Kolorowe cud. Body Art ciążowa

Stosunek kobiet w ciąży zawsze był niejednoznaczny. Pokaż ciążę uznano coś jest nieprzyzwoity. W 19 wieku, kobiety z rodzin szlacheckich nie wolno było wychodzić, a nawet przyjmować gości w swoim domu, a wkrótce stał się przynajmniej trochę, zobaczyć żołądek.

load...

Na początku ubiegłego wieku, wraz z pojawieniem się władzy radzieckiej oraz zmiana systemu w Polsce, prawie wszystkie kobiety były zmuszane do pracy aż do samej ciąży, tak aby ukryć fakt ich było niemożliwe. Ale wtedy jego żołądek próbował w każdy sposób, aby ukryć pod warstwą odzieży.

I tylko kilka ostatnich dziesięcioleci w ciąży dłużej być traktowane jako trędowatego. W naszych czasach, to nie jest uważane za wstydliwe nosić krótką bluzkę, pod którą będzie miłym peek zaokrąglony brzuszek.

Niestety, niektóre kobiety w ciąży są niezadowoleni z ich ciała, jest szczególnie ważne w ostatnich miesiącach oczekiwania, kiedy kobieta jest zmęczona jego „ciąży” państwa. I tu bardzo dogodnie mieć bodypainting ciąży.

W Europie, w praktyce już od 10 lat, a kobiety sztuki niedawno ciąży ciało staje się coraz bardziej popularna w Polsce . Proces rysowania na „ciążę” brzuszka mamusi przynosi pozytywne emocje. Ponadto, przy odpowiednim podejściu Bodypainting w ciąży może przyczynić się do ustanowienia bardziej intymny kontakt między matką a dzieckiem.

load...

Można zrobić malowanie ciała, korzystając z usług profesjonalnych artystów albo wnieść do procesu przyszłego papieża, który z pewnością pozytywny wpływ na swoje relacje i pomagają papież nie czuje się z działalności.

W profesjonalnych rękach

Jeśli masz wolną ilość pieniędzy i idź prawdziwe arcydzieło na brzuchu, należy zwrócić uwagę na artystów zajmujących się malowaniem ciała. W dużych miastach, co do zasady, jestem pewien, że są ludzie zaangażowani w ciąży malarstwa.

Najczęściej, kapitan, wykonywania sztuki ciała w ciąży, daje obraz ich wcześniejszych prac. Można wybrać jeden z gotowych wzorów, a może pokazać indywidualność i poprosić artystę, by stworzyć niepowtarzalny wzór na dom dziecka. Ponadto, za pomocą kreatora można realizować własne pomysły, a nawet wcześniej rysowane szkice ty.

Większość artystów współpracować z profesjonalnym fotografem. Jeśli zdecydujesz się na malowanie ciała w ciąży, zdjęcie będzie doskonałą pamięć szczęśliwych cud czeka miesięcy.

Zwrócić się

Jednakże, jeśli strona nie był artystą, nie powinien odmówić spróbuj sobie wyobrazić co tatuaże dla kobiet w ciąży. Będzie pochodzić z pomocą farby i przyszłego papieża. Poniższe kolory mogą być wykorzystywane do rysunku:

  • Bardzo przystępne i bardzo prosty w użyciu zwykłej gwasz, które można kupić w prawie każdym sklepie papeterii farby tovarov.Pokupaya, nie zapomnij kupić lub glicerol, albo konwencjonalny wazelina. To musi być zrobione w celu figury schnie nie popękane. 50 g guasz trzeba dodać 5 g wazeliny lub gliceryny i dokładnie wymieszać. Farbę można nanosić stosując tradycyjne szczotki, przy użyciu drobniejsze konturu wektoryzacji, oraz stosowania podstawowych kolorów – grubsze.
  • Gwasz jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia matki i dla dobrego samopoczucia dziecka, prawie nigdy powodować reakcje alergiczne w kontakcie ze skórą. Jednak gwasz ma kilka wad: szybkość rysowania i rysunek wymaga uważność. Ponieważ farby płynie mocno i rozmazany. Ponadto, liczba ta jest krótkotrwała – odbędzie się maksymalnie dwudziestu czterech godzin. Gwasz doskonale nadaje się do drukowania bezpośrednio na sposób – albo wydarzenie. Aby usunąć gwasz łatwo umyć się wodą z mydłem.

  • Teatralny makijaż również nie przyniesie żadnej szkody, ponieważ jego pierwotnym przeznaczeniem jako czas pracy na skórze. Grim podoba jej różnorodność barw i odcieni, dzięki czemu można stworzyć najbardziej dziwaczne obrazy. To również przyczynia się do innej cechy makijażu jest fakt, że absolutnie nie spływa i nie „rozłożyć”, a tym samym rysunku granice wyraźnie oznakowane, a przejścia między kolorami garmonichny.Pered zastanawiać jak zrobić rysunek na skórze, wstępnie traktować skórę brzucha każdy tonik, aby odtłuścić ey.Uvy, a ten rodzaj farby nie pozwoli stworzyć trwały obraz. Co więcej, liczba ta nie zostanie ukryte pod ubraniem, jak dużo makijażu plam. Aby usunąć makijaż używać do usuwania makijażu mleko.
  • Akwarela. Niektóre młode mamy tworzyć rysunki na brzuchu za pomocą akwareli miodu zwykłego dziecka. Główną wadą wody kolorach są bardzo matowy kolor, ale ten sam eksperyment może być.
  • Jeśli chcesz uzyskać bardziej stabilny wynik i obserwować piękno na brzuchu co najmniej kilka dni, aby profesjonalny zestaw sztuki ciała. Jest także wyjątkowo nadaje się do sztuki ciała i dla kobiet w ciąży. Standardowo ustawione zazwyczaj obejmuje:
  1. Ołówek. Dzięki niemu można wyraźnie rysować każdą linię wzoru, bez obawy, że zostanie ona smarowana.
  2. Specjalne farby w różnych kolorach. Przy zakupie notatka czy są kolory, które są niezbędne dla Ciebie.
  3. Airbrush. To pozwala równomiernie rozpylać farbę, co jest bardzo wygodne, jeśli chcesz stosować farby o tym samym kolorze na dużej powierzchni skóry.
  • Jeśli potrzebuje bardziej trwałe rezultaty, warto spróbować zrobić biotattoo – wzornictwo skórę stosując preparat farby hny.Dlya trzeba 100 ml. Silne parzona czarna herbata (szybkość 1 łyżka liści herbaty w 100 ml, w wodzie), świeżo wyciśniętego soku z cytryny i jednym specjalnym 100 gramów henny do malowania nadwozia. Wszystkie składniki dokładnie wymieszać, pozostawić na 3 godziny do zaparzenia. Następnie przygotowuje się następującą mieszaninę: Miesza się 2 łyżeczki cukru i 2 łyżek soku z cytryny .. Mieszanina ta w drugim trzeba będzie naprawić przed zastosowaniem gotowego risunka.Neposredstvenno rysunek skórę niezbędnych posmarować olejem roślinnym. Pracuj z tej farby jest bardzo wygodny do: Zastosuj wybrany obraz i pozostawić farbę przez 3 godziny, a potem po prostu otrząsnąć miękką ściereczką. Taki wzór może utrzymać się na skórze od dwóch tygodni do miesiąca. Ten rodzaj sztuki ciała dla kobiet w ciąży jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które wyjeżdżają na wakacje nad morzem.

Każdy zestaw instrukcji jest stosowany, w których najbardziej szczegółowy sposób opisano technikę wzornictwo, aby osiągnąć najlepszy wynik. Rysunek, tuszach pozostają w swojej pierwotnej postaci co najmniej tydzień. Należy pamiętać, że zmyć farbę w czasie nie jest możliwe, rysunek jest usuwane stopniowo, podczas kąpieli z mydłem. Główną wadą takiego zestawu jest jego wysoki koszt oraz fakt, że jest to dość trudne do znalezienia na sprzedaż, zwłaszcza w małych miejscowościach.

Jak widać, ogromne pole do kreatywności i jest ograniczona tylko przez wyobraźnię. Życzymy wam do tego wspaniałego czasu oczekiwania pozostanie w twojej pamięci malowane w jasnych kolorach i pozytywnych emocji!

Zdjęcie: Projekt „Ciąża Art”
Reżyser i artysta – Valery Shemchuk

load...