Konkurencja ze strony kosmetyków KRASIVA: «Piękna podróż: Weekend w Paryżu”

Ostrzeżenie! Konkurencja ze strony kosmetyków KRASIVA: „Piękna podróż: Weekend w Paryżu”

Nie przegap wspaniałą szansę kosmetycznych marki KRASIVA: spieszyć, aby wziąć udział w konkursie i stać się jednym z trzech szczęśliwców!

load...

Główne nagrody:

Profesjonalna sesja zdjęciowa w fotografa mody w Warszawie i na wycieczkę do Paryża w towarzystwie osobistego przewodnika .

KRASIVA cosmetics otwiera drzwi do świata urody, mody i przygody!

Dzięki innowacyjnej linii produktów kosmetycznych z mocą markowych kosmetyków mezoterapia KRASIVA Whirlwind wpadł do świata polskich kosmetyków. Sferolitu unikalna technologia opatentowana, opracowany wspólnie z Instytutem Francuskim Soliance, wykonane splash na polskim rynku. Zamiast kosztownej i niebezpiecznej ery Procedura mezoterapii doszła prosty i skuteczny pielęgnacyjnych odmładzających w domu.

load...

KRASIVA kosmetyki już dał każdej kobiecie możliwość dbania o siebie bez igieł, tworzyw sztucznych i skutków ubocznych. A teraz prezentuje kolejną wyjątkową okazję – aby spełnić marzenie swojego życia!

Odkryj Paryż towarzystwie osobistego przewodnika, który zna język i kulturę francuską, spojrzeć na miasto z wysokości wieży Eiffla, kąpieli w jego romansu przez czarujących dźwięków akordeonu, dotknij epokę królów, aby cieszyć się smakiem i aromatem prawdziwych francuskich rogalików, smak autentycznego makaronu, chodzić na słynnej Rue du Faubourg Saint-Honoré, a może zrobić najbardziej niezapomniane zakupy … – KRASIVA spełnić marzenie o wiele łatwiejsze niż się wydaje!

Czego potrzebuję od ciebie? Kochaj siebie, starać się być piękny kosmetykami KRASIVA i udostępniać te aspiracje naszych wspólnotach:

Facebook – https://www.facebook.com/KRASIVACOSMETICS

VKontakte – http://vk.com/krasivacosmetics

Koledzy – / krasivacosmetics

Pierwszy etap konkursu już się rozpoczęła, ale każdy z was ma potencjał, aby przejść do finału: W drugim etapie z piękną podróż pójdzie trzech uczestników z każdej sieci społecznej, które otrzymały pełny cykl testowania kosmetyków narzędzia KRASIVA. Można zobaczyć na własne oczy efekt innowacyjnych narzędzi i dostać szansę spędzić wspaniały weekend w Paryżu!

Dołącz do nas już dziś, bardziej zapoznać się z warunkami konkursu i dołączyć do naszej pięknej przygody. Powiedz sobie KRASIVA!

load...