Komfortowe pozycji seksualnych, czyli jak wyjaśnić niezgodności

Zawartość:

Pozy seksualne. … Jak wiele zostało napisane na temat tych traktatów, biorąc pod uwagę, ile rada mądry i głupi! Kwestia punktu wyboru dla danej pary zaangażowani znani seksuolodzy, problemem niezgodności seksualną zdziwienie wielu teoretyków. Większość z tych ludzi próbuje wyeliminować problemy seksualne, na podstawie cech anatomicznych partnerów i metod nauczania.

load...

I tylko kilka z nich doszedł do wniosku, że powód – komponent psychologiczny. Dlaczego? Tak, ponieważ istnieje wiele przypadków, w których wydawałoby się, najbardziej wygodną pozycję (pod względem anatomii) nie pasują albo mężczyznę lub kobietę.

Zbadanie zjawiska seksualnego, część mądrzy eksperci stwierdził, że niezadowolenie z niektórych partnerów dotkniętych przez komponent psychologiczny. Oznacza to, że pozycje płciowe nie są postrzegane z punktu widzenia fizjologii, a ze względów psychologicznych percepcji. I to jest ta percepcja, bardzo, bardzo indywidualnie. Zobaczmy, co to jest.

Twarzą w twarz albo człowiek na szczycie

Sexy pozach „twarzą w twarz” podejście do tych, którzy czują potrzebę komunikowania się. Są to ludzie, którzy w życiu prywatnym jest ważne nie tylko do zabawy, to ile poczucie połączenia z inną osobą i poczucia jedności z Nim.

load...

Pose „człowiek na górze” jest zwykle określany jako misjonarza, a także odnosi się do elementu grupa „twarzą w twarz”. Kobiety, które preferują tę szczególną pozę, szukając bezpieczeństwa, a symbol, który stoi prawie całkowicie zamykając ich męskiego ciała. Psychologia seksu z mężczyznami w tej pozycji ma odwrotny sens. Dla nich, pozycja misjonarska jest tłumienie i podporządkowanie kobiet. Więc kocham go, głównie mężczyzn, którzy chcą poczuć władzę nad kobietami, moc, na podstawie pozycji siły. Fizjologiczny rozładowania i odbieranie przyjemności seksualnej dla takich ludzi są na drugim miejscu.

Jednak postawa „człowiek na górze” nie ma innego psychologiczne tło. Dla kobiet, może być wyrazem pogardy i obojętności wobec swojego partnera. To właśnie w tej pozycji seksualnych kobiet z obrzydzeniem lub związane z ich mężów lub je zamknąć. W tych małżeństw, gdzie seks już dawno odwrócił się od przyjemności podatkiem, pozycja misjonarska jest bardzo popularny. Po tym wszystkim, gdy mąż z góry, żona nie może przeszkadzać – dostanie jego w każdym razie.

Okazuje się, że jeden z partnerów ma tendencję do przeżyć poczucie jedności, a drugi – zupełnie obojętny. Prawdziwe zadowolenie nie ma takiego seksu. To nie będzie jego, a jeśli ktoś chce uzyskać poczucie władzy, a kobieta – poczucie bezpieczeństwa. Wtedy, gdy ich aspiracje są komplementarne, postawa „człowiek na górze” odbywa niezwykłą przyjemność obu.

Kobieta na szczycie

Najbardziej aktywny w tym przypadku zależy od kobiety, i to pozą jest często używany, gdy kobieta pełne siły, a człowiek był zmęczony. W takiej sytuacji nie jest fizjologicznie odpowiednie. Jednak niektórzy ludzie, bez względu na to jak są one później okazało, nie pozwalają pozę seksem „kobieta na górze” w błonie z żoną lub dziewczyną stałego, wierząc, że to poniża swoją męskość. I niech to obecnie można tylko w łóżku z kobietą kupić za pieniądze.

Wśród kobiet psychologię w odniesieniu do tej pozycji, jest dwojaka. Niektóre kobiety kochają tę pozycję, ponieważ pozwala poczuć władzę nad człowiekiem. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do osób o płci pięknej, która w prawdziwym życiu doświadczamy silnej presji ze strony mężczyzn. A druga część jeźdźca ułożenia nie akceptuje, ponieważ uważa, że ​​człowiek w takiej sytuacji działa jako wyzyskiwacza.

Jednakże każda pozycja „twarzą w twarz” może również spełniać obu partnerów, jeżeli odpowiadają one psychologiczne aspekty i funkcje fizjologiczne. Następnie, gdy potrzeby mężczyzn i kobiet, są sprzeczne względem siebie, występują konflikty seksualnych. I pełna satysfakcja może być mowy.

Pose na seks w pozycji siedzącej

Muszę przyznać, że nie są to najbardziej wygodną pozycję pod względem fizjologii, więc nie są one praktykowane tak często, jak inni. Można powiedzieć, że fani tych pozycjach są przede wszystkim ci, którzy już są wysoko wykwalifikowani w błonie wewnętrznej i szukasz czegoś nowego, bardzo wykwintne. Ogólnie rzecz biorąc, te elementy przyczyniają się do powstania równości między partnerami (nazywają je we wzroście) i kontaktu wzrokowego.

W skrócie, siedzi postawy może dać pełną satysfakcję tylko wtedy, gdy obie strony dążenia do równości i jedności. Kiedy jeden z partnerów chce podkreślić swoją wyższość Intima – taka postawa nie jest właściwa.

Pose seksu stojąc

Z bardzo konkretnego punktu psychologicznego widzenia tych pozycjach seksualnych. Sugerują one raczej duży stres fizyczny dla obu partnerów. Zwłaszcza dla ludzi, którzy często muszą utrzymać kobietę w ramiona. Ale to ludzie i kochać tę pozę na seks częściej niż kobiety. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do mężczyzn niepohamowanych, ostry, sportu. Dla kobiet, które lubią tego rodzaju postawy, to zwykle kobiety, które chcą się czuć w rękach mężczyzn kruche i delikatne.

Inną cechą postawy stałe – nie wymagają one łóżko i może być łatwo wykorzystane do szybkiego seksu gdzieś w ustronnym kącie. Dlatego taka pozycja jest idealna dla partnerów, którzy chcą podkreślić łatwość ich związku. Oczywiście, te postawy i stałych partnerów używane, ale są one wykorzystywane głównie do różnorodności. Tak więc, można powiedzieć, że pozycje seksualne są zwykle „stoi” w pełni zadowolić tych, którzy nie chcą, aby ograniczyć ich wolność.

Mężczyzna za

Ta osoba pozy zapożyczone od zwierząt, które współpracują w ten sposób. Seksuolodzy twierdzą, że takie osoby stanowią początkowo używana rzadko, a dopiero z czasem, wraz z rozwojem społeczeństwa, jego popularność wzrosła. Psychologia seksu w tej pozycji może być opisana jako instynktowny pociąg do naturalnej prostoty i maksymalnej naturalności.

Jednak stanowią „człowiek za” nie sprzyja jedności z naturą. Mężczyzna mięśnia pośladkowego opracowany silniej niż mięśni pośladkowych zwierząt, więc penetracja takiej sytuacji jest trudne i stwarza pewne napięcie podczas seksu. Jednak taka pozycja jak wiele par. Szczególnie pożądane jest jednym z silniejszej płci.

Dlaczego mężczyźni kochają tę pozę? Po pierwsze, dlatego, że ma symboli zwierzęcych, a po drugie dlatego, że w takiej sytuacji nie widzi partnera twarz. To, w niektórych przypadkach, człowiek przynosi psychologiczną satysfakcję z powodu braku odpowiedzialności za jakość seksu. Po tym wszystkim, w tej pozycji nie widać wyrazu twarzy kobiety i nie jest jasne, że on rzeczywiście czuje.

Z tego powodu bardzo nieprzyjemny fakt, dla wielu kobiet, wiele z nich nie lubią tej pozie. Pomimo faktu, że zapewnia niewiarygodne fizjologicznej przyjemności. Niezgodność fizjologiczne odczucia z uczuciem psychologiczne stwarza poważne problemy. Z jednej strony, w celu uzyskania pełnej satysfakcji z tej postawy jest idealny. Jednak przyjemność z seksu jest często całkowicie zablokowana przez fakt, że kobieta czuje się upokorzony.

Oczywiście, w niektórych przypadkach, stanowić „człowiek za” można traktować jako demonstrację zaufania i kobiety do swojego partnera. Po okolicy pośladków jest jednym z najbardziej wrażliwych obszarów ciała, dając pełną władzę nad mężczyzna często oznacza wyraz bezgranicznego zaufania. Dlatego to stanowisko służy do różnych harmonijne pary. A potem kobieta, całkowicie zaufać jej mężczyzna będzie w stanie uzyskać maksymalną przyjemność. W skrócie, pozy „człowiek za” może zaspokoić obu partnerów, ale tylko wtedy, gdy istnieje harmonia i zaufanie między nimi.

Konkluduje

Często w harmonijnych par podstawowych kryteriów wyboru ulubionych i wygodną pozycję w seksie nie mają związku do zgodności fizjologicznej. I nie winię wszystko o braku doświadczenia lub urządzenia i dotknąć jedną pozycję po drugiej – zabawy nie dotrze. Powodem niezadowolenia intymności leży w różnicy psychologicznych potrzeb partnerów.

Kobieta chce ochrony i otrzymuje upokorzenia i represje, człowieka zobowiązuje się do duchowej jedności, i odbiera odrzucenie …. W takiej sytuacji stwarza żadnych zmian, żadnych używek nie pomagają. Pomoc jest tylko osobistą świadomość swoich potrzeb seksualnych i ich realizację. Po tym wszystkim, że wszyscy (mężczyzn i kobiet) uważa seks to nie tylko ciało, ale dusza. Zawsze tak było i zawsze będzie, a nigdzie na nim nie idzie.

load...