie przyciski i parę zwycięstw dostaje upragnioną nagrodę. Ale traci parę pieniądze jako nagrody pocieszenia.

load...

Zoo

Ta gra jest przeznaczona dla dzieci 6-7 lat, ale jest bardzo popularny na wesela i imprezy jubileuszowe. Do konkursu trzeba 7-8 osób. Każdy uczestnik wybiera zwierzę, które będą, i zapoznania się z innymi „mieszkańców” z zoo, pokazując charakterystycznych ruchów zwierzęcia.

Gdy wprowadzenie jest kompletne, osoba nie bierze udziału w konkursie, należy wybrać, który rozpocznie grę i zacząć pokazywać swoje zwierzęta, a druga strona, która z kolei objawia się i kolejnego uczestnika, i tak dalej. Gra trwa tak długo, jak ktoś popełni błąd, to znaczy, że zwierzę pokaże jego przeciwnik jest źle. Przegrani uczestnicy są eliminowane, jeden po drugim. Dalsza gra, tym trudniej jest popełnić błąd, bo można się zgubić i pokazać już opuścił go „zwierzę”.

Konkurencja dla mężczyzn

W tym konkursie trzeba będzie gazetach lub czasopismach o innej orientacji. Uczestniczące mężczyźni mają pokazać, jak są one w stanie czytać na głos, a kto czyta wyraziste i głośniej, że wygra. Każdy uczestnik siedział w fotelu lub na krześle, zapytać zakasać jedną nogawkę do kolana i rzucać nogę na drugą. Gołe stopy, oczywiście, musi być na wierzchu.

Mężczyźni w tym samym czasie zaczynają czytać na głos, próbując zakrzyczeć przeciwników. Według członków zespołu zatrzymać, a następnie trzeba wyłonić zwycięzcę … Ale sztuką jest, że ludzie zostali początkowo wprowadzony w błąd na temat zasad konkursu, a wygrywa ten kto ma owłosione nogi! I uroczyście wręczył nagrodę „kudłaty” człowiekiem firmy.

Poszukiwania prezent

To dziecinnie proste, ale jednak jest to dość popularny na urodziny. Uczestniczy urodziny. Istotą gry jest to, że powinien on znaleźć się w domu darem. W tym celu, dziesięć kawałków papieru pisać notatki z których każdy następny określonej lokalizacji. Pierwsza wzmianka dać bohater okazji do rąk. Ostatnim email gdzie „skarbów”. To jest bardzo ekscytujące obserwować jak dorosły z pasją dzieci poszukuje cenny dar!

Nagrody dla różnych osiągnięć

Niektóre konkursy dla dorosłych strony trzeba przygotować z wyprzedzeniem. Do tej gry trzeba zaopatrzyć się w ciągu kilku dyplomów, takich jak „człowieka doskonałego” (lub kobiety), „idealnego ojca”, „idealnego przyjaciela”, „idealnej gospodyni”. Aby uzyskać goście nagrody będą musiały:

  • Idealny mąż – wiemy żony dłoń, włosy, nogi, za pomocą głosu. Wszystkie cztery zadania są wykonywane kolejno. I oczywiście idealna żona to wszystko zrobić z moim mężem.
  • Idealny ojciec – pokazują sceny z ulubionych bajek dziecku perepelenat dziecka (ten doskonale nadaje się dla dużej lalki wielkości niemowlęcia).
  • Idealny przyjaciel – pamięta daty urodzin wszystkich obecnych i opowiedzieć o miłości z nimi.
  • Idealna gospodyni – zawiązać krawat, powiedzieć jak usunąć plamę, takich jak ketchup, doradzić, co można zrobić z słonej zupy. Tutaj można puścić wodze wyobraźni i wymyślić własnych pytań, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Cóż, tutaj zbadaliśmy popularne gry i konkursy dla stron w swoim domu. Oczywiście, można nie tylko zatrzymać ich i wymyślić coś własnego. Najważniejsze jest to, że teraz Twój urlop nie będzie kolejna banalna święto, a goście będą długo pamiętam.

load...