Koktajl mózgu

Zawartość

Jak każdy, ale zawsze bał ED. Nie, ja nie mówię o koktajl. Tak się składa, że ​​moje osobiste losy tych dwóch listów do mnie – nie „Energy Diet” i zaburzenia jedzenia. I nie mogę powiedzieć, że jestem po prostu najbardziej zdrowe dziewczyny w powiecie wskaźnik ten … No, bym nie pamiętał tej dorogushchy przykład żywności funkcjonalnej, jeśli nie mój przyjaciel dziewczyny. To jest nasz pierwszy rok w siłowni, ale może już być dumni z doskonałej sieci staje się 50 kg, czysty i piękny przedni przysiad.

load...

Pozdrowienia dla Ciebie, tak przy okazji. Ale to nie o dziewczynie, io jej matkę. Ten czcigodny kobieta pracuje w biurowcu, który pracował dystrybutorzy koktajle. I trochę masy, która chciałaby wyjechać. Więc nasza mama poważnie myśleć o ED. I coś mi mówi, że to nic to wszystko zaryzykowałem. Porozmawiajmy o funkcjach małego myślenia niektórych ludzi, którzy zasugerował, że z dala od koktajli.

[Powrót do spisu treści]

Nawyki, my, i funkcjonalnej żywności

Członkowie trenazherka dumni zazwyczaj ich białkowy napój umiejętności po każdym treningu na pojedyncze biceps. Dobrze, jeśli 20 gramów białka nie „rzucać” w systemie, ciało nie odzyskać. A jego życie będzie nudne, beznadziejne i pełne trudów. Drugi pokój, w „białka mózgu” typowo przechodzi. Nasz młody przyjaciel jest przekonany, że o wiele ważniejsze niż normalnie istnieje w oficjalnych posiłków niż różowego śluzu slurp i zaczyna z pieca proszku naleśników.

I zapytaj fachowców, że nie są związani umowami sportpitnymi firm, czy piją dużo białka po treningu? Byłbyś zaskoczony, ale wiele na których jesteś subskrybentem portalach społecznościowych lub nie pić ani używać w bardzo ograniczonych ilościach. To nie ma sensu, ponieważ w normalnej diecie.

load...

Nasz drogi bohater, nawiasem mówiąc, jest pomyślany z energią wyłącznie z jednego powodu – nie ma ochoty gotować samemu z dala od rodziny. I nawet sovushki pojemniki Aliekspress nie przyciąga. Pragnienie kawaii podań, wiesz, do pewnego wieku, i został zastąpiony przez naturalną ludzką potrzebą spać dłużej. Tak, i nie jest jasne, jak gotować w ogóle – bez śmietany całym żadnych paluszki krabowe, jak tu żyć bez tego wszystkiego? Ponieważ pomysł jest po prostu pić koktajle kurs, schudnąć, a tam wyzdrowiał metabolizm wykończenie to wszystko.

I, oczywiście, dość cyniczny osobnik, ale bardzo „to” na ogół nie przechodzi. Tak, twoja uwaga jest zaproszony do normalnego cyklu życia diecie człowieka, nie chcąc, aby dowiedzieć się umiar w zwykłej diecie.

[Powrót do spisu treści]

Szczęście

Więc kupiłem pudełko, słoik i kilka innych butelek. Wszystko to wygląda bardzo atrakcyjnie, ale wciąż obiecuje mnie absolutny sukces wysiłków w celu zmniejszenia masy ciała. Oczywiście, ponieważ jest w naszym użytecznym. Że dystrybutor, że nie są najbardziej niezbędne dla materiału korpusu.

Ok, jutro przygotuje rodziny zupy, hamburgery, makarony i szarlotkę, a obecnie rekonesans wśród poroshochka. Tak, ser i kiełbasa kanapki po pracy nie zapomnij kupić …

[Powrót do spisu treści]

Zdziwienie

Hm, dziwne, jak to jest. Więc rozłożyć go omlet, smażone na patelni. No, ale może to nawet smaczne, ale omlet nie wydaje się. Dokładniej, jest to kauczuk jako jeden I jedli, kiedy leży w szpitalu. Ok, ale to samo dla utraty wagi, cierpienie. Ale czekoladowy koktajl coś podobnego. Na „Nesquik” jest podobna, jednak smak ustach dziwne, i jakoś po długim czasie, to nie pozostawia słodycz. No dobra, ale nie chciałbym, ciasta.

Ale wieczorem Trudno jednak trudne. Koktajle – świetnie, oczywiście, kiedy wszystko co rozpraszać pracy. Ale w domu … a tam te kotlety z Charlotte i kiwać. I żeby zakończyć prace konieczne, ale za późno. Ach … to jest konieczne do zniesienia.

[Powrót do spisu treści]

Spokojne desperacja

Nie, ja wszystko rozumiem, ale dzisiaj był dzień urodzin. I, oczywiście, przyniósł tort. I bułki zamówiłem. I pizza i wino ktoś pociągnął włoskim. A ja siedzę tutaj z takim ciężarem koktajl przegranej. Oczywiście, ja zachowałem. A potem w drodze do domu kupiłem i wyrzucił lody. I zastanawia się, gdzie ona jest, ona sytości, i lody to szkoda. Tak, Schudłem, spódnicę w talii i wiszące pierścień na palcu. Ale moja głowa boli, prawie nic o tym myśleć. Poszedłem do sieci, a następnie wszystkie łatwości pozytywne rezultaty, a nawet żadnych problemów z trawieniem. A mój żołądek puchit jak Grochówka, a nawet wstyd przyznać się do nikogo. Tak, i do aerobiku I nie idź w tygodniu, nie ma siły.

[Powrót do spisu treści]

Zakłócenia

A potem przyszedł. Raport kwartalny. No, oczywiście, napisać do Instagramke kiedy jesteś 20 lat i problemów nie został udostępniony tylko osiadają na języku polskim. Tak, wszystko jest motywacja, jak „ukorzyć się i bądź cierpliwy, zagłodzić na rysunku snu odnosi się pozytywnie, stajesz się lepszy.” Wieczorem miałem ból głowy więc wziąłem czekolady z szafy … a jutro na diecie ponownie. Albo … Teraz waży schudła o 5 kg, a po czekoladzie z herbaty przyszedł cały jeden. To nie jest normalne, prawda?

[Powrót do spisu treści]

Spojrzenie wiele od

Osobiście jedli tych produktów w ciągu ostatnich 3 lat, raz. Kiedy nie było nic do jedzenia, bo terminalu stopnia zapomnienia. Do tej pory mam torby jedzenia nie było, zawsze opuścić dom swoich pojemników ku uciesze kota i psa (pierwsza rzuca się ze stołu kuchennego, drugi otwiera się, jeść razem). Klub sportowy w barze fitness, to ktoś, potraktowano. Szczerze mówiąc, nie podobało mi się jajecznica i czekolada pyszne koktajle Quest. Ale my nie jesteśmy z tych samych preferencji smakowych.

I tak ostre odmowa jedzenia w ogóle (no nie postrzegają nasza świadomość kokteylchik, rastvoryashki i omletiki jako pełnego posiłku, zwłaszcza jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do gorącej owsianki, potraw mięsnych i odżywcze domowe zupy) jest obarczona następnie manipulować w duchu zaburzeń odżywiania. A jak inaczej nazwać kupowanie i wyrzucać lody, a reszta z chudego prepostnym twarzy na wszystkie święta? Nieodebrane trening, dobre, można powiedzieć? Trwałym „poważne luki” w pracy?

Ale nawet to nie jest problemem. Problem polega na tym, że tylko drogie koktajle nie są lepsze niż jakiekolwiek rodzimych diecie 1200 kalorii powiększonej z kompleksem witamin. A w pierwszym jak iw drugim przypadku, „user” nie mają gdzie wrócić … zdrowych nawyków spożywania żywności funkcjonalnej nie są produkowane, niestety. Tak oczywiście można je kupić i tam, ale tylko wtedy, gdy wiesz dokładnie, co trzeba, i nie należy robić po nie, aby uzyskać masę z powrotem. Jak przygotować sałatkę z żadnym paluszki krabowe, too.

Elena Selivanova

load...