Kolekcja biżuterii mody w 2017 roku: pierścionki, kolczyki, bransoletki

Która kobieta nie lubi biżuterię? Jest to zrozumiałe, ponieważ właściwie dopasowanej biżuterii może urozmaicić nawet najbardziej nudne i nijakie zespołu. W 2017 roku kobiety będą miały coś do pieścić siebie. Tworzenie biżuterii w 2017 roku, kreatywnych projektantów nie zapisać na wyobraźnię i materiałów: metalu, drewna, kamienia, tkaniny stały się kolorowe palety luksusu i efektowne kreacje.

load...

Zawartość:

Biżuteria 2017: nie wstydź się!

Większość projektantów dołączył swoją kolekcję śmiałych i chwytliwe masywne ozdoby dziwaczne kształty, zaprojektowane w soczystych odcieniach jasnych. W specjalnym korzyść były wielo-rzędowy i multi-decoration 2017 obficie pokryte szyi, ramion, szyi luksusu i wyrafinowania. W odniesieniu do długości żadnych specjalnych ograniczeń: będzie pasować zarówno długie i krótkie wzory. Najważniejsze, że głośno zadeklarował, wymagające odpowiedni strój, włosy i makijaż, zamiast pokornie dostosować się do tego, co jest. Wybierając dekoracje 2017, skromny w żadnym wypadku nie wolno! Zapraszam do nabycia masywne bransolety, kolczyki, żyrandole, wielorzędowe naszyjnik, ogromne pierścienie. Stawiamy na ozdoby 2017 jest nie tylko udających się do partii, ale także w biurze.

Motyle, chrząszcze, pająki …

Uznając wielkość i doskonałość natury, kreatywnych projektantów postanowiliśmy dowiedzieć się trochę od niej, starając się odtworzyć swoje umiejętności w swoich skromnych kreacji. Efektem tych doświadczeń doprowadziły do ​​licznych dekoracji w 2017 roku z dotykania zwierzęce oraz motywy kwiatowe, nieuchronnie przypominające lato, słońce, ciepło, kwitną, zamieszki życia … I wydaje się, że ten cenny motyl jest o machać skrzydłami i latać, a to słodkie scutes szybko -Quickly przeniósł swoje maleńkie łapki, będzie on uciecze. Pamiętaj, aby zakupić takie piękne i słodkie dekoracje 2017 w postaci małych zwierząt, gadów, owadów, gałązek, kwiatów, liści i innych flory i fauny.

load...

0. 5. 1.

Bold imponujące eklektyzm

Śmiałość i odwaga, a także możliwe charakteryzuje dekoracji 2017 można przypisać do nagłego niezwykłe połączenie faktur, kształtów i kolorów. Kompatybilny niemal wszyscy: kamienie szlachetne, tkaniny, pióra, futra, metal, skóra, gadów kwiaty. Takie ozdoby mogą być całkowicie utworzony w 2017 roku na własną rękę, łącząc stare koraliki, wstążki, chusty, łańcuszki, broszki. Najważniejsze jest zafascynowany ekscytujący proces, aby nie przesadzić i nie stracić poczucie proporcji. Eksperymentuj!

8. 6. 5.

Etno-chic

Miłośnicy barwnym stylu etnicznym niekoniecznie podyschut dla siebie luksusową biżuterię w 2017 roku, zainspirowany dziedzictwa starożytnych cywilizacji Azji, Afryce, Europie i Ameryce.

5. 6. 8.

Biżuteria wyrafinowanie

Najbardziej wyrafinowane i wspaniałe dekoracje w 2017 roku, bez żadnych wątpliwości, biżuteria stworzona z koronki i frędzle. Elementy kobiecości i wykwintne Ci bardziej uroczy i doskonale uzupełniają grube ciepłe swetry i sukienki lekkie przewiewne.

1. 05. 20.

2017 Kolczyki: Sprzedam żyrandol!

W naturalności mody i solidności, pomnożonej przez luksusu i przepychu. Są one prowadzone przez wybór ozdób 2017, w tym kolczyki. Szczególnie godne uwagi są kolczyki długo żyrandol, sięgając do ramion i poniżej. Specjalny Plus – stylizowane starożytną etniczną biżuterię i Wschodu i Zachodu.

36. 53. 71.

Pierścionki i bransoletki w 2017 roku: Rozmiar ma znaczenie!

Wszystko powiedziane o kolczyków doskonale charakteryzuje takie ozdoby w 2017 jak pierścionki i bransoletki. No, chyba, że ​​można jeszcze dodać obecność wyraźnych geometrycznych formach lub odwrotnie asymetrii, ostrych krawędzi i retro. Teksturowane wykonanie niezwykle bogaty: oprócz tradycyjnego tłoczenia metalu, dużo skóry, futra i wszelkiego rodzaju kryształów. W szczególnej łaski masywny pierścień retro, pełnymi kamieni i skomplikowanych struktur trójwymiarowych.

90. 10. 31.

Broszka 2017: triumfalny powrót

Na czele mody w wielkim stylu z powrotem niesprawiedliwie prizabytye broszki, biżuteria doskonale uzupełniają 2017 ekstremalną kobiecość i wdzięk. Dekorowanie broszka projektanci oferują monochromatyczne garnitury i sukienki biznesowych i ciepłą odzież outdoor, torby i czapki. Również broszka elegancki i stylowy, można naprawić szalik lub krawat.

53. 76. 00.

Biżuteria zdjęcia 2017

# gallery-1 {margin: auto; } # Gallery-1.gallery-item {float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } # Gallery-1 img {border: 2px stałe #cfcfcf; } # Gallery-1.gallery-caption {margin-left: 0; } / * Patrz gallery_shortcode () w wp-includes / media.php * /

load...