Kolczyki własnymi rękami: Instrukcje wideo i mistrzowską klasę z krok po kroku zdjęcia

8. Ciesz się ekskluzywną biżuterię? Uważasz się za twórcze rodzaju? Spróbuj zrobić oryginalne kolczyki z rękami w różnych technikach robótek! Jest to wspaniały zawód jest tak zafascynowany, że nie miała czasu, aby cieszyć się nowym człowiekiem wykonane dzieło, w mojej głowie już wisi kolejny wielki projekt. Dla nasion oferują kilka ciekawych warsztatów i samouczki wideo z instrukcjami krok po kroku, z którymi będzie można zrobić więcej niż tuzin kolczyki ręcznie. Nasze pomysły będą przydatne nie tylko dla początkujących, ale także doświadczonych craftswomen, z którymi się zdarzyć twórczy kryzys. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie inspirować i kierować swoje myśli w sposób twórczy kierunku.

load...

Zawartość:

Bądź kolczyki armatury gotowych

Domowe kolczyki w technice ganutell

Są urocze kolczyki mogą tworzyć własne ręce dosłownie „z niczego”. Przy najniższym koszcie wynik końcowy przekracza wszelkie oczekiwania! Technika ganutell – starożytna forma Malta Crafts, żyjący klasztory w rejonie Morza Śródziemnego, gdzie zakonnice z cienkiego drutu spirali, jedwab, perły i perełki, koraliki tworzą elegancką dziwne nieziemskie piękno kwiatów do dekoracji ołtarza.

load...

Określenie „ganutell” najwyraźniej pochodzi od słowa „Canutillo” (ok.) Oraz „canutiglia” (ital.), Która w średniowiecznej Europie nazwie zwinięty spiralnie drutu złota lub srebra. W języku polskim słowo oczywiście stał się „stratą czasu”. Technika ganutell jest dość łatwa do nauczenia. Wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia własnych dzieł – staranność i dokładność.

Potrzebujemy:

 • Grube i cienkie
 • Drutu tęczówki przędza

 • Dziania lub jedwabne nici do haftu różnych kolorach
 • Clippers
 • nożyczki
 • Linia
 • Shvenzy
 • Navivatel drutu (spróbuj zastąpić improwizowanych środków) koraliki
 • (dla opcjonalnie)

. Kolczyki w krok po kroku techniki ganutell

 • Krok 1: Produkujemy sprężyny bazowa

Clippers wyciąć wymaganą długość grubego drutu i spiralnych delikatnie ściąga jej cienki drut. Aby przyspieszyć ten proces i nadać produktowi profesjonalny wygląd, można użyć drutu navivatelem. Jeśli tak nie jest w stanie uzyskać, kapitan domowych jaj pudełek z niespodziankami Kinder i druty z zakrzywionym końcem. Grubość ramion powinien wynosić 2 mm. Igła przebija się przez Egg.

W lewej bierzemy navivatel szprychy pierścień gwintowany koniec przewodu, jak pokazano na zdjęciu.

Poprawianie koniec drutu na pierścień i obrócić kilka razy do drutu odbywa szybkie i spadł podczas nawijania. Jajko posłuży jako zatyczki. Drutowy, mocno ściskając dłoń do komórki jajowej.

Drutowy, mocno ściskając dłoń do komórki jajowej.

Długość owijania zależy od wielkości kolczyków. Gdy długość spirali chcesz odgryzł cięcia drutu, pozostawiając mały napiwek.

 • Krok 2: Wyciągnij sprężyny

Okazało się usunąć szprychy spiralne i rozciągnąć trochę, jak sprężyna. Najlepiej, między chrupki tworzą regularnych odstępach czasu równa grubości gwintu.

Końce drutu, już nie potrzebują, aby mogli bezpiecznie ugryźć.

 • Krok 3: Złóż

  Ramki

. Aby nasze kolczyki są dobrze utrzymane i spłaszczony kształt, w środku spirali chcesz wstawić ramy drutu, które powinny być nieco grubsze niż rany.

0.

 • Krok 4: Tworzenie formularza

Mamy określić kształt naszych kolczyki. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – okrąg. A dlaczego nie?! W końcu, okrągłe kolczyki zawsze wyglądają spektakularne. W razie potrzeby, na bazie sprężyny, można dokonać różnych kształtach: owalne, kropli, Płatek, serca, diament, trójkąt. Przy odrobinie nabete strony, z pewnością będzie starać się kolczyki w technice ganutell pawim piórem. Tworzenie pętli u podstawy i skręcić końce drutu.

1.

 • Krok 4: gwint uzwojenia bazowa

Teraz zaczyna się najciekawszy etap prac – nawijanie nici szkieletu. Kolory dobrane indywidualnie tylko na smaku i koloru. Aby uzyskać ciekawe covery, owinąć bazy mogą znajdować się w różnych kierunkach, na przemian wątki o różnych kolorach. Jedna runda drut spirale – jeden krok. Najprostsze sposoby nawijania szkielet, które idealnie nadają się do pierwszych eksperymentów:

Równoległe uzwojenia

. 0. 3.

A uzwojenie „ze środkowego”

4.

W ciągu 5-10 minut, pojawi się wynik ich pracy. Być może będzie to tutaj takie tu krasotischa:

6.

Gotowe kolczyki można dodatkowo ozdobić koralikami, kryształkami, cekinami, piórami. I, oczywiście, nie zapomnij dołączyć shvenzy wszystkim to piękno może być noszony.

8.

Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie skupić się na jednym modelu, a wkrótce będziesz mieć prywatną kolekcję domowej roboty kolczyki w technologii ganutell. Oryginalne ręcznie robione kolczyki jest również doskonały prezent. Oprócz kolczyków w tej samej technice, można zrobić ładny wisiorek. Ciesz się swoją kreatywność!

0. 1.

Jak zrobić kolczyki z oryginalnych klipów

Takie luksusy jak zwykłych spinaczy, nie jest na pewno w każdym domu. Kuglarstwo i trochę wyobraźni pomogą zamienić parę klipów banalnych w ekskluzywnej dekoracji. Do produkcji oryginalnych i stylowych trójkątne kolczyki, potrzebujemy nici, nożyczki, klej epoksydowy, gorący klej albo klej Moment Kryształową shvenzy i rzeczywiste metalowe zaciski. Technologia tworzenia własnymi rękami skrepochnoy biżuteria skandalicznie prosta. Zmieniając kolor nici i sposobu tkania, można stworzyć ekskluzywny kolczyki dla każdego stroju. W sklepach nie jest na sprzedaż, więc nie można kwestionować wyjątkowości jego twórczości. I utraty skrepochnuyu kolczyk zdenerwowany, nie trzeba, bo w ciągu kilku minut można zawsze zrobić duplikat.

Weź najzwyklejszym spinacz i parę prostych manipulacji przekształcić go w trójkąt. Ilustracja pokazuje gdzie rozłączenie. Zasadniczo, jeśli chcesz, możesz starać się klipu dowolny inny kształt, taki jak serce, ale najprostszym i najbardziej ekologicznie klip przekształca go w trójkąt. Na podstawie istniały luki, krawędzie trójkąta są utrzymywane razem z żywic epoksydowych lub gorącego kleju.

3.

Gorącego kleju lub kleju Moment Kryształ został przyklejony do obcinaczek. Po 10-15 minutach, gdy klej wyschnie, nawijać nitkę wokół spinacza, a następnie w dowolny sposób nawijania trójkąta, celowo lub przypadkowo tworząc ozdobne kolczyki. Końcówka żarnika i przymocować za pomocą kleju.

Zapiąć shvenzy a nasz arcydziełem jest gotowy do montażu! Przez zgrabnych klasycznych looka doskonale nadaje się poziome paski. Skutecznie będzie wyglądać fantazyjne i pająka żyły. Jeżeli wcześniej wątku ciąg małych kulek lub perełek, twoja kolekcja biżuteria ręcznie wypełniona parą efektowne wisiorki. Eksperymentowanie z kolorami i sposobu nawijania nici na trójkąt na bazie, może sprawić, oryginalnych zestawów wisiorki w różnych stylach, począwszy od klasycznej i etnicznej, a kończąc awangardy. Trójkątne kolczyki klipsy – doskonały dodatek do ubrań w stylu boho!

5.

Pomysły na tworzenie z ich rąk kolczyki

Kolczyki Fantasy wstęg

Eleganckie i seksowne kolczyki prawie nigdy nie wychodzą z mody. A jeśli odejdą do mody podczas Olympus, by powrócić jeszcze bardziej spektakularne. Duże kolczyki, zwany Kongo, widocznie ma swoją nazwę od nazwy kraju, mieszkańcy co oczywiście uwielbiają ozdabiać się z tych kolorowych akcesoriów. I słusznie! Kolczyki – wszechstronny dodatek, który mieści się pod jakiejkolwiek formie iw ramach jakiegokolwiek zarostu, czy niegrzecznych loki, efektowne loki, ścisłego kok na górze, lub koński ogon. W każdym razie, to będzie bardzo sexy.

6. 7.

Jeśli przyjeżdżają do twórczego przyczyny zwykłe kolczyki w kształcie pierścieni może być dość niezwykłe ozdobić. Jednym z najbardziej piękny sposób – tkać hak na pierścieniach delikatne wstęgi. Aby dokonać własnoręcznie kolczyki Oryginalny pajęczyna, że ​​nie trzeba być doświadczeni tkaczy. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności szydełku.

8. 9.

Do pracy, musimy okrągłą podstawę na kolczyki lub zaznajomić stare kolczyki w postaci pierścieni, który nie uniemożliwi twórczego uaktualnienia, irys lub nici Maxi oraz hak 0,5-0,75. Dla szalonych wystrój może być użyteczne koraliki i paciorki.

0.

Podstawą kolczyków wiąże kolumnę bez nakida. Drugi wiersz jest podobny do drutach kolumny bez nakida. Ale to wszystko zależy wyłącznie od twojej wyobraźni i chęci. Można skojarzyć schludny ażurową siatkę (1st Class / n., 2 / c.), lub celowo szorstki otwory wielkoformatowy ((1st Class / n, 5 A / C). Nie zapomnij, aby zmniejszyć liczbę Każde kolejne 1-2 łuki. Wykończenie Knitting . Końcówka barach nici łączących odcięte i ukryć się w lepką w ogóle, kreativte zdrowia Vary przędzy kolorów i wzorów, a zawsze będziesz wyglądać oryginalny i stylowy

Inspirowane. !! knitly, oszczędny-handmade, biser.info. ..

poradnik video: jak szydełku proste kolczyki

poradnik wideo: .. Kolczyki z koralików „Red Phoenix”

Zdjęcie twórczych możliwości ..

1. Kolczyki „ptaki Raj” w KANZASHI sztuki 2. Luksusowe kolczyki z pawich naturalne kolczyki z piór 3. Uderzające kolczyki techniką ganutell „cząsteczki” :. Aby te eleganckie kolczyki koraliki potrzebują 24 „perłę” średniej wielkości żyłki oraz specjalny fundament Kolczyki Kolczyki 5. „cząsteczki”: ciąg perełek połączenia. Kolczyki „Cząsteczki”: jak dołączyć shvenzy i ukryć zbędne elementy

9. 0.

1. 6. 2. 4.

5. 0.

0. Przezroczyste kolczyki perły z plastikowej butelki

load...