Kodowanie uzależnionych

Zawartość:

Alkoholizm – choroba, która dzisiaj jest uznawany za plagą naszego społeczeństwa.

load...

Osoba cierpiąca na uzależnienie od alkoholu, często są w stanie poradzić sobie z tym problemem, ponieważ alkohol hamuje woli. Oficjalna medycyna nie może zaoferować lekarstwa na tę chorobę, ale istnieje alternatywa – kodowanie uzależnienia alkoholowego. Pro kodowania słyszał wszystko, nawet tych, którzy nie mieli krewnych lub przyjaciół na taką zależność, ale nie wszystkie są, co kryje się za tym słowem.

Określenie uzależnienia „Kodowanie” ( „kodowanie”) i przedstawia się uogólniony sposób sugestii, celem jest leczenie alkoholizmu lub nadużywania leków, w jednej sesji. Wszystkie te an_1y są związane z faktem, że pacjent straszliwą groźbą śmierci w przypadku przyjmowania alkoholu lub narkotyków. Wielu specjalistów zajmujących się kodowaniem uzależnienia alkoholowego, zrozumieć pojęcie jest znacznie szerszy.

Obecnie istnieją trzy typy kodowania:

  1. Przy pomocy psychoterapeutycznej wpływem: wykłady, kaset wideo, wywiady z lekarzem. Bardzo rzadko stosowane na własną rękę, jak w tym przypadku, osoba musi mieć silne pragnienie zaprzestania picia i silną wolę. Obejmuje to tak zwana an_1a Dovzhenko, która została utworzona w ZSRR w latach 80. XX wieku.
  2. Z pomocą efektów instrumentalnych: rezonans magnetyczny, i terapii laserowej. Przy użyciu technik sprzętowych rozładowane ostrość pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego, który występuje podczas robienia napojów alkoholowych. I patologiczne łaknienie alkoholu znika.
  3. Z pomocą farmakologicznych skutków: narkotyki, „Torpedo”, „blok”, „Esperal”. Prowokują one osoba nieprzyjemne objawy do tej uduszenia i skurcze po wypiciu alkoholu.

load...

Powrót do spisu treści

An_1a Dovzhenko

Klasycznym sposobem kodowania dla psychoterapii uzależnienia od alkoholu. Odpowiedni dla ludzi cierpiących z pierwotnego lub wtórnego etapie alkoholu. Warunkiem koniecznym do kodowania jest dobrowolne pragnienie zaprzestania picia i trzeźwy do 10, najlepiej 15 dni.

Metoda opiera się na głębokiej hipnozy lub psychoterapeutycznej wpływ na pacjenta, powodując jego podświadomości powstaje instalacja na zdrowego stylu życia i pragnienie akceptacji alkoholu zmniejsza się i całkowicie niszcząc w czasie. W związku z tym osoby poddane kodowaniu uzależnienia alkoholowego jest niechęć do smaku i zapachu napojów zawierających alkohol.

Cały proces trwa około 3-4 godzin, i jest podzielony na kilka etapów:

  1. Indywidualna rozmowa z lekarzem specjalistą, podczas której dowiaduje się pacjentowi powody, dlaczego zdecydował się przestać pić.
  2. Lekcje grupowe (w grupie nie powinna być obecna więcej niż 20-25 osób). W rzeczywistości, to wykłady, które dostosowuje się do sukcesu terapii.
  3. Bezpośredni kodowania, w którym ekspert posiada hipnotyczną sugestię, wspierany przez jakiegoś fizycznego działania, tworząc negatywny odruch alkoholu. Sugestia jest wykonana na danym okresie czasu (co najmniej 1 rok).

Powrót do spisu treści

Kodowanie narzędzie

Jedną z najbardziej popularnych an_1 kodowania uzależnienie od alkoholu za pomocą oddziaływania instrumentalną w tej chwili jest to technika laserowa. Efekt specjalny laser medyczny na biologicznie aktywnych punktów, które są odpowiedzialne za funkcjonowanie narządów wewnętrznych i różnych procesów fizjologicznych.

W ten sposób koduje się w różnych stopniach uzależnienia od alkoholu, nawet w przewlekłym stadium, a wyniki we wszystkich przypadkach są wystarczająco trwałe i skuteczne. Centrum zgodnie z alkoholem jest zablokowany i napór niej naturalnie tłumione po jednej sesji odruchu laserowej. Metoda ta nie jest używana tylko w Polsce i na Ukrainie, ale także w Europie, Ameryce i Japonii, to jest uważany za najbardziej bezpieczny i pomaga nawet w przypadkach, gdy inne an_1y są uważane za nieefektywne.


Powrót do spisu treści

Chemiczną (farmakologiczne) kodujący

Podstawę tego sposobu jest podawany do ciała ludzkiego niektórych leków, które zwiększają wrażliwość na alkohol i jego nietolerancji. Łaknienie alkoholu nie jest stłumiony, ale jego odbiór fizycznie nieprzyjemne lub niemożliwe. Taka an_1a ekspozycji mogą być stosowane nie więcej niż 3 razy, ponieważ w końcu organizm przystosuje się do działania tych leków i przestaje reagować. Przed wprowadzeniem leku na zasadzie obowiązkowej nie powinny pić od 3 do 7 dni. Sposób ten jest podzielony na kilka podtypów:

  • Dożylne blokowanie. Preparaty „Torpedo” i jego warianty są podawane dożylnie. Wszystkie leki stosowane w tym kodowania uzależnienia od alkoholu, różnią się od siebie tylko przez ilość substancji czynnej. Dlatego możemy być kodowane przez okres 1 roku do 3 lat. Stają się one skuteczne po upływie 30 minut po podaniu. Z tego kodowania człowieka prowokacje po wprowadzeniu leku, który poczuł nieprzyjemne objawy, które towarzyszą odbiór alkoholu.
  • Domięśniowe blokady. Przy tego rodzaju preparatów kodowania, na przykład, „Esperal żel”, „Vivitrol” „Delfizon” podawany domięśniowo. Zaletą tej an_1y w porównaniu z blokadą dożylnego jest to, że lek ten wprowadza się do krwioobiegu przez 1,5-2 godzin, a jego wpływ jest miękka.
  • Podskórne blokady. Lek, na przykład, „Narkoron” przyszyte pod skórę w rejonie ostrza. Działanie podobne do domięśniowego blokowania: zaczyna działać po 1,5 godziny, ma objawy sparing.

Powrót do spisu treści

Obsługuje kodowane przez

Wszyscy eksperci, którzy są zaangażowani w kodowaniu, podkreślają, że nie jest tak ważne, jaka an_1a do walki z chorobą, którą wybrałeś. Najważniejsze jest to, że pacjent nie przejść przez ten proces samodzielnie. Jeśli uzależnionych postanowił rzucić picie, wsparcie przyjaciół i krewnych będzie w stanie dać mu siłę . I w tym przypadku będzie to o wiele bardziej zdecydowany, co jest bardzo ważne, aby radzić sobie z wszelkiego rodzaju uzależnienia.

load...