Kocham Zone na Feng Shui: jak urządzić sypialnię

Zawartość:

Chcesz wnieść do życia wszystkich swoich erotycznych fantazji i niespełnionych namiętności miłości? Profesjonalni projektanci, którzy są ekspertami w Feng Shui powie, które elementy przeszkadzają melodię w miłości, a które wręcz przeciwnie, przyczyni się do aktywnego seksu. Dowiesz się również, jak przekształcić swoją sypialnię od zwykłych miejsc docelowych w dziedzinie miłości. A to pomoże magiczną moc feng shui.

load...

Jak znaleźć magiczną powierzchnię rodzinnego i miłości mieszkanie

Zdecydowaliśmy się zorganizować mieszkanie zgodnie ze wszystkimi zasadami feng shui? Pierwszą rzeczą, jaką należy wiedzieć, gdzie strefa jest miłość. Tak, istnieją dwie opcje, które pozwalają określić jego lokalizację. Pierwszy – wezwać specjalistę, który dokona niezbędnych obliczeń po inspekcji mieszkań. Po drugie – aby zrobić wszystko samodzielnie.

Jak utrzymać eksperci feng shui strefa miłości znajduje się w południowo-zachodniej. Aby określić miejsce, gdzie nie będzie się z sypialni, trzeba będzie kompas i plan mieszkania. Można użyć ekstraktu z WIT, gdzie ołówek Oznacz wszystkie części świata.

Co jeśli miłość jest strefa ściany z sąsiadami? Nie wolno uderzać w ścianę na podstawie tego, że swoją miłością na wschodzie. W tym przypadku, zgodnie z zasadami Feng Shui może lekko przesunąć pozycję w prawo lub w lewo. Słabe jeśli strefa zbiega się ze spiżarni. Ale jest wyjście. Wystarczy umieścić symbole miłości tam, aby zintensyfikować prace w tym rejonie świata. Maskotki będzie działać trochę słabszy, ale nadal przynieść szczęście i pomyślność w relacjach rodzinnych. Po tym, trzeba zdefiniować tej samej zasadzie miejsce, gdzie łóżko w sypialni powinny być zlokalizowane.

load...

Jak przyciągnąć miłość do an_1u

Ta opcja pasuje do sprawiedliwego seks, którzy nie mają drugą połowę. Zrobiwszy wszystko zgodnie z zasadami Feng Shui, będzie mógł aktywować pracę wszechświata znaleźć jej księciem na białym koniu szybciej. Plus, człowiek posiada wszystkie zalety, które tylko marzyć.

Więc pierwszą rzeczą, którą trzeba usunąć wszystkie niepotrzebne rzeczy z miejsca, w którym będzie znajdować się strefa miłości. Uwaga: nie powinno być drewno, żelazo i woda. Dlatego też, nawet zmienić kwiaty. Według mistrzów Feng Shui, na miłość spotyka się element ognia. Niestety, to nie pasuje do reszty.

Dalej – przygotowanie i szukając odpowiednich materiałów feng shui. Że nie było aktywacja strefa miłość należy umieścić kompozycję pięknych kamieni. Zapalić magiczne moce mogą korzystać z jedwabiu biurokracji, co będzie wzmacniać pozytywne efekty. Ponadto, trzeba jeden duży kamień, który jest podstawą do rytuału. Wybierając je, należy zachować ostrożność. To nie powinno być ostre, zbyt małe lub brudny. Feng Shui nie toleruje takich rzeczy.

W rogu pomieszczenia należy umieścić kilka poduszek w formie serca. Więc można wzmocnić swoją miłość i aktywować miejsce, w którym będzie znajdować się strefa miłości i małżeństwa. Tylko muszą być czerwone lub różowe. W przeciwnym razie zastosowanie ma. Z braku tych czy można wyciąć papieru lub kartonu serce żywych kolorach. W pobliżu można zorganizować swoje zdjęcia razem.

Można używać żadnych przedmiotów, które reprezentują Feng Shui Love: czekolada, słodycze, taca z truskawki, czerwone świece, i tak dalej w dół listy. Chcesz wezwać wszechświata zwrócić uwagę na taki romantyczny para, poprosić o pomoc. Ale umieścić tylko parzystą liczbę rzeczy, czyli dwa kieliszki, mandarynki, etc. Parowanie – podstawą sukcesu.

Aby rozpocząć rytuał, aby przyciągnąć miłość być w pełni księżyca. Tak, zapal świece i zacząć myśleć o swojej ukochanej. Wyobraź sobie jego twarz, jego głos, postawa. Jeśli nie ma kochanka, i po prostu trzeba znaleźć bratnią duszę, można użyć zdjęcia z magazynu. Tylko nie mylić feng shui z magii, stawiając w cent swojego dawnego wizerunku młodego człowieka. Lub ludzie, którzy mają już dziewczynę lub żonę. To nie tylko nie działa, ale również grać przeciwko tobie. A w przyszłości to płeć piękna jest trudno znaleźć bratnią duszę, ponieważ wszechświat będzie nadal, aby powrócić do przeszłości. Czyli ponownie powtarzać swoje błędy.

Talizmany miłości: Jak urządzić pokój

  • Pościel

Pierwszym krokiem w łóżku regeneracji, gdzie należy rozliczyć miłość, jest nabycie luksusową pościel. Na lato idealnym rozwiązaniem byłby zestaw z naturalnego jedwabiu. I dla zimnych porach roku lepsze dopasowanie bielizna wykonana z bawełny. Kolorystyka jest bardzo ważne, szczególnie jeśli wierzyć w magiczną moc feng shui. Lepiej jest dać pierwszeństwo odcieniach czerwieni. Odbiór dopasować poduszki dekoracyjne, które można wykorzystać podczas gry płciowych.

  • Amulet szczęścia

Amulet że mistrz feng shui jest używany, aby przyciągnąć szczęście, można powiesić na ścianie lub postawić pod materacem. To nie jest obowiązkową częścią, ale jego obecność jest bardzo cenione. Tak więc, na przykład, to pomoże Ci nie tylko w warunkach intymnych, ale także emocjonalnie. Rodzina zazwyczaj przestać przeklinać nich pochodzi idyllę i spokój w związku. Plus, płci pięknej, którzy marzą, aby mieć dzieci, szybko w ciążę.

  • Wazony

Zgodnie z zasadami feng shui, wazon powinien być czerwony lub różowy. W żadnym wypadku nie kupować rzeczy ciemne kolory jak czarny, na przykład, popycha szczęścia i przynosi smutek. Możesz też kupić zwykły kryształ – to jest dobre dla kilku aktach. Ważną rolę odgrywa kształt produktu. Doskonałe, jeśli nieco wydłużona miska (z wąską szyjką i szerokim dołu). Tak więc, ta sprawa będzie gromadzić pozytywną energię w sypialni. Wewnątrz można umieścić piękne kamienie, szklane kulki, słodycze, monety.

Uwaga: Wazon nie jest przeznaczony do sucha lub kwiatów. W pierwszym przypadku, naruszają podstawową zasadę feng shui – brak martwych roślin i zwierząt w an_1u nie powinno być. W drugim trzeba wlać wodę w misce, a to jest zabronione, jak już wspomniano.

  • Zdjęcia

Uaktywnić pozytywną energię można z pomocą pięknych obrazów – mówi o nim, nie tylko eksperci w Feng Shui, ale także psychologów. W sypialni znajduje się na czele nowożeńcy powinni powiesić obraz namalowany przez profesjonalnego artystę. Zdjęcia krajobrazów i szkiców komputerowych, które są zwykle sprzedawane na rynkach oraz w przejściach nie są warte zakupu. Oni nie mają duszy, a zatem pozytywną energię. Będzie to rodzaj an_1owego wampira, który będzie wyciągnąć wszystkie soki ciebie. Lepiej jest przepłacać kilkaset, ale kupić dzieło sztuki.

Więc teraz, że odnosi się bezpośrednio do obrazu. Dobrze, jeśli artysta przedstawiono piwonie – symbol niebiańskiej miłości i pasji. Ta opcja jest odpowiednia dla osób starszych, którzy po prostu ożenił. W następnym roku należy zmienić wzór. A jeśli małżeństwo jest szczęśliwy, to zdjęcie powinno dać kolejną parę, która niedawno pobraliśmy.

Jeśli zostawisz go na ścianie (lub odznacz szafkę), takie lekceważenie zasad Feng Shui doprowadzi do złych następstw, aż do zniszczenia małżeństwa. Oszukiwanie koniecznie wykonaj jeden z partnerów (fizycznego lub duchowego), słaba postawa, etc. Wymień obraz lepiej w bociany lub róż. Są to postacie, które pomogą Ci mieć dzieci i finanse. Plus, dzięki nim Twoja para będzie zawsze miłość.

Przy okazji, aby kupić wszystkich powyższych elementów (rzeźby, obrazy, obrazki, świece, etc.) są najlepsze w wyspecjalizowanych sklepach. Zostały one pierwotnie naładowany pozytywną energią, ponieważ ich panowie zrobić dokładnie tak samo jak założycieli Feng Shui.

  • Muzyka miłości

Tworzenie korzystnych warunków dla intymności, dbać o tle swojej miłości, która jest muzyka. Oczywiście, można mieć seks, w ciszy, z towarzyszeniem szczekanie psów w zagrodzie lub wycie urządzenia alarmowego sąsiada. Feng Shui eksperci zalecają, aby wybrać do sypialni pozytywnej muzyki bez słów, ale z wyraźnym rytmem.

Wszelkie efekty dźwiękowe, czy jest on uruchomiony w telewizor, telefon komórkowy lub komputer, jest to absolutnie konieczne podczas intymności. Dlatego lepiej jest wyłączyć je z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie będą one przeszkadzać i rozpraszać cię z partnerem. Przy okazji zauważyłem, że brutalne gry powodować pragnienie seksualne. Warto wcześniej przygotować i umieścić na stoliku w sypialni dzbanek soku lub wody, dzięki czemu nie trzeba biegać po scenie do kuchni. Być może trzeba cię za chwilę intymności? Pomyśl o wszystkich szczegółach. Dobrze trzymać w sypialni pod ręką.

  • Aromaterapia

Ekscytujące i orzeźwiający naturalne olejki eteryczne mogą pomóc stworzyć atmosferę zmysłowości i namiętności. Aromaty afrodyzjaki (gałki muszkatołowej lub drzewa sandałowego) daje zupełnie nowe i nieporównywalne doznania i żywe emocje. Zorganizować w sypialni pięknych pachnących świec i kije, których zapachy doskonale pobudzają libido. Przypraw się seks może być i za pomocą kilku kropli ulubionego perfum zdeponowanych na pościel. Ale nie być zbyt ponieść smaki, różne zapachy mogą powodować podrażnienia.

Które nie mogą być przechowywane w sypialni

Jak wspomniano powyżej, sanktuarium nie można zachować rzeczy drewniany. Zły wpływ na relacje partnerów, a element wody. Na szczęście, jest znany od wielu płci, którzy lubią feng shui. Ale wiele piękna zapomnieć, że w sypialni nie powinno być kwiat. Pnącza utrudniać aktywować strefę miłości. Wydają się być zazdrosny o kobietę i wyrzucił ludzi z an_1u.

Zgodnie z zasadami Feng Shui, można umieścić kwiaty na balkonie lub w północno-wschodniej części nieruchomości. W tym przypadku będą one przynieść szczęście. Najważniejsze – czas je wodą, a przeszczepione do pasz. I nie zapominaj, że kwiaty poczuć emocje, więc zbliżyć je tylko szczęśliwy.

load...