Kobiece libido Secrets: Jak dostać orgazmu

Zawartość:

Dziś seks jest już uwolniony od wszelkiego rodzaju ramek i tabu. Obecnie można nie tylko dużo wiedzieć o seksie, ale także nauczyć swoje umiejętności, opanowanie technik seksualnych wirtuozowskich w konkretnym miejscu i prowadzi studia coraz to nowe sposoby, aby dostać orgazmu. Nie miało to jednak większego wpływu na rozwoju seksualności kobiet. Prawie co druga kobieta, można powiedzieć, przygnębieniem: „Nie mogę zrozumieć, co się dzieje, ale nie dostał orgazmu!”

load...

Sytuacja, w której kilkanaście aktów seksualnych tylko jedna kobieta przynosi prawdziwą satysfakcję, znane wielu z nas. To, oczywiście, nie są zadowoleni. Intymność z człowiekiem chciałbym cieszyć się i zapomnieć o wszystkim. Jeżeli nie powoduje to żadnych uczuć, staje się niemal obowiązkiem. Idąc do łóżka za każdym razem mój mąż i ja z myślą „raczej koniec sprawy” – pozazdroszczenia perspektywa. Co robić?

Ściśle mówiąc, kobiecy orgazm – delikatna sprawa i standardu nie ma. Więc stwierdzenie „nie mogę dostać orgazm” nie zawsze jest absolutnie poprawne. Na co powinno być orgazmu, mówić i pisać źle, zapominając, że jesteśmy wyjątkowi. Ktoś w tym momencie, to może być naprawdę dobrze startujący w chmurach. I ktoś podczas bliskości z mężem dobrze. Najważniejsze – do procesu, który występuje podczas stosunku płciowego, był bardzo udany. W przeciwnym razie, to faktycznie zamienia się w służbie. A żeby mieć seks z chłopakiem lub mężem był mile widziane i na pewno doprowadziło do jasnej orgazmu (który zresztą nie jest również wielokrotne!), Trzeba przygotować się do niego. Jak to zrobić? To co mamy teraz i rozmawiać, jeśli nie przeszkadza.

Niuanse kobiecego orgazmu

Wydaje się aksjomatem, że prawdziwie zmysłowy seks może być tylko z osobą, którą kochasz. W bliskości z nim marzy cały czas, swoje marzenia, dążyć do jej … Co tu mówić o tym, jak dostać się do orgazmu? Tak jest faworytem tylko dotyk, i jesteś w niebie, i nie obchodzi mnie, co się dzieje pozy! Ale nie było. Zdarza się tak, że ukochana jest już zmęczony, żeby dotknąć, a niebiosa nie zbliżył niskolechko. I zaczyna się nie być zdenerwowany, przedstawiać nieziemskiej rozkoszy podczas seksu, rozkoszy jęcząc i pohukiwania. Na szczęście takie szczegółowe lekcje „Achan” w pełni dzisiaj pokazano w telewizji o dowolnej porze dnia lub nocy.

load...

Dlaczego tak się dzieje? Bo my, kobiety, tworzenie kompleksu. Ten człowiek może osiągnąć orgazm podczas każdego aktu seksualnego w niemal każdych warunkach i całkowicie w dowolnym położeniu. My też nie działa: Daj nam nastrój na seks i znajdują dla niego sytuacji, a nie w każdym miejscu czujemy się atrakcyjne, a to jest bardzo ważne. W przeciwnym razie, szczyt rozkoszy może również przekształcić chimera. Dobrze, wyobraźmy sobie: co jeśli droga nagle chciał uprawiać seks w lesie. Świerk igły są poruszeni, komary okrucieństwa … Jak można odpocząć? Przed orgazmem, jeżeli tutaj? To jest niemożliwe! Rzeczy są prawie jak w domu, w cieple, w czystej pościeli … Jednak w połączeniu z odpowiednim ustawieniem nie pomoże bez konieczności konfigurowania i czystą pościel.

Życie intymne – nie jest to rutynowe obowiązki, że to podoba czy nie, i musimy przeprowadzić. Jej istota polega nie tylko na prokreacji. Dobry seks jest w stanie dać chwilę prawdziwego szczęścia, aktualizacja, inspirować, więc po prostu uspokoić, w końcu! A jeśli jesteś zmęczony, problemy zamorochennye o tym, co inspiruje płeć można powiedzieć? Tak, podczas tej samej płci z mężem nie myśli o ustawie, a im szybciej to się skończy. Na orgazmu nawet nie myśleć o tym – i tak zejdzie. I każda dziewczyna zgodzi się ze sobą: jest to możliwe, aby zrozumieć – gdy dzień jest strome, jak wiewiórka w kole, to nie może być mowy o „wielkiej i czystej miłości!”

Znajomi, nasi drodzy kobiet? Znajome. I, niestety, wiele. Czy to dobrze? Wcale nie. Co dobrego jest, że jeśli jesteśmy pozbawieni możliwości psychologicznego i fizjologicznego odzysku za pomocą seksu? No, powiedzmy, można przywrócić umysł i ciało, podczas pracy, poświęcając się, rozprasza hobby i tak dalej. A jak mają być niezadowoleni z mężem? Będzie jeszcze udowodnić swoją wartość w łóżku drugiego człowieka. A jeśli tak, to zupa Wierząc w te łóżka …

Jednym słowem, musimy zrozumieć, że sytuacja musi być skorygowana, w imię siebie i zachować relacje. Co należy zrobić? W pierwszej kolejności powinniśmy się uczyć, aby dostroić się do seksu. Po tym wszystkim, to zależy od naszego nastroju stałej maksymalnej wygody podczas seksu z mężem.

Konfigurowalny na intymności

Tak, miałem ciężki dzień, tak, chcę doczołgać się do łóżka i spać. Ale tam już czeka głód miłości i uczucia wiernych! Nie wyjaśnił, że był zmęczony i po prostu będzie teraz przytulając poduszkę. Nadmuchuje. Jak zrobić i było zadowolić, i jesteśmy szczęśliwi? W związku z tym, wszystko w rękach kobiet. Zacznijmy od tego, że jesteśmy prawie zawsze podejrzanym w góry, że będziemy musieli czekać łóżko jest nie tylko kradzieży, ale również ogrzewa małżonka. Musimy przygotować się wcześniej do właściwego postrzegania tego faktu i nie płacą w godzinach wieczornych zbyt dużą wagę do codziennych pracach domowych.

Innymi słowy, mówić do siebie: „wszystko w nosie!” – I dostroić do seksu, które są skłonne do poświęcenia dużej ilości czasu. Kompletna seks nie toleruje zamieszania. Dlatego też zostawić łatwy bałagan w domu (żadna dziewczyna nie żyje z tego, co pozostało do jutra brudnych naczyń lub pyłów nieutwardzona), możemy znaleźć czas na odpoczynek i relaks, usiądź w fotelu z filiżanką herbaty i czytać jakiś romans.

Nie przekręcać gąbkę, wierząc, że jest to Pulp Fiction. W celu użycia go i stworzył obudzić naszą uśpioną libido. I trzeba mieszać lub pół jego życie będzie mruczeć do siebie: „Żona, to dobrze, że ma orgazm podczas każdego aktu, to jest to i chcę cały czas i to zrobić, jeśli nie jestem w stanie nie można dostać orgazmu?”

Po prostu nie ma powieści damskie? Cóż, jeśli tak, wymienić je na te, które nie są szczególnie odrażające znakomity smak – piękny magazyn erotyczny lub dobry film z niezwykle sexy głównego bohatera. Seksuolodzy twierdzą, że raczej banalne „truskawki” jest w stanie uruchomić nawet sto procent estetów. Co możemy wtedy mówić o erotica grzywny! Jeśli nie ma odpowiedniej kolekcji, czczona dla ogólnego rozwoju każdego sex-przewodnika. To też jest prawie niezauważalna, ale dość skutecznie tworzy falę seksu. Kto wie, może jesteś tylko dziewczyną, która po obejrzeniu filmu erotycznego kładzie się tak, że jest w stanie przeżyć nawet wielokrotny orgazm!

Czczony-seeing? Teraz idź do łazienki, wspinamy się w ciepłej wodzie i delikatnie dotyka dmuchanie pachnącej skóry żelem. Jednocześnie to wyobraźnię, wyobrażając sobie, że dlatego pieszczą ukochany. Po kąpieli, są zapakowane w puszystym szlafroku lub puszystym ręcznikiem, przyjdź do lustra i podziwiać odbicie w nim, dziwiąc się faktem, co nie jest „środkiem płatniczym, seksowna, ale po prostu niesamowite” dziewczynka. Aby poczuć emocje, trzeba kochać swoje ciało, ale nie zaniedbuj go. Ignorowanie potrzeb ciała fizycznego nie jest dozwolone. To w końcu doprowadzi do chorób i innych problemów.

Oziębłość i zdrowych kobiet prawie nigdy nie zdarza. Nasz chłód wynika atrakcyjności seksualnej śpi, budzą się jest – problem jest nie tyle człowiek jako najbardziej reprezentatywne dla płci pięknej. Każdy z nas w taki czy inny czasem czuję lekkie podniecenie. Tylko czasami nie zdajemy sobie sprawy, że jest to efekt naszego libido.

Będziemy sprawdzać jego stan i określić w jakiej porze dnia – rano, wieczorem, nocą, po południu – nasza tonu wzrasta. To właśnie w tym czasie jest szansa, aby uzyskać maksymalne zadowolenie z okolic jest dość duży. Niski potencjał seksualny może znacznie wzrosnąć, jeśli się ich pragnienia. Nagle nastąpił gwałtowny chęć przytulić się do ukochanej wcześnie rano lub w prawo w środku kolacji? Nie powstrzymać się, przytulać, możemy zamrozić w tej pozycji i dał fale pasją! I niech cały świat czekać …

Jeśli libido śpi zbyt mocno, a nawet usłyszeć, pociągając nosem trudne, można korzystać z bliskości do jakiegoś dobrego wina. To pomaga się zrelaksować i wyostrzyć wrażliwość. Jednak wszystkie te metody nie są wystarczająco skuteczne, chyba że uczymy się odkładać myślenie o problemach na później. Jaką przyjemność błony mogą być zaangażowane, jeśli w tym czasie jesteś w pikantnym pozie, wirowanie w głowie myśli o ewentualnej bicia o schwytanych lub o tym, co ugotować na obiad?

Generalnie, aby być na szczycie szczęścia, to lepiej, aby nie spieszyć korzystających cel główny intymności. Mamy tendencję do myślenia, że ​​aby doświadczyć żywe orgazm, trzeba mieć wielkie pragnienie seksualne. Jednak nie jest to prawdą. Potężny wielokrotne orgazmy można doświadczyć nawet bez silnego preekscytacji, całkiem niespodziewanie. Zdarza się, i vice versa – przedsmakiem nadchodzącego zachwytu bezprecedensowego bliskości ostatecznie kończy się rozczarowaniem.

W pierwszym przypadku, sytuacja jest z powodu braku problemów dostać orgazmu. W drugim przypadku – przeciwnie, jego obecność. Czekając na cud tworzy wewnętrzne napięcie, które zakłócają ten cud się spełniło. Dlaczego szczep? Odpocząć i dać swoje pieszczoty ciała. Niech szczęście jak chcesz i tyle, ile to konieczne. On wie lepiej, gdy przyjdziesz do ekstazy i czy orgazmy wielokrotne.

Oczywiście, tylko jeden stosunek do wielkiej płci regularne orgazmy nie wystarczy. Musimy również szkolić się do emancypacji w łóżku, co pozwala na eksperymentowanie z odczucia w danej pozie. Jak to zrobić?

Zachowanie w łóżku

Na ogół myślimy teraz o relacjach seksualnych partnerów, którzy kochają i ufają sobie nawzajem. Jeśli dziewczyna chce tylko wiążą człowieka poprzez seks, te argumenty tracą sens. Tutaj kontakt seksualny między innymi technikę wirtuoza. Oczywiście, jakość tego procesu w przypadku braku składnika emocjonalny jest niepewna. Tam jest, co do zasady, dobrze przemyślany plan, a orgazm bardziej symulowane niż faktycznie występuje. Jednakże nie powoduje to znaczny dyskomfort u kobiety, ponieważ że w podobny rezultatu stosunku gotowości.

Nasze obawy interpretacja nie obojętny na jej człowieka płci pięknej. Ci, którzy z nim pełna intymność Chciałbym, ale nie poza nią. Najczęstszym powodem tej sytuacji – zakompleksovannost uniemożliwiające kobiety wyzwolone, odpocząć i dać im poczucie pełnej wolności. Często takie urządzenie jest wynikiem wiary w niedoskonałości mojego ciała, skóry, włosów i tak dalej. Mimo wszystko, wielu z nas wierzy, że człowiek podczas seksu, a jedynie, że osoby zaangażowane w patrzył na swojego partnera, zwłaszcza gdy jest się w niekorzystnej sytuacji do położenia wygląd.

To nie jest. Nie, oczywiście, widzą obraz kobiety, ale postrzegają je kompleksowo, nie skupiając się na szczegółach. Mężczyzna w łóżku jest o wiele bardziej niż kształt bioder kobiet, zaniepokojony stanem swoich członków. A potem, jeśli nie lubisz hip, nawet w łóżku nie byłoby. Więc nie wahaj się zamówić tę idealną figurę. Moim ulubionym jest zawsze kobieta – iz nadwagą, a wymawiane cellulit – to najbardziej pożądane.

Innym powodem braku orgazmu – próbując zachowywać się podczas stosunku, zgodnie ze wspólnymi stereotypów płciowych. Podobnie jak w łóżku trzeba być powszechne, ponieważ ludzie są tak namiętne jak i dzikie koty. Nic z tych rzeczy. W naszym życiu dzisiaj brakuje ekstremalne. Zmęczony silniejsze przedstawiciele płci czasami chcą zrelaksować się w delikatnym uścisku kobiet. Walczyliśmy przedstawiają wzburzony tygrysa, z której biedak chce schować się pod łóżkiem.

Nie, jeśli nagle się stało, że pragnienie, aby rzeczywiście wysadzić Brain – doskonałe! Kto nie chciałby go, jeśli pobyt w łóżku zupełnie stracił głowę i rzuca Fortelle, który był również obecny, to było trudne. Jednak w tym przypadku, zarówno orgazm nie jest omawiany. Jest lub nie jest już bez znaczenia. Wszystko zrekompensować pasji.

Ale kiedy leżą w leniwym pozy, odgrywać rolę twardego pani zbyt gorącą krew, artystycznie przedstawiająca wielokrotny orgazm – irytujące. Po pierwsze, dlatego, że zmniejsza się szansa prawdziwego orgazmu z powodu ciągłego napięcia. Po drugie, dlatego, że człowiek taki jak jeden dzień maratonu seksualnego nie może przetrwać. Co takiego, dyskwalifikacja w łóżku przez mężczyzn nie może tolerować. Ona staje się ciosem dla ego i umysłu. Konsekwencje takich ataków są nieprzewidywalne. Możliwe jest nawet, że ulubionym zaczną postrzegać internat jako tortur. Więc wyrzucają pozory. Od niego same kłopoty.

Ale nie powinien wpaść w drugą skrajność i zachowywać się w łóżku zbyt pasywnym. W celu uzyskania maksymalnej przyjemności, trzeba przenieść jak najwięcej. Nie chcesz? Jest w porządku. Należy zacząć podnosić do męskiego uda, a wtedy wszystko będzie odruchowo. Nasz organizm jest również w stanie odpowiedzieć na uczucia i wie, w jaki sposób najlepiej to zrobić. Dajemy mu wolność. Pozwól cieszyć się swobodnie.

To nie waha się sugerować powracają, gdzie mamy najbardziej erogenne miasteczek. Dziś eksperci w dziedzinie seksu mówią dużo o tym, jak uzyskać orgazm pochwowy. Jednak, aby skupić się na tym, nie jest konieczna. W rzeczywistości, tylko jedna trzecia płci pięknej kulminacyjnym pochwy sposób. Resztę prób głównie łechtaczki orgazmu. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z cech naszego. Aby stać wzajemna przyjemność z seksu, partner musi być wprowadzony do huśtania się rzeczy. Zapraszam do wyjaśnienia w słowach? No, pokaż gesty, ludzie tacy ruchy natychmiast zauważy i stałe w pamięci.

Dodatkowe środki pobudzające peak Intercourse dźwięki ustawy. Gorący oddech, płacze, jęczy, słowa miłości i rodzić bardzo pobudzić emocje. Są pary, które odbierają przyjemność z obscenicznych zwrotów wypowiadanych na głos. Można spróbować tej opcji. Dziwnie, ale w łóżku nieprzyzwoitości zdolny do jazdy w wściekłość seksualne nawet cierpienia swoich wyrafinowanych estetów.

Bunt na szczycie świata jest związane nie tylko z ciała fizycznego. To zależy od naszego stanu emocjonalnego, który powinien być równy czasowi. W przeciwnym razie, droga na szczyt jest długa i nieograniczone. Jak wysłać swoje emocje we właściwym kierunku sytuację? Włącz wyobraźnię i wyobrazić sobie uwodzicielską scenę. Ktoś pewnie mówi podobne rzeczy nieprzyzwoite i niegodne szanujący kobiety. Nic z tych rzeczy. Pikantnych fantazji nieodłączne dla wszystkich bez wyjątku. Jest to naturalna właściwość psychiki, która jest równoważna do tłumienia tłumienia naturalnych potrzeb. Niech wyobraźni na żywo, bo nie narzucają im obcych. Ponadto, przyczyniają się do aktywności w mózgu, co jest bardziej podatny na wzbudzenia.

Generalnie kobiet orgazm jest zależna od wielu czynników. Na przykład, cicho mięśnie pochwy dla nich trudne do reagowania na emocje i korzystania z najwyższego procesu docierania. Mięśnie muszą regularnie trenować, a następnie do zmysłowych cięć nie potrzebują stymulacji długoterminowej.

Ważną rolę w tej kwestii orgazmu spektakli i oddychanie. Często czuje podejście wspaniałych momentów, możemy automatycznie powstrzymać oddech. A tym samym zmniejszyć zabawy do minimum. Ponieważ w celu orgazm był jasny, trzeba dużo tlenu. Oznacza to, że w oddychaniu, zanim jest to konieczne, aby szybko i głęboko.

Wreszcie, wiele par stwierdzić, że orgazm musi być jednoczesne. Synchroniczność, oczywiście, jest bardzo przyjemny, ale nie zamykaj jej celem jest. Niech uczucia być wolny, niekontrolowany umysł. Jedynym sposobem na osiągnięcie prawdziwego szczęścia, dając wodospad wrażeń swojego partnera.

No, może to wszystko. Oczywiście, zalecenia te nie gwarantują zwiększyć naszą aktywność libido. Ale w każdym razie, oni robią to możliwe dla wielu kobiet mniej prawdopodobne, aby powiedzieć: „Nie mogę mieć orgazm” Po zapoznaniu się o zaletach seksu z kimś, kogo kochasz z pierwszej ręki, nie będzie marzyć o macho obijać w kuchni i czekać, kiedy ta żarłoczne mąż uspokoić. Zamiast tego staramy się dostać do łóżka jak najszybciej, bo nie jest taki cud! I wtedy, gdy jest to „cud” dość chrapanie, we śnie, szczęśliwie Nestlé w ciepłym boku. I pomyślałem: „Dlaczego on potrzebuje, oszałamiające macho publicznego wykorzystania Ponieważ istnieje rodem, który należy tylko do mnie, człowieku!”

load...