Kobiece sekrety: jak spalić tłuszcz z brzucha

Zawartość:

Miliony ludzi są drapania głowy nad problemem „Czego pragną kobiety”, ale pytanie nadal pozostaje otwarte. Biedni Rycerze! Zostały one w sklepie jubilerskim, a kwiat, to nie o to chodzi. No, dziewczyny, oczywiście, korzystać z darów, ale radość jest krótkotrwały i prawdziwa przyjemność, jak się okazuje, nie może przynieść żadnych pierścienie lub bukiety. A mężczyźni przejść od sklepu do sklepu, na próżno próbował zadowolić ukochaną. Ale wszyscy wiemy, że może zadowolić wszystkich kobietę! Jedno jest pewne, że może to mieć ciastko bez ograniczeń, nie odzyskuje w tym samym czasie.

load...

Oczywiście to pragnienie – z krainy fantazji, więc nadal pozostaje bezdźwięczne. Cóż, co dziewczynka rozpoznała pana, że ​​koncentracja na jej twarz podczas jedzenia – to nie jest rezultatem fascynującej opowieści o rozmówcy, ale próba liczenia kalorii w kawałek ciasta leżącego na talerzu. I w rzeczywistości nie spróbować policzyć!

Nieco zawieść ich straży, jako dodatkowy ciężar natychmiast wypełnić smukłą talię raz, a potem będzie musiał zmagać się z tym, jak spalić tłuszcz z brzucha i umierają z głodu i zmęczenia. Nawiasem mówiąc, w związku z tym również dziewczęta nie mają sobie równych. Są tak rozpaczliwie walcząc o każdy centymetr jego talii, są gotowi do głodować przez kilka dni. Ale to poświęcenie nie zawsze jest uzasadnione, ponieważ trzeba spalić kalorie mądrze, nie zarobić żołądka u młodych gody.Ob że teraz dyskutować, raz na zawsze pozbyć się naszych czytelników z głodnych omdlenia w imię szczupłej sylwetki.

Prawidłowe odżywianie

Aby zacząć niebezpieczeństwie wszystkie słodycze. Aby spalić tłuszcz z brzucha, trzeba całkowicie zrezygnować słodkie. Nie ciastka, słodycze i cukier. Nawet rafinowany kostka rzucona w filiżance kawy, jest w stanie dokonać wszelkich starań, aby schudnąć na nie. Nawiasem mówiąc, dodać mleko (a tym bardziej śmietana) kawa nie jest zalecane. Dietetycy uważają, bardzo pożywny napój cappuccino i już dawno przekroczyła go z diety wszystkich swoich pacjentów.

load...

Druga zasada smukła sylwetka – obfite śniadanie. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby nałożyć na talerz wzgórza schabowe i smażonymi ziemniakami, istnieje granica. Tym bardziej, że jeść lekkie potrawy może być dość. Najważniejsze – przestrzegać zasady „karmione śniadanie – obiad – średni obiad – światła” i nie jeść po 6 pm. Dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do takiego źródła zasilania systemu, wskazane jest, aby zaopatrzyć się w jogurt i jabłek. Te dwa produkty mogą być spożywane między posiłkami.

Jeśli utrata tkanki tłuszczowej stała się torturą, spróbuj dla siebie innej metody utraty wagi. Tutaj dietetycy radzą, aby rozpowszechniać wszystkie codziennej diecie 5-6 porcji. Z jednej strony – można jeść przez cały dzień, z drugiej strony – nie przejadać. Ale nie spieszy się radować. Żywność powinna być podzielone nie tylko od liczby przyjęć, ale także od składu, zmniejszając za każdym razem ilość spożywanych węglowodanów.

ćwiczenia fizyczne

Teraz, kiedy jesteś wypoczęty, nadszedł czas, aby przejść do ćwiczeń. Mogą one być wykorzystywane nie tylko w celu przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ale także sprawiają, że ciało bardziej elastyczne.

  1. Aby rozpocząć, należy stanąć prosto, nogi ramię szerokości od siebie zorganizować, położył dłonie na jej talii. Wyciągnąć żołądka, nogi blokujące (w odniesieniu do wszystkich przypominał naciągniętej sprężyny) i zaczynają przekraczać ich stopy, tak że masa ciała jest odczuwany w obszarze prasy.
  2. Rocking prasę też działa cuda. Tylko trzeba to zrobić na czczo. Ci, którzy nie ćwiczą i jest mało prawdopodobne, aby wytrzymać duże obciążenia, można zacząć od 10 pompek na raz, prasie. Spróbuj codziennie, aby zwiększyć liczbę, czyli spalanie tłuszczu będzie zbyt powolne. Jednym słowem – nie żal dla siebie.
  3. Obserwowani przez przysiady. Również co najmniej 10 razy w jednym iść z prawem do zwiększenia obciążenia. Nawiasem mówiąc, można squat jako normalny sposób i spróbować zrobić to na jednej nodze. Trenerzy fitness twierdzą, że w ten sposób jest spalone dwa razy więcej kalorii niż gdybyś przykucnął na dwóch nogach. Spróbuj.
  4. Nie lubisz ćwiczenia? Zaczynają rolki. Takie naciski pomoże schudnąć, ale również przynieść dużo zabawy.
  5. Ci, którzy nie wiedzą, jak rolki, może zaoferować jeździć na rowerze (lub rower, który kocha tak samo), lub po prostu biegać po domu w godzinach porannych. Doprowadzić odtwarzacz z ulubioną muzyką i spalić tłuszcz z przyjemnością.
  6. Dodaj wszystkie powyższe pływania w basenie, a talia z pewnością będą przedmiotem zazdrości dla przyjaciół. Tylko nie spadnie do połowy klasy.

Czego nie robić w utracie wagi

Wiele dziewcząt chce schudnąć tak, chwytając się każdej okazji, zapominając, że nie zawsze jest nowoczesne metody odchudzające są bezpieczne dla zdrowia. Mówimy o wielu tabletek, Badakhshan i herbat do utraty wagi. Nie twierdzą, te metody są czasami bardzo skuteczne, ale istnieje wiele przykładów, gdzie dziewczyna zamiast schudnąć, a wręcz przeciwnie, zyskał kilogramów lub płacić za własne zdrowie odchudzanie.

Co jest tego powodem? Po pierwsze, fakt, że ten obszar medycyny nie jest w pełni zrozumiałe, a to oznacza, że ​​jeden pacjent idealny, drugi może zranić. Po drugie, większość herbat do utraty masy ciała są diuretyki. To znaczy, można schudnąć tylko dlatego, że wycofanie płynu z organizmu, a tłuszczu pozostaje nienaruszona. Ale to nie wszystko. „Nagrody” dla regeneracji podziału skali się odwadnia. I to jest o wiele bardziej poważne niż kilka dodatkowych centymetrów w talii!

Na zakończenie chcę dodać, że nikt nie jest doskonały. Każdy z nas chciałby, aby zmienić coś w swoim wyglądzie. Ktoś nie jest zadowolony z tłuszczu na brzuchu, ktoś zakłóca pulchne policzki, a niektórzy nawet chcą lepiej. Dlatego też kochać siebie za to, kim jesteś, ale nie przestać próbować zrobić lepiej w lustrze.

load...