Kolekcja błędu siłowni jesienią

Zawartość

Wiesz, przeczytaniu niektórych blogerów do ćwiczeń, nie znudzi się zastanawiać, czym one są, mimo wszystko, doskonały. Jeden z najbardziej znanych pani wesoło Usmanow biegnie do Kate, tylko dlatego, że twarz sportowców, rzekomo pokazuje błędne podejście do życia i szkolenia. Inne – selektywna podlewania błoto dookoła, nie zapominając Usmanow, nawiasem mówiąc, też. Na przykład, nie jest niezbędne do uruchomienia początkujący na torze przez 20 minut przed wysiłkiem ciężaru i izolacji praktyce stóp. Kuszące jest być zamknięte, „czwartego” i krytykują zarówno pierwszy jak i drugi. Jednak w rzeczywistości, widzę zupełnie inny problem niż dyskusji wokół notorycznie nogi trząść. Wiele z przeciążeniami dość smukłe dziewczęta głowy „tłuszcz myśli” i szuka dla siebie są nie tam, gdzie powinny. I powtórzył: „trudna część” prawie każdy i prawie każdy upadek.

load...

[Powrót do spisu treści]

Docieranie z niczego

Jesienią musisz uczęszczać do zakupu krzyż legginsy, kurtki, longsliva, kapelusze, rękawiczki i normalne buty. Albo szukać klubu fitness, jeśli nie jesteś fanem biegów ulicznych. Szkolenie w zimnie w ABY żadne spodnie i smagane wiatrem kurtka z rynku chińskiego – bezpośrednia droga na zimno. I tyle niewygodne sneakers spadać tylko raz na zawsze zepsuć wrażenie wyścigu jesienią ulicy.

[Powrót do spisu treści]

Owoce chaos

Tak, wiele z nich. Tak, kosztują ani grosza. Tak, kocham ich też, zwłaszcza brzoskwinie, nektarynki, gruszki i śliwki. Ale to nie znaczy, że należy jeść tylko owoce w jakiejś dziwnej wiary w coś, co może być „zarezerwowane vitaminchiki całej długiej zimy.” Niestety, ale nie jesteś wielbłądem. I można zaopatrzyć się w tylko tkanki tłuszczowej, jeśli przejeść lub przekonaniu, że jest to niemożliwe, aby schudnąć, jeśli siedzisz na diecie owoców. Nawiasem mówiąc, większość dietetyków uważa, że ​​aktywna dziewczyna może zakazuje jeść od 500 do 800 gramów owoców każdego dnia. Więc cieszyć dłuższego ćwiczenia i jeść owoce w ramach zrównoważonej diety.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pożegnanie Tea Party długie jesienne

Nie wiem co to jest podłączone, ale „fun stuff” w związkach iw pracy występują, zazwyczaj jesienią. Analizuje go wycisnąć słabe personel wszystko do ostatniej kropli i promować swoją działalność prawie w sąsiedniej galaktyce, native chłopak nagle zaczyna być bardziej zainteresowany motocykli, a mniej – ty. Nie istota, głównym problemem jest to, że odpowiedzi na stres, „pocieszających bajerów”. Jeśli jesteś nieznośnie złe, to lepiej spróbować najpierw jechać na wakacje, a później ze świeżym umysłem, aby radzić sobie z problemami. Ale biały chleb i herbata nie rozwiąże. Oraz zmniejszenie godzin dziennych tylko zwiększa liczbę rolek i zwiększonej talii.

[Powrót do spisu treści]

Centrum grono

Nie raz, nie dwa napisał, że nie powinniśmy robić wszystko naraz kondycji. Na jesieni, wraz z dążeniem do zdobycia nowe szczyty kariery i edukacyjnych, często mamy dręczony pragnieniem doskonałości w sporcie. Okazuje się, że szkolimy się trochę więcej o tym, jak wiele możemy pozwolić własnego ciała. Trzy zasilania, dwa lub trzy cardio tygodniowo powiększonej sięgania po każdym treningu. To wystarczy, aby przetrwać upadek. Znudzony? Vary rodzaje treningu aerobowego, ale nie zapomnij o planie treningowym.

[Powrót do spisu treści]

Dieta na nowy rok

Problem polega na tym, że siadamy do „to” albo zbyt wcześnie lub zbyt późno szczerze. Efekt w obu przypadkach taki sposób, że byłoby lepiej, nie było do końca. To jest szkodliwe. Zgodnie z ogólną zasadą wszystkie dodatkowe odchudzania – musi mieć co najmniej 6-8, ale nie więcej niż 12 tygodni na całej imprezie. Ciągnie – wydostać się z „walki” z niezbyt przyzwoitego składu ciała i złego stanu zdrowia. Zbyt cięcia – będzie znacznie ograniczyć kalorie i sprowokować wcześniejszym dostosowaniem. W ogóle, osobiście widzę wątpliwą ideę, aby schudnąć na Nowy Rok, szczególnie jeśli Twoja waga jest w normie, a ty dobrze wyglądać. Tu lepiej jest myśleć o korekcji figury.

[Powrót do spisu treści]

Spa-centryzm

Zgadzam się, nie ma nic przyjemniejszego kąpiel w chłodnej pogodzie. I masażu – zbyt wielkie. I owinąć dobrze i mezoterapia … Najważniejsze, znowu, nie winię wszystko w jednym stosie. Procedury nie działają na zasadzie akumulacji, w przeważającej części, ich zastosowanie wymaga konsystencję. Przynajmniej przestrzegać podstawowych zasad – nie rób mezoterapii wraz z masaży, lub „w pętli” do treningu. W ogóle, to lepiej skonsultować się z kosmetyczki i opracować plan, aby dbać o siebie przez sześć miesięcy, rok, a nie stara się robić wszystko na raz, a nastroju.

[Powrót do spisu treści]

Inteligentny święto

Tak, szydzą. Ale, prawda, tylko jesienią patrzymy na 10 zestawów cud na jedną noc ważnego serii, a potem długo i szczęśliwie „klyuem” nos na resztę dnia. Nagle budzi pasję do nowoczesnych reklamy / auteur kino / alternatywnych koncertów. Nie, to wszystko jest bardzo ważne, ale tylko tyle, ile masz czasu na sen. Jeśli nie masz czasu, przygotować się do faktu, że następny dzień będzie nadal banalnego „święto ciała.”

[Powrót do spisu treści]

Źle zestaw

Jesteśmy o zbioru masy mięśniowej. Gdy zrobisz to powinno być jak intonować: „. Jem użytecznych złożone węglowodany i białka, kalorie, wierzę, ważę jedzenie, a nie przejadać dla ustalonej normy” Jeśli zadzwonisz „zestaw” niekontrolowane jedzenie ciasta, pizze i czekoladki, może znaleźć się w sytuacji konieczności po poważnej spalanie tłuszczu. Tak, w zestawie można sobie pozwolić, a jedzenie z „zakazanej liście fitness”, ale wszystkie takie same, umiarkowane i koreluje z ich potrzeb energetycznych.

[Powrót do spisu treści]

Zmiany Ignorowanie

Aktywność

Wszystko, czego już nie chodzić na piechotę w lecie. A także porusza bardziej w cieplejszych miesiącach. Na jesieni ludzi przeszczepionych masowo z roweru na samochód i zaczyna „chodzić”, chyba, że ​​w supermarketach. Jeśli nie liczyć kalorii, i starają się pozostać w formie, dieta powinna być skorygowane sezonowo. Trening treningi, ale „minus 1 godzina spaceru dziennie,” poważnie ograniczyć swoje wydatki. W związku z tym spadek jest czas, aby uszczelnić same szkolenia i zwiększyć intensywność, jeśli nie są nowe, a bardziej ściśle przestrzegać diety.

[Powrót do spisu treści]

Śpisz całą jesienną depresję

Nie wiem, jaki procent populacji narażonej faktycznie do niego, ale jeśli słuchać niektóre z dziewcząt – winien upadku. Jeśli nagle zaczął jeść zbyt dużo, to nie „nagle”. A powodem pomijanie treningów może być czymś więcej niż tylko zmęczenie i niechęć do zrobienia czegokolwiek ze względu na błoto i niewłaściwie zorganizowanych zajęciach. Tak, że wszelkie zmiany w stanie dowiedzieć się dalsze monitorowanie, a nie winić pogody i natury.

load...