Kobiety – Mężczyźni nie są małe!

Zawartość

Osobiście uważam, że nie ma męskie i żeńskie ćwiczenia. W rzeczywistości nic innego ciężkiego zasady i pomieszczeniem gospodarczym, jak również „cardio” wytrzymałości nie został jeszcze wynaleziony. I wszelkiego rodzaju rzeczy dla przenośnika wibracyjnego tłuszczu, różowym zupa dla zastąpienia hantlami i innego arsenału siłowni nie są związane z fitness, ćwiczeń. Są z zakresu marketingu. Ale niuans jest uzasadnione może być różna. Jest oczywiste, ale są różne – zarówno psychicznie jak i fizycznie. Chociaż najbardziej skutecznych sposobów podejścia do treningu – są takie same zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Gdzie ona jest, jest różnica?

load...

[Powrót do spisu treści]

Co jest dozwolone turnikmenu niedozwolone Sportwoman

Po przeczytaniu na dedykowanych zasobów turnikmenskih o „pompowanie nogi jogging” Mogę tylko powiedzieć dwie rzeczy. Dla kobiet nie jest odpowiedni. Kobiety powyżej 40 lat – nie nadaje się potrójne. Już w 2017 roku Stephen Harris opublikował wyniki badań, które pokazują, że kobiety, które nie są zaangażowane w trening siłowy lub wykonywania ćwiczeń wytrzymałościowych tylko dwa razy bardziej narażeni na ryzyko złamań i osteoporozy niż ci, którzy podnoszą się 3 razy w tygodniu.

Tak więc, drodzy panie, to nie to, czego mogą chcieć usłyszeć. Nawet nie chcę wiedzieć, co złamania długo uzdrawiania? Nogi w rękach i pod paskiem, przepraszam za to, że niegrzeczne. I to jest możliwe, aby uruchomić oneself złych rzeczy. Życie jest długie.

Ale dziadkowie chłopaki, chłopcy, mężczyźni i, w razie potrzeby, a może przegapić część słupa. Jeśli są, oczywiście, jak budowa ciała vynoslivostnogo sportowca i wystarczająco pompki życiowych i pull-upy do ucieczki.

load...

[Powrót do spisu treści]

Gdy OK – to nie jest w porządku

Ogólnie rzecz biorąc, antykoncepcji hormonalnej – i jest udobnenko sovremennenko. W każdej dzielnicy szpitalu będziesz szczęśliwie zaoferować im coś do jedzenia. Tak, niektórzy luminarze medycyny będzie również zarejestrować tabletochki bez analiz. Jednak badania naukowe wskazują, że małe białe tabletki z dziećmi mogą być również małe białe tabletki na wzrost mięśni i atletyczny toku.

A jeśli część wpływów z zestawu OCS tłuszczu masa pory pozostaje nieudowodnione, na pewno je tłumią naturalną produkcję testosteronu. Gdy występuje owulacja, mamy mały, ale przypływ testosteronu. Jeśli właściwie ustawić cykl szkoleniowy dla tych danych, możemy przelecieć korzyści, takie jak szkolenia lub umiejętności tyle lekko rozpadające się.

Ale OK – nic się nie dzieje. Brak owulacji, nie ma testosteron przepięciami … Tak, istnieje kilka badań, które pokazują, że antykoncepcja hormonalna w okresie jego stosowania zmniejsza poziom testosteronu i zwiększa – poziom estrogenów. A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że niefortunne tabletki są często wybierane bez żadnych testów oraz na zasadzie „tak, z pewnością” można nabyć i obrzęk, a niezdolność do zbudowania coś z „pola” mięśni.

W niektórych przypadkach (endometriozy, zapalenia narządów miednicy, na przykład), OK służy jako metody leczenia. Ale prawie wszystkie ich odbiór może mieć wpływ na regenerację.

Pić czy nie pić? Albo umieścić implant pod skórą? To, oczywiście, kwestia osobistego wyboru, kryteria, które są poza kondycji. Ale jeśli pijesz – konieczne jest ponowne rozważenie intensywność jego ładunku. „Tablet” tło ma jedną negatywną cechę – wpływ na odzysk. Być może to będzie odzyskać i dłużej. Ponadto konieczne jest, aby wyregulować natężenie lub objętości, tak aby móc działać prawidłowo.

Oczywiście, aby dać porady ginekologiczne bez specjalnego wykształcenia i blozhike – trudno. Ale … przynajmniej poinformować swojego trenera, który zaczął je pić. Doświadczony specjalista dostosuje szkolenie (często zmniejszyć intensywność i nieco zwiększyć głośność) i żywność (często trzeba je uważnie monitorować).

[Powrót do spisu treści]

Non-Food wiadomości

Nawet klasycy dietetyki (nawet tych klasyków, między ty i ja) uznają, że aby utrzymać normalne funkcjonowanie układu hormonalnego kobiet potrzebuje 10% więcej tłuszczu w diecie niż mężczyźni. Dlatego żeńska wersja zbilansowanej diety jest często nieco więcej tłuszczu, a mniej węglowodanów.

A co dzieje się w alternatywnym classic obozu, to jest trudne do opisania słowami. Laura Brooks pisze, że kobiety po prostu nie mają ćwiczyć radość okresowych postu, post dni i innych nowoczesnych trendów okolosilovogo-okolofunktsionalnogo przytulnym małym świecie. Lorin odnosi się do wyników badań na szczurach, które wykazały normalne maskulinizację samic. Tak, od czasu do czasu głodujących samice szczurów coraz bardziej skoncentrowany, aktywnych fizycznie i stracić tłuszczu. Ale ciąża ma, powiedzmy, były pewne problemy. Oczywiste jest, że ludzie takie badania nie były prowadzone ze względów etycznych.

Ale sportowców, praktykuje przerywany czczo (Laura Brooks Cyrus Newton), aktywnie komunikować się w blogach i forach, a także typowych problemów, które pojawiają się wraz z posiłkiem dziennie jest zwykle taka:

  • Moc, oczywiście, dorastają, ale sen staje jakoś nieswojo. Nic w tym złego, po prostu obudzić się co kilka godzin, i są gotowe do uruchomienia w nieznanym kierunku; Moc
  • Nieznacznie rosnąć, ale wraz z nimi rośnie i agresja, i pragnienie, by zabić każdego, kto zbliży was to dla jego krytyki;
  • Moc wzrośnie ponownie, ale cykl menstruacyjny staje się raczej pojęcie abstrakcyjne, teoretyczne i nie odnoszą się do własnego życia

Wszystkie zmiany są paleo-logiczne – to znaczy, kiedy jest głodny, stary człowiek nie może reprodukować, musi być jasne i ostre, i biegać, biegać, a potem zabić, zabić. Czy ten stan umysłu odpowiednie dla nas, zwykłych obywateli cywilizowanym kraju? Nie nadają się.

Jakieś „Symptomy” dla wszystkich kobiet? Nie, nie wydaje się, a opublikował statystyki zdrowia w tej kwestii albo. Ogólnie rzecz biorąc, przerywany czczo dla bezpieczeństwa są nadal studiuje, ale osadochek coś znacząca, prawda?

Nawiasem mówiąc, czy polowanie Dawny człowiek może być niewinny i jak jak czasopisma, nawet kobiece zaleciła czczo dni. Są też bardziej o poście.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie fakty podane w poście wymagają indywidualnego dostosowania, ale jednak, i to też się zdarza. Więc kobiety szkolenia – to nie tylko wiele pytań, takich jak „pull czy nie do ciągnięcia, przysiad czy zhimom nogi”, ale także konkretnych problemów. Decyzja, która, nawiasem mówiąc, prawie zawsze wymaga interwencji specjalistów.

load...