Klub fitness to nie tylko niezbędne: co robić?

Zawartość

Dziwne, ale nawet moja praca miastem w dziedzinie fitness nie gwarantuje, że w torebce nie będzie musiał toczyć kilka kart klubowych. Tak, ale nie wszystkie kluby są wyposażone w basen, nie wszyscy mają zwykłe wyposażenie treningu siłowego, a na pewno większość zorganizowana na zasadzie „lepszych symulatorów do 1 cm kwadratowy powierzchni.” Ale najbardziej prosty sprzęt, jak się wydaje, usunął kartę „wszystko dla domu szkolenia raz w roku.” Czasami jest to konieczne i bary, przepraszam, naleśniki z baru obkladyvat być wykręconą do nich w pętli z TRX, w przeciwnym razie cała struktura spada do tuszy szczęśliwie nieszczęsny kochanek treningu funkcjonalnego. W ogóle, jeśli poważnie iść do spraw szkolenia i mają pewne preferencje w fitness, łatwiej jest zebrać niezbędnego sprzętu w domu iw tym samym pociągiem. Ale … zdarzają się sytuacje, kiedy po prostu wydaje się, że łatwiej jest w domu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kwestie bazowe wydajności w środku pasa

Kluby fitness są znane, aby otworzyć ludziom. A większość z tych samych ludzi, zatrudniony na stanowisku zarządzania tym „Kobieta w fitness od wielu lat.” A te dziewczyny, w przeważającej części, bogate doświadczenie różnych poskakushek tlenowej, wielkie umiejętności zarządzania pracownikami, a często – brak doświadczenia treningu siłowego. Więc się trenazherku pełen najnowszych symulatorów przedramieniu i jest siedzący w kącie szafy bar. Prasy i ławki, tak wąskie, że ostrza nie może się zbyt chude. Kompletny symulator jest normalnie Leg Press, poruszać się blisko ławce ławce. W godzinach wieczornych, siłownia świątyni zamienia się w pole bitwy. Przed dokonaniem podejścia – pokręcił głową, nie powinny pod brzana nikogo. W ogóle, jeśli jesteś zmęczony, transportu kolejowego i wielu ludzi wszystko zaczyna się nierealne szczepu.

A w domu – tylko kolejnym filmie. Niewiele osób może sobie pozwolić uderzył bielizny, ława, naleśniki i szyi w środku domu w salonie. Ktoś nie może się ostać podłóg, sufitów, ktoś z sąsiadów problemu, a ktoś z rodziców. W ogóle, jeśli masz garażu lub piwnicy dla sprzętu w piwnicy garaż na biegunach i bez prawa do tego miejsca z ich banków z marynatami, jesteś bardzo szczęśliwy. Skontaktować się z przyjaciółmi, wykonywanie niezbędnych urządzeń w zakładzie, po dawnej obrony lub ciągnika, myślę, że wszystko jest w Internecie znajdą się.

Wszyscy kochający towarzysze mają do bazy jest wybierany przez obecność w klubie możliwość dokonania w nim zasady. I zgodnie z kryterium braku najbliższej pocisków energetycznych wszelkie irytujące ustrojstwo.

load...

Ten klub, nawiasem mówiąc, jest to najłatwiejsze do znalezienia dla „trójboju w regionie lub mieście XYZ H”. Albo więc poszedł prosto iść gdzieś, takich jak Pałac Sportu i najstarszej rocker w mieście. Nadal można zobaczyć niektóre z lokalnych klubów, aby wygrać zawody w podnoszeniu i tam. Tam, nawiasem mówiąc, i co trzeba zrobić, też będą uczyć się do bazy.

I w tym klub nie będzie poskakushek aerobic, baseny i miękkie ręczniki w recepcji. Ale wszystko to będzie drogie i piękne klub fitness z okropnym trenazherka. Robi to, co?

[Powrót do spisu treści]

Tylko baza tylko Hardcore

Dla towarzyszy, którzy robią wytrzymałościowy szarpnięcie i wstrząs z ciężarkami i przesunąć sanki na tym świecie nie ma barier. Sledge ma klub, gdzie wychodzić podnośniki. Istnieje również obciążniki i stary armii, ale z wygodnymi uchwytami. Zazwyczaj te towarzysze nie przestrzegają żadnych aerobik grupowych dla spalania tłuszczu i pieszej na stepper. Jeśli czekać, będę pisać, że dziewczynka „Fu być” jesteś bardzo myli. Przez siebie, odważników, sanki, a niektóre ćwiczenia o wysokiej intensywności z masą ciała – obszerna ustawionej rozwijać i wytrzymałość i spalić tłuszcz, w stosownych przypadkach. Połów tutaj jest tylko jedna – absolutnie nic zrobić aerobowe odzyskiwanie ćwiczeń. Ale, szczerze mówiąc, lepszym kochankiem odpocząć lub pospacerować i jeść trochę mniej niż na 5-dniowego szkolenia tydzień i jeszcze dwa dni, aby zrobić kilka cardio w tam cardio. W ogóle, też mogą tak żyć i żyli długo i szczęśliwie. Zwiększenie aktywności konsumentów sama w sobie jest wielkim kupić, a zaangażowani w to, co chcesz.

[Powrót do spisu treści]

Siła Zespół

Są ludzie, którzy udają się do zajęć grupowych dla pozytywny i poszaleć. Tak, przy odpowiednim podejściu do rekrutacji wyimaginowany aerobowe dziewczyna menedżera klubu osiąga doskonałe instruktorów, którzy będą światła. Ale naszym problemem jest stara jak świat – nie chcemy kupić abonament pełnym członkowskiej. I to w członkostwa i obejmuje najsmaczniejsze „kok”, takich jak jazda na rowerze, ciała rock, CrossFit, i tym podobne. A w subskrypcji sesjach grupowych, które są tanie – zazwyczaj jedynie krok-aerobik w latach ’80 i „power” szkolenia z bodibarami. Co robić?

A mój przyjaciel dziewczyny (instruktora na treningu siłowego, nawiasem mówiąc) udał się na kartach gości w kilku klubach i naszego sąsiedniego miasta na sześć miesięcy i nie został złapany raz. Sekret? Fenomenalny razdolbaystvo panujący w sprzedaży niektórych instytucji – nie jest po prostu w bazie danych kontaktów przybywających na karcie danego odwiedzającego. Przypadek ciekawy i jednostki, ponieważ nie uważamy.

W rzeczywistości, można wykonać następujące czynności:

  • Aby znaleźć się w czymś miasta jak sekt (oni nestrashnye i zajmuje się głównie bodirokom). Home głęboko w temacie odchudzania nie idź, bo w przeciwnym razie można stracić na wadze i do kości. Zazwyczaj ta zabawa get-razem i tańsze niż standardowe zajęcia w klubie fitness;

  • Zapisać się na odcinku prowadzony grupy rowerowej szkole tańca na ścianę wspinaczkową, basen, i tak dalej. Opcja dla tych, którzy wiedzą dokładnie, co chce zrobić, aby być szczęśliwym;

  • Uczyć się w domu z przyjaciółmi, znajomymi, albo zebrać grupę działalności weekend w parku lub parku

I tak, jeśli ignorować złe planowanie hali i przejść do członkostwa w klubie? Dobrze, jeśli naprawdę nie chce zatrudnić trenera po prostu za to, że jechał od siebie pod przybyszów wspinaczki bar, spacer rano lub w porze lunchu. Na szczęście praktyka rano też może być bezpieczne i skuteczne, jeśli przestrzegać pewnych zasad.

load...