Kłócić się z mężem

Zawartość:

Być może nie ma rodziny w świecie, w którym co najmniej bez kłótni doszło od czasu do czasu. Zjawisko to jest nieprzyjemne, ale nieuniknione. Argument ktoś z mężem wlewa się do przytłaczającej ciszy, ktoś one przekształcić się w wspaniałych skandali panierowane potrawy. Ponadto mogą wystąpić ze względu na czysty nonsens – naczynia umyte rzucone gdziekolwiek ręczniki, pasta do zębów roi lustro, niewytapiane śmieci … Czasami występują konflikty, ponieważ w przeszłości krzywd i często nieuzasadnionej zazdrości. Często przyczyną regularnych kłótni z mężem stać monotonia życia rodzinnego, pracy i codziennego stresu i zmęczenia. Taki czy inny sposób, ale pilnie przysiąc często potem żałował. Dlaczego tak się dzieje? A czy jest możliwe, aby zmienić ten stan rzeczy?

load...

Dlaczego walczymy

Kiedy marzymy, aby założyć rodzinę z jakąś osobą, zazwyczaj uważamy, że będzie w stanie utrzymać romans w relacji Nie aż do starości prawie. To, że tak myślę. Ale życie sprawia, że ​​jego własne poprawki. Czas mija, a romans z życia małżeńskiego gdzieś wyparował. Jest zastępowany przez niekończącej rzędu wyczerpania Nerwy przyjść codziennych problemów. I tu pojawia się moment, kiedy para może kłócić bo każdy drobiazg. A kłótnia, tak że wydaje się pochodzić z sytuacji może być tylko rozwód.

Częste kłótnie z mężem uciskać, napęd w depresji, nie mogą spać w nocy, szczęśliwie odpocząć i pracować spokojnie. W rzeczywistości główną przyczyną niezgody z regularnym pobożny jest niezdolność do kompromisu i ustępstw wobec siebie. Mamy złość, roślinę o skręcie, zaczynają krzyczeć, udowadniając, że jest niewinny. Po uspokojeniu i często nawet nie pamiętam, a potem to wszystko się zaczęło. I lament, myśląc o tym, dlaczego nie możemy panować nad emocjami krótkotrwały.

Często korzenie takiej niekontrolowanej agresji zakorzenione w przeszłości, stary. Jeśli rozgrywka stała jego rodziców okrzykami i hałasu było normą w moich rodzinnych ludzi będzie zachowywać się w ten sam sposób. On nie wie, w jaki sposób różne! Nie nauczył się … Czasami zwiększona agresywność mąż lub żona jest ze względu na niską samoocenę i chęć dochodzenia się kosztem ich kolega. A czasem błysk wściekłości z jakiegokolwiek powodu, powodować zmęczenie, choroby i stres.

Mamy złość, gdy małżonek zapobiega wykonać swój plan, kiedy ogląda telewizję, zamiast pomóc w domu podczas rzucania nigdzie skarpetki i koszule … my vent to urazy spowodowane przez kogoś innego. Wystarczy oderwać zły, bo dostał ciepłą dłoń, a on nazywa nas to samo. Sad. Ponieważ przykłady rozpadu rodziny po żoną zorganizował jakieś błahe kłótni z mężem, Mass. Vaughn sąsiad wrzucił zgorszenie z powodu faktu, że wierni zapomniałem kupić chleb, a on wziął i poszedł do drugiego. Stałe.

load...

Co robić? Czy mamy do czynienia z agresją i bezmyślnego często przetrwać wybuch wściekłości, nie wylewając swój gniew na kogoś bliskiego? Można, jeśli wezwanie pomocy i cierpliwości, aby nauczyć się poukładać, bo jeśli to konieczne, do męża nie raz trzasnął drzwiami i wyszedł.

Jak się kłócić z mężem

Trzeba powiedzieć, że powodem drażnić siebie w dowolnym mąż i żona jest nadal brakuje. W przeciwnym razie nie można. Jest blisko, zależne od siebie są ludzie, którzy po prostu nie zawsze można robić tylko zadowolić swoją połowę. Cokolwiek ewoluowała bytu, ale nawet wtedy, gdy małżonkowie żyją dłużej niż dziesięć lat razem, nadal pozostają różnych ludzi. Co jest obecnie chce męża, niekoniecznie muszą żoną. I vice versa. Jest to normalne i wskazuje, że w celu uniknięcia konfliktu w życiu rodzinnym niemożliwe. No, prawie niemożliwe. Przynajmniej od czasu do czasu, ale będą one występują.

Jak się zachować, w niewielkim kłótni z mężem, aby nie zamienić się w przedłużającej się wojny?

  1. Byłoby pożądane potsapatsya małżonka, jeżeli nie jest obcy – krewnych, przyjaciół i krewnych – aby rozpocząć udowodnić swoich racji przed nimi nie powinno być. Ktoś weźmie konfliktu obu kierunkach. To tylko dodać oliwy do ognia i zwiększać agresję. Dlatego byłoby lepiej, aby ciągnąć się razem i odłożyć wyjaśnienia stosunków aż do bardziej odpowiedniej okazji. I zanim się zorientujesz, a dostać się bezpiecznie przetrwać przyczynę konfliktu, patrząc na to z innej perspektywy;
  2. Jeśli nie ma kłótni z mężem nie można zrobić, nie poniżać go podczas skandalu i nie urazić. Po tym wszystkim, nie chcemy, żeby kiedykolwiek opuścić? A męski ego jest bardzo wrażliwy! Jeśli zaczniemy w celu wykazania, że ​​w niczym umieścić ją błogosławioną, zaczyna szukać tego, że to doceni. I go znaleźć! A następnie zmyć. Ponieważ istnieje śpiew pochwały i są niedoceniane;
  3. Aby uniknąć kłótni z mężem do niczego, należy spróbować raz negocjować z nim wszystkie niewygodne pytania i nie bój się tego, co mamy w sercu. On jest mąż, pół, więc powinni być świadomi statusu żony! Ale przed rozpoczęciem szczerej dyskusji, że będzie użyteczny najpierw zastanowić się, co i jak powiedzieć to lepiej. I dopiero wtedy zdecydować się na szczerą rozmowę;
  4. Zanim coś obwiniać męża, trzeba oceniać trzeźwo – i czy on naprawdę jest winny? Być może jest to całkiem możliwe, aby przejść bezpiecznie przez i zapomnieć? A my po prostu nie nawija się i teraz są chętni, aby rzucić na niego wściekać … Musimy poczekać kilka godzin. Jest prawdopodobne, że po rozumiemy – powodem kłótni po prostu nie ma;
  5. Jeśli inicjatorem skandal jest zwykle małżonka, spróbuj zrozumieć, co się z nim dzieje. Porozmawiaj z nim serce do serca i zapytać, co się tak martwisz drogie. Równie dobrze może być tak, że to jest właśnie to, czego oczekuje. Nie znajdujemy odwagę porozmawiać – uważają, otworzyć się na nikogo. I okazuje się, że pierwszy ktoś otworzył duszę, a potem pewnego dnia już go nie było. I będziemy pozostawać odstających uszu.
  6. Gdy małżonek jest porywczy i stwierdza winy z drobiazgami, uważaj na niego, i co najbardziej irytujące wiernych. Jeśli jest to coś konkretnego, staramy się ją usunąć. Jeśli mąż jest denerwujące wszystko, może lepiej byłoby mieć go w momencie, gdzieś zniknął. Niech reszta rodziny i będzie mieszkać z rodzicami. Zdarza się, że małżonkowie jest przydatna, aby spędzić trochę czasu osobno.

W ogóle, w celu kłóci się z mężem w jak najmniejszym stopniu zatruwają swoje istnienie, pożądane jest, aby początkowo wyposażyć życia rodzinnego i komunikację ze swoją połowę w taki sposób, że każdy niefortunny błąd siebie mógł bezpiecznie wytrzymać. Aby to zrobić, można zrobić na wspólną tradycję sportów: bieganie, pływanie, gra w tenisa i badmintona, kręgle, koszykówka, siatkówka … To jest bardzo przynosi. I to jest bardzo przydatna zarówno do tego samego.

W ogóle, Być albo nie być częste kłótnie, w dużej mierze zależy od kobiety. Cenimy sobie i nie pozwolić jej mąż podnieść głos nad i bez powodu. Ale on nie stara się deptać. Często chwalą małżonka ale pochwały dla sprawy. Będzie starał się być inny, wykazując, że korzyści blagovernogo szacowana jest to konieczne. I wady są akceptowane łaskawie. Zachęcamy swoje wysiłki na rzecz rozwoju, z wyłączeniem z drwiącym tonem leczenie.

Zalecamy, proszę o pomoc, twierdząc, że jej mąż wyjdzie lepiej niż my. Zostań czuły, opiekuńczy, pomocny. I nie pozwoli się być niegrzeczny, nawet jeśli on jest niegrzeczny. Po tym wszystkim, ludzie są niemal narażone z nas. Kiedy byli czymś obraża, stają się agresywne. Sposób samoobrony w samca. Jednym słowem, stają się tolerancyjni. Po tym wszystkim, nie ma to być już jeden dzień?

Wsparcie męża, pomóc mu rozwiązać problem, spróbuj zrozumieć, co dusza. A jeśli nie było kłótni, po opanowaniu jej tolerowane.


Po skandalu pogodzić się z mężem

Jak pogodzić się z mężem po kolejnym skandalu? Przed przystąpieniem do ustanowienia relacji, trzeba poczekać do ostygnięcia i dać się go uspokoić. Musimy uświadomić sobie, co się stało, a dopiero potem zbliżyć się do żony z białą flagą. W przeciwnym razie oskarżenia rozpocznie się ponownie, a zamiast tego świata, aby rozpocząć nową bitwę. Nie bój się podjąć inicjatywę o rozejm w swoich rękach. Nawet jeśli nie jesteśmy winni kłótni, konieczne jest, aby przejść do małżonka i zaoferować spokój w celu omówienia sytuacji konfliktu. A jeśli się mylimy, tym bardziej powinien być pierwszy zrobić krok do poddania się.

Jeśli mąż nie zamierza spotkać się z nami i nie chce angażować się w dialog, nie będziemy wywierać presję na niego. Wydaje się, że jest jeszcze gorące. Zbyt długo dąsać? Cóż, nie nalegać na rozmowę. Napisz do niego list i powiedział mu wszystkie moje przemyślenia na temat skandalu. Jest to dobry sposób, aby znosić. I będziemy w stanie przedstawić spójną myśl, a jej mąż będzie w stanie przeniknąć do nich i myśleć dobrze. Dobrze, jeśli nie w końcu mówić, aby rozładować napięcie, które występuje zwykle na początku rozmowy, że nie należy używać tylko słowa, ale również delikatny, czuły dotyk uderzeń, lekkie pocałunki.

Koli jest buk w dowolnym położeniu nie daje, i nadal jest cichy dzień po dniu, mają rasstaralas i gotować mu jakąś niespodziankę. Po prostu nie mają spotkać kogoś bliskiego z pracy pół-nagich lub w sexy bieliźnie. Mężczyźni naprawdę nie lubią, gdy żona próbuje przypodobać się za pomocą seksu. Jest to nieco obraźliwe, ponieważ nawiązuje do faktu, że instynkt zwierzęcy silniejsza płeć dominuje nad wszystkim innym. A poza tym, wulgarnych. Powiedzmy, tutaj jest moje ciało w zamian za dobrą postawę. Dlatego, nawet jeśli mąż stracił głowę, Szkarłat pragnienie, po seksie, znów czuje się podrażnienie. A wierni po raz kolejny przypochlebiać i uspokoić.

Dobrym niespodzianka będzie wykwintną kolacją. Można gotować w domu, ale można zaprosić żonę do miłej restauracji. A tam już pod delikatnym muzyki cicho mu powiedzieć: „Kocham cię tak bardzo!”. Jest mało prawdopodobne, że mąż w takiej atmosferze nie rozmraża. Zatańczmy razem, zobacz sobie w oczy, wziąć się za ręce i milczeć. Po obiedzie, idź do domu i oddać do gwałtownych pieszczot. I zapomnieć o tym, co się stało kilka dni temu. Po tym wszystkim, mimo wszystko, nadal jesteśmy blisko. Tak, miłość jest wciąż żywa. Musimy pielęgnować to, nie niszczą systematycznie, przeklinając z powodu brudnych naczyń i pełnym śmieci puszki.

load...