Kłótnia z ukochanym. Jak być

Zawartość:

Cóż, tutaj, mieliśmy znowu kłótni z ukochaną osobą. Znowu ogarnia wściekłość, gniew, rozczarowanie. Nie, dlaczego trzymał kłócić? Po tym wszystkim, jak mówi, jest to czysty nonsens! Ogólnie rzecz biorąc, mamy rację, mamy rację we wszystkim! Ale to nie jest! I żadnych paznokcie! Nie! Nie … Ale nie było kłótni z ukochanym, a nie z chłopakami w kolejce … i niespokojny duszy. Z tych, których kochasz, bo nie chcę sprawiać kłopotów. Marzyli tylko o miłości i czułości. Więc? Tak! Tak, musimy jakoś uratować związek i tolerować. Jak to zrobić poprawnie?

load...

Jak pogodzić się ze swojego faworyta po kłótni

Kłócą się z ukochaną – czymś bardzo przykrym i bolesnym. Oczywiście, chcę to zrobić tak szybko jak to możliwe i pozbyć się stresu jest w powietrzu. Ale nie dajmy się spieszyć. Idź coś zrobić, tymczasem próbuje spojrzeć na siebie z zewnątrz, stojąc w miejscu, w bliskiej osoby i trzeźwej oceny sytuacji. Konieczne jest, aby wziąć to prawo do własnego zdania. W przeciwnym razie, jeśli przyjdziemy do niego ze słowami: „Przestań walczyć, ale mam prawo” – rozpocznie się drugi etap kłótni. Ale nie jest to potrzebne!

W celu przywrócenia spokoju w związku, nie jest konieczne, aby uruchomić ponownie, aby udowodnić swoją niewinność. Ponieważ „nikt nigdy źle lub dobrze.” Nawet jeśli problem nie istnieje, powinna ona zostać omówione we właściwym stanie emocjonalnego obu. I omówić ten problem, a nie tożsamość z sobą. To nie jest założenie, że jesteśmy zawsze rację, a mężczyzna – nie. Jak wiem lepszą kobietę. W tym przypadku argument z ukochaną stać się regularne. Ponieważ każda osoba widzi rozwiązanie na pytanie – na swój sposób. I jego punkt widzenia ma prawo do istnienia.

Lepiej zacząć rozejm ze słowami: „To jest bardzo trudne, gdy kłócimy Niech nikt nie będzie już!”. Nasze zadanie – do budowania relacji, aby nie wyjść zwycięsko z bitwy często bezsensownej. Jeśli Twój ulubiony nadal dąsać i nie iść do kontaktu, należy poczekać. Cóż, teraz mamy ostygnie, a on wciąż tam była! Daj mu czas. Pozwól odejść. Dla nas najważniejsze – nauczyć się słuchać. Niech faworyci będą głosować, jeśli chce. Równie dobrze może być to, że nie jest racjonalne ziarno w swoim położeniu. Albo, że z dwóch przeciwstawnych punktów widzenia, będzie optymalnym rozwiązaniem problemu. Po tym wszystkim, uważa się z różnymi kątami!

Generalnie, w celu kłótni z ukochanym nie były zbyt bolesne dla nas i dla niego, konieczne jest, aby nauczyć się poukładać odpowiednio. W – Po pierwsze, nie można ingerować w dowolnym miejscu, a gdy przyszło. Kłótnia powinna być wybrana, a czas i miejsce. Nie jest konieczne, aby problemy w obecności obcych, przed opuszczeniem kogoś z dwóch w pracy lub szkole podczas przyjemnego pobytu. Kłótnia musi być celowe. Kiedy będzie nabyć formę logiczną, to będzie można rozwiązać żadnego problemu bez obrażania siebie niepotrzebnie.

load...

Jeśli skandal zaczyna nabierać tempa i przenieść się na skraju uzasadnione, konieczne ciągnąć się razem i zatrzymać. Nic dobrego nie wychodzi z tego „dialogu” nie będzie działać. Zamiast próbować osiągnąć porozumienie spowoduje to wzajemnych oskarżeń i obelg. Więc kiedy czujemy, że tracimy zdolność myślenia, a gardło zaczyna ściskać hamulce wściekliźnie. Idziemy do innego pokoju lub pójść na spacer w parku i zbiera myśli. A potem spokojnie, znowu zaczniemy omawiać ten problem. Jeśli jest to konieczne.

Muszę powiedzieć, że często jest to konieczne. Działania ukryć niezadowolenie umiłowani, boją się zniszczyć stosunków pokojowych, milczeć i znosić o wiele bardziej niebezpieczne niż przedstawienie mu swoich roszczeń. Podrażnienie tłumione prędzej czy później wybuchnie z siłą podobną do siły erupcji wulkanu. Tutaj to musimy kontrolować swoje emocje będzie bardzo trudne. I kto wie, jaki będzie wynik tego burzę gniewu. Jest możliwe, że kompletną katastrofą.

Jeśli człowiek kocha, a my mówić łagodnie i spokojnie, on nas słyszy. No, może będzie to nawet protestować, ale przyjąć do wiadomości. I słyszymy go, a także wyciągać wnioski. Jeśli coś nie rozumie, prosimy wyjaśnić, że w związku nie było nieporozumienie. I staramy się zrozumieć kogoś bliskiego, jakby to nie było trudne. Po tym wszystkim, gdyby istniał konflikt, a następnie jest on również przekonany o słuszności swego stanowiska. Istnieje możliwość, że jesteśmy w błędzie! Ludzie wybaczalne błędem.

Dobrze, powiedz komuś. Dowiedz się kłócić – to połowa sukcesu. I jak uniknąć kłótni z najbliższymi w ogóle? Po tym wszystkim, to prawie najdroższe w świecie człowieka! Dlaczego mamy walczyć?

Wyobraź kłótni z ukochanym

Dlaczego mamy się kłócić z bliskimi

W ogóle, argument zazwyczaj występują między ludźmi, którzy troszczą się o siebie nawzajem. Jeżeli dana osoba nie jest zainteresowana, nie może nic bolało. Jaka jest różnica, jak i to, co powiedział lub zrobił? Nawet jeśli mamy go podłączyć, jest mało prawdopodobne, że konflikt będzie zbyt szorstki. Cóż, karcić, dobrze, zrób uwagę i uspokoić. Bo – outsiderem. Przechodząc. Kolejna rzecz – ulubiony Ludowej. Wiąże się to z naszych myśli, pragnień i marzeń. Czy dobrowolnie, z własnej woli tam, widziałem to wszystko, nawet najbardziej niewinne, działania i słowa. I coś, oczywiście, tnie do żywego. Po tym wszystkim, faworytem jest bardzo blisko od serca. To naturalne, że niektóre z jego niewygodnej ruchu powoduje, gdyby nie ból, dyskomfort. Bo przychodzi do nas.

Kłótnia z ukochaną osobą – wskazanie, że w relacji do dalszego rozwoju, to jest czas, aby rozwiązać problem. Nie powinno się ich unikać. W przeciwnym razie problem wzrośnie do globalnych proporcjach. Jak wówczas rozwiązany, kto wie. Jeśli mamy rozwiązać zbliżającego się konfliktu na początku, wszystko będzie się układać. Ludzie nie są idealne, a każdy ma coś nie podoba mi się zachowanie innych. To tylko czytać myśli innych nie możemy. W konsekwencji, aby wiedzieć, że ktoś nie jest zadowolony, jeśli nie powiedzieć nie możemy. Cóż, kiedy coś takiego sąsiada, przechodnia, koledzy, to jest jeszcze w porządku. Miłość nie może być wszystko. Ale kiedy kochamy – to poważna sprawa. Bo jeśli nic nie zostanie zrobione, a nie próbować go zmieniać i można stracić.

Zasadniczo rozgrywka pomaga ludziom poznać siebie lepiej i poprawić. Ale kłótnie są użyteczne tylko wtedy, gdy naprawdę jest miłość. Jeśli jednak wątpliwe jest, to lepiej nie potrząsać swoje nerwy i iść w różnych kierunkach. Dlaczego pusty skandale, które jeszcze nie prowadzą donikąd? W życiu i bez trudności wystarczy. Dobrze, jeśli kochasz jeść, ale kłótnie zdarzają się często? Tak, jesteśmy zbyt gwałtowne i ścierają się nad niczym.

W tym przypadku będzie to wskazane, aby pracować na nich. I nauczyć się czuć napięcie w komunikacji z bliskimi, wewnętrznie się z nim zgodzić. Nawet jeśli jest, naszym zdaniem, jest błędne. Wtedy, gdy napięcie spada, omówimy tę kwestię. W międzyczasie, głównym zadaniem – aby uniknąć kłótni. Cóż, kiedy zrób nie może być bez niej nie będziemy krzyczeć na siebie dwa głosy jednocześnie. Dajmy Speak człowieka, a następnie zaczynają piszczeć o niej. Tak więc, co najmniej, to może być coś słyszeć i być słyszanym nawet w części.

Istnieje dobry odbiór, których stosowanie pomaga zarządzać bez żadnych konfliktów. Wystarczy, aby wymyślić jakiegoś słowa kodowego, i zgadzam się z ukochanym powiedzieć, że kiedyś będzie chciał się kłócić. Niech to będzie słowo „żyrafa”, „buty”, „Parasol”, „pocisk” … Cokolwiek. Najważniejsze – wziąć to jako sygnał, że nadszedł czas, aby wypuszczać parę. Powiedział kilka razy przed rozpoczęciem konfliktu, słowo w końcu przekształcić się w coś w rodzaju piorunochronu.

Cóż, w ogóle, oczywiście, aby zmniejszyć liczbę walk do minimum, trzeba określić, jakie są ich przyczyny. Być może jest to pragnienie remake drugiej, lub pragnienie, aby wyeliminować złe nawyki z partnerem lub nieufności, niechęci. Wszystko to niekoniecznie odzwierciedla burzliwe debaty. Kłótnia może objawiać się jako bolesnej ciszy. Ważne jest nie tak. Co ważne, dwie kochające ludzi nie może normalnie dyskutować chwile wyniszczające bazową szczęśliwy związek. Należy nauczyć. Love – rzadki dar, powinno być chronione. To będzie bardzo przykro, jeśli zniknie z powodu jakiegoś nieporozumienia.

W ogóle, to argument z ukochanej – jest normą, jeśli ludzie starają się zrozumieć siebie nawzajem i są przeciwnego zdania. Tylko jedność świata mężczyzn i kobiet w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu, bez względu na to, jak trudne może być. I tylko taka jedność ujawnia prawdziwą drogę do szczęścia.

load...