Kobieta Projekt: 3 rzeczy nie należy robić z

Zawartość

Mam przyjaciela dziewczyny tak lat 35. Piękna. Nie, to znaczy, nie całkiem, ale prawdziwy rockowy urody. Mężczyźni stosy, pasja, bezczelny i inne entourage. A dziewczyna jest tajemnicą. Faktycznie, ona nie wydostać się z chirurgów plastycznych. Nos, uszy, peelingi chemiczne, gdy klapka skórki skóry, liposukcja po ciąży. Ostatnio nasza bohaterka dostaje się do sprawności, chciałem, żeby stać się „fitonyashkoy”, jak to jest modne teraz do ustalenia. W historii choreografii i profesjonalnych gimnastyki. RPT dobre, test Coopera na bardzo, bardzo. Fat masa po trochu. Zgadnij, co wziął nasze bohaterki? To prawda, że ​​mięśnie suszenia. Co z tego wynikło? „Stałe członkostwa” w dość znanego dietetyka i niezbyt dobrymi wskaźnikami zdrowia. Morał? Nie fani na zewnątrz nie zawsze koreluje z życzeniem naszej ludzkiej fizjologii. Poniżej znajduje się lista 3 rzeczy, które nie prowadzą do zdrowia i urody, ale wręcz przeciwnie, popsuć, co masz.

load...

[Powrót do spisu treści]

Talia w gorset, albo „na nim i żeliwa”

Waist, przyjaciół, ilość genetycznie spowodowane. Jeśli masz szeroką klatkę piersiową i dobrze rozwinięte mięśnie, „napój”, to się nie stanie. Powinno być napisane na plakatach reklamowych społecznej. Nie, poważnie – ile przydatki odparty żelazo i ważone obręcze, a liczba wewnętrznego krwotoku przeżyli nasi rodacy, ponieść, by tak rzec, Delaney talii – ani jednego maniaka nie może marzyć.

Czasami wydaje mi się, że konkurencyjne ciężarów jest bezpieczniejsza dla zdrowia niż rodzimych wskazówek na temat budowania szczupłą talię:

  • Pić ocet jabłkowy – oczywiście, otwór nie może przepalić, ale zepsuć trawienie dokładną. A gdzie nie ma normalne trawienie pokarmu, nie jest zobowiązany do talii – jest coś można owsiane tylko na wodę i bulion z kurczaka;
  • Zawrócić filmu i pobierz prasę – Oczywiście, zawał serca, większość z was nie trafisz, ale przewlekłe odwodnienie – prawie najkrótsza droga do spowolnienia metabolizmu. Znowu na horyzoncie majaczyły płatki owsiane na wodzie;
  • Hoop

    load...
  • Skręt, tym trudniej, tym lepiej – myślę, siniaki wyglądał tak, jakby to uderzanie trzciny. Małe rzeczy życia. Piękno wymaga poświęcenia. Więc mój ginekolog i powiedz nam, kiedy leczenia zapalenia przydatków, albo coś gorszego

Co robić: 200 minut cardio tygodniowo, plus pasek postawa, plus 2 wszystkie ćwiczenia brzucha, plus jedno ćwiczenie dla każdego z głównych grup mięśni. Być może „kieliszki” i nie będzie, ale zdrowy wykończenia kobieta wygląda o wiele lepiej niż „Vodka Room”, ale nudny, i przy pomocy lekarza.

[Powrót do spisu treści]

Suche, suche i tylko sucha jak pozostawił wielką Forum

Czasami jest mi bardzo przykro, że nie mogę zabronić niektórych ludzi, aby szkolić się w naszym kraju. Po przeczytaniu blogów, fani urody zacząć bawić się przeprowadzić szkolenie na poziomie GPP futbolu amerykańskiego i zawodników MMA, aw wolnych chwilach – zjeść pierś kurczaka w jeden dzień.

Podczas próby delikatnie napomknąć, że twoje wysiłki jest prawdopodobne, szukać regularne spotkania z ortopeda, dietetyka, a nawet, hm, specjalista w leczeniu zaburzeń odżywiania, a mówiąc po prostu – z psychiatrą, że mówi coś takiego: „Tak nie mają rozmiar 40 ubrania, które można słuchać czegoś, wiemy! „.

Co zrobić: Więc gospodyni, by tak rzec, na banknocie. Jeśli zdecydujesz, że jest coś na sucho, wszystko w porządku na pierwszy to „coś”, aby nawiązać połączenie. Mówiąc najprościej, suszenie na kanonach kulturystycznych, jak i metabolicznych programów newfangled musi być poprzedzone długim i twardym zestawu sprawności fizycznej. Nie tak jednak, a długie – 2 miesiące dla programu OFP, to w rzeczywistości zbiór masy mięśniowej, a na koniec – suszenie. Jest to uniwersalna zasada dla wszystkich, którzy nie mają otyłości. Kto to jest – Okres RPT połączeniu z dietą i jest przedłużana na 6-12 miesięcy. Tylko takie podejście będzie bezpieczny. Wszystko inne – wariacje na temat, lub bezpośredniego urazu.

[Powrót do spisu treści]

Jak pozbyć mięśni na nogach

Dziewczyny są różne. Nie, poważnie – nie mam do rejestrowania się w kobiecie z łopatką, jeśli masz mięśni nóg. Tak znaczna część hudyshek genetycznej prawą nerkę dadzą jedynie do pompowania przynajmniej pozory zaokrąglonych pośladków i ud. I to nie dlatego, że pompa maksymalna – aby nieco bardziej wyraziste, że mają. Więc to jest z „płonącym mięśni”, jak to nazywa działania na forach.

Bieganie jest proste – robią to samo squat-pchnięcia zginania i prostowania stawu, ale tylko w szalenie szybkim tempie i niemal bez wagi. Impuls jest utrzymywana na poziomie około 85% maksymalnej częstości akcji serca i „pług” jest to konieczne, przez co najmniej 20 minut, dla każdej strefy. Na szczęście, większość ludzi po treningu tracą zdolność do chodzenia na kilka dni, i automatycznie odrzucenia „wypalenia”. To jest w rzeczywistości bardzo niebezpieczne.

Ci więc przed uruchomieniem wysokiej amplitudzie szybkich i częstych ruchów do „wypalenia”, należy pamiętać, że:

  • Tego schematu treningowego zwiększa apetyt – Może i mięśnie, ale mimo wszystko i ustawić tłuszczu nie mogą być wykluczone;
  • „wypalenie” non-fizjologicznych i odbierane przez organizm jako bezpośrednie zagrożenie dla przetrwania. Takie ćwiczenia zwiększa poziom kortyzolu, zakłócając funkcjonowanie niemal wszystkich ludzkiego układu hormonalnego, i prowadzić w szczególności do bardzo wolno metabolizowana, i że „złapał” dziewczynę z przykładu na początku. I to zaburza system odpornościowy, co prowadzi do „zniknięcia” cyklu nagła, i zniechęca do uprawiania sportu na pobyt.

Co zrobić: W większości przypadków wystarczy do redukcji tkanki tłuszczowej i rysować teren, a osławiony muskularne nogi będą przedmiotem zazdrości wszystkich. I jak to jest smutne, że jest to konieczne w celu uniknięcia białe spodenki z łupków, mini-spódniczki z adidasów i innych nieodpowiednich pokazy mody młodzieżowej. Naucz się „nosić prawą nogę”, a będzie wyglądać dużo lepiej następna ofiarą wypalenia osłabione metabolizm i wieczną dietę 1000 kcal z.

Reszta – to sport stworzony dla zdrowia, a nie budować żeński projektant, do wszystkiego innego nie jest photoshop. Tak, wiele obiektów nie są przeciwni zazdrości ludowej.

load...