Kobieta rzuca po uczucie chłodzenia lub dalej udawać

Siła przyzwyczajenia – fenomenalny rzeczą, która upraszcza nasze życie i jednocześnie skomplikowane. Pozwala on wiele modeli naszym codziennym zachowaniu, aby automatyczny, nieprzytomny, a więc wymagają minimalnej ilości czasu na refleksję spełnienia. Dzięki temu można myć zęby i plan „spitch” na cześć urodzin Claudia Iwanowny w nadchodzących imprez firmowych, prowadzić swój Range Rovera i analizować proponowaną strategię marketingową wczoraj, słuchając ze swego rumianku oraz wypoczęty Nastia i agencji eventowych z chłopakiem w Nicei i analizowania ofert na giełdzie.

load...

Zawartość:

Wow, co za optymalizację! Ale nie bez medalu z drugiej strony: łokcie swojego ulubionego płaszcza przez długi połysk czasowej co 350 Java i była dziura w dżinsach w miejscu aktywnym tarcia ud podczas chodzenia, ale nie można tego zrobić (ty) rzucić! Jesteś zbyt przyzwyczajeni do spędzania beztroski relaks weekend w nich. Masz tak wiele przyjemnych wspomnień wspólnego … jest ta kurtka była na ciebie, gdy spotkał ją … „Do diabła, to mi nie przeszkadzało mniej niż trzy lata, niż jest.”

Mówiąc o niej … „Dlaczego jesteśmy nadal razem? Powinniśmy odejść. Powód? Wszystkie powody! Tylko nie moi ludzie i wszystko. Ale cholera, trzy lata! Tak, jak wiele wspólnego … Ale nadal nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Aw jej oczach nic miłości nie ma. ”

load...

Miłość nie ma nawyku

Chłopaki, nie byłoby to zrobić? Ile razy kontynuował relację, bo po prostu nie mógł powiedzieć jej prawdę. „Tak, i tak szkoda zerwać stosunki … tyle wspólnego … wiesz! Trzy lata” Szkoda, mój przyjacielu! Bez urazy J!

Jakie są twoje uczucia pojawiają się, gdy spojrzeć na statystyki ślubów, rozwodów? Ach, nie patrzysz? Więc szukać! I pomyśl o tym: dlaczego ludzie ślub, pamiętajcie, dobrowolnie, a nie na siłę, tak jak kiedyś stało, a po kilku latach, a nawet miesięcy. To nie okręty na morzu, to bardziej poważne rzeczy!

Tak, z tego samego powodu, że można jeść i odpowiednio postrzegają wiadomości po wyjęciu z pudełka, ale wciąż je analizować, a nie w ogóle uwierzyć. Z przyzwyczajenia, przyjacielu! Twoja postawa włączony do zautomatyzowanego poziomie. To dla ciebie jak szczoteczki do zębów: nie można po prostu podnieść i wyrzucić, bo to jest idealne do ust i szczęki indywidualnych cech. I można zrozumieć, że wszystko jest do naprawienia tylko wtedy, gdy nowa szczotka miesięcy popolzueshsya. Lub płukania, jeśli nagle zdecydował się zostać sama.

Ale to nie jest bez grzechu, jesteś dla niego jako samochodu osobowego: szybkie, wygodne, prestiżowe i baaaardzo nie polowanie, aby przejść do transportu publicznego! Ale ona jest dziewczyną! Ona chce się ubrać, a nie do podejmowania decyzji! To nie musi zgadywać co masz „zgasił płomień”, nawet jeśli nie mają długie ogień płonie. Jesteś odpowiedzialny za relacje, powinieneś być w stanie powiedzieć „stop”, gdy czerwone światło świeci się. Nie możesz się zdecydować? Spójrz na statystyki!

0.

Poza zasięgiem wzroku – to z serca!

Wiele osób uważa, że ​​wiele kobiet, gdy boli oferując pozostać przyjaciółmi. I to jest prawda! Nawet jeśli ona pluć na Ciebie, to nadal jest to wstyd. Tak, wciąż jest paradoksem: może drastycznie zmienić stosunek do ciebie jak najszybciej zaoferować opuścić. Ale to już inna historia.

Każda kobieta, wiedząc, że człowiek nie czuje do niego wszystko, co w przyszłości może przekształcić się w wielkiej miłości, nieświadomie zaczyna szukać przyczyny w sobie. Co jest ze mną nie tak? Dlaczego to dziecko się do tego wniosku? To nie jest właściwe pytania! Niestety, wiele kobiet nie rozumie, że powodem nie jest koniecznie część leży w nim.

5.

Proste pytanie, czy lepiej zostawić i znaleźć „fakt” ludzki lub kontynuować zepsuć całe życie, a następnie pozostawić? Pytanie nie jest łatwe – to pytanie retoryczne. Po obu stronach. Tak długo, jak psychicznie dziewczyny i głośna rozmowa kozy, którzy zatrzymali związek, inteligentne dziewczyny powiedzieć „dziękuję”. Szkoda, przychodzi do głowy, później często z osobą, która przynosi szczęście w ich sercach.

Dziewczyny, być inteligentnym, bądź szczęśliwy!

Mężczyźni, być ludźmi, podejmować decyzje!

Ivan Sopiga

load...