Kompleksy mężczyzn: jak sobie z nimi radzić

Mówią, że słaba płeć ich dziwactwa zarządza vyest przedstawicieli silnej połowy ludzkości całego mózgu. Tak, tak … To tak, jakby nie możemy znieść istnieją różne kompleksy mężczyzna, z którym nie ma łatwo oszczędzać. Warto zapoznać się z jakimś facetem, gdyż na pewno pokaże co najmniej jeden z takich kompleksów. No, gdzie się udać! Nawet dzielny Achilles był podatny na piętę. Co możemy powiedzieć o zwykłych ludzi, którzy czasami nie ma jeden słaby punkt!

load...

Tak, wszystko będzie dobrze – ludzie są niedoskonali i skłonność do poddania się pewnych obaw i wątpliwości. Ale jak często jeden lub drugi zestaw mężczyzn daje płci wiele niedogodności, a nawet cierpienie! Najgorszą rzeczą jest to, że wiele kobiet są złożonymi mężczyzn, jak czymś oczywistym, a nawet starają się do nich dostosować. I nie bez powodu. Ponieważ nie muszą się przystosować, ale by pomóc ukochanej, aby pozbyć się takiego defektu wewnętrznego. W przeciwnym razie, jest on całkiem w stanie przekształcić się w poważny problem psychologiczny, który ma być siłą walczyć tylko handel. Teraz omówimy, jak można to zrobić.

Oczywiście, wszyscy mamy jakieś indywidualne słabości, które często są nieodłączne cechy osobowości.

Jednak istnieją pewne psychologiczne kompleksy nieodłącznym korzystnie silny połowa ludzkości. I są one nawet najbardziej godnych mężczyzn, powodując ich czasami bardzo ciężko się martwić, ze względu na fakt, że takie doświadczenia, co do zasady, nie jest to konieczne. Ponieważ jest to tylko chwilowa moda, a które muszą być odpowiednio traktowane. Cóż, kto jest w człowieku może rozwinąć taką postawę, jeśli nie kobieta?

Tak, ale jak to działa, jeśli nie masz pojęcia, co jeden lub drugi zestaw mężczyzn? Wszystkie z nich, oczywiście, trudno dyskutować, ale najbardziej podstawowe teraz rozważyć.

load...

Strach bardzo atrakcyjnych kobiet

Kompleks ten człowiek, muszę powiedzieć, słaby połowa rodzaju ludzkiego jest dość zaskakujący. Cóż, wydaje się, że strach przed pięknymi paniami? Wszakże, wręcz przeciwnie, powinien wzbudzić pragnienie przeważającej większości przedstawicieli silnej połowę natychmiast, aby uzyskać taką żonę! Nie trochę z niego. To jest „zdecydowana większość” nie jest czymś, co nabyć żona piękna – nawet zapoznać się z pani zbyt efekciarski boi. A jeśli ktoś jeszcze ustalone i wtedy przestaje się bać jego połowie tylko po to wygląda trochę bardziej imponujące niż małpy.

Nie, oczywiście, wiemy z wielu źródeł, że pisemne piękno w życiu ogromne szczęście, a oni ankiety poślubić wysoki przystojny. Nic z tych rzeczy. Ci, którzy są naprawdę szczęśliwym. Najczęściej, obok „wysoki przystojny” mogą być postrzegane jako żona zwykłej szarej myszy lub po prostu miłą kobietą. Ale dlaczego? Gdyż wielu, nawet bardzo wartościowych ludzi, wydaje się, że jeśli to była piękna, będzie polować niemal cały wiek męski. Myśliwi i zawsze będą ci, którzy strzelać i lepiej, a wygląda imponująco.

Innymi słowy, z uroków rzekomo nieprawidłowe żona uzyskane, i kobiet skromnych danych zewnętrznych nie stanowią zagrożenia w terminy różnią. W rzeczywistości jest to czysty nonsens. Często zdarza się na odwrót: piękna żona zna swoją wartość i nie zamierza powiedzieć „tak” dla każdego, kto nie był głodny. A niektóre nieprzyjemne wygląd dziewczyny, aby podnieść swoją samoocenę, gotowy wymówić „tak” niemal wszyscy. Tylko wtedy, gdy jeden z mężczyzn udało się zakwalifikować się do dbałości o piękno, chętnie mówi o tym. Tak, i to pojawia się z różnego rodzaju przyprawy. A jeśli zwycięstwo nad zwykłym kobiety, która jest między nimi będzie tak popisywać? Dlatego WALKING brzydki jest często o wiele łatwiej utrzymać dobre imię, niż nie ma tendencję do zmiany bardzo atrakcyjne panie.

Ale wielu członków silniejszej płci boją kompleks kosmetyczny myśleć inaczej, ale przeciwko logice mężczyzny nie deptać. A potem, co zrobić spektakularną młodą kobietę, jeśli jej kochanek pojawił spośród takich przedstawicieli iw żaden sposób nie wskazuje na urzędzie? Marry odważny, ale to nie była miłość do człowieka? Niestety, zdarza się dość często. Choć możliwe jest, aby zrobić inaczej i pomaga pozbyć się swojego ulubionego zestawu. Po prostu trzeba regularnie ale dyskretnie chwalić niektóre z jego zalet zewnętrznych – ręce, włosy, głos, i tak dalej – cały czas odnosząc się tylko do mężczyzn. Jednak należy to zrobić ostrożnie, nawet zarozumiały palant, a do innego piękna.

Strach stania pod pantoflem

Kompleks ten człowiek intensywnie uprawiany społeczeństwa i zakorzenione w dzieciństwie z naszych najbardziej pobożny. Wyrażone strach staje henpecked ograniczeń strach w Independence kobieta mężczyzna. Na jego powstawania i wpływu rozwoju i edukacji rodziców i wpływ rówieśników. Chłopcy zazwyczaj nie akceptują, jeśli niektóre ich przyjacielem zbyt lojalny wobec dziewcząt, jest przedmiotem ich pragnień, biegnie na posyłki, i tak dalej. Te chłopaki, jak mówią, nie powinny pozwalać na kontrolę płci żeńskiej w ogóle! W przeciwnym razie – nie „prawdziwe” i chłopcy słabeusze.

Faktycznie, same banki nie są głównym powodem pojawienia się kompleks pod pantoflem. Cóż, myślę o nim jako dziecko chłopcy starali się pokazać swoją wyższość nad kobietami! Więc co? Wiele z nich dorasta i zakochuje, pokonać bzdura z głowami zmianie dzieci i stać szarmancki i wielkich mężów. Podobny zestaw męskich zwykle rozwija się od tych, których matka miała małe dziecko, nawet gdy rosły wyższy niż jej wysokość. Wierzyła, że ​​jej syn nie jest jeszcze w stanie ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. Naturalnie, syn-idiota zbuntował się przeciwko próbom na jego niezależności lub przeciwko temu, co myślał objawy takie próby.

W rezultacie staje się bardzo dorosły i żonaty, człowiek nosił stary model zachowań z kobietami i jego żona, wszystkich sił stara się udowodnić swoją niezależność. To może wyglądać całkiem dobrze. Na przykład, mąż po prostu zaskoczy, kiedy jego żona mówi mu: „Idź do kąpieli”, albo zapytać, jak dzień poszedł, a gdy wraca do domu „Przyjdź i jeść!”. Albo może to przełożyć się na dość agresywnych ataków na jego części oraz pełnej niechęci do posłuszeństwa wezwanie do łazienki lub kuchni, a także zgłaszać swoje ruchy i plany. Powiedzieć, zostaw mnie w spokoju, nie jestem twoją własnością, a zrobię to co chcę i kiedy chcę.

Jak to może być, jeśli mamy skok udało się poślubić taką przewlekłe mironarushitelya? Cóż, najpierw musimy zrozumieć, a jeśli robi cierpią kompleks podkabluchnichestva strachu. Być może jest to staramy się doprowadzić człowieka pod butem? Jeśli tak, to trzeba zmienić swoje zachowanie. A jeśli nie, to trzeba dać mu poczucie bezpieczeństwa i usunąć z drogi komunikowania się z mężem i ukochanym wszystkich elementów, które jego zdaniem naruszenie na jego wolność. I nie pytaj gdzie był, co nie zamówić, aby przejść do stołu, i po prostu powiedzieć: „Jestem tak znudzony nawet bez kolacji jesteś głodny No. No cóż, może usiąść ze mną.?!”.

Nie bój się odbywać w życiu

Ten kompleks człowieka wynika z naszych przedstawicieli silniejsze reklamach sex lat dwadzieścia pięć. Wielu z nich dzisiaj z jakiegoś powodu wierzyć, że takie trochę bardziej owsianka jedli wiek konieczne jest, aby w pełni opera, zdobyć dużo pieniędzy i zrobić karierę strome. Oto, jak mówią, Serega to wszystko, a ja jeszcze nie nastąpiło. Nie, sama w sobie to pragnienie może być tylko z zadowoleniem. Ale faktem jest, że jeśli młody człowiek przez lata nic nadzwyczajnego się dzieje życia, kompleks zaczyna się rozwijać. I często prowadzi do depresji i dość ludzi sukcesu.

Dzisiejszy świat szybko się zmienia. A ci, którzy wczoraj był biedny jak mysz kościelna, może wznieść się na szczyt fal zaledwie kilku miesięcy. Oczywiście, wiele przeciętnych ludzi, uciska. Powiedzieć, a my razem studiował i pracował, ale wygrał jak róża, a my wszyscy w tym samym miejscu! Dlaczego jego żona odpoczywa w Seszelach, a nasza nie może kupić przyzwoity płaszcz? I jedziemy … Bogactwo innych rośnie, rośnie w postępie geometrycznym, a strach nie ma miejsca w moim życiu.

W zasadzie, jest to bardzo trudna sprawa. Ponieważ ambicją jest wzbudził, i to jest dla mężczyzn – bardzo ciężki cios. A konsekwencje są tragiczne. Ktoś próbuje zapomnieć w alkoholu i narkotyków, a ktoś i wyrzucony przez okno. Więc silniejsza płeć naprawdę potrzebują wsparcia bliskich. Są one w żadnym wypadku nie może być upokorzony, wyrzucając mały dochód, ośmieszanie niedrogich prezentów i powołując się na przykład sąsiada, który dał żonę wielkości orzecha diamentu. W przeciwnym razie będą kłopoty. Lepiej po prostu spróbować dzisiaj, aby dostosować swoje wnioski do budżetu. Bo jutro może zmienić wszystko. A ten, który właśnie już prawie na dole, będzie pyszałkowaty ogier w luksusie.

Strach jest złym kochankiem

Kompleksy mężczyzn w łóżku, w zasadzie, to wiele rzeczy. Tu i strach nie spełnia doświadczenie w intymnych sprawach kobiet, a strach przed impotencją i niepokój dla nieidealnym wielkości ich penisa. Kompleks jest złym kochankiem może rozwijać się nawet wtedy, gdy niezdolność do pocałunku.

Sex – bardzo ważny aspekt życia człowieka. A on, oczywiście, daje mu dużą wagę. Niedawna rewolucja seksualna oznacza, że ​​konsekwentnie wykazać kinowych i telewizyjnych ekranów, co powinno być genitalia kochanków idealnych i jak powinny one pieścić swoje kobiety. Cóż, nie są zdolne do tego, wielu ludzi nie są w stanie! Tak, a ja naprawdę nie mieć seks na wiele godzin! Może chorować … I o idealnej wielkości członkostwa i nie może mówić. Pasują tylko supergwiazdy dorosłych. Normalne kobiety, a bez dobrej cenie.

Ale nie chcą wziąć to wszystko za pewnik naszego faworyta. I przeszkadza w ich psevdonesovershenstve seksualnej, tworząc w ten sposób regularny kompleks niższości. Co trzeba zrobić kobietę w tym przypadku? Tak, po prostu zawsze jasno do jego następcy starannie dobrany, że – unikalny i seks z nim – po prostu pyszne. I delikatnie czegoś nauczyć, czy to naprawdę nie jest bardzo umiejętnie działa w łóżku. I w tym samym czasie w każdej chwili nie obwiniać, jeśli akt płciowy nie jest nagle. Człowiek – on nie jest robotem seks. Wszystko w życiu się dzieje.

load...