Kombinacja kolorów ubrań: podstawowe zasady

Zawartość:

Nie każda dziewczyna będzie chciała nosić codziennie zwykły, bez jakichkolwiek oznak rzeczy jasności. Zgadzam się, że jest bardzo nudne i bez smaku! Kolejna rzecz – kombinacja kolorów w ubraniach. Brzoskwinia sukienka, liliowy, turkusowe morze, jasnoróżowe, szlachetny beż, kwiaty Młoda soczysta zielona trawa, koral, lub błękitny wygląda o wiele większe wrażenie i przyciąga kolejne widoki na męskiej części populacji niż na przykład zamówić szara monotonia lub brązowy. Poza tym kolorowe krzykliwe ubrania nie tylko rozjaśnić nastrój, ale również korzystne, aby podkreślić swoje mocne strony: oczy, gładkie krzywe dane nawet wskazać konkretne cechy charakteru. Więc nie bój się ubrać w różnego rodzaju kolorach tęczy, najważniejsze – to zrobić mądrze.

load...

Wartość koloru

Psychologowie twierdzą, że kombinacja kolorów w odzieży damskiej i mężczyzn mówiących o charakterze i nastroju osoby w danym momencie, kiedy opowiadał się za rzeczy, fioletowy, koralowców, zielony, różowy, turkusowy lub innego koloru. Należy pamiętać, że jeśli na przykład na ulicy doskonałej słonecznej pogodzie, ale w duszy panuje wiosna, chcę umieścić w jasnym niebieskim lub jasne-czerwonym stroju, a jeśli nie ma deszczu, przezwyciężył kłopoty w pracy, walkę z krewnych, a następnie przymusowo umieścić na brązowy sweter szary lub matowa beżowy płaszcz. Będziemy patrzeć na wartości każdego tonu, który, zdaniem ekspertów, może dużo powiedzieć o rozmówcy.

Ciepłe kolory

Czerwony – ogień, płomień, pragnienie, niebezpieczeństwo i krew. Stowarzyszenia te występują, gdy strój ten odcień. Red ma cechę – poprawia nastrój, a jednocześnie hamuje zarówno przewoźnik, odzież i ludzi wokół niego. Dlatego czerwona rzeczy jest niepożądany zużycie przez cały czas nosić je w wyjątkowych przypadkach: w godzinach wieczornych, powieściowym lub imprezę sylwestrową. To jest, gdy trzeba się wyróżniać lub pokazać swoją kobiecość i seksualność.

Żółty – osłona przeciwsłoneczna, jesienne liście, mniszek lekarski i słodki miód. On wolą ludzi, którzy chcą pozbyć się trudności cieszyć się i snu. Jednak kombinacja kolorów ubrań nie jest dla każdego. On daje wygląd niezdrowy rodzaju. Dlatego odzież żółty i podobne odcienie jasnego beżu lepiej nosić brunetki ze zdrową matowej skóry.

load...

Fajne kolory

Zielona apel do ludzi emocjonalnie, rozwijać logiczne myślenie, uporczywe i celowe. Wpływa kojąco na układ nerwowy, łagodzi zmęczenie i zwiększa witalność. Pomimo faktu, że zielony – symbol stałości, dla wielu jest to związane z młodości i dojrzewania, więc ubrania koloru nie jest konieczne, aby umieścić na imprezy biznesowej.

Rzeczy niebieskie wolą siłę natury. Po tym wszystkim, niebieski i niebieski – kolory nieba, które wznoszą się powyżej ziemskich namiętności. Wszystkie kolory – od jasnoniebieskie na słabe błękitne – stres, odpocząć i jednocześnie pomaga kontrolować sytuację, aby utrzymać wszystko pod kontrolą. Dlatego, kolor niebieski – idealne rozwiązanie dla biznesu obrazu. Jego ciemne i jaśniejsze odcienie pasuje do niemal każdego, ale jeśli dodać czerwone ubrania, dostaniesz wspaniały efekt.

Purpurowy panuje w suknie kobiet, które chcą fascynować i emocji między innymi. Połączenie kolorów w odzieży z odcieni miękkich różowy, jasny koral, a także świeżych białych to piękny obraz, który będzie odpowiadał brunetki i brązowe włosy.

Stopniowanie

Jeśli dana osoba jest w stanie depresji, przeżywa strach, dyskomfort, on, według psychologów, jest ubrana w brązowej sukni. Szafa, wykonane w różnych kolorach, wzbudza zaufanie i daje trwałość i ma na swoich współpracowników. Brown właściciele kolorze brązowe oczy i ciemne włosy, dziewcząt z ciemnej skóry. Jasne odcienie brązu – beżowym i neutralny glinka – w zgodzie z dowolnych kolorach. Dlatego, jeśli zdecydujesz szary lub zielony i brązowy – wszystkie te kombinacje kolorów w ubraniach będzie idealny.

Użytkownicy pragnący odciąć się od świata zewnętrznego, aby uciec od problemów, zwalnia się z obowiązku, według ekspertów, wybranym kolorze szarym. Jest w stanie przekształcić ludzkie korzystny wygląd, a także kontrolować różne tony (różowy, beżowy, zielony, czerwony, niebieski, fioletowy, itd.) Dlatego kombinacja kolorów w ubiorze jest optymalny do wystąpień publicznych. Szary – kolor klasyczna elegancja, udzielania wewnętrzną siłę, ale jednocześnie pozwala spojrzeć powściągliwy i niedostępne. Do „MUTE” jasny, efektowne ubrania, można użyć różnych odcieni szarości.

Czarny kolor – symbol koniec pewnego etapu w życiu, pragnienie, aby zanurzyć się w siebie i odciąć się od innych. Nosić ciemne zabarwienie rzeczy nie jest zalecane, ponieważ czarny kolor jest używany do „znikają” w twarz z delikatnych rysach. Lepiej jest łączyć go z innymi kolorami. Na przykład, czerwony i czarny – idealne połączenie najlepszych kolorów ubrań.

Jej przeciwieństwem – biały. Jest to symbol czystości, sprawiedliwości, początek życia. Umieść na białych ubraniach, osoba podświadomie rezygnuje problemy i zacząć od zera.

Pastelowy beż teraz w modzie. Nie spiesz się ostro w oczy, ale jednocześnie nie zauważyć, że jest to po prostu niemożliwe. Aby szafa wyglądała harmonijnie, projektanci powinni podzielić doborowej beżowy kontrast. Na przykład, czerwony, ciemny fiolet, brąz czekoladowy lub niebieski pas da strój jest bardziej intensywny.

Główne kolory kombinacja odzieżowe są uzyskiwane z tych par, jak pomarańczowy i niebieski; purpurowy i żółty; czerwony i zielony. Takie farby zawsze przyciąga uwagę innych, zachęcając ich jasność i nasycenie, podnieść nastrój w każdych warunkach pogodowych.

Trochę o kole kolorów

Każda dziewczyna stoi przed problemem – co się ubrać i jaki kolor powinien być rzeczy, które mogą być w zgodzie ze sobą. Przed mówimy o niektórych cech kombinacji kolorów ubrań, aby powiedzieć o kole kolorów Isaaka Nyutona. To rodzaj reguły dzięki którym łatwiej jest poruszać się w doborze elementów o różnych kolorach.

Najszerzej zakupione okrąg składający się z ośmiu sektorów zamknięte w ringu – siedem kolorów tęczy (fioletowy, niebieski, i tak dalej) i magenta. Składniki tego pasma na siebie płynnie przesuwać i tworzą dużą liczbę innych kolorów. Główne kolory są uważane za trzy – mianowicie, niebieski, żółty i czerwony. Jeśli zmieszać dwa z nich połączone 50/50, okazuje świeży odcień trawy – zielony, soczysty pomarańczowy i fioletowy. W widmie Newtona w tej samej odległości są pierwszorzędowe i drugorzędowe kolory, które przeplatają się z sobą. Dodanie tych dwóch głównych generuje dodatkowe.

Naukowiec podzielił swoje dzieło na dwie części: ciepłych i zimnych. Aby schłodzić kolory to niebieski, Błękitny, zielony liść, a także barwy przejściowe – niebiesko-zielone i niebiesko-fioletowy. Uważany ciepły ognisty czerwony, pomarańczowy słoneczny, żółty i półcienie. Takie jak szary, biały, czarny, połączone kolory ubrań są uniwersalne – są w doskonałej harmonii ze wszystkimi innymi kolorami. Nazywane są achromatyczne kolory.

Zbierając rzeczy różne kolory, należy rozważyć swój typ wyglądu. Istnieją tylko cztery: zima, wiosna, lato i jesień. Eksperci zalecają za pomocą co najwyżej trzech kolorach. Jeden z nich musi dominować w obrazie, drugi – do cienia i podkreślić godność trzeci – do skupienia się na szczegółach, które chcesz wybrać. Więc nie bój się nosić swoje ulubione rzeczy, niebieski, szary, brązowy, różowy lub inny kolor. Najważniejsze – zrobić to w dobrym stylu i dowcip!

Jak łączyć kolory w szafie

Można kupić piękne drogiego różowy sweter, szarą lub beżową kurtkę, doskonałe buty koloru brązowego, krokodyla torebka i wspaniały fioletowy szalik ale sobie to wszystko, nie uzyskać pożądany efekt. Prawdopodobnie każda dziewczyna były momenty, kiedy i jak doskonale sukienka siedzi i jakość jest świetna, ale piękno ciebie nie działa; Odwrotnie, lustro wygląda podobieństwo szara istota niewykrywalne. A wszystko dlatego, że kolory nie są te wybrane i nie. Tak, że w swoim życiu więcej takich błędów od tego wydarzenia, przyjrzyjmy się podstawowych zasad kombinacje kolorów w ubiorze.

Korzystna sytuacja w każdym calu – biała bluzka lub koszula. Ta sprawa wygląda harmonijnie z ubrań o różnych kolorach. Go nosić różowy lub niebieski, czerwony sweter cardigan povyazhete lub ziołową zielony szalik – wszystko będzie wyglądać dobrze. Wersja bardziej ekstrawaganckie – jasnoszary połączeniu z kubka. „Mysz” kolor lekko wycisza spalanie farby i uszlachetnić je. Dlatego, jeśli chcesz dać obraz elegancji chwytliwego, użyj odcieni szarości akcesoriów i innych elementów odzieży.

Osoby pomysłowe i twórcze z pewnością czują, że powyższe wskazówki są nudne i nieciekawe. Niektóre znane są lubiący „cieplejsze”. Jednakże mieszanki w jasnych ubraniach nie przeciwwskazane, najważniejsze – właściwą kombinację kolorów w ubraniach.

Aby nie popełniać błędów i nie powinna być traktowana jako osoba ze złym smaku, stosowanie przetestowany kolory takie jak zielony i czerwony (może być ciemny róż), żółty, fioletowy, niebieski i pomarańczowy słoneczny niebo. Te kolory wyglądają świetnie tam, oni pomogą wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie będzie pozostawać eleganckie i modne.

Jednak eksperci nie zalecają eksperymentować z spodnie krzycząc cień. Dolna część – fundament każdej kapeli, więc wybierając opcję kolorowe, pojawia się ryzyko, że zostaną oznaczone jako wulgarny bez specjalnego poczucia stylu. Więc nie należy robić! Trzymać się podstawowych zasad: dno nie może być jaśniejszy niż na górze. W tym celu, dopasowanie kolorów, takich jak brązowy, beżowy lub matowy szary zrobić. Top można nosić na przykład, blady różowy lub fioletowy żakiet, a obraz nie będzie wyglądać zbyt mdłe.

Kilka sposobów łączenia kolorów w ubraniach

Poczucie stylu i smaku – jakość raczej wrodzoną. Jednakże, w celu odebrania elegancką szafę spektakularny, trzeba znać kilka zasad, które pomogą zrozumieć kombinację kolorów ubrań. Zagrajmy z palety barw, zwracając uwagę najczęstszych i popularnych sposobów malować połączenia.

  • Według „monochromatycznego” koncepcji, w szatni powinny przeważać jeden główny kolor (na przykład, fioletowy, różowy, brązowy lub inny), ale przy całej różnorodności jego odcieniach, od najlżejszych do najciemniejszego. Ważne jest harmonia dźwięków, to znaczy, że muszą stać w jednym kolorze rzędu. Na przykład, jeśli niebieski – to słabość, a następnie eksperymentować z nim. Zmiana ubrania w szczegółach jego nasycenie, jasność: turkus lub jasnoniebieskim, chabrowy lub błękitu. Jeżeli dusza jest słonecznego kolor – pomarańczowy, a następnie przed sobą ogromną różnorodność: z miodem-żółtego do bursztynowego. Nawiasem mówiąc, okazuje brązowy, jeśli połączyć szary i pomarańczowy.
  • Gdy achromatyczny związek jako podstawowy kolor w szafie wystaje czarny, biały lub szary świeże. Oni doskonale łączą w sobie nie tylko między sobą, ale również z wszelkiego rodzaju kolorach i odcieniach. I aby dać obraz smaku i rozcieńczyć nudne ubrania, użyj jasnych akcesoriów, takich jak niebieski szalik i brązową zamszową kurtkę z białej bluzki.
  • Wielbicieli rygor i konserwatyzmu, eksperci radzą, aby podstawowych elementów stoiska strój w dwóch kolorach – niebieskim, czarnym i białym. Ale nie zapominaj, że ten ostatni ma funkcję „rozmycia” kontury rysunku, podczas gdy ciemne rzeczy, wręcz przeciwnie, stał się bardziej przejrzysty i spójny.
  • Połączone kolory odzieży, który nazywa się „komplementarną”, które stosuje się dla wyżej wymienionych kontrastowych par – żółty, a ciemno fioletowy, niebieski i pomarańczowy słoneczny jak czerwone i soczyste świeże zielone. Jednak te mieszanki nie zobowiązuje Cię do garderoby obsady za. Po wszystkich wyżej wymienionych kolorów, bogatych w różnego rodzaju odcienie: zarówno jasne i światła, wyciszony.

Prawa kombinacji kolorów, które nie muszą łamać

Jesteś zaznajomiony z palety kolorów, dowiedzieliśmy się podstawowe zasady, według których ubrania wyglądają elegancki i harmonijny. Wreszcie możemy dać kilka wskazówek.

  • Obraz stworzony przez Ciebie do korzystania z dwóch do czterech kolorów. Od monochromatycznych ubrania stwarza poczucie nudy i bladość i nadmiar kolorów (ponad 4 tony), wręcz przeciwnie, to sprawia, że ​​wygląda jak papuga.
  • W szafie powinny przeważać jeden lub co najwyżej dwa podstawowe kolory, które zajmują większą powierzchnię niż dodatkowy. Na przykład, niebieski płaszcz na kolana, błękitny szalik i czarne buty (w tym przypadku, niebieski – naczelny).
  • Są uniwersalne kolory biały, szary i czarny. Mogą one być wykorzystywane do podstawowych elementów obrazu. Nie zapomnij, aby uzupełniać ich kolorowe, akcesoria wzrok.
  • Wszystkie kolory pastelowe, mianowicie beżowe, różowe, jasnoniebieski, i tym podobne, połączone ze sobą, niezależnie od barwy. Więc czuć się swobodnie łączyć je ze sobą w dowolny sposób dla Ciebie.
  • Aby wizualnie „podciągnąć” na rysunku, przestrzegać zasady – dolna część musi być kilka odcieni ciemniejsze niż na górze. Należy także pamiętać, że tylko mieszanka między powiązanymi lub kontrastowych kolorach. Inne opcje – nieskładny.

Przy wyborze ubrania, należy pamiętać nie tylko zgodność poszczególnych kolorów, ale odcienie Add. Po ich niesamowitą tablicy! Proszę odnieść się do podobieństwa kolorów zasada, czyli do jasnych czerwonych ubraniach Pick up niebieskich kolorach na jasnym niebie niebieski – różowy i pomarańczowy do – jasnobrązowego lub beżowy. Wybrane związki nie powinny konkurować i walczyć między sobą bogactwo i intensywność, a następnie zespół będzie wyglądać elegancki i harmonijny. I zawsze pamiętać, że zasady są po to aby być złamane w porządku. W związku z tym, nie wyrzec eksperymenty, nie opierają się wyłącznie na nauce, a nie działać na ślepo zgodnie z radą ekspertów – stworzyć swój własny, indywidualny styl. Powodzenia!

load...