Kodeks praktyki dla żołądka wakacje bez konsekwencji

Zawartość

Witam, mam na imię Lena i uwielbiam jeść. Ten napędzany moja miłość dobry regularny trening siłowy, CrossFit, joga i szkolenia jako takiego. Zgadnij, ile kalorii trzeba utrzymać wagę wspaniały czas „poranne cardio i CrossFit, klienci w życie lunchu, klienci, a następnie szkolenia grupowego z klientami, a następnie byłoby miło, aby biec do jogi.” Źle, nie 10.000, ale tylko 2900 kalorii! Doświadczeni ludzie wiedzą doskonale, że kiedy dobry zwiększony apetyt, umiejętność przygotowania i jedzenie dostępne w odległości spaceru, jeść te same 2900 może być bardzo proste. Jednak natura jest okrutna dbać o kondycję, jeść trochę mniej, więc czasem „przerwy zaworów”, a ja nie chce jeść to zielone jabłko z tofu, ale coś, powiedzmy, bardziej znaczące. Jak można święto na ulubione potrawy, i pozostać w swoim ulubionym tytułem?

load...

[Powrót do spisu treści]

Zasada periodyzacji lub batonika za każdym razem

Osobiście nie lubię słodyczy, ale dla osób cierpiących na węglowodany kalorii i exercising’ll powiedzieć – spożyć tę czekoladę lub swoje Zephirin bezpośrednio po intensywnym treningu siłowego. Aby porównać tylko skalę katastrofy – pół godziny machając nogami na boki treningu siłowego nie są, zwłaszcza jeśli jesteś w nagrodę 100 gram „Alenka”. Bez efektów można zjeść w stosunku 1 do 1. Na przykład w szkoleniu „zabity” 300 kcal, można żuć pół batonika lub mniej. Najważniejsze – to od razu, przez 10-20 minut, po drugie późniejszego zakończenia okupacji i nie. Następnie węglowodanów kalorii iść prosto do regeneracji mięśni.

A niesportowe koledzy Najlepiej przyjmować żadnych słodyczy na śniadanie, zgodnie z zaleceniami E. Mirimanova oraz 2 godziny przed obiadem. W środku dnia sytuacja ma niewiele do przejedzenia, więc akcja insuliny zniechęcić banalną codzienność sytuacji „20 minut na obiad, tylko z gryki i piersi kurczaka.” Rano czekolady sprawi, że cierpią z powodu głodu godzin na 11, a na obiad bez dalszego żywienia ciasteczka trudno będzie żyć.

[Powrót do spisu treści]

Zasada diety równowagi lub jest on racjonalny

Czuję chęć zjedzenia słone? Cóż, to będę Ci pomóc! Ulubiona potrawa autor artykułu w tej chwili – smażone w oleju sezamu tofu kawałki z dużą ilością marynowanych szparagów, kiszone gór jest imbir, sos sojowy i nie zapomnij wody. Jeśli ciągle ciągnie na zasolenie, nie spieszyć się, aby daleko idące wnioski. Może po prostu stracić zbyt dużo wody podczas treningu. W każdym razie, jeśli arystokratyczna solony łosoś na śniadanie, lunch marynowane grzyby i ziemniaki i kolacja banalnej śledzia z cebulą, następnego ranka zobaczysz w skali powiększonej o 2 kg. Co, nie jeść soli?

load...

Jeśli naprawdę chcesz, aby ustawić sobie limit – jeden słony posiłek, pożądane jest – na obiad, a resztę dnia dysponuje sera niskotłuszczowego domek, świeże szparagi, koper, szczypiorek, sałatki warzywne z sokiem z cytryny, jogurt, zielonej herbaty i innych produktów, leki moczopędne,

[Powrót do spisu treści]

Zasada dokładności i niezastąpioną niezastąpioną

Rada „Byłem szkodliwe Pomocny” zabity ani jednego szczupłą sylwetkę, choć i działa dobrze, gdy jest właściwie wykorzystywane. Bardzo często chcemy, chipsy i piwo zamiast popcorn i czerwonym winem. Wymiana siebie nawzajem, nie mamy satysfakcję, a posiłek i idzie dalej. Prosta logika podpowiada, że ​​tak dużo łatwiejsze do przejadania się. Najważniejsze – aby nauczyć się odróżniać nieodpartą chęć prosta.

Jeśli czujesz, że umrzesz bez tego dania tu i teraz, zjeść kawałek, i zapomnieć o swoich pragnień. Ale jak to powstrzymać? Możliwe opcje. Jest to deser w restauracji? Książka jedna porcja i dwa widelce, akcji z przyjacielem lub znajomym i wszyscy będą zadowoleni. Siedzieć w domu i cierpią na lody? Zł, ale jeść pół, a reszta – pieski, kotki, lub po prostu wyrzucić, a bezwzględnie i natychmiast, a nie w domowej kosza. Jeśli „to” jest w domu w dużych ilościach, jeść trochę, z dala od swoich ścianach. Zaplanuj swój dzień tak, że masz przekąskę po bardzo ruchliwej, najlepiej coś aktywnego i z dala od lodówki.

[Powrót do spisu treści]

Zgodność z regułą absurdalny lub antipravilo

Bardzo często nasze przekąski nie są spowodowane przez głód i emocji … to nazwać zwykłą mieszankę produktów i sytuacji. To jest dokładnie to miejsce w przypadku, gdyby Jane Austen powieść powinna być czytana przez wszystkich środków z latarką pod kołdrą i ciasteczka owsiane i pójść do kina z karmelem popcorn i colę, a nie inaczej. Jeść mniej, coraz częściej, to wystarczy, aby zastąpić jeden termin sytuację rodzinną. Byłam ze studentami zły nawyk podjadania przy komputerze. Wsie i wziął filiżankę herbaty, talerz z suszonych owoców … i pożarł cały pakiet kalorii suszone morele, mniej więcej tak. Musiałem się zmuszać do pracy na stojąco. Dlaczego mówisz, nie poddawaj się herbaty? Więc dałem go i kilka miesięcy, zdając sobie sprawę, że stoi „jak koń”, należy oddać komputer nie smaczne.

Tak, nikt nie mówi, że trzeba być fanatykiem diety, jeśli chcesz zachować harmonię. Wystarczy być hartowane, uważaj na niego, a wkrótce będzie mieć swój własny zestaw skutecznych zasad harmonii.

load...