Kogo wybrać – męża czy kochanka? typy mężczyzn

Bez względu na to, jak ludzie zachowują się w stosunku do kobiet, bez względu na to metody nie są przyzwyczajeni do swoich podbojów, wszystkie ich strategii można podzielić na dwa główne rodzaje – Strategia Strategia mężów i kochanków. Mąż i kochanek, jeśli są takie z natury, zachowują się inaczej. W ogóle, niuanse działań przedstawicieli silniejszej płci mogą się różnić ze względu na charakter edukacji i życiowego doświadczenia inności. Ale ogólny zarys w zachowaniu mężczyzn jest dość łatwe do zobaczenia. Ale aby zdecydować, który z nich wybrać męża lub kochanka, kobieta nie jest tak łatwo.

load...

Pod „mężów” i „amatorów” w tym przypadku nie mamy na myśli oficjalne lub de facto stan człowieka do konkretnej kobiety. Chodzi o stan psychiczny człowieka, określające cechy jego działań w stosunkach ze słabszej płci. Mężowie i kochankowie – to dwa przeciwstawne typy męskiej tożsamości, różne od siebie nie tylko w zachowaniu zewnętrznym, ale także stan wewnętrzny. Gdy mamy do czynienia ze słabszymi płci intuicyjnie kierować jego organiczne cechy. Które są rozpatrywane zgodnie z indywidualnym charakterem, a nie logiki świadomego wyboru.

Jak już powiedzieliśmy, w ogóle, ludzie dzielą się na mężów i kochanków. Najpierw zasięgnąć poważne i długotrwałe relacje z kobietami, te ostatnie są bardziej narażone na obu niewiążącą flirt i awanturnictwa. „Mężowie” są zazwyczaj koncentruje się na zewnętrznych introwertyków rzeczywistym świecie „zakochani” – Życie we śnie światowych ekstrawertyków. W rzadkich przypadkach, ekstrawertycy zaczynają odgrywać rolę męża i introwertyków – kochanka.

Każdy z tych mężczyzn ma Psycho i mocne i słabe strony, a ich grono kobiet. Zdrowe relacje z nich może być tylko pod warunkiem, że człowiek jest gotowy do roli naprzeciwko jego osobowości. Innymi słowy, mąż może stać się bardziej i kochankę i kochanka – mąż. W przeciwnym razie, z powodu płci pięknej będzie koślawe.

Więc co to jest, mężczyźni – mężowie i mężczyzn – kochanków?

Mężczyźni typ – kochanka

Klasyczny typ to męski kochanek-Lovelace, hazard Hunter, porywane przez proces polowania. To jest człowiek, dla pań i łamaczem serc, nie jest zdolny do głębokiej i długiej przywiązania. W związku z kobietą, którą aspiruje, aby stać się wiodącym, wykazując inicjatywę i prostoliniowości. „Kochanek” uroczo zuchwały, umiarkowanie cyniczny, otwarte i prawie nigdy nie przesuwa odpowiedzialność za aferę na swojego partnera.

load...

To zbyt narcystyczne osoby, dla których nowe znajomości są okazją, aby zaspokoić swoją ambicję. Fakt zwycięstwie nad kobietą „Lover” jest o wiele ważniejsza niż związek z nią. Użyto Jego wolę, to on zaczął niemal codziennie harem, dodając do liczby jego mieszkańców.

Wielki miłośnik przygody „kochanek” nie zna granic swojej pasji i może przejść przez wzgląd na jego cele dla agresywnych i brutalnych środków. Był niegrzeczny i szczerze sexy, i może łatwo obrócić głowę niemal każdej kobiety. „Lover” jest nic nie warte, aby zainteresować i zainspirować panienka tak, że zapomniała o wszystkim. W tym przypadku, nie dręczyć sumienie, jeśli pani jest rzucanie siedem, a potem rzuca pani.

„Kochanek” nie jest w stanie przekonać kobiecie poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Zawsze czuje się tak, jakby na beczce prochu, bo dobrze wie – ten człowiek będzie polować na zawsze. Od kobiety „kochanek” jest wymagany tylko zdobywają uznanie i poparcie ich wyłączności. Jego głównym zadaniem – aby wygrać jak najwięcej o płci pięknej. On zawsze podnosi poprzeczkę, starając się wygrać więcej i więcej pięknych i jasne kobiet. Jeśli to zgaśnie, oznacza to, że jakość produkcji wchodzi jego numer.

Ogólnie rzecz biorąc, „kochankami” – mężczyzna z rozbitego samooceny i poczucia własnej wartości naruszeniem równowagi. Oraz wzrost liczby podbojów seksualnych muszą przywrócić tę równowagę. Jednak kobiety „kochankowie” itp. Nawet wiedząc, że charakter człowieka niestabilnego i wietrznie, robią poddają się jego urokowi, chcąc ujarzmić. Jednakże, jest to zrozumiałe – być blisko człowieka, zwłaszcza gdy ją osiągnie, czuje się wyjątkowo i atrakcyjne seksualnie. To, oczywiście, to schlebia próżności.

W skrócie, relacja z męskiego kochanka zawsze sprowadza się do wzajemnego zadowolenia ambicji. On – natura jasny i artystycznych, które, podobnie jak powietrze, trzeba oddawać cześć i podziw dla płci pięknej. Czczą Go, głównie kobiety, które potrzebują do rozpoznania odwołania. Stosunki seksualne są przysłonięte. Ale nadal są obecne.

Rodzaj mężczyźni – mąż

Classic „mąż” – w domu spokojny człowiek, którego celem – długie życie z jedną kobietą. Stała przygoda i zmiana partnerów odrażające do jego natury. W stosunkach ze słabszym „mąż” Seks jest bardzo poważna. Każda panienka widzi potencjalną żonę, ponieważ jest otoczony przez intensywnej terapii. „Mąż” obsesyjnie uprzejmy, bardzo uprzejmy i ciągle czeka na jego zatwierdzenie pasja i potwierdzeniem miłości do niego.

Flirt „mężów” absolutnie nie wiem jak. Nie czują nastrój kobiet nie zauważają jej kokieterię i relacje przyjąć bierną pozycję. „Mąż”, czeka na kobiety lub pierwszego kroku, wyraźne wskazanie na fakt, że miał robić dalej. On jest taktowny, starając się zachowywać PO- dżentelmena i jestem pewien, że jego główną zaletą – wzniosły, romantyczny stosunek do kobiet. „Mężowie,” fachowo przygotowanych i podbić kobiety poświęcenia, wytrwałości i cierpliwości. W przeciwieństwie do amatorów, mają tendencję do stabilizacji i oferować swoje koleżanki wieczną miłość z perspektywą małżeństwa.

W rzeczywistości prawdziwym celem „mąż” w stosunkach z płcią słabszą nie różni się bardzo od celu „kochanka” – „mąż” jest również poszukuje wewnętrznej satysfakcji i próbuje pozbyć się zaburzeń psychicznych. Ale jego działania nie są oparte na podbojów seksualnych i kochać płci pięknej. Przez wzgląd na to „człowiek” jest gotów zostać pokonany i posłuszeństwa kobietę, nawet ze szkodą dla własnych interesów. On jest przewidywalny w swoich działaniach, a także zarządzać, która inspiruje kobiety poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Jeśli chce założyć rodzinę, coś, jak, najlepszego kandydata dla pary i nie chcą warto.

Jednak nie jest to prawdą. W rzeczywistości, „mąż” poszukuje towarzyszki – matka, w stanie stworzyć w swoim dzieciństwie życie atmosferze. Ich wolność, są skłonni zapłacić za możliwość przesunięcia odpowiedzialności za wszystkie kobiety jednocześnie pozbycie się poczucia niższości. Jednak w zamian dają opieki, miłości i niezawodność. Ponadto, „mąż”, co sugeruje jego partner poczucie pewności, że otwiera drogę do macierzyństwa.

Ogólnie rzecz biorąc, różne rodzaje „męskie” i „miłośników” jest jeden problem – naruszenie równowagi samoocenę. Im głębiej, tym bardziej wyraźny między mężczyznami ze słabszą płeć lub że strategia zachowania. Niektórzy ciężko grających obrońców rycerze, inni – arogancki cynicy. Jeśli samoocena jest mniej lub bardziej zrównoważony, człowiek nie wchodzą w zakres już opisnoy obwodzie styku i staje się człowiekiem.

Męski typ – tylko człowiekiem

Człowiek z normalną równowagę siebie – człowieka, swobodę w ustalaniu swoich zachowań w stosunku do słabszej płci. On może z powodzeniem pełnić rolę męża i kochanka, ale zwykle nie jest to konieczne. Dlaczego budować z Don Juan albo szlachetnego rycerza, jeśli normalny człowiek jest cenne samo w sobie? To jest dla tych, którzy muszą dochodzić do siebie kosztem kobiet. Prosty człowiek – przyroda cała, a także dokumenty potwierdzające ich znaczenie nie potrzebują. To ci ludzie są w stanie zbudować najbardziej zdrowych relacji rodzinnych. W przeciwieństwie do mężów i kochanków szuka pocieszenia u kobiet i poprawić samoocenę, są one szukają miłości i wzajemnego szacunku. I zazwyczaj poślubić ten, który jest najbardziej odpowiedni do tych wymagań.

Kogo wybrać dla kobiet?

Wydaje się, że kwestia wyboru między męża, kochanka i mężczyzny szeregu pytań retorycznych. Oczywiście, tylko człowiekiem! Jest niezawodny, niezależny, samowystarczalny, w końcu! Ale nie było. Płeć żeńska jest nieprzewidywalny. Zrozumieć, dlaczego dziewczyna wybrała jakiegoś mężczyznę w momencie, gdy blisko niego, istnieją inne, pozornie bardziej nadaje się do dobrych relacji, jest to niemożliwe. Cóż, wydaje się, dlaczego kobiety mężczyzn-amatorów? Ponieważ jeden z nich znoju! Dlaczego mężczyźni mężowie? Oni nigdy nie będą czuć się jak mur. Niemniej jednak, popyt na te i inne, dziwne, nawet więcej niż „tylko człowiekiem”.

Chodzi o to, że wiele kobiet, decydując się na kogo wybrać męża lub kochanka, aby zobaczyć zdjęcie w swoich wybranych funkcji i to, i drugiego. Pierwszy typ mężczyzn przyciąga je do uzależnienia swoich dzieci i budzi instynkt macierzyństwa. Drugi typ jest silniejsza płeć pozwala czuć się atrakcyjna seksualnie. W tym przypadku, czasem jest to niemożliwe, aby zrozumieć różnicę między seks z kochankiem z mężem. On nie może być duża różnica. Jednak mąż nie potrafi śpiewać chwałę erotyzmu jego dziewczyną. Miłośnicy zrobić to również otwarcie i umiejętnie.

Align rodzaj rodzaju męża i kochanka w jednym człowieku jest prawie niemożliwe. Ale kobieta odmówiła przyjęcia. Kontaktując Kochanek-man, one żywić uczucia, kwiat i stają się niezwykle sexy. A następnie spróbuj przerobić swojego partnera z męża kochanka. Próby wydają się być nieskuteczne, a związek nie. „Kochankowie” pielęgnować wolność – bez niej nie mogą czuć się jak pełnoprawny. Kobiety nie mogą tolerować niepewności i ciągłego zagrożenia partnerskiego niewierności.

Odwrotna opcja, w której kobieta mieszka z taktowny „mąż”, ale w końcu zdaje sobie sprawę, że z racji swojego stanu wewnętrznego wiecznego podporządkowania mogła spełnić dumę kobiet. Ona stara się coś zmienić i obudzić w człowieku pragnienie niezależności. Nic zwykle wychodzi z niej, a ona rzuca się znaleźć kogoś, kto może dać jej zaufanie do własnej wyłączności seksualnej i odwołania.

Czy istnieje jakieś wyjście z takiej sytuacji? Nie. Nawet dwa, ale jest to bardzo trudne. Pierwszy z nich – w relacji, a mężczyzna i kobieta musi przestać widzieć drogę własnej afirmacji i możliwość pociechy. Człowiek w tym przypadku jest wolna od psychologicznej konieczności odgrywać rolę męża lub kochanka, kobieta będzie uwierzyć, że jest to bardzo atrakcyjny i erotyczne niezniszczalne. Połączenie między nimi kiedyś zmieni charakter współzależności. Będzie to związek oparty na szacunku i głębokiego emocjonalnego przywiązania.

Drugie wyjście – na wszelki wypadek, jeśli zmienisz sobie mężczyznę lub kobietę, nie jest w stanie, a oni nie chcą odejść. Jeśli coś takiego dać sobą możliwość otrzymania czego brakuje. Niech „Lover” polowania. Kobieta mieszka z mężczyzną – jej mąż, staje się to tutaj „kochanek”.

Trzeba powiedzieć, że drugie rozwiązanie problemu nie jest bardzo nadaje się do normalnych stosunków. Lekkich obyczajów tam, czy, a ludzie prawie nie zawsze łatwe do zrealizowania, że ​​osoba Uwielbiam flirtować z kimś innym. A jeśli nie są po prostu flirtuje … Takie są skłonni do nielicznych. Jednakże, można, oczywiście, flirt i potajemnie. Jednakże, nie jest to najlepszy sposób, aby zachować Unię. Dlatego lepiej jest być dobrym człowiekiem najpierw nauczyć, a następnie zdecydować, czy zbudować poważny związek z nim.

load...