Kolagen maseczka – szybkie przepisy dotyczące elastyczności skóry

Przekraczając próg 30 lat, kobiety są bardziej krytycznie postrzegają siebie w lustrze. I nie jest to powód: ilość białka włókniste w naskórku jest ograniczona, a za nim jego zmniejszona elastyczność i jędrność, cera staje się matowa, pojawiają się zmarszczki. Kolagen maseczka jest potrzebna dla kobiet, które nie chcą, aby zobaczyć oznaki starości i starzenia się na twarzy.

load...

Zawartość:

Kolagen – budowa komórki materiał

W rzeczywistości jest to białko strukturalne, to jest 70% skóry, jest podstawą ludzkiej tkanki łącznej. Bez, więzadeł i stawów, nie jest tak silne i sprężyste. Kolagen może wnikać do korpusu od wewnątrz – z pokarmem z zewnątrz – od kosmetyki, człowiek jest również zdolne do syntetyzowania własnych.

Kolagen, który jest zawarty w wielu różnych produktów kosmetycznych, może być uzyskane w trzech sposobów:

 1. Ze skór owiec, krów i innych zwierząt (cząsteczki kolagenu tego rodzaju są zbyt duże, nie mogą przeniknąć ludzką barierę ochronną skóry, korzystanie z takiego kremu lub maski – poważne wątpliwości).
 2. Z roślin (białko pszenicy wykazuje wysoką kompatybilność z ludzką skórą, przy czym składnik kosmetyki ma znaczący wpływ).
 3. Skóry ryb (środki z tego składnika doskonale wchłania się przez skórę, maska ​​cząsteczki mogą imitować skórę w miejscach, gdzie nie jest jej mikrouszkodzeń).
 4. load...

  Maska pomoże

  Maseczki kolagenowe rozwiązać szereg problemów:

  • Utrzymać elastyczność i gładkość, stworzyć efekt dokręcania;
  • Przyspieszenia procesów metabolizmu komórkowego; stymulują komórki do produkcji własnego kolagenu;
  • Wygładzić zmarszczki, eliminuje zmęczenie, odpocząć i ukoić skórę;
  • Kolagenu wzmacnia ściany komórkowe, dzięki czemu kontury twarzy jaśniej, wyrównuje jej koloryt.

  Kolagen maseczka każda kobieta może używać w domu. Ale przede wszystkim są one odpowiednie właściciele suchym rodzaju skóry. Przyjmować 2 godziny. Łyżka żelatyny lub agar-agar i glicerynę jako miodu. Wymieszać wszystkie składniki i dodać 2 łyżki. łyżki wody. Ta maska ​​nawilża i odżywia. Umyć i usunąć resztki 15 minut po aplikacji.

  Właściwości białka

  • anti-aging. To ma właściwość rozciągania. Jest to wyraźnie widoczne próbując wyciągnąć skóry nieznacznie, z palcami. Jeśli szybko powraca do swojego pierwotnego położenia – nie ma powodu do obaw, skórę elastyczną.
  • Biegiem czasu, struktura białka traci wodę, zwłaszcza w obszarze oczu i nosowo trójkąta. Maska Kolagen dla oczu i obszar wokół ujścia całkowicie rozwiązać ten problem.
  • Białka strukturalnego wiąże wodę dobrze. Pomyśl o tym, co dzieje się z żelatyny, jeśli zalać go wodą? Pęcznieje, wchłaniając płyn całkowicie. Gdy substancje aktywne wnikają w głąb naskórka maskować, zaczynają do transportu wody i substancji odżywczych. W ten sposób, maska ​​może zapobiec wiotkość kolagenu i zwiotczenie skóry.

  Nie jest konieczne stosowanie maski jeśli stan zapalny na twarzy. Aby uzyskać najlepsze wyniki, eksperci zalecają kurs 10 zabiegów.

  Maski

  Odmian. Modelowanie Kolagen i podnoszenia maski zawiera substancje, które nie tylko są zaangażowane w proces odnowy komórkowej, ale także pomóc im szybciej w jej górnych warstwach.

  Nowe komórki skóry, są utworzone w głębokiej warstwie naskórka stopniowo przejść „bliżej powierzchni”.

  Maska Silk z kolagenem zawiera naturalny błonnik. Składnik ten zachowuje właściwości użytkowe maski podczas jej przechowywania. Podczas interakcji z naczyń włosowatych tkanek skóry transportować dobroczynne składniki. Jedwab wchłania toksyny i wolnych rodników z powierzchni naskórka.

  Maska do włosów z kolagenu wytwarza się na powierzchni każdej folii ochronnej do włosów, w którym włosy są cięższe i puszyste i lekkie.

  Złota Maska Collagen zawiera kwas hialuronowy, jony złota, wyciąg z wodorostów, mącznicy lekarskiej i winogron. Narzędzie nie tylko poprawia krążenie krwi, ale również normalizuje przemianę materii w naskórku, łagodzi objawy stresu.

  Maska ​​z kolagenu morskiego skór rybich ma bielenie, porosuzhivayuschee, regenerujące skutki. Użyj tej maski może wynosić 25 lat, zwłaszcza jeśli nie jest peeling skóry. Przed nałożeniem maski skóra jest konieczne do stymulowania masaż i peeling (owoce lub glikol).

  Ciekawostki o kolagenu

  • Którym kolagen jest gotowana w wodzie, jego struktura jest uszkodzony, utworzony żelatyny.
  • Kolagenu pochłania wilgoć w 30 razy własnym ciężarem.
  • Innym źródłem kolagenu – agar. Substancja jest substytutem warzyw dla żelatyny, otrzymywany jest z czerwonych i brązowych alg Pacyfiku.
  • Kolagen pozyskiwany z roślin zielonych, wart więcej niż zwierzę, ale jest lepiej i szybciej trawić.
  • W normalnych warunkach, nasz organizm syntetyzuje samego kolagenu. Jednak brak minerałów i witamin (w szczególności witaminy C), jak również wieku, potrzeba tego białka jest zwiększona. Brzoskwinie, papryka, marchew, banany, daktyle, gryczana, płatki owsiane, ryby (bogatym w ropę), nasiona dyni, jagody zwiększają syntezę kolagenu. Z obecności w diecie kolagenu zależy od stanu ścięgien i stawów.
  • 9 lat temu, w 2017 roku, próbki kolagenu wyizolowane z tkanki T. Rex. W ten sposób naukowcy mają kolejny dowód pokrewieństwa do współczesnych ptaków i prehistorycznych zwierząt.
  • Struktura

  • Kolagen – duża cząsteczka, która jest wielokrotnie wielkość porów. Dlatego kolagen maskowana reprezentowane danych struktur roztworu koloidalnego. Części maski tworzenia warstewki na powierzchni skóry, dzięki czemu jest nawilżenie skóry, odżywiania i efekt podnoszenia.

  Maseczka z kolagenem – ważnym elementem zintegrowanego pielęgnacji skóry w dorosłym życiu. Nie dajmy zaprzeczyć anti-aging efekt, który jest zdolny. Maska ta jest potrzebna do tego samego stopnia jak witaminy i składnika mineralnego zawierającego tlen. Nie należy jednak przeceniać swoich możliwości, jej szesnastoletnia panienka z was, niestety, nie.

load...